Pozdro dla wszystkich fanów Fallouta!

Osobiście jestem fanem gry (choć nie aż tak wielkim...), oraz wszelkich tytułów RPG. Nie chce się spierać który jest lepszy, który gorszy. Najbardziej jednak fascynuje mnie RPG klasyczne - "papierowe". Po paru latach grania w WFRP chciałem przenieść się na sysytem SF bądź postapokaliptyczny. Jako że w polsce nie wydano jeszcze Neuroshimy (bo był to rok 2002) postanowiłem sam opracować grę w tych realiach.

No i jest ona gotowa - leży u mnie na PC w postaci elektronicznej oraz wydrukowana w postaci papierowej. Co tu dużo mówić - przeniosłem co mogłem z cRPG na papier (nie korzystałem z Fallouta PnP jako pomocy tylko stworzyłem coś własnego). Teraz kiedy mam stały dostęp do netu mogę podzielić się swoim "dzieckiem". Jeżeli ktoś z redakcji strony (bądż ze wspólpracujących stron) bedzie miał ochotę przejrzeć całość, piszcie na mojego maila lub na GG. Nie będę odpowiadał na maile osób prywatnych. Nie chcę zarabiać na tym kasy bo nie mam do tego prawa, chcę tylko podzielić się tym z większą ilością osób. Wiadomości, na których nie bedzie stron www skąd pochodzą nadawcy nie będą przeze mnie czytane