Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Niewyjaśnione Wątki Fabuły
SHAMO Fallout Community > Inne gry... > Arcanum & Temple of Evil Elemental
Voltan
Kocham Arcanum, przeszedłem je cztery razy, czterema różnymi postaciami (człowiek-bandyta, halfling-dyplomata, krasnolud-technolog i półorczyca-nekromantka). Ale - na litość bogów - czy ktoś z was wie, kim jest ów enigmatyczny Joachim, na którego tak powołuje się Virgil? Na początku miał być w Zamglonych Wzgórzach, później w Tarancie, a później w Stillwater... i tam wątek się urywa, chyba, że go zgubiłem.

Liczę na odzew
sanity-kills
Na razie przeszedłem raz Arcanum - pół-orkiem bandytą-technologiem, teraz przechodzę drugi raz. Pół ork był bandytą w 100%, postrachem Arcanum. Cały czas łaził za nim Virgil, który starał się skontaktować ze swoim mentorem - Joachimem. Kiedy na zlecenie Min' Gorad Stillwater przestało istnieć - Virgil się zaczął zmieniać... Spotkali wtedy Joachima, który był wściekły na Virgila za to czego dokonali razem z pół-orkiem, ale Virgil już nie chciał słuchać ględzenia tego starego jełopa... był inny...

Polecam zobaczyć tę zmianę - Virgil staje się opryskliwy, zmienia mu się głos trochę no i w ogóle jest fajowo....
Fido69
Czy mi się zdaje czy w Stillwater barma mówi, że Joachim jest w Kaladonie ??
Moge się mylić bo dawno nie grałem.
Wolv
Jeśli gramy złą postacią przebieg będzie taki, jak w poście sanity-killsa. Jeśli gramy dobrym bohaterem, po wizycie w Stillwater należy skierować się do Kaladonu. Na kaladońskim cmentarzu Virgil odłączy się na chwilę od drużyny i pójdzie odwiedzić grób swego brata. W Tarancie w archiwum danych osobowych mozna dowiedzieć się więcej o krewniaku Virgila i jego tragicznej śmierci. W tym momenice watek się urywa... aż do wizyty w Tseng-Ang. Po wyjściu z osady mrocznych elfów Virgil opuszcza drużynę i rusza do Kaladonu by pomścić śmierć brata. Znaleźć go można w "Płaczacej Cebuli". W pomieszczeniu, w którym stoją członkowie kaladońskiej gildii złodziei jest klapa, którą można dostać się do piwnicy. Tam znaleźć można Virgila. Więcej pisał nie będę by nie psuć przyjemności. Powiem tylko, że podobnie jak w przypadku gry zła postacią Virgil odmienia się, w tym przypadku na lepsze.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.