Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nowy Mod: Bunkier21
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout'ach > Fallout i Modyfikacje [F1 i F2 mody]
jargo
Lich nowy członek FMC wypuscił swjego pierwszeg i całkiem niezłego moda do FO2.
Oto jego własne słowa:

Wreszcie ukonczylem budowe swojego pierwszego moda- dodaje on dwie nowe lokacje na mapie: poison truck oraz bunkier 21. Choc lokacje nie sa ogromne to zawarlem w nich prawie 30 skryptow. Warto je odwiedzic, mysle ze sa dosc interesujace. Prawde mowiac nie wiele jest takich na swiecie a jedyne do czego moge porownac do Abbey.

Do sciagniecia oczwiście z FMC
Silencer
Zapowiada się świetnie... Szkoda tylko, że nie mogę ścierwa rozpakować (unsupported compression method sad.gif )
jargo
Mam winzipa 9.0 i nie było problemów.
Silencer
No... a ja mam 8.0 i jestem ugotowany az do czasu upgrade'u tongue.gif Czy ten mod jest po polsku czy po angielsku chociaż?
jargo
Z tego co widzę to po polskiemu smile.gif przynajmniej narazie.
Tak na marginesie to autor dał jeden plik z polskiej wersji Falla i mod ten przerabia nam wszystkie nazwy miast na polskie.
Hassan
Jeśli chodzi o rozpakowywanie to polecam WinRara 3.40 happy.gif Moda właśnie zasysam...
.:] Space Ace [:.
a jaką wersje falla trzeba mieć żeby ruszyło ? i musze zaczynać gre od nowa czy działa ze starymi saveami ?
Lich

Jest juz zamieszczona na FMC wersja w pliku patch000.dat ktora wystarczy umiescic tam gdzie zainstalowany jest fallout a wszystko bedzie dzialac cacy. (Oczywiscie trzeba miec tez patch usuwajacy limit miast) Wiec nie trzeba niczego rozpakowywac.
Dodam ze lokacje sa umieszczone na mapie w nastepujacych miejscach:
Truck- miedzy Klammatch a Den
B21- na poludnie i troche na wschod od Arryo
(jak by co przeczytajcie plik txt zamieszczony w .dat)

Oprocz tego zapraszam wszystkich do odwiedzenia mojej strony o modowaniu F2
(kolejne mody w produkcji heh, w kazdym badz razie mam milion pomyslow)

grafika zapastowana przez użytkownika
Hassan
CYTAT
(kolejne mody w produkcji heh, w kazdym badz razie mam milion pomyslow)

Też tak kiedyś mówiłem... Skup się nad jedną rzeczą i zrób ją dobrze, ok? Społeczność Falloutowa będzie wdzięczna happy.gif
Lich
Bynajmniej nie mam zamiaru "produkowac klonów" Przy kazdym nowym projekcie nauczylem sie czegos nowego:

truck
-dodawanie nowej lokacji na mapie
-prosty skrypt wyswietlania wiadomosci msg i float
B21
-pisanie dialogow
-budowa wielopoziomowych budynkow (i przemieszczanie miedzy pietrami)

potem polaczylem oba prj. w jeden mod i go wypuscilem w swiat dzieki czemu nauczylem sie kolejnych rzeczy:
-trick z plikiem patch000.dat
(no a przy okazji udoskonalilem swoja stronice o modowaniu)

Warto jest wiec miec milion pomyslow heh. Teraz zaczolem budowac lokacje w ktorej bedzie przypuszczalnie maly quest, lub inna nowosc.
Hassan
No to fajnie
Silencer
CYTAT (jargo @ 16-12-2004, 19:16)
Z tego co widzę to po polskiemu smile.gif przynajmniej narazie.
Tak na marginesie to autor dał jeden plik z polskiej wersji Falla i mod ten przerabia nam wszystkie nazwy miast na polskie.

Tak nawiasem, jeżeli komuś będzie się chciało ruszyć 4 litery na No Mutants Allowed www.nma-fallout.com, albo The Radiated Society to ma szansę odnaleźć tam linki do wersji zangielszczonej *hint, hint*
a ja mam problem z modem sad.gif jak go włoże do folderu to mi sie fall wykrzacza przy starcie :/ wyskakuje jakiś komunilkat [ale nie moge go przeczytać bo są białe litery na jasno szarym tle :/] wie ktoś jak teu zaradzić ?
jargo
Kolega Ace stary weteran a nie pamieta zeby Readme zawsze czytać.
Ten mod dodaje nowe lokacje i dlatego potrzeba miec zainstalowany city limit patch ktory usuwa standartowy limit miast na mapie Fallouta 2 (50).
Sciagnij patcha z FMC a wszystko będzie cacy.
do samego pliku ptah nie jest dodane readme tongue.gif dodajcie to przeczytam wink.gif
jargo
I tu cię zaskocze, jest dodane! Własnie w tym pliku patch000.dat jest wpakowane happy.gif
Super nie, tez się zdziwiłem jak zobaczyłem, ale pomysł fajny.
eeee to jest zbyt skomplikowqane jak na mój umysł wink.gif ja wymagam odzielnych plików wink.gif
pozwole sobie raz na 3 dni napisać posta pod postem wink.gif

jeśli moge wyrazić swoje zdanie. w bunkrze 21 jak na początek jest za dużo sprzętu combat armor, 2x light support weapon i w ciul amunicji. ale pomysł z nowymi lokacjami niezgorszy wink.gif
Lich
Poczatkowo tego "sprzetu" bylo ze 3 razy wiecej i glownie byly to mausery i takie pistolety maszynowe przypominajace te niemieckie (klimat mial byc w stylu IIwojna swiatowa itp heh)
Silencer
Sprzęt niemiecki, teren amerykanki a w bunkrze ruscy towarzysze? To za wiele jak na moje pojęcie biggrin.gif
ale w następne jwersji mógłbyś też dodać miejsce na samochód wink.gif bo mój jakoś dziwnie znika po wejsciu na teren bunkra
Ravnos87
Nie wie ktoś skąd mozna aktualnie ściągnąć patcha likwidującego limit miast?? Bo linki, które zostały podane wczesniej niezabardzo działają sad.gif (error 404 czy cuś takiego)

Dziemki z góry
Hassan
www.newfmc.prv.pl - tam powinieneś dostać to czego szukasz.
Ravnos87
No właśnie o to chodzi, że ta stronka sie nie otwiera tylko jakies raklamy perfum sie wyswietlają i to wszystko sad.gif
Cubik
Prawdopodobnie problemy z serwerem na którym FMC się znajduje. Trzeba czekać, może za jakiś czas coś z serwerem zrobią, ale to nie zależy od autora strony niestety sad.gif. Można poszukać w download na NMa albo na stronie TeamX. Tam jest ten patch likwidujący limit miast w grze i w mapperze również.
Ravnos87
Dzieki wielkie znalazłem na stronce TeamX! smile.gif

Nie wiem czy to nie był offtopic jeśli tak to sorki happy.gif
de99ial
No dobra, a te mody (dwie nowe lokacje) to skąd można zassać? Bo jak już ktoś pisał wyżej - stonka nie działa. Dajcie inne źródło, ok?
Manior
tutaj mozna pobrac tego moda
de99ial
SUPER dzięki wielkie.

Ukazała się Saga Fallout - każdy pretekst, żeby znowu zagrać jest dobry wink.gif

Aha, mógłbym prosićo linka do patcha zdejmującego limit miast?
Manior
poszukaj na www.newfmc.prv.pl albo na no mutants allowed
de99ial
Właśnie tam szukałem naściągałem mnustwo staffu ale tego nie było.

Jeszcze jakieś pomysły? Proszę o adresy lub linki.
de99ial
Juz stamtąd zassałem wink.gif

dzięki
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.