Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Spotkanie Twórcy-Fani
SHAMO Fallout Community > Serwisy o Fallout'cie > Fallout Corner
Pages: 1, 2
intoxicate
Polskie Projekty Postapokaliptyczne.

moglobybyc cos takiego, aby jakos sie zgrac... i jakas ekipa ludzi z danych projektow moglaby odpowiadac na dane pytania / itp.

pozdr smile.gif
DrPotf0r
w sumie dobra propozycja, ja sie pisze na toto... jako reprezentant PW
intoxicate
Ja bym jeszcze proponowal, aby Organizator przygotowal dokladnie "plan dzialania" jak by mialo dojsc do spotkania.

Ktos z BZ na pewno bedzie.
czechu
wystarczy sie tylko orientowac w tym co sie dzieje u nas na stronie, albo chociazby wejsc na F2C smile.gif zawsze wyskakuje okienko z informacja o najblizszym spotkaniu. Odrazu zaznaczam ze sa one dosc spontanicze i nieprzewidywalne, czasem bywa 5 osob, czasem 19....
intoxicate
a to sie chyba spoznilem, bo dzisiaj o 19 bylo wink.gif
SzU
no to kiedy najblizsze o naszych projektach?
czechu
Spotkanie zorganizowac to nie problem...gorzej z frekwencja, bo z nia to nigdy nie wiadomo...jak juz wspomnialem raz bywa po 16-17 osob a czasem po 6-5...ale jakby sie to jakos rozreklamowalo lepiej to mysle ze mozna liczyc na nieco wiecej osob... w kazdym razie mozecie sie spodziewa niedlogo jakiegos szczegolowego info
intoxicate
jezeli chodzi o reklame - moge zalatwic kilku ludzi wink.gif
czechu
To ma byc przede wszystkim dla Was...tworcow jak i potencjalnych graczy, wiec czekam na jakies sugestie dot. spotkania smile.gif wolicie dyskusje moderowana czy nie ? jakis termin spotkania ?
Deat(c)hClaw
Z tymi comiesiecznymi spotkaniami, to sytuacja wyglada tak, ze sa one organizowane dla fanow.
Jesli chodzi o jakies specjalne spotkania, np. proponowane tu spotkanie tworcow, to mozna przeciez powiadomic zainteresowanych i zorganizowac osobne spotkanie. Plusem bedzie to, ze o spotkaniu beda wiedziec tylko ludzie powiadomieni...
intoxicate
CYTAT

wolicie dyskusje moderowana czy nie ? jakis termin spotkania ?

No jak ja bym jeszcze wiedzial o co chodzi - to bylbym wstanie powiedziec smile.gif
DrPotf0r
ja wole moderowane.
czechu
Szpon : nie wiem czy plusem bedzie to ze wiedziec o spotkaniu beda tylko osoby powiadomione, bo to raczej mialo byc spotkanie Tworcy - Fanie, a nie Tworcy - Tworcy smile.gif to sie tak troche mija z celem smile.gif
Poza tym pierwsze spotkania odbywaly sie co tydzien i nie mialbym nic przeciwko aby do tego wrocic...

tez bym opowiadal sie za dyskusja moderowana...bo inaczej moze wyjsc jeden wielki syf...

Doc : moglbys byc mnie lakoniczny smile.gif
Deat(c)hClaw
Tworcy - fani? To zmienia postac rzeczy :-) W takim razie trzeba bedzie sprawe naglosnic...

Jesli chodzi o moderowanie, to tez jestem za.
Na razie jest jeden temat, co dalej?
czechu
Jakby bylo zapotrzebowanie i zainteresowanie, to mysle ze mozna by bylo zrobic jakies stale spotkania tworcy - fani... wydaje mi sie ze bylo by o czym opowiadac, a i moze dla tworcow bylo by to bardziej motywujace do dalszych dzialan... co o tym myslicie ?
intoxicate
podajcie mi tylko godzine i czas smile.gif
Deat(c)hClaw
To by bylo dobre, bo na spotkaniach ciagle sie nas pytaja, o rozne projekty. Najlepiej byloby, gdyby na te pytania odpowiadali tworcy...
SzU
czekam z niecierpliwoscia i ppodpisuje sie pod tym co powiedzial into 2 posty wczesniej smile.gif
Deat(c)hClaw
Mi pasuje w kazda sobote, ale co tam, jak termin bedzie inny, to tez sie dostosuje. takiej okazji nie przegapie...
Ja proponuje termin spotkania na sobote 18, jak zwykle o 19.00. Jesli inni tez Wam pasuje, to szybko odpowiedzcie, bo dal bym o tym wiadomosc na F2C biggrin.gif
czechu
Im szybciej sie zdecydujemy tym wiecej ludzi wpadnie...taka jest zaleznosc... chyba ze sami zadbacie o reklame i bedziecie nagabywac znajomych aby wpadli smile.gif

