Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: De Wonderer is gone...
SHAMO Fallout Community > Serwisy o Fallout'cie > Trzynasty Schron > Archiwum schronowe
Sajdon
De Wonderer sobie odszedl, co mozna bylo przewidziec juz dawno... tym samym projekt lumaczneia FB zostal na jakis czas zamkniety.

Wiec jak dzielimy sie dzialami? W sumie jest to pytanie retoryczne, bo wiem ,ze odpoweidz bedzie: "wszystkim moze zajac sie Sajdon...", bo kto inny mialby cos robic, he?
Hammer
DOkladnie, tymbardziej zę po czwartku to moge być na amen od netu w domu odcięty... :|
de Wonderer
Oj Sajdon, nawet uważnie nie przeczytałeś mojego posta. NIE ZAWIESZAM PRAC NAD TŁUMACZENIEM FB! Ale nie bój się, podobno 40% Polaków nie rozumie tego co czyta :] Dla tych 40% napiszę to jeszcze raz: NIE ZAWIESZAM PRAC NAD TŁUMACZENIEM FB. A jakby ktoś miał wątpliwości to niech jeszcze raz przeczyta bo nie będę mówił do każdego indywidualnie :cool:
Kat_ja
Czyli nie jestes tak bardzo gone? smile.gif ;]
Sajdon
On jest gone smile.gif

dW > ja nie napisalem, ze ty zamknales projekt, ale ze ZOSTAL ZAMKNIETY - ma to zapobiec wszystkim pytaniom w stylu: "kiedy nastepna czesc" biggrin.gif
.:] Space Ace [:.
Sajdon napisał(a)

\"wszystkim moze zajac sie Sajdon...\"

ja moge ale i tak coś zaraz spieprze :cool:
Sajdon
Dokladnie... biggrin.gif Chyba, ze zajmniesz sie np. TB F2?
Hammer
No, Wonderer, naszj Kasiuni to można tłumaczyć indywidualnie, to sama przyjemnośc wink.gif
Sajdon napisał(a)

Dokladnie... biggrin.gif Chyba, ze zajmniesz sie np. TB F2?

o tym mówiłem biggrin.gif
Sajdon
Jak chcesz, mozesz przejac. Ale pamietaj: bohaterowie maja byc dodawani w TAKIM samym stylu, jak wczensiej. Wlasnie spedzilem cala godzine na ujednolicaniu wsyztskich bohaterow (tych nadsylanych), wiec mam nadzieje, ze tak to pozostanie smile.gif
Kat_ja
Hammer napisał(a)

No, Wonderer, naszj Kasiuni to można tłumaczyć indywidualnie, to sama przyjemnośc wink.gif

Jesli to ma przedluzyc dyskusje to chetnie wyslucham tlumaczen ;]
Sajdon
Nie wiem ,czy de Wonderer bedzie nas jeszcze odwiedzal, tymbardziej ,ze Shamo opuscil juz dosc... heh.. .dawno? smile.gif

A co mysliscie o poprawionym wygladzie podstron z bohaterami w TB F2? (oczywiscie o ile ktokolwiek pamieta jak to wygladalo wczesniej).

BTW, Kat_ja > podoba mi sie Twoj avatar, przezz chwile mialem problem z orientacja czemu widze podwojnie smile.gif :eek:
Sajdon napisał(a)

BTW, Kat_ja > podoba mi sie Twoj avatar, przezz chwile mialem problem z orientacja czemu widze podwojnie smile.gif :eek:

widocznie fale radiowe xle wpływeają na twoją percepcje smile.gif
Hammer
Kat > Ale to przecież nei przy ludziach wink.gif

Sajdon > jak widzisz podwujnie to w pierwszej chwil się zastanów czy nic nie piłeś wink.gif
EFC
Lepiej widziec podwojnie niz nie widziec wcale... (na ogol) ;>.
Sajdon
No wlasnie biggrin.gif Mi chodzi o to, ze nie od razu zaczailem, ze tam jest odbicie w lustrze biggrin.gif
Hammer
A jesteś pewnien ze to lustro? bo ja bym polemizował, co do tego w czym to jest odbicie :]
Sajdon
Nie ,pewny nie jestem ,ale jest to najprosztsze wytlumacznie biggrin.gif A co innegom oze to np. byc?
EFC
Szyba? Ale troche za wyrazne jak na zwykla szybe ;>.
Sajdon
Nie, to szyba na pewno nie jest... ja tam stawiam na lustro
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.