Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Najlepsza ¦CIEŻKA dĽwiękowa w lokacjach Fallouta 1
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout'ach > Fallout 1
Pages: 1, 2
Poll
Najlepsza i najbardziej klimatyczna ?cie?ka d?wi?kowa to (podane jak nazwy mp3):
Obsydian
nastepnym razem jak zakladasz temat upewnij sie jakie masz kodowanie ... bo piszesz krzakami
.:] Space Ace [:.
ta z katedry...... niesamowity klimat
weirdo
/me krzaki poprawil... juz powinno byc ok

wlasciwie to wszystko bierze sie przez brak definicji charsetu w headerach, mala prosba... obsy, moglbys dodac takowa definicje?
EFC
Ee... Moje oko nie dostrzeglo w zadnym punkcie muzyki z Followers of Apocalypse (w Boneyard) - tej samej muzy, ktora uzyto pozniej w Enclave. :\

Ewentualnie mogloby byc jeszcze the Glow.
Hammer
Czy ja czasmi nie mam deża vu? czy juz takeigo tematu czasmi nie było? hmm?

A tak poważnie to może Katedra... moze ta EFC... bo ja wiem... któraś z tych dwóch...
wrubel_waw
choć za samą lokacją nie przepadam, to jednak ścieżka najlepsza jest (IMO) jest w The Glow
Vermin
Hammer napisał(a)

Czy ja czasmi nie mam deża vu? czy juz takeigo tematu czasmi nie było? hmm?

- byl podobny o mp3 z F2.

Zdecydowanie the Glow (Radiation Storm) oraz Master's Lair (Flame of the Ancient World)! A zagłosowałem na to pierwsze.
Acin
katedralne dzwony wymiatają :bs:
Ali
Widze, że mam gust jak pozostali bo i dla mnie muze katedry wymiata smile.gif
Ali
Widze, że mam gust jak pozostali bo i dla mnie muza z katedry wymiata smile.gif
rokie
glow i necropolis

mnie muza z katedry sie nie podoba, zawsze ja wyłaczalem jak bylem w tej lokacji. Jakos nieprzyjemnie mi sie kojarzy.
G0nz0
mi sie podoba ta jak jade samochodem biggrin.gif
Corey
a mnie sie muza w hub podoba.... moze dlatego ze najwiecej przesiedzialem w tym miescie i wpadlo w ucho
Obsydian
a mnie sie podoba main theme czyli Louis Armstrong ;] ... rox :smoke:

tylko po tylu latach nie wiem czy był zarówno w F1 jak i w F2
.:] Space Ace [:.
w f1 był ink s..... cośtam a w f2 był amstrong smile.gif
Vermin
a scislej The Ink Spots, o ile pamietam wink.gif
Celestial
Followers Credo!

Potem muza z Glow.
Cassidy
ja się zgadzam z Obsydianem, nei ma jak "A kiss to build a dream on" Armstronga smile.gif

a z gry: ofkoz GLOW i Katedra (mniej więcej ex-equo, ale głosowałem na pieresze :jezyk: )
Cervantes
podklad z The Glow ma kopyto, ale muzyczka z Junktown odpowiada mi najbardziej .. w glownej mierze przez sentyment do samego miejsca.
Silencer
G0nz0 napisał(a)

mi sie podoba ta jak jade samochodem biggrin.gif

Jezdzisz samochodem do muzyki z Fallout 1 ? wink.gif

Czytac miedzy wierszami, jak mawia Cervantes....
Zocik
Ja tam zdecydowanie preferuje raidersow :cool:
DeVil
ja wolę oczywi¶cie muzyczkę z the Glow(na ni± zagłosowałem), ponadto muzyczka z katedry oraz ta z vault13
Corey
e tam nie znacie sie... w hub jest najlepszy podklad - od razu wpada w ucho jest przjemny mily i fajnie sie go slucha

dziala kojaco po calej nocy spedzonej na pustyni - no a poza tym ten tam tamy sa genialny :cool:
DeVil
Hub też jest dobry;) ALE MUZYCZKA W THE GLOW JEST THE BEST

hmm to że jako jedyny zagłosowałe¶ na the hub corey to ekhmm znaczy, że nie ma wielu miło¶ników muzyczki z The Hub/NCR ale nie powiem że jest do kitu jest taka jaka¶ egzotyczna trochę jak w Klamath(bez urazy;) ) a gdybym miale TRZY glosy to bym na hub tez zaglosował:cool:

PS: dochodzę do wniosku że muzyka na pustyni tez jest fajna;) ... Ufffff kurcze wniosek? WSZYSTKIE ¦CIEŻKI D¬WIĘKOWE W WSZYSTKICH falloutach s± super!!!
Corey
staram sie byc oryginalny :cool:
DeVil
ja też bo w końcu dopisałem że muzyka z randomów też jest super:cool: biggrin.gif
Kit
Mi i tak najbardziej podoba sie Amstrong na poczatku biggrin.gif
Saper
Mi najbardziej podoba się muzyka z Glow i Raiders.
Zocik
Nie wiem mnie muza z The Glow jakos przytlacza i przymula. dry.gif
lays
a moze mi ktos ***** (sorka za to) powiedziec czemu nie slysze muzy?! mad.gif mad.gif mad.gif
Kit
Bedzie wyciszona huh.gif
Chris
CYTAT (lays @ 24-11-2004, 22:08)
a moze mi ktos ***** (sorka za to) powiedziec czemu nie slysze muzy?! mad.gif mad.gif mad.gif

trzeba wł±czyć gło¶nik..... happy.gif
lays
ale qrde jestes madry laugh.gif

chyba masz scienca 300%...