Jestem za najblizsza sobota o 19 smile.gif
SzU
ja proponuje sroda wieczor: 18:00, 19:00, pozniej... jak chcecie

zwazcie tez, ze doca, a wiec szefa pw nie ma w sobote juz...
intoxicate
ja dostalem zapasowy monitor do wtorku... wiec mi pasuje:
-wieczory do wtorku (nie liczac wtorku)
, a potem nie wiem kiedy dostane monitora... fuckin shit.
czechu
Data powinna byc podana nieco wczesniej...bo jak oglosimy to na dzien przed, to raczej nikt nie przyjdzie...poza tym watpie by ktos mial czas w tygodniu...chyba ze interesuja was tylko odbiorcy, ktorzy maja malo obowiazkow szkolnych tj. gimnazjalisci w dol.... mi np. bedzie ciezko sie zmobilizowac w tygodniu. Dlatego moze lepiej poczekac, az wszystkim bedzie pasowac i w tym czasie lepiej sie przygotowac ?
intoxicate
na mnie bedzie trzeba prawdopodobnie dlugo czekac ...
czechu
No wiec zostalo wstepnie ustalone ze najblizsze spotkanie tworcy - fani odbedzie sie w ten piatek o godzinie 19:00, wszystkich chetnych serdecznie zapraszamy.

Z tego co wiem to na spotakniu maja byc przedstawiciele Burzuazji oraz PW, jezeli jeszcze jacys przedstawiciele innych projektow chcieli by sie pojawic na tym spotkaniu oficjalnie to prosilbym o konktatk, albo ze mna, albo ze Deatchclawem.

Deat(c)hClaw
"Deat©hClawem", bo bez tych nawiasow, to jeszcze ktos pomysli, ze ja anglikanskiego nie znam biggrin.gif
Notka na F2C juz jest, jesli ktos ma mozliwosci, to niech da informacje jeszcze na innych stronach...
intoxicate
to napiszcie mi ta notke na priva, a zapodam na naszym Forum.

EDIT:
Ok, samemu cos napisze..
EDIT2:
Dalem temat na naszym forum.

EDIT3:
Ludzie z mojego teamu przed ksywka beda mieli [bur]
Deat(c)hClaw
Miejmy nadzieje, ze przyjdzie duzo graczy. Jest na to tylko jeden sposob. Dlatego apeluje do wszystkich redaktorow naczelnych stron o Fallu, zeby w newsach napisali o tym wydarzeniu...
czechu
Podzielilem temat byscie mogli dawac propozycje do innych spotkan smile.gif a tutaj sobie spotkojnie dyskutowac o tym.

W kazdym razie przydala by sie jakas intensywna reklama...najlepiej jakbyscie kierowali sie do konkretnych ludzi i pytali sie czy przyjda...inaczej kazdy o tym zapomni...a chyba nam wszystkim zalezy na frekwencji smile.gif
intoxicate
no to zapodajcie Notke Prasowa np. VDHP, 13 Schron itd. nikt za Organizatorow tego nie zrobi. Chcecie reklamy - dzialajcie.
Deat(c)hClaw
Prosze bardzo, oto notka:

Uwaga! Spotkanie twórcy - fani odbędzie się 17 grudnia na czacie Fallout 2 Corner. Zaczynamy o godz. 19.00.
Jeśli grasz w Fallouta, to takiej okazji nie możesz przegapić!

