Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Potrzebny link!!!
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout P'n'P > Fallout P'n'P & Fallout Warfare
The Master
Wie ktoś może gdzie mogę znaleźć kartę postaci do FO PnP (we wtorek mam prowadzić, a wszystkie linki, jakie sprawdzałem nie działają)? Może być polska lub angielska. Z góry dziękuję za pomoc.
Kazul
mam u siebie na kompoie ale teraz akurat siedze w szkole sprawdz na http://fallout.scifi.pl Ausir powinien tam miec karte postaci dz dziale o FPnP
The Master
Dzięki za link, ale właśnie tam najpierw sprawdzałem i jakoś nijak nie mogę tego ściągnąć. Może wysłałbyś mi na maila tą kartę? Mój e-mail to:

master_1@poczta.onet.pl
Cassidy
Zajrzyj tutaj

Linki powinny działać, + są do zassania 2 całkiem ciekawe programiki: do obliczania dmg przy strzelaniu z ciężkich KM'ów i tzw. encounter creator - fajne, jak Ci się nie chce nic wymyśleć, a musisz jakieś spotkanie mieć wink.gif
Mef
Ten Encounter Creator to tragedia - taka bida, że boli - enklawowcy zawsze mają w inwerce packę fajek i zdjątko laski - niby śmieszne a jednak nie... Poza tym cechy postaci losują się jakieś nieadekwatne a dzieci to już przesada...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.