Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fresh Meat
SHAMO Fallout Community > Większe Modyfikacje Fallout'ów > Darkfall
Pages: 1, 2
DargH
Darkfall drgnal. Udalo sie pociac kampanie FOT i wplecenie nowych misji jest juz tylko kwestia pracy i czasu.
Troche juz tego mam, ale potrzebuje ze dwie osoby do pomocy:

- testera (lub dwoch) - wymagania = czas i czas, znajomosc FOT, prad w domu

- goscia od angielskiego - wymagania = swieta znajomosc angielskiego, textu nie ma duzo (to taktyk nie quasi cRpG), wiec sie nie zmeczy...

PLUS NEWS - map bedzie 15 z FOT [wszystko poza robotami] / 10 nowych taktycznych / 5 awakenowo-crpgowych z okolo 15 questami.

Rzucam tez pare skriny ...
KoNe0
Wyglada fajnie, i jak ci się udalo skopiować/przkonwertowac tego goscia w pancerzu z wczesniejszych falloutow ;] i czy on jest jako element tla, czy potrafi się ruszac ? A pozatym mod wygląda fajnie i czy zamierzasz wykorzystac jakąs dodatkową muzykę w tle ?
DrPotf0r
O! na skrinach rozpoznalem swoja mape biggrin.gif
DargH
gosc w PA jest makieta smile.gif ale jest taki fajny... wink.gif

a mapka fakt, dales kiedystam ten most...
DrPotf0r
Dargh - wyczaj gdzies w necie mapke Lion Hotel, z niej mozna zrobic bardzo fajnego taktikala...
a ze mapka jest moja smile.gif uzywaj do woli (jak zreszta wsiech mych mapek - jak ci sie uda je wyczaic)
Gerard Heime
Czy Lion Hotel nie był przypadkiem jedną z mapek z Millenium?
DargH
skorzystalem z eleganckich mapek Docenta co przyspieszylo prace, a konkretnie:
-parkland
-parkland2
-lion hotel
-claustrofobic
DargH
zrobilem strone oparta na bylej awakenowej ->-> strona
MartEEnez
Urraa...bedzie obrona bunkra Bractwa! biggrin.gif Takiego typu taktikala mi brakowało w orginałce...
KoNe0
Powodzenia DargH ... Fajna stronka, jak znajdę trochę czasu to może trochę Ci pomogę, ale nic nieobiecuje.
kazik_
ja zglaszam sie jako tlumacz. na wiecej obowiazkow raczej bedzie brakowac mi czasu
bio_hazard
te rarzonce blendy ortograficzne w notatce na 3 skrinie to tak specjalnie?
DargH
No Bio! Nie bac zbyt cfany! Wiadomo rze specjalnie! Co to ja jestem Spce_ace? wink.gif
DargH
Praca wre.
Aktualnie proboje maksymalnie przerobic kampanie FT.
Poki co beastlordow zastapilem slaversami [nie ma juz biegajacy zwierzatek, matki deathclawow].
Czesci robota ktore zbieramy zostana wykorzystane do budowy rekruta - robota.
Kalkulatro definitywnie wraz ze swoja horda robotow zniknal.
Roboty beda, ale bardzo okazjonalnie.

Porzucilem wstepne plany usuniecia broni energetycznej i zmiany broni palnej na bron mala [pistols/smg] / srednia [rifles/sniper rifles] i duza [bigguns] bo milosnicy energy mnie zjedza:)

Jesli ktos ma pomysl/y na kimatyczne Falloutowo misje to niech smialo pisze.
Silencer
Heh, DargH, post na NMA wydrenował ci limit konta na Republice tongue.gif Wrzuciłem screeny do galerii (ten podpis w ścieżce "/awaken/" to mam nadzieje pozostał po starej stronie? Screeny sa nowe?)
TeQuila SunRise
Bah, obejzalem screeny i widze ze ten mod to moze byc piekna sprawa, zwlaszcza patrzac po spriteach broni,
tylko jedna prosba - WYWAL energetyki ! albo przynajmniej ogranicz ich wystepowanie do minimalistycznego minimum (i to podzielic przez 2 tongue.gif)
btw: czy ta snajperka nie ma czasem skrzywionej lufy ?
Nad koncepcjami misji objecuje posiedziec (tylko tyle moge raczej zrobic :/)
Silencer
Ej! Energetyki sa dla swiata Fallout kanoniczne. Nie po to był Wyścig Fuzyjny, żeby teraz nie było energetyków. Chcecie grać bez energetyków, to zagrajcie w JA2 (BTW, zdaje sie, ze jest mod falloutowy do w/w) wink.gif
DargH
" Heh, DargH, post na NMA wydrenował ci limit konta na Republice "
- jestem pijany jak cassidy i nic nie czaje, ale jak cos to piszcie zrozumiale dla alkoholikow... wink.gif

anyway enerygtyki zostaja - wiekoszosc opowiedzial sie ze ich brak niszczy Fo1/2 klajmyt - tak wiec sa i beda smile.gif

a! kumam!
NMA says:
"I cant see those pictures either, all I get is a big bloddy message saying "Przykro nam, strona chwilowo nie działa z powodu przekroczenia godzinnego limitu transferu." and picture of a giant padlock, which means that other part probably translates to something like "naff off, you dont have access to this page" muehehe
polak pijany a potrafi biggrin.gif
KoNe0
Kiedy można oczekiwać premiery Darkfalla ?
DargH
Takie pytania zawsze powoduja niezdrowa sytuacje wink.gif

Nie wiem. Zalezy.
Jesli nie bede mial pomocy to bedzie to gruba przerobka FT i skupie sie tylko na tym - szybciej, ale mniej.
Jesli bede mial jakichs maperow, etc. to mam w planach zrobic nieliniowa kampanie - bedziemy mogli grac BOS 'em i/lub inna organizacja [pewnie zla] - dluzej, ale wiecej.
TeQuila SunRise
Z tego co czytalem na stronie projektu to masz maperow... i jest nim wlasnie m.in. Koneo hmmh tongue.gif
KoNe0
Bo zrobiłem mapke The Wastes, ktorą DargH zamierza wykorzystać, jednak jeżeli jeszcze nie zaczoleś jej edytować to się powstrzymaj bo niedługo wersja 2 z kopalnią na dole i troche zmienionymi miejscami i naprawionymi bugami. Jej przeznaczenie to RPG więc na pewno się nada... Jak chesz to możesz jeszcze wykorzystać moje inne mapki. Zrobilem packa mapek które mogą się przydać do szeregu misji (np. musimy pokonać wszystkie bazy raidersow), a każda mapka nadaję sie na taką baze. Zresztą sam zobacz. Link do map:

kliknij tutaj
DargH
KoNe0 - dzieki wielkie, wieczorem je oblukam dokladnie to zobaczymy czy i co wezme;
co do the wastes - to juz mam nadgryziona, wiec nie bede czekal na v.2, ale thx anyway

TeQuila SunRise - maperow "nieaktywnych" smile.gif tzn. jest tak dokladnie:

Gaator - znikl juz, ale zdazyl zrobic map 3 - swietne bardzo
DrPotf0r - dal swoje eleganckie mapki, konkretnie uzyczylem sobie 5: parkland/ parkland2 / lion hotel / ta mapa z mostem / claustrofobic
KoNe0 - poki oc teh wastes

no i ja zrobilem na razie 3, i pewnie na tym sie skonczy bo na to czasu nie mam, a mapki sa najwiekszym gwozdziem, ale jakos to bedzie...

przegladalem tez mapki do multi na NMA bodajze, ale nic ciekawego nie znalazlem, jak ktos zna to niech zapoda linke
KoNe0
Ok jak chesz więcej map to masz tu linka:

Mapki

Polecam szczegolnie mapki coop, a miedzy innymi tj. Vault 21, Desert Combat, oraz możesz poolokać linki do innych mapek. No cóż GSA community też się dorobilo wlasnych dóbr =>

Btw. myśle ze Darkfall może pobić Awaken, bo to własnie od mapek zależy klimat => (no i muzy też - Awaken rox), bo w Awakenie dużo map pozostawia wiele do życzenia...
DargH
Poniewaz pojawili sie cenni maperzy to i koniec z modyfikowaniem FT.
Obecnie powstaje na wzor AWAKEN nowy globalny mod do FT.
Niedlugo zaktualizuje strone [jutro] to bedzie wszystko wiadomo.
Fabula jest klasyczna ale nie w niej rzecz, a w tym jak to zrobimy:)
Teraz zostal nam tylko grafer znajacy sie na konwertowaniu frm->spr/til smile.gif
DrPotf0r
smile.gif ciekaw jestem czy w takim wypadku moje mapki zrezygnowaly ze wspolpracy smile.gif
DargH
Jeszcze nie wiem.
Lion Hotel i parkland 2 zostana a reszta to niewiadomo.
Ich zaleta jest to ze nie sa duze, a takei maja w modzie byc [bo silnik FT nie nadaje sie jak wiadomo do duzych mapek].
No i chyba dzis nie zaktualizuje strony bo padniety jestem jak fretka, a niedlugo musze wychodzic :/
TeQuila SunRise
Po co sie meczyc, wykorzystaj jak najwiecej tych co juz sa.
Zamiast robic nowe, ktore niewiadomo jak sie beda podobac rolleyes.gif chyba lepiej uzyc sprawdzonych ale mniej znanych map, a jeszcze lepiej troche je przerobic i bedzie luksus biggrin.gif Oprocz tych co wspomniales, np: Taki Bagdad Cafe (jak zwykle Doc'a) malo znana a klimaciarska i tez mala.

Ps Dargh nie zapominaj ze jestem twoim pierwszym betatesterem rolleyes.gif biggrin.gif
DargH
Strona zaktualizowana.
A wiec robimy Darkfall w stylu awaken zwei wink.gif

Teq-> Nie zapominam! Bo dopiero sie dowiedzialem tongue.gif
KoNe0
Nie moge się normalnie doczekać biggrin.gif.
A te mapy baz się przydały na coś ?
BoS_Johny
Uff... jak na razie gram w AWAKEN'a ale jak wyjdzie Darkfall to z chęcią zagram =)

A jeśli chodzi o mapki to może te sie na cuś przydadzą... :
Mappack.
Są na prawde dobre, warto je zobaczyć. Myśle ze znalazły by niektóre swoje miejsce w darkfallu smile.gif

Ciekawi mnie na mapie świata Rot Gut Factory biggrin.gif
I mam nadzieję że wyjdzie polska wersja Darkfalla bo jak na razie widzę tylko po angielsku screeny wink.gif
KoNe0
Johny jakbyś się bliżej przyjrzał tym mapom, to są to zedytowane misje z single player na coop, a część z nich będzie wykorzystana. Przeczytaj faq na stronie.
BoS_Johny
OK KoNeO podałem inny adres teraz, z mappackiem przeze mnie stworzonym biggrin.gif
TeQuila SunRise
Bez obrazy mlody obywatelu, ale myslisz ze taki krezus FT jak Dargh nie zna map, nie wie gdzie ich szukac i wogole co ty sobie wyobrazasz !! biggrin.gif
BoS_Johny
CYTAT (TeQuila SunRise @ 22-04-2005, 23:28)
Bez obrazy mlody obywatelu, ale myslisz ze taki krezus FT jak Dargh nie zna map, nie wie gdzie ich szukac i wogole co ty sobie wyobrazasz !! biggrin.gif

Wyobrażam sobie, że każda pomoc sie przyda przy tworzeniu Darkfalla.
DargH
i slusznie myslicie :]

poki co prace trwaja, ale nie ma nic konkretnego zeby sie pochwalic

wersji demo nie bedzie bo za duzo zajmuje smile.gif
Hassan
DargH, strona niedziała...
DargH
tiaaaa!
jaka strona?
jesli interplaya to bardzo mozliwe, jesli darkfalla to jakies herezje prawicie waszmosc!

btw->kto chce to testowac? kolo poczatku czerwca (moze koniec maja) bedzie beta wczesna wersja :]
TeQuila SunRise
To taki test, tak ? drażnisz sie ? dobrze wiesz ze to poczatek sesji biggrin.gif

No ale coz... do egzaminow mozna podejsc i za rok, a mod FT nie trafia sie za czesto! MEUAHahaha ! gimme to me!

SzU
tequila racje masz smile.gif - ja bym potestowal ale w wakacje dopiero

A Ty DargH dalbys mi na tlenie autoryzacje biggrin.gif
KoNe0
Co lepsze? Testować czy zagrać w pełną wersję smile.gif... Testerów się pewnie znajdzie sporo, ja tam wolę poczekać.
BoS_Johny
Hmm po DŁUGIM zastanowienu oznajmiam, że dziękuję poczekam =)
KoNe0
DargH plz powiedz chociaż jedno słowo o tym co teraz robisz (oczywiście chodzi mi o moda), bo tak jakoś cicho się zrobiło, a to niezdrowe : P.
DargH
dzien dobry wszystkim:)
sesja sesja a mi sie sfajczyl monitor 25 dni temu i niepredko chyba bede mial nowy sad.gif
dlatego zdarzycie pewnie jeszcze i na kampanie wrzesniowa z sesja zanim mod sie pojawi ;P
Zocik
To sobie jeszcze poczekamy na pelna wersje... sad.gif
TeQuila SunRise
A tam, do sieci wplynie pewnie duzo wczesniej przed premiera smile.gif
W kazdym razie monitor zachowal sie bardzo nieprofesjonalnie.
Made_By_Fallout
Ale po Awakenie wiadomo że jest na co czekać.
Dłuższe czekanie=większa radocha, jak pomarańcze na gwiazdke za komuny tongue.gif
Zocik
Ale jest druga strona medalu, im dluzej sie czeka tym wieksze oczekiwania i niestety mozna sie zawiesc. (nie zebym krakal) wink.gif
TeQuila SunRise
bry panie Dargh
To kiedy chrzcimy Darkfalla ? bo chyba juz najwyzszy czas rolleyes.gif
DargH
lezy sobie spakowany i czeka na cos
kompa bede mial od wrzesnia, ale co tam bedzie sie dzialo to nie wiem..
maperow wcielo a bez nich nawet nie walcze...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.