Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Skąd wziąć Awaken?
SHAMO Fallout Community > Większe Modyfikacje Fallout'ów > Awaken
jabot
No wlasnie. Czy dysponuje ktos linkiem z awakenem? Na stronce linki nie dzialaja, szukalem na kaazie oraz na plikoskopie - pusto. Wiec - czy ktos dysponuje linkiem? Z gory dziekuje biggrin.gif
DargH
Hmm... Ja mam! biggrin.gif

http://www.kam.pl/~thecrow/awaken_1.35.exe

Ostatnio dzialal...
jabot
dzieki bardzo :smoke:
B.Z.Y.K
male pytanko to jest polski czy ang awaken (oby polski oby polski oby polski )
wacko.gif
kazik_
to jest polski awaken.

a propos "dystrubucji" awakena, to ostatnio sie zastanawiam czy nei zaczac go sprzedawac na allegro, ale w formie "autograf od autora mod'a" z dodatkiem w postaci plytki ;p
Made_By_Fallout
CYTAT (Kroffa @ 06-12-2004, 16:07)
a propos "dystrubucji" awakena, to ostatnio sie zastanawiam czy nei zaczac go sprzedawac na allegro, ale w formie "autograf od autora mod'a" z dodatkiem w postaci plytki ;p

Mysle że klienci by się znależli, Awaken to naprawdę jest coś...a w obliczu braku F 3 cos DUZEGO biggrin.gif
Obsydian
ile zajmuje instalka Awakena ?
TeQuila SunRise
wystarczy kliknac na linka Dargh'a i pojawi sie jak byk 139mb do sciagniecia

Ja kisze na dysku Awakena (jeszcze v1.3) chyba juz ze 2 lata, uzywam do crackowania nocd Tacticsa hehe
DargH
jesli ktos ma patcha PL->ENG awakena ma u mnie bozara z autografem!
metanol
Nareszcie !! Działający link do awakena !! Od pełni szczęścia dzielą mnie tylko......a raczej aż dwie i pół godziny........
wesoly
CYTAT (DargH @ 18-05-2004, 17:10)
Hmm... Ja mam! biggrin.gif

http://www.kam.pl/~thecrow/awaken_1.35.exe

Ostatnio dzialal...

Niech Ci bogowie w orgazmach wynagrodza tego linka...
THX
radioactive.gif
KoNe0
http://www.fallout.art.pl<---- tam na pewno jest ^^.
Darel
A ja sciągnąłęm i nie nażekam;]
BOjaS
http://3d.art.pl/fallout/mods/Setup_Awaken.exe

148,71 MB

Naprawde Warto :DDDDD
CORAX
Ale po polsku czy po angielsku? Bo jak po polsku to ja nie 'bierem'.

EDIT: Dobra, znam sposób na angielską wersję, ale skąd te wszystkie patche posciągać? Z TEJŻE strony nie za bardzo, najwyraźniej ich tam nie ma na serwerze.

Kolejny EDIT: Ha, udało mi się, angielska wersja 1.32, ale nieźle się musiałem nagimnastykować, aby to osiągnąć... no cóż, warto było, świetny mod! A teraz lecę łoić dalej... tee hee...

radioactive.gif
Blademaster
Sorx, ale jesteś lama - przecież to polski mod, zassaj sobie go w polskiej wersji językowej... będę dobrym samarytaninem i ci go znajde...
CORAX
To do mnie? Jeśli tak (na pewno tak) to nie ma sensu z tym co napisałem w poprzednim poście (edytowany WCZORAJ). Pozdrawiam.
Blademaster
Tak na przyszłość - http://3d.art.pl/fallout/mods/Setup_Awaken.exe - polski link do awakena. Stąd można ściągnąć smile.gif .
KoNe0
CYTAT (Blademaster @ 30-07-2005, 14:36)
Sorx, ale jesteś lama

