Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ksiega Gosci
SHAMO Fallout Community > Serwisy o Fallout'cie > Fallout Corner
Deat(c)hClaw
Nasza stara KG bedzie znowu dzialac. Dlatego tez chcwilowo nie mozna jej ogladac. Jak poskladam stara KG do kupy, to usune ta obeca i Stara Ksiega Gosci znowu bedzie krolowac:twist: bwahahahahah...
czechu
Pamietam dobrze czasy swietnosci naszej ksiegii.... ech... :cry: ... moze powroca ? smile.gif Szkoda ze Ci wszyscy co sie udzielali na ksiedze na przeszli tutaj... chociaz bardzo watpie by takie rozmowy byly tolerowane na Shamo tongue.gif ale w kazdym razie fajnie bylo smile.gif
Deat(c)hClaw
Przynajmniej mozemy sie pochwalic, ze swoje pierwsze slady zostawili u nas nie Czechu? smile.gif

A co do sposobu wyrazania zdania na naszej ksiedze, to nie roznil on sie zbytnio od tego uzywanego w Fallu, np podczas walki:2guns:

I masz swieta racje czechu kiedys nasza KG, to bylo takie male forum...
czechu
Moze jeszcze kiedys bede otwieral w jednym oknie ksiege gosciu a w drugim shamo... jak to bylo za starych czasow smile.gif
Deat(c)hClaw
No jak na razie nikt nowy sie nie wpisuje, trzeba czekac... i czekac... i czekac...............
Kronos
Jak stara wyglšdała? Nie jestem w temacie.
Deat(c)hClaw
Stara, to ta co jest obecnie biggrin.gif

Tylko cos szwankuje, bo dalej nie mozna sie wpisywac...
Kronos
Faktycznie coœ nie działa. Dzisiaj chciałem sie wpisać i coœ nie wyszło. Kiedy w koń_cu będzie działać.
czechu
Kiedy bedzie dzialac to wie tylko Szpon smile.gif Zawsze mozesz napisac tutaj to co masz do powiedzenia. Byle z sensem i poprawnie jezykowo smile.gif
Deat(c)hClaw
KG juz dziala. Teraz na pewno. Zapraszam do wpisywania sie biggrin.gif
Chris
Nareszcie działa......... chciałem się wpisać chyba 2 miesiące temu nie działało od tamtąd próbowałem co aktualke i nic............. dopiero pod koniec wrzesnia......
czechu
Co za poswiecenie i wytrwalosc smile.gif
SPEC
Ale nadal od zadziałania księgi jakieś 50% to moje wpisy.. dry.gif ktoś mógłby się jeszcze wpisać.....
Chris
Spec ty chyba sądzisz, że to jakiś czat??
SPEC
czytałeś całą księge? Mi się podoba taka wizja "forum(?)" Bo mało osób się wpisuje i tyle. Mam(y) nadzieję, że się to zmieni
Chris
To niech każdy wpisuje się np. co 2 dni do KG i będziemy mieli małe forum
czechu
Wpisywanie sie na sile nic nie da, a tylko zaszkodzi ksiedze... poza tym ilosc wpisow odzwierciedla popularnosc strony (chociaz nie zawsze tak jest) i nie ma co nad tym specjalnie pracowac. Albo beda wpisy, albo ich nie bedzie. Forum jest tutaj (narazie)
Chris
Narazie?? to znaczy ze nie bedzie?? ohmy.gif Ale z księgi gości zrobiło sie małe forum happy.gif
SPEC
Nie reklamujcie forum! to zabronione tongue.gif ale zostawmy księdze jej prawdziwe obowiązki i nie wymagajmy od niej forum smile.gif dyskusja chyba nie potrzebna - czy się zrobi coś a'la forum czy nie i tak to BĘDZIE KSIĘGA GOŚCI tongue.gif
czechu
Ksiega gosci zawsze miala dosc spontatniczy charakter i niech tak pozostanie. Swoja droga dawno sie tam nie wpisywalem smile.gif
Spicmir
Ja jako osoba co troche w oldKG f2c napisałem musze stwierdzic ze ona musi miec te "cos" , musi byc z prawdziwego zdezenia ze tak powiem . A to co wy robicie to mi przypomina podtrzymywanie starego dziadka przy zyciu z uzyciem wszelkich metod . Dajcie jej zyc wlasnym zycie moze znowu sie ktos zjawi pokroju Pana V (chyba o pana V mi chodzi) i dyskusja zawze na nowo .
Tak przynajmniej było kiedys ale kiedys swiat był lepszy sad.gif
Deat(c)hClaw
Zgadzam sie ze Spicem i Czechem. Jak sama nazwa mowi to jest Ksiega GOSCI, a redaktorzy goscmi nie sa. Nie mozna tez wpisywac sie na sile. Ale mamy juz jedna dyskusje: na temat Sulika biggrin.gif
SPEC
Cicho, bo shamo opustoszeje! wink.gif hehe biggrin.gif
Deat(c)hClaw
To nam chyba nie grozi... Chocby dlatego, ze to najwieksze polskie forum Falla. A poza tym moja charyzmatyczna postac jest tu moderatorem biggrin.gif Prawda, ze nie mozecie bezemnie zyc smile.gif
SPEC
Największe i do tego jedyne jakie znam... A może drugim można nazwać naszą księge? smile.gif ale księga się trochę rozruszała biggrin.gif Z czego się niezwykle ciesze smile.gif
Deat(c)hClaw
Widac wiec, ze odzwiedziny na F2C wplywaja dobrze na samopoczucie. Moze dostaniemy Nobla?
Spicmir
Tyś powinien dostac NOBLA za ta tapete to miala byc normalna tapetka a nie oficjalna tongue.gif
Deat(c)hClaw
Nie badz taki skromny Spic. Tapeta jest ladna, a my nie mielismy jeszcze oficjalnej. Najwyzsza pora... A ja poprosze o nagrode Jobla...

Znowu mamy nowa KG... Powod: Ktos wlamal sie na moje konto na WP i usunal pliki starej KG i licznik. Licznik zalozylem nowy, a wpisy z KG udalo mi sie odzyskac, ale sama Ksiega byla wybrakowana. Musialem zalozyc nowa... Wpisywanie zaczyna sie od poczatku biggrin.gif
Rawdanitsu
No a teraz na dodatek jest kolejna nowa Księga Gości i jak by tego było mało, to przynajmniej jest zrobiona przez jednego z naszych i to w klimatach F2C, nieźle co?
Deat(c)hClaw
Jle bylo juz tych KG? Chyba 4 o ile mnie pamiec nie myli...
Ale trzeba bedzie jeszcze troche poczekac nim w tej nowej rozpoczna sie takie dyskuje jak w pierszej. Pamietasz to Rawdan?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.