Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rajd Bunkry Góraszka-Wawa !!!
SHAMO Fallout Community > Klany / Bractwa / Społeczno¶ci > BoB - Brotherhood of Beer
Nico
Yo ziomals chekerout ;]

mozna by sie gdzies wybrac, proponuje Goraszke, sa tam 3 dosc ladne bunkry z 1941-44, http://republika.pl/hun97/galeria1.html sa to nr 7,8,9 ;-) napewno znajdziemy, ze mna nie zginiecie :-D

proponuje juz w niedziele, wiec odzew kto moze !!!

Jakby ktos nie wiedzial to jest za Wesola, dojazd autobusem ukochanej MZK :}

atrakcje to picie na swoj koszt :} i napastowanie tribali

odzew!! Ziomale!!
Kat_ja
tereny jak z blair witch project :]
Khalbar
ojesu no jestem jestem ale jest problem hajsu ZERKO !!!!!!

czasu mało i w niedziele ? ( a kiedy do kościoła bezbożnicy !!!!!!)

ja bym to przełożył na kiedy indziej (KIEDY NIEWIEM ) biggrin.gif jak moja propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie pojawie sie na 100% o ile nie bedzie to w przyszły tydzień(14 - 15 ) MAM SZKOŁE tak KUR..A walentynki a ja do szkoły zapier...lam biggrin.gif dziekuje smile.gif HEIL HEIL HEIL

RECOMMENDET BY MY MASTER
Nico
hmm wywialo gdzies wszystkich, wiec moze w nastepny weekend? to bedzie 14-15 dajcie znac...jesli chetni...:alien:
Kat_ja
Linki porozsylane towarzyszu Nico ino odzew nikly wink.gif w autobusie takze wink.gif Wiec ja jestem za przeniesieniem, ale nie w walentynki kurcze ;]
Vault Dweller
"czasu mało i w niedziele ? ( a kiedy do kościoła bezbożnicy !!!!!!)"

eee tam, sami sataniści tutaj są biggrin.gif no może nie sami ale wielu to jak nie wyznaje szatana to albo wyznawcy apokalipsy albo dzieci katedry albo hubologiści albo jakaś inna sekta.
Nico
przypomnialem sobie ze 15go ja nie moge :} ide juz wiec KATiusza bedzie ustalac tongue.gif :czytaj: :smoke:

no ba wink.gif ame... hail bracie biggrin.gif
KATiusza
Pff a co wy tak z tymi Walentynkami rolleyes.gif

I tak to drugie pewnie zapomni albo kupi wam jakis badziew w ksztalcie serca...

Co do bunkrow to moze 28-go?
Khalbar
KURWA ZACZELIŚCIE MYSLEĆ !!!!!! ?????????/

biggrin.gif hehehe no ja niebede sie powtarzać ale 14 15 SZKOLA (jebana zadupiasta dziura ) do kturej wypada pujsc chociaz raz w nowym semestrze biggrin.gif

po drugie tak tak 28 moze być a co to za dzień (??????????)

biggrin.gif

JA i tak pewnie bede biggrin.gif

KATJUSZKO BYŁAŚ U PROFESJONALISTNEGO FOTOGRAFA !!!!! ????

NIECE AVATAR (fajniusia fotka)
Kat_ja
KATiusza napisał(a)

Pff a co wy tak z tymi Walentynkami

Ja po prostu wole wtedy nie wychodzic na ulice z bronia ;]

Khalbar milo Cie widziec znowu biggrin.gif
KATiusza
Khalbar napisał(a)

KURWA ZACZELIŚCIE MYSLEĆ !!!!!! ?????????

Nie :jezyk1:

Khalbar napisał(a)

po drugie tak tak 28 moze być a co to za dzień (??????????)
sobota

Khalbar napisał(a)

KATJUSZKO BYŁAŚ  U PROFESJONALISTNEGO FOTOGRAFA !!!!! ????

Nie, to moja mama taka zdolna wink.gif (dla dociekliwych link do orginalu http://www.deviantart.com/deviation/5040264/)

To co, 28?