glosniki wlaczone prawie na maxa i.. NIC! mad.gif

@!*#% *$^!
SPEC
W opcjach jest taka opcja smile.gif

niewiem czemu ale glow to chyba najlepsza lokacja w f1 i muze na fajn± smile.gif
Kamil
ja w fallu 2 tez nie slysze muzyczki a mam wszystko ustawione tak ze powinienem slyszec wacko.gif
Lesto
A ja uważam, że KATEDRA rz±dzi! Ten klimat, te odgłosy w tle... Ciekawe jaka była muza w tym VAN BUREN... BURYN... ::urp:: whatever! W FT słyszałem kawałki z FO1/FO2. Ah, TE DZWONY(i nie mówię o spodniach biggrin.gif ), SYRENY(ale nie te na skałach)! Eh, od pisania na forum, prawie przestałem przeklinać huh.gif ! Co to będzie, jak przestanę być szeregowym laugh.gif ...
Kit
A regulacja gło¶nosci w windowsie
Acin
może masz jak±¶ okrojon± wersje??
Kamil
ja wlasnie nie wiem. mam sciagana PL wersje z torrenta. ale w internecie to rozne bugi kr±ż±.... dry.gif
Kit
Moze wina sterowników do karty nie wiem jaka masz dzwiekowa czy muzyczna bo F2 ma problemy na niektórych modelach muzycznych
lays
CYTAT (Acin @ 26-11-2004, 21:14)
może masz jak±¶ okrojon± wersje??

na pewno nie. jak gralem ostatnio (ok. pol roku temu) to wszystko bylo ok a tu niedawno odpalam falla i QPA! mad.gif
Kit
Przypuszczam ze cs sie zepsuło happy.gif
Chris
Do tej pory az od 4 lat gralem tylko w F2. W koncu dostalem F1 i takze FT. Najpierw gram w F1 które jest wyczepiste!!!!!! Najlepsza muza jest w the Glow...
†CKM†
-Dla mnie najbardziej klimatyczny jest dĽwięk w The Glow (w F1) , a na 2 miejscu chyba Katedra.
Dr Zaius
Zaglosowalem na The Glow,moze nie tyle ze wzgledu na sama sciezke dzwiekowa co na klimat calej lokacji< wiekszosc pewnie tym sie kierowala>.Poza tym mysle, ze sciezka dzwiekowa w Fallout'ach jest fenomenalna dla kazdego fana tej serii. Bez niej na pewno nie poczulibysmy postnuklearnego, przerazajacego klimatu zdegradowanego wojna swiata.
ps. dla mnie osobiscie nie ma pojecia "Najlepsza sciezka dzwiekowa w lokacjach F1" bo wszystkie sa the best cool.gif ale to jest tylko moje zdanie, z ktorym mozecie sie nie zgodzic... tongue.gif
Kamil
CYTAT (Dr Zaius @ 27-12-2004, 13:05)
Poza tym mysle, ze sciezka dzwiekowa w Fallout'ach jest fenomenalna dla kazdego fana tej serii. Bez niej na pewno nie poczulibysmy  postnuklearnego, przerazajacego klimatu zdegradowanego wojna swiata.

Ja mialem skopana wersje bez dzwieku i bez muzyki a klimat poczulem... wink.gif
Dr Zaius
CYTAT
Ja mialem skopana wersje bez dzwieku i bez muzyki a klimat poczulem... 
Gratz:jestes wzrokowcem
..btw.nie wyobrazam sobie grania w Fallouta bez dzwieku, nawet bym nie zaczynal... nie jestem masochista cool.gif
ps. ciociu kolacyjka byla,ze palce lizac biggrin.gif
Kamil
CYTAT (Dr Zaius @ 04-01-2005, 00:13)
CYTAT
Ja mialem skopana wersje bez dzwieku i bez muzyki a klimat poczulem... 
Gratz:jestes wzrokowcem
..btw.nie wyobrazam sobie grania w Fallouta bez dzwieku, nawet bym nie zaczynal... nie jestem masochista cool.gif

To znaczy ze gdybym mial dzwiek gralo by sie lepiej. Hmm trza sie zastanowic nad sprawieniem sobie dzialajacej wersji...
Doom Gaze
Soundtrack z Fallouta jest genialny... sluchajac go momentalnie przychodzi na mysl niesamowity klimat tej gry. Dla mnie bomba!

Wszystkie kawalki sa genialne.... Hub, The Glow ... theme z mapy swiata.

Heh, wlasnie sobie zapuscilem ta muzyczke smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.