Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fallout Fraction
SHAMO Fallout Community > Post Kultura > Radiated
Hassan
Otóż istnieje taki mag, Fallout Fraction się nazywa. Pobrać go można ze strony www.corner.gamepress.pl (jest chyba w co drugim numerze licząć od 42 numeru). Nie ma Radiateda, więc można poczytać... No i teksty popodsyłać bo kiepską jakość mają happy.gif
intoxicate
no a co to ma wspulnego z Radiated?
Hassan
To gdzie miałem zrobić ten topic? Przecież to też mag Falloutowy... A może na forum Burżujki? happy.gif
G0nz0
w zasadzie mogles tylko nie wiem co na to obsy i panowuie z burzujki.
Hassan
Ja tu tylko reklamuję maga, bo potem gadają że nie ma żadnego, a właśnie że jest i jest na całkiem wysokim poziomie.
Menelmen
Owszem, istnieje mag o nazwie Fallout Fraction. Jeśli ktoś kupuje CD-Action, to powinien go znaleźć w kąciku Games Corner w dołączanym na płycie ActionMagu. Pojawia się od maja tego roku co dwa numery CDA. Z tego co wiem, to składany jest właśnie piąty numer tejże Frakcji, który ukaze sie dopiero za miesiąc na płycie w CDA. Ciekawe, czy zrobią kiedyś własną stronę internetową....
Kaczor
CYTAT (rev)

Otóż istnieje taki mag, Fallout Fraction się nazywa. Pobrać go można ze strony www.corner.gamepress.pl (jest chyba w co drugim numerze licząć od 42 numeru). Nie ma Radiateda, więc można poczytać... No i teksty popodsyłać bo kiepską jakość mają happy.gif

CYTAT (rev)

Ja tu tylko reklamuję maga, bo potem gadają że nie ma żadnego, a właśnie że jest i jest na całkiem wysokim poziomie.

Hmm. Wypowiedzi a la Wałęsa: "Jestem za a nawet przeciw".
Hassan
CYTAT
CYTAT (rev)

Otóż istnieje taki mag, Fallout Fraction się nazywa. Pobrać go można ze strony www.corner.gamepress.pl (jest chyba w co drugim numerze licząć od 42 numeru). Nie ma Radiateda, więc można poczytać... No i teksty popodsyłać bo kiepską jakość mają

CYTAT (rev)

Hmm. Wypowiedzi a la Wałęsa: "Jestem za a nawet przeciw".

Sorry mój błąd happy.gif Zwykle nie czytam swoich postów, tylko te co są albo nad, albo pod nimi. Jeszcze raz sorry.
Menelmen
CYTAT (Shub Niggurath @ 30-10-2004, 20:45)
Czytałem kilkanaście numerów. To NIE jest wysoki poziom. Moim ulubionym "artem" jest opis rasy Alienów. Mało, niestylistycznie, niegramatycznie i ogólnie do d... happy.gif Poprawiłem sobie humor, bo myślałem, że ja mam problemy ze sklecaniem zdań @happy.gif@

Kilkanaście numerów? dry.gif Tożto ino 4 numery Fallout Fraction ujrzały światło dzienne. Z tymi błędami to chodzi pewnie o Games Corner, ale czegóż można się spodziewać po gościach, co nie grają w RPGi... biggrin.gif
Mimo wszytko, to prawda, że ludków z FF należałoby wspomóc. Może dzięki takiej pomocy zaczną się pojawiać częściej, niż raz na dwa miechy mellow.gif ...
Hassan
Zrobilibyśmy z nich ludzi! happy.gif Może ktoś by im desing lepsze skombinował bo w tym mała ramka na tekst jest ogólnie do dupy laugh.gif
intoxicate
imo wazne ze Chlopaki cos robia i to sie liczy.
Menelmem
Owszem, liczy się to, że "coś" robią - ale mogliby robić "coś" lepiej wink.gif.
W pełni popieram zmianę layout - nie, żebym uważał go do pupci wink.gif, ale w końcu mają go od kilku ładnych miesięcy i pora najwyższa na zmianę. Może ma ktoś pod ręką jakiś zbędny, wypasiony, małopamięciożerny i falloutowy layout, który mogli by wykorzystać. Sądzę, że będą wdzięczni wink.gif. Może nawet podziękują ;D?
Menelmen
Ukazał się 5 numer tegóż maga o Falloucie. Jest na http://www.gamescorner.boo.pl/ w pliku 50 rar. Qrczę, trzeba do nich napisać, żeby można było ich ściągnąć n.p. z strony Krypty 13, a nie z takiej badziewnej stronki. A i jeszcze jedno - zmienili nieco layout. Już nie jest aż tak rażący oczy, ale wciąż mają tą strasznie małą ramkę.... Jak ktoś chce wcześniejsze numery, to niech ściągnie sobie co drugi plik, czyli: 48; 46; 44; 42.
Sanki Ho
Czytałem nieco tego Maga, i sądze że nie jest taki najgorszy, jest kilka osób, które piszą całkiem nieźle, no ale czcionke mają troche oczojebną wink.gif Ale ogólnie jest na plus:)
Hassan
Swojądrogą, to witamy na forum smile.gif
Hassan
Szczerze... Ja też Ale nas to już nic nie zaskoczy do F3
G0nz0
niech ktos umiesci zin na jakims serwie bo nie kupuje cda
Obsydian
G0nzo weź sie rozejrzyj trochę - np. looknij na poprzednią stronę i masz linka do strony z której morzesz to ściągnąć ...
Hassan
CYTAT
G0nzo weź sie rozejrzyj trochę - np. looknij na poprzednią stronę i masz linka do strony z której morzesz to ściągnąć ...

To jednak prawda co o nim mówili happy.gif
Hassan
Widziałem szósty numer FF... Teraz layout jest bardzo lipny sad.gif A przy okazji tekst o Trinity i Burżujach jest smile.gif
intoxicate
nie da sie sciagnac... mozesz gdzies uploadnac na ftpa?
Hassan
to trza na maila, podajrze qbajot@wp.pl słać zażalenia...
G0nz0
CYTAT (Rev @ 22-12-2004, 15:38)
CYTAT

To jednak prawda co o nim mówili happy.gif

kurcze z tego co pamiętam to serwer miał wtedy kłopoty
po drugie co mówili (nie pytam sie kto).
Obsydian
pewnie to, że niezły z Ciebie zakręt ;]
Hassan
Właśnie tak słyszałem smile.gif
Sajdon
FF możecie już zassać z Trzynastego Schronu...a co do laya - prawde mowiac numery 1-4 mialy beznadzijnego, cholernie niewygodnie czytalo sie tesktu, trzbe bylo caly czas niemalze przewijac strone, wkurzajace...
Hassan
Tia... Ale ten desing z szóstego numeru to powala... Już wolałem ten na który narzekasz...
G0nz0
Mówić mi tu kapralu kto gadał? bo 100 pompek i tyle samo w morde dam. Już mi tu gadać.
Hassan
Panie plutonowy, opinie o panu krążyły już w wielu miejcach. Niestety nie jestem w stanie przypomnieć sobie gdzie to wyczytałem, to pewnie przez te czwiczenia ogłupiające.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.