Kat_ja, wezmiemy pistolety i zabawimy sie z chlopakami ^^ To moze byc lepsze niz Walentynki.
Vault Dweller
Olewajcie imperialistyczne święta i komercję biggrin.gif To że wam sięw PIP-Boyu pokazuje to jeszcze nie znaczy że trzeba gnać w ten owczy pęd.
Nico
Vault Dweller napisał(a)

to jeszcze nie znaczy  że trzeba gnać w ten owczy pęd.

owce juz padly...zostaly same barany :twist:
Vault Dweller
chyba chciałeś powiedzieć: braminy? A może zmutowane szopy pracze biggrin.gif
Wotan
ja w weekend odpadam bo mam zdjęcia

do mojego nowego dokumentu

i do reklamy naszego teamu asg
Nico
dobra wymowka Wotan 8-P, niestety jak widac na zalacz...zalozonym topicu ;P ludzie chodza do szkoly albo pracuje w weekendy co za swiat, jakas epidemia z ta nauka i praca biggrin.gif , napewno cos bedzie w swieta wielkanocy (chyba:P) wiec widze cie w ten czas na rajdzie towarzyszu Wotan 8-) , Warszawa ma pokazac ze jest elita Shamo w pic..przewodzeniu tongue.gif :smoke: :czytaj: :twist:
Khalbar
Swięta zapasem !!!
KATiusza
Khalbar - acha, i co z tego wynika? wink.gif

Kiedy idziemy na jakis rajd??
Nico
Witam,

Rajd jest we wtorek 13go lub 12go kwietnia tongue.gif (Gerard dopisze ktora data poprawna!!) do Zegrza ( http://www.forty.phg.pl/ ). Planowo Zegrze tongue.gif a jak nie beda marudzic, a beda i nie beda chcieli to straca nieopodalszy (jakies..9km dalej..) Fort Dębe.

Tak wiec planowo jest tylko Zegrze, choc nie wiadomo czy nadal mozna tam wejsc, a chyba nawet nie bylo mozna ;D ale co to dla nas.

Autobus na zajezdni ZERAN FSO 11 , 705 ma odjazd o 8:40 ;], tak wiec o 8:30 tam bedziemy. Bedzie Gerard, tak twierdzil przynajmniej dzis jak bylismy na jego teatrzyku kukielkowym !LOL!
Kat_ja
Na teatrzyk to bym poszla :> A nie sorry...wypracowanie pisze :>

Hmm...czy mam ochote tracic czas na rajd podczas gdy nic nie umiem, a moi znajomi maja polowe tematow opracowanych perfect na ustna z biologi...hmmmm....chyba nie mam ochoty :cool:
Nico
ja tematy do Polskiego np. przygotowywalem kolo 1-3 maja ;D
KATiusza
Sprostowanie - autobus o 8:40 jest w dzien zwykly, jesli jedziemy w poniedzialek to albo 8:05 albo 9:20...
Khalbar
ho widzicie odrazu coś sie zmieniło !!!! ruszyło na temat rajdu ja nieiem !!!!!! to alerzy czy pracuje czy nie !!!!!!
Kat_ja
Nico napisał(a)

ja tematy do Polskiego np. przygotowywalem kolo 1-3 maja ;D

Polski jest akurat banalny :twist:
KATiusza
I chyba kiepsko zes sie przygotowal bo nadal musze poprawiac Twoje bledy na forum :jezyk1:
Kat_ja
He he biggrin.gif No prosze, kolejny przyklad tego ze kobiety gora smile.gif
Gerard Heime
Jeśli wrocimy na 16 to zgadzam się na poniedziałek.
KATiusza
A jak nie wrocimy?? W planach sa te Debe oddalone o 10 km... To moze jednak wtorek :chytry: ?
Gerard Heime
Hmmm we wtorek to z kolei Marcin (mój kumpel) by nie mógł... a Aga? Nie wiem... hmmm może jednak wtorek :]

BTW popytam jeszcze ludzi, może by się udało mi kogoś ściągnąć :]
Nico
chyba jednak sklaniamy sie ku poniedzialkowi, chyba ze pogoda bedzie jak pod zdechlym Azorkiem :smoke:
Khalbar
KU poniedziałkowi to jasne ja sie pisze prosze zająć mi miejsce na liście :czytaj: biggrin.gif ale UWAGA zawsze moge z niej sie wypisać!!! hmm pozatym w świeta to ja mam babcie i takie pierdoły odwiedzać!!! wiec niewiem jeszcze w zależności od godzin naszego pobytu !!!! musiał bym wszystko wiedzieć!!!