Oczywiscie notke ta mozna dowolnie zmieniac, wg gustu wlascicieli stron...
Ja rozesle to do kogo bede mogl...
SickBastard
Na VDHP notka jest

z Trinity pewnie sie ktos pojawi
bio_hazard
Jak chcecie "dobrej" reklamy - to proponuje wykupic spota reklamowego na PolShicie przed emisja SuperShita - czyli codziennie ok. 20.45 wink.gifbiggrin.gif
Deat(c)hClaw
Jakos nie przepadam za ta stacja, wiec reklama u nich odpada. Ale wynajmie sie harcerzy, ktorzy w czynie spolecznym beda to oglaszac na ulicy biggrin.gif
SzU
dostana za to pare rolek papieru toaletowego smile.gif

a na spotkaniu mnie nie bedzie sad.gif chyba ze przez chwile wiec niech ekipa z pw mowi co tam ma mowic be ze mnie
czechu
A ja bym prosil wszystkich przedstawicieli projektow by zjawili sie nieco wczesniej...tj jakies 15 minut, chcialbym zalatwic pare drobnych formalnosci.

bio_hazard
na 90% powinienem byc - chociaz na godzinke.
postaram sie byc przed 19.00 - ale nie obiecuje smile.gif - sila wyzsza...
Deat(c)hClaw
Mijmy nadzieje, ze wpadnie duzo zwyklych graczy, bo bez nich to przeciez nie wyjdzie. Chociaz jakby popatrzyc na ostatnie spotkania, to chyba nie ma sie czym martwic...
Rawdanitsu
No cóż! Trzeba przyznać że Falloutowi lata służą. Kiedyś na spotkania przychodziło kilka osób a teraz kilka razy 2 lub 3.
intoxicate
A powiedzcie mi po co Rozmowa Moderowana (czy jak to sie mowi)... wolalbym aby kazdy mogl mowic co chce... nawet jezeli to by mialo byc "not funny"....
DrPotf0r
moderowana jest po to zeby nie bylo chlewu na czacie, kazdy zacznie gadac, napisy beda leciec jak szalone (a do tego starczy 5 gadajacych - jeszcze w tak malym okienku w jakim jest ten czat) to bedzie poprostu - nieczytelne, niepotrzebne i mijające się z celem.

a gdy rozmowa jest moderowana, moderator przepuszcza istotne pytania, wypowiedzi dalej (czyli na ogolne okno) osob 'niekolorowanych' (takie ircowe +v), na ktore sa udzielane odpowiedzi i calosc jakos sie toczy w miare sprawnie.

dlatego ja obstaje przy moderowanym czacie, inaczej bedzei bajzel.
intoxicate
a no to widocznie nie wiedzialem co to Moderowanie tongue.gif

Spoko - pasuje smile.gif
czechu
Nie macie co sie tej moderacji obawiac smile.gif mysle ze wszystkie sensowne pytania sie pojawia, chcemy tylko wyeliminowac teksty w stylu ,,aha, no, tez tak mysle biggrin.gif tongue.gif smile.gif smile.gif))))))) wink.gif. no to ok, e tam...

moge dlugo wymieniac smile.gif
intoxicate
a to 90% moich wypowiedzi bedzie usuwanych tongue.gif
Czechu - powinienes wiedziec dlaczego wink.gif
czechu
To sie pilnuj smile.gif bo w planach jest aby wypowiedzi tworcow nie byly moderowane...ale lepiej bedzie jak wybierzecie przedstawiciela ktory bedzie odpowiadal na pytania...ale to sie jeszcze ustali...
Kakaroto
coz widac spotkanko sie udalo w miare, ale ceinzko bylo dostac to prawo glosu
bio_hazard
no a ja nie zdazylem...... leeee...
czechu
Kakaroto : ja sie na poczatku pytalem Master'a of Flamaster'a jak chce by to wygladalo...zdecydowal ze tylko on bedzie odpowiadal na pytania, a wy bedziecie je zadawac...

Ale mam juz sporo doswiadczenia po tym spotkaniu i wiem jakie popelnilem bledy i co trzeba zmienic...
SickBastard
CYTAT (czechu @ 17-12-2004, 23:09)
Ale mam juz sporo doswiadczenia po tym spotkaniu i wiem jakie popelnilem bledy i co trzeba zmienic...

z góry ustalic kto jakim kolorkiem bedzie pisal? wink.gif
czechu
To kto jakim kolorkiem bedzie pisal to juz mnie najmniej obchodzi...chociaz lepiej by bylo jakby wszyscy pisli na czarno, a wyroznialy sie tylko nicki poszczegolnych osob z projektow...a najlepiej by bylo jakby na pytania odpowiadal nick Burzuazja, PW, Shadowrun itp itd. ... bo tak sie robi maly chaos
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.