Lamer się odezwał tongue.gif

Do Moda będziesz też potrzebował patcha, który znajdziesz na http://www.fallout.art.pl, naprawia on część bugów, bez niego przejście gry będzie mocno utrudnione.
Blademaster
Koniu nie przeginaj...
Mortimer
Witam,
Gdzie mogę znalźć działający link do wersji 1.35, wszystkie linki jakie znalazłem nie działają. A może wstawi ktoś to na RapidShare lub na dowolny sajt z torrentami?
Tails
*snip*
Mortimer
Jest wersja 1.35 - http://shamo.gry-online.pl/agora/index.php...topic=740&st=90 drugi post od końca.
Obecnie gram na 1.30, zassałem patcha 1.32 ale przy aktualizacji wywala errora i muszę pozostać przy 1.30.
Awaken to naprawdę świetny mod, twórcy wykonali kawał dobrej roboty, to smutne, że fani ich dzieła nie mogą nigdzie znaleść aktualnej wersji moda.
Proszę, niech ktoś udostępni wersje 1.35, obecnie przecież nie ma problemów uploadować gdzieś Awakena
DargH
Prawdopodobnie za ok tydzien - dwa, Awaken 1.4 pojawi sie w sieci. Bedzie poprawial kilka starych bugow, dodawal kilka bonusow, itd..
Tails
*snip*
DargH
Ja mam prosbe do osoby posiadajacej pacza do wersji angielskiej, gdyz takowej nie posiadam.

Aha - jutro, pojutrze Awaken 1.4 bedzie dostepny na szybkim serwerze o duzej przepustowosci ktory od dzisiaj jest juz wlasnoscia Vault-Tec Games.

EDIT - wyglada na to ze awaken_patch_1.32_eng.exe to byla ostatnia wersja awaken po angielsku wiec juz niewazne smile.gif
Mortimer
Świetnie, zaczynając poszukiwania Awakena nie spodziewałem się, że znajdę go w wersji 1.4. Dobrze by było rozpuścić wiadomość o dostępności nowej wersji by jak najwięcej ludzi mogło ją znaleźć.
Jest szansa na króciutką listę zmian?
Tails
*snip*
DargH
To bedzie calkiem nowa, poprawiona wersja instalacyjna. Jest to po czesci odzew na mejle o awaken, po czesci bonus do promocji Darkfalla i nowej witryny (ktora powinna byc w ciagu najblizszego czasu gotowa) Vault-Tec Games.

Nie wiem jak bedzie z sejwami z poprzednich wersji, ale wyglada na to ze (czyli jesli nie zrobilismy save'a w krytycznym miejscu - akurat spaczowanym) powinno byc okay.

Co do rozniesienia radosnej nowiny - mysle ze bedzie to na miejscu po odpaleniu witryny.

Lista poprawek jutro, bo jeszcze nie dokonczylem testow smile.gif
DargH
Awaken 1.4 mozna zassac z nowego serwera
mirrory mozna robic swobodnie - linki wkleje na strone

a tu link do awaken 1.4 PL -> awaken 1.4 pl

lub do awakenowych downloadsów ->

awaken vault tec website

lista poprawek:
-błąd ze spirytusem
-traity po angielsku - już są po polsku
-losowi złomiarze nie mieli amunicji
-problem z obroną farmy - atakujący farmerzy (co bardzo utrudniało wykonanie zadania)
-błąd z liną w podziemnym kompleksie (teraz trzeba ją mieć w inwentarzu żeby wyjść z kompleksu)
-nie da się już wjechać do Zardzewiałego miasta - poprzednio był bug z przypadkowym rozjeżdżaniem strażników (ciasna struktura miasta)
-Jenny z gildii złodziei nie stoi już w ratuszu
-poprawione ceny u Gerarda w NC
-błąd z bombami i fanatykami w NC - teraz po detonacji bomb giną wszyscy w kanałach
-poprawiony błąd z amunicją pp-zapalającą 14mm
-poprawiony błąd z opisem pistoletu 14mm
-poprawiona amunicja 7.62mm, tak żeby mogła konkurować z 5mm
-bug z rannymi (tzn niektórzy NPC mieli za mało HP i w opisie mieli "lekko ranny")
-FN FAL strzela już amunicją 7.62mm (a nie .223)
-quest z nagrodą w postaci Ak47 jest już questem z nagrodą w postaci Ak47 a nie FN FAL
-voodoo otrzymane od wodza wioski nie kosztuje już 1800 kapsli za sztukę, tylko 175 (normalna cena)
-dodano komunikat w zadaniu zemsty Bractwa na ŻN czy już zabiliśmy wszystkich żołnierzy
-pancerze noszą się same - kiedy założymy pancerz, jego waga zostaje podzielona przez 2
-poprawione działo atomowe
-wiele innych małych błędów których nie zapamiętałem, a które zostały poprawione
KeniG
Może ktoś mi podać DZIAŁAJĄCE linki? Szukałem tego moda już wszędzie a gdzie nie wejde linki nie działają albo nie ma takiej strony :| Z góry dziękuje za pomoc i przepraszem jeśli to moje pytanie kogoś zdenerwuje ale ja naprawde nie mogę znależć tego moda :|
widgetrex
proponuje poszukac na 13s lub na fallout corner smile.gif nie wiem czy szponix to wrzucal ale z tego co pamietam na 13 schronie jest na pewno smile.gif link do 13s znajdziesz na ich tablicy umieszczonej na shamo smile.gif
KeniG
Niestety ani na 13S ani na FC nie ma tego moda :| Moze ktos kto go posiada wRZuci mi go na rapidschere?