DZIękuje !!!!!! prosze o wyrozumiałość!!!!! hyhyhyhy joke !!!madafaka
Nico
tak wiec ogolnie poniedzialek 11 kwietnia

autobus 705 z Zerania mamy:

7 | 18 [33] 50

8 | 10 40

Chyba 8:10 bedzie najlepszy:)

Khalbar: nie pierdol farmazonow z Babcia

Gerard: ty tez innych farmazonow
Gerard Heime
Nico, zaczynasz mnie kurvviać. Dopiero co się dowiaduję że Khalbar nie moze w poniedziałek i ze macie przełożyć na wtorek a tu widze post który mówi o poniedziałku.

Ja jestem cholera za wtorkiem. I jak tak dalej pójdzie nigdzie nie jadę.
Nico
k... mial byc poniedzialek ale ty cos marudziles i plakales ze nie mozesz , tylko do 16ej bo....ku... wiec napisalem ze poniedzialek, ale chwile pozniej KATiusza mi na gg cos mowila ze ty jednak wtorek wiec zgodzilem sie ze moze jednak wtorek, bo Khalbar na 100% nie powiedzial ze pracuje, choc chyba jednak tak sad.gif wiec KATiusza juz to ustali, a TOBIE jak sie k... nie podoba to nie musisz jechac, łaski k... nie robisz i mnie nie wkurw...:smoke:

KATiusza jest od tej pory odpowiedzialan za organizacja rajdu :]
KATiusza
YES SER!!!

To tak, skoro ja organizuje to spotykamy sie we wtorek o 11 i idziemy do Galerii Mokotow na zakupy... Bedziemy dla mnie ciuchy wybierac...

A tak poza tym, jesli to kogos interesuje, jest juz beta-wersja update'u na http://www.newwarsawrepublic.prv.pl/

Wiazowna, Ursus, Sieradz, Kazul, Dziki, te sprawy.
Khalbar
ludzie dajcie mi konktretów i tyle bo takie pierdolenie to mi nie lerzy

kiedy :?

gdzie :?

czym :?

ile kasy :?

ile piwa\wina :?

godzina wyjazdu :?

godzina powrotu ;?

i inne :? odrazu mowie wtorek mi niepasuje wogóle !!!!!

aha ja mam tak czas mniejwięcej do 14;00 15;00 max biggrin.gif
KATiusza
Jako osoba odpowiedzialna mowie ja :_obsy:

- idziemy we wtorek bo wtedy jest wieksze prawdopodobienstwo ze nie przyjde tylko ja i Nico, godzina wyjazdu 8:30 na FSO, wina i piwa ile kto udzwignie i bedzie w stanie spozyc, kasy ile trzeba! godzina powrotu nieznana, ksztaltuje sie w poznych godzinach popoludniowych, czym - na piechote! i inne.

- Khalbar, marudzisz wink.gif
Khalbar
po pierwsze nie marudze

po drugie we wtorek nie jade mam prace !!! qrwa sory od początku tak mówiłem

po trzecie mam ciekawe wiadomości smile.gif na temat fortów w okolo warszawy smile.gif

nico odezwij sie na gg to ci powiem coś smile.gif
Khalbar
wesołego Alleluja biggrin.gif to znaczy wycieczki i zwiedzania

!!!!!!!!!! nara
KATiusza
DZIE-KU-JE-MY! :jezyk1:

Nawzajem, milej pracy hehe...

Nastepnym razem jedziesz z nami a Babcie kiedy indziej odwiedzisz ^^;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.