Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Layout
SHAMO Fallout Community > Serwisy o Fallout'cie > Trzynasty Schron > Archiwum schronowe
DrPotf0r
oto ten layout co ludziom poginął...
GRIGORIJ
Dzieki za ponowne zamieszczenie laya smile.gif

.. wyglada o niebo lepiej od obecnego .. smile.gif
.:] Space Ace [:.
nie powiedziałbym
Obsydian
ano nie powiedziałbyś bo zabierać głos możesz jak sie poznasz trochu na grafice i rozwiniesz zmysł artystyczny :smoke:
widgetrex
spoko jak walniemy ze spacem flaszke to se rozwiniemy te i owe zmysly i wtedy bedzie ok...chociaz mi juz sie to widzi...
DrPotf0r
jak patrze na to z perspektywy czasu.. to teraz.. ten telewizorek bym zrobil bardziej w stylu docoramy2....

taki ladniejszy, czystszy...
Sajdon
Jak zawsze to samo question: a gdzie miejsce na przyciski/linki do innych dzialow... :/
bio_hazard
z boku biggrin.gif:D:D w starych telewizorrach tak to bywalo biggrin.gif
.:] Space Ace [:.
albo pilotem wink.gif
Hammer
smile.gif Włąsnie, o to chodziło, miałem toto chyba gdzieś w programie pocztowym... ale... ćiort jeden wie gdzie...

Wygląda to przyjemnie i innowacyjnie smile.gif

Sajdon > Pytałem o to obsego, powiedział ze przyciski będom na telegazecie wink.gif
EFC
I tak jest lepszy niz sie spodziewalem. Moze nawet lepszy niz ten co jest na Schronie. Ale nie jest wcale taki genialny jakby sie niektorym wydawalo ;].
DrPotf0r
data tego projektu (ostatniej modyfikacji to)

2003.07.05 smile.gif czyli prawie rok ...

---

guziczki sa z boku...

ale stronka miala byc cala jako ... obraz telewizyjny
Sajdon
Hm.... przypatrzylem sie blizej... i musze przyznac, ze by sie nawet dalo to zrobic...

Najlepiej dorobic wiecej przyciskow na dole, zeby byly te co teraz (nie mam na mysli tych do dzialow, ale te w stylu ksiega gosci, forum itp), przy dwoch galkach mozliwosc przejscia do falloutow (tak jak na glownej), ale na zasadzie - przy jednej galce dwa fallouty, po nacisnieciu na ktorys druga galka sie "Zeruje" czyli przechodzi do postaci poziomej... a menu do dzialow najlepiej rozwiajne po najechaniu na jakis element (srodek dolny?)...

I oczywiscie musi na gorze byc napi "Trzynasty Schron" jakas ladna czcionka, wygladajaca na staranne pismo reczne biggrin.gif

Wiecej wymagan nie mam... na razie...
Vermin
jesli moge cos dodac - logo 13S (brama V13 z pisanymi fallout'owa czcionka 13S) moznaby 'wmanewrowac' w ten znaczek posrodku guzikow przelacznych wink.gif
DrPotf0r
Nie wiem czy masz Sajdon prawo do jakichkolwiek wymagan...

nigdy z nikim bedacego w skladzie 13S .. nie rozmawialem na temat layouta.
Obsydian
wedle mojego zamysłu przyciski do innych działów miałyby być jako telegazeta.
Sajdon
DrPotf0r > moze i nie mam, ale w takim razie.. po co ten watek? Obecnie bez mojej zgody na Schronie nowy layout nie przejdzie... a aby to zrobic bezemnie, ktos z zalogi musialby mnie naprawde calkowicie zniechecic do dalszej pracy smile.gif Ja tylko mowie co by tam musialo byc dorobione badz jakos obmyslone, aby projekt wszedl w zycie...

Obsydian > telegazeta... kurcze, co przez to rozumiesz? Ze po nacisnieciu jednego przycisku zmieniloby sie cale wnetrze na wybor dzialow, czy cos w stylu otwierajacego i rozwijajcego sie menu w miejscu klikniecia?
DrPotf0r
topik jest po to bym mogl zamiescic ten obrazek... bo pewne osoby chcialy go zobaczyc... a glupio by bylo gdybym .. potocznie zwany 'lay 13S' zamieszczal na tablicy nuka gdzie byly o niego zapytania.

tak, rozwijajace sie menu, rozwijajace sie reczniki i dywany...

ty wiesz jak wyglada tradycyjna telegazeta?

-> plain text.

zreszta, teraz mam wiecej czasu to zrobie sobie taki telewizorek.. i pokaze wam o co wlasciwie mi i obsemu chodzi.
Hammer
Ja wiem o co wam chodziło smile.gif To Sajdon nie ma wyobraźni, a raczej doświadczenia w tego typu rzeczach... Cóż, tak to jest jaks się potrafi nawet prostego html'a skopać wink.gif
Sajdon
ty wiesz jak wyglada tradycyjna telegazeta?

Tradycyjna? Huh... pod pojeciem telegazety mozna miec duzo na mysli, w zaleznosci od techniki zrobienia i wykonania smile.gif

OK, chetnie zobacze o co wam wlasciwie chodzi :bs:
Darel
Chciałem powiedzieć że już nigdy nie będę kopiował czyji¶ statusów (i tu chciałem pozdrowić Sajdona);p
Obsydian
Trochę pogrzebię na cmentarzu - może dostane +1 do skilla nekromancja ;] ... otóż po całej tej sprawie z PHX i plebixem nie przydałoby się 13S od¶wieżyć wygl±du ? Wiem, że już nie raz poruszałem ten temat - ale patrzeć na pokrętełko i upchane tam działy - pokręteło przestało spełniać podstawow±a funkcję - że o IFRAME nie wspomnę ;]. Może by czas co¶ ruszyć w tym kierunku ?
Squonk
Jak pewnie wszyscy wiedz± (czyli ci co chcieli się dowiedzieć - bo było to już tu pisane) prace nad lajem ruszyły. Ale stanęły z powodu długiej już absencji Hammera - ponieważ prace musiały się przenie¶ć na jego teren: pehapu, skula i innej czarnej-jawowej magii.

Projekt koordynuje Sajdon - więc je¶li kto ma lepsze pomysły to do niego wbijać smile.gif
Obsydian
Dajcie mi jaki¶ roboczy dostęp o ile to możliwe to sypnę rad± czy dwiema ;].
Squonk
No ja tam nie widzę przeszkód - ale jak mówię, co¶ na ten temat wie Sajdon i jego bracki - który smarował co¶ na odcinku nowego laja wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.