Kurde szkoda że ta polska produkcja jest tak ciężko dostępna.

Kilroy
Zapytaj Kunajka czy nie ma czasem AWAKENa na serwerze BoSu. Plik niby tam jest, ale wymagane jest hasło do jego ściągnięcia.

Link do BoSu znajdziesz w opisie ich tablicy która mają tutaj. Szukaj w 'Braciach' radnego Kuny wink.gif.

Osobiście mam tego moda u siebie na HD, ale ostatnio na Rapida mam coś kiepski wysył sad.gif.
Squonk
Nie odkryję tu Ameryki jeśli powiem, że Awaken (wersja 1.35) waży ze 135 mega. To trochę za dużo nawet jak na Schronowy download biggrin.gif

Najlepiej to kupić sobie Sagę Fallouta - za 20 kapsli - i mieć od razu wszystko co ciekawe. W tym i Awakena smile.gif
Cubik
W "ostateczności" możesz ściągnąć sobie najnowszą wersję Awakena v1.4 stąd:

http://www.nma-fallout.com/forum/dload.php...ile&file_id=864

Stoi to tutaj jak byk od ponad miesiąca.

Napisałem w "ostateczności", ponieważ NMA jest najpopularniejszym serwisem zagranicznym z polskim działem i trzeba mieć problemy ze wzrokiem albo słuchem, żeby nie wiedzieć, że na NMA jest jeden z największych zbiorów modów dla Falloutów.
mbwrobel
http://www.nma-fallout.com/forum/dload.php?action=file&file_id=864
Oprócz tego na osiołku (eMule) od jakiegoś czasu trzymam udostępnione dwa pliki:

Fallout_Tactics_awaken_1_4.exe
oraz
Wasteland_Merc_2 fallout 2.zip

Jeśli ktoś z jakichś powodów nie może ściągnąć z NMA, to zapraszam.
Squonk
Z osiołkiem to nie ma co się zbytnio wychylać - choć w sumie sposoby pobierania P2P akurat takich rzeczy są czasem lepsze niż pobieranie serwerowe.

No nic.

Awaken w wersji 1.4 wraz z plikiem zmieniającym go na anglika, oraz łatą do FT w wersji 1.27 można pobrać, ze Schronowego Chomika.

Czyli w przypadku Awakena tutaj.
Cthuga
Kolejny link do miejsca, z którego można ściągnąć Akakena i poprawki do niego:

http://www.atomicgamer.com/directory.php?id=2271
(Plik na samej górze, ważący 140 mega, to wersja polska)
Squonk
Podepnę ten temat na górę - bo chyba kwestia skąd pobrać Awakena jest tutaj kluczowa - gdy go omawiamy.

I takie info - w wyniku zmian w serwisie chomikuj.pl pobieranie stamtąd plików jest nadal możliwe, choć już nie tak zupełnie za friko i dowolnie. Ale to chyba i dobrze - bo pokazuje internautom, że nic nie ma za darmo a zarazem uczy współodpowiedzialności w tworzeniu czegoś. Zwłaszcza, gdy kosztuje to 2 złote (dodatkowy trnasfer na pobranie 1GB danych wink.gif ).

Tak więc link z Awakenem 1.4 działa nadal, choć jest ciut pod górę.
Tails
*snip*
mbwrobel
Ma podobno być na Cover DVD CD-Action nr 154 (07/2008) w sekcji Modulator. A swoją drogą, to mógłby ktoś pomyśleć (mam na myśli firmy z branży "okołogrowej") o sponsoringu dla Dargh'a, Cubik'a i spółki, by mogli jednak ukończyć Darkfalla. W sumie niewielkim wkładem finansowym (mod jest prawie ukończony) można przecież zrobić sobie niezłą reklamę (np. product placement, patronat medialny itp).
Tails
*snip*
Cubik
QUOTE(mbwrobel @ 06-07-2008, 11:29)
(..) Dargh'a, Cubik'a i spółki, by mogli jednak ukończyć Darkfalla (..)
*

Ja nie biorę udziału w tworzeniu tego moda, przykro mi, jeśli kogoś rozczarowałem. Mimo to kibicuję wiernie całej ekipie z Darghiem i Tailsem na czele.
mbwrobel
Ale sponsoring może mieć wiele form: Podmioty (wydawnictwa, dystrybutorzy, firmy z sektora rozrywkowego branży komputerowej) zatrudniają przecież ludzi zawodowo zajmujących się programowaniem, grafiką, skryptami, mapami. Ich pomoc pozwoliłaby ukończyć dzieło w okresie, kiedy tematyka Fallouta jest na topie. Poza tym taka metoda sponsoringu wykluczyłaby kolejki ludzi z pretensjami "a bo ja też jedną giwerę narysowałem, więc mi też zapłaćcie za mój wkład w moda", czym prawdopodobnie skończyłoby się odpłatne zlecanie prac ludziom z zewnątrz. Wprawdzie nie jestem ani ekonomistą, ani informatykiem, lecz na mój chłopski rozum taka forma pomocy byłaby możliwa do zrealizowania.
DargH
Swego czasu rozważałem wprowadzenie "cegiełki na Darkfall" na allegro. Np. 5-10pln, kup teraz, klikasz i masz (ok 8,80 "do reki" z 10pln). Za to miała być zrobiona porządna strona(przede wszystkim).
Mimo ze posiadam dość sensowne źródło dochodu to jednak realne wydatki wykluczają te hobbystyczne (w tym asg - mam a nie dam bo są ważniejsze sprawy - ot życie dziadka wink.gif ). Cóż mogę rzec, robie po cichu ile sie da, Tails wylazł z Moe's i coś tam zdziałał.
Mam nadzieje ze na OT powstaną jakieś fajne filmiki które dodatkowo dadzą mi kopa smile.gif

PS> To w pewien sposób mój wyjątkowy post - dla zwycięzcy konkursy nagroda w postaci badassa NPC w DF biggrin.gif
Squonk
To w sumie (realnie rzecz oceniając) ciekawostka. Ale miła i pokazująca kto kopie tyłki*.

Otóż na dniach, od momentu wrzucenia (styczeń zeszłego roku) nastąpiło 1000 pobrań Awakena, z naszego Chomika. Zajefajnie!!! happy.gif

_piwko.gif

* DargH oczywiście wink.gif
mbwrobel
Kto pobrał, ten się nie zawiedzie. Wersja 1.4 Awakena wcale nie jest tak zabugowana, jak niektórzy mówią. Ukończyłem go kilkukrotnie i poza błędem uniemożliwiającym zakończenie gry w trybie turowym (który można obejść przechodząc na real time - to dla "niewiedzących") nic konkretnego nie znalazłem. I naprawdę morda mi się ucieszyła biggrin.gif na wieść, że Dakfall nie umarł, tylko popadł w chwilowy letarg, z którego prawdopodobnie niebawem się wybudzi bounce.gif laugh.gif biggrin.gif arigato.gif szampan.gif rolleyes.gif _piwko.gif
PS:
Nie mam interesu w reklamowaniu Awakena. Przedstawione przeze mnie opinie są odzwierciedleniem wrażeń wyniesionych z gry. Bez owijania w bawełnę - mod co najmniej wart pierwowzoru - czyli F i F2 smile.gif w zdecydowanie lepszej grafice FT.
Jedyny minus, to brak naturalnych dialogów - co jednak zostało w bardzo sprytny sposób zastąpione całkiem przyzwoitym systemem porównywania skillów. Szacun dla autorów arigato.gif za pomysł rozwiązania nierozwiązywalnego.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.