Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dziwne Dokumenty
SHAMO Fallout Community > Większe Modyfikacje Fallout'ów > Awaken
MCornic
A więc było to pewnego wieczorq kiedy to podrożowałem wraz z moim wierym personalnym paziem Bubbą (którego niebawem odeśle w zaświaty, albo puści kamikadza w następnej walce) po pustkowiach w celu znalezienia jakis łupów nie koniecznie z trupów (strupów,dupów). Pieniadze które byśmy otrzymali od kupców wzamian za łupy, miały pujść na samochód, tak więc cel miał wysoki priorytet. Z początku pod ogień szli spaliniarze i bandyci ale pewnego raz tuż nieopodal miasta handlu trafiliśmy na złomiarzy z 5 ludków w metal armorach z niezlymi gnatami, ale ponieważ moja postać to Andrew G. i skille to Unarmed i Snake, tak wiec postanowiłem sie zaczaic i zwabic jednego z nich gdy pobiegegl za mna dostatecznei daleko zatlukliśmy go kamieniami, pieściami i innymi tepymi przedmiotami wraz z Bubbą ;-) (jak to robia w 997)

I wszystko by bylo fajnie ale co to sa te "Dziwne dokumenty"? (tzn jest to przedmiot ktory mial zlomiarz - wygląd coś jak zielony zwoj papierow)

ale co z jego terscia jest zupelnie nie czytelna!

Jezeli to mial byc kawal to chyba tworca jest ktos z atakami epilepsji bo jest tam wiecej niz 50 linijet txt po wyswietlniu w okienku tactics, a moze to list jednego z tworcow Awaken'a do dziewczyny w pakistanie? :-P

niewiem...

Odpowiedzcie! Da to się gdzieś odczytać/odkodować ?
DargH
Screen by sie przydal bo nie mam bazy wcale a wcale.

Dokladnie tez, czy to byl random enkanter czy co?
MCornic
wlasnie sek w tym ze normal

tu 2 screeny poczatek...
MCornic
i koniec tego tekstu... (i chyba jakis autron ponizej)
DargH
Ale jaja! biggrin.gif

Masz dobry karabin smile.gif .

Nie wiem co to za dokumenty - nie pamietam tej rafandynki, u mnie w txt nie ma takego... enty musialbym przejrzec kiedys...
Krwawy
CYTAT (MCornic @ 01-07-2004, 14:30)
wlasnie sek w tym ze normal

tu 2 screeny poczatek...

Dzie scren ??
mbwrobel
Najciekawsze jest to, że te "dziwne dokumenty" (taka jest ich nazwa) występuj± też w podstawce. S± w bunkrze Gamma w garażu w pierwszej szafce od góry - tej tuż przy mechaniku. Szafka jest zamknięta, ale po podniesieniu sobie lockpicka rozszerzonym zestawem wytrychów i wytrychem elektronicznym do około stu kilkunastu punktów udało mi się j± otworzyć. I teraz szukam m±drego, który powiedziałby mi co z nimi można zrobić? Postać z inteligencj± 9 (Zszywacz) nie jest w stanie ich odczytać, ani ich użyć. Czy jest jaki¶ quest, w którym s± one przydatne, czy jest to jajko z niespodziank± (zostawione przez chłopaków z 14' East lub Microforte, bo do podstawki DargH i spólka pazurów nie wkładali ;-)) ?
benn.yo
QUOTE(mbwrobel @ 07-05-2008, 00:15)
Najciekawsze jest to, że te "dziwne dokumenty" (taka jest ich nazwa) występuj± też w podstawce. S± w bunkrze Gamma w garażu w pierwszej szafce od góry - tej tuż przy mechaniku. Szafka jest zamknięta, ale po podniesieniu sobie lockpicka rozszerzonym zestawem wytrychów i wytrychem elektronicznym do około stu kilkunastu punktów udało mi się j± otworzyć. I teraz szukam m±drego, który powiedziałby mi co z nimi można zrobić? Postać z inteligencj± 9 (Zszywacz) nie jest w stanie ich odczytać, ani ich użyć. Czy jest jaki¶ quest, w którym s± one przydatne, czy jest to jajko z niespodziank± (zostawione przez chłopaków z 14' East lub Microforte, bo do podstawki DargH i spólka pazurów nie wkładali ;-)) ?
*

Tak znam to. Może to mieć wiele odniesień i do różnych spraw np: szpieg bandytów zabierał tajne dokumenty,Bractwo wiedziało co to kalkulator i jakie ma zadania.
Jednym słowem sa to w sam raz na podpałkę do pieczonej iguany biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.