Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rodziny W New Reno
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout'ach > Fallout 2
Pages: 1, 2, 3, 4
Lucas_2243
tak sobie wpadłem na pomysł, ktora rodzine najbardziej lubicie biggrin.gif Dla mnie najlepsza jest Salvatore i Bishop uwielbiam ten ich klimacik smile.gif Natomiast nie znoszę Wrightów uwazam ich za jedna bande wiesniakow (chociaz quest z SAD calkiem fajny tongue.gif )
Vermin
Salvatore wink.gif

Z Bishopow to tylko pania i jej corke 13.gif
Vault Dweller
Ja oczywiście Wrightów- dla SAD smile.gif. Zaś gdyby było na końcu pytania słowo "skosić", to Bishopów. Bo można znaleźć tam przedmioty dla VC...
Chris
Ja głosuję na Salvatore, poniewaz lubie sie bawic w broniach laserowych, takze lubie jak wszyscy sie do ciebie tam zwracają...
Lucas_2243
A kradliscie dla Mr. Salvatore butle z tlenem?? Jak nie to sprobujcie, najlepszy jest ten tekst na koncu biggrin.gif
.:] Space Ace [:.
a ja mordino... nie wiem czemu ale przypadli mi do gustu [może dla tego że odkupili odemnie sulika i vica biggrin.gif]
Vault Dweller
CYTAT (Lucas_2243 @ 20-02-2005, 20:23)
A kradliscie dla Mr. Salvatore butle z tlenem?? Jak nie to sprobujcie, najlepszy jest ten tekst na koncu biggrin.gif

Hehehe, raz mi się udało kolesiowi zakosić. Stałem obok i patrzyłem co się dzieje- oczywiście po wszystkim niejaki Wolnomularz się wkurzył i postrzelali do mnie swoimi gadżetami dla fanów Gwiezdnych Wojen biggrin.gif. Udowadnianie im kto tam naprawdę rządzi to pestka.
Cassidy
Jeśli patrzeć pod względem ew korzyści - oczywiście Wright'owie i mapa do bazy Sierra wink.gif
A tak, najbardziej pasuje mi Salvatore. Heh, nie próbowałem staruszkowi zajumać butli z tlenem, może mu ją podprowadze, coby sobie posłuchać stękania staruszka tongue.gif
Made_By_Fallout
Salvatore z tą swoