Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Perihelion Pnp
SHAMO Fallout Community > Systemy RPG > Inne systemy RPG
Farvus
Witam.

W końcu udało mi się w końcu stworzyć stronę mojego systemu autorskiego opartego na starej grze cRPG Perihelion: the Prophecy w klimatach postapokaliptycznych. Wydał ją kiedyś Psygnosis na amigę a obecnie można odpalić na emulatorze. System jest cały czas w rozbudowie jednak stwierdziłem że dysponuje wystarczającą ilością by go opublikować w internecie. Narazie skupiłem się tylko na opisie świata. Licze na to że są tu tacy którzy pamiętają jeszcze tego hiciora smile.gif.

Zapraszam na
www.perihelion.end.pl
lub (jeśli powyższy nie działa)
www.perihelion.prv.pl

Pozdrawiam, Farvus.
Kmieciu4eveR
Wow, odpaliłem sobie tą gierkę... i przeżyłem szok. Jaka ona jest fantastycznie niegrywalna!!! . Nie wspominam nawet o grafice czy dźwięku (synteza mowy!!) żeby nie było ... giercowałem w MEtal Mutant, Lure of the Temptress , Beneath the Steel Sky, Dune2 i ine gierce na Amidze swego czasu... ba nawet na PC traciłem czas na tak "wspaniałych" rpg jak "yendorian Tales" (z gatunku idziesz w 4 strony)
ale Periheliona nie zdzierżyłem smile.gif

Tymniemniej, popieram ciekawa inicjatywę - może ten system się spodoba smile.gif
Farvus
Takie drobne sprostowanie. Gra jest nie tyle niegrywalna co posiada niewygodny interfejs (to jest w zasadzie jej jedyna wada). Za jakiś czas umieszcze na stronie krótkie objaśnienie jak się do niej zabrać.
Grafike ma całkiem niezłą jak na rok 1993 i jest całkiem klimatyczna tylko trzeba trochę w nią pograć. Muzyka jest skomponowana na komputerze, w formacie mod. Wtedy kiedy wydano Periheliona, grze przypisano jedną z najlpszych opraw dźwiękowych. Synteza mowy jest całkiem znośna, zresztą pojawia się tylko w intrze na początku.
Obecnie produkuje się gry z super grafiką i dźwiękiem ale nie znaczy to jeszcze że są lepsze. W niektóre starocie można grać do tej pory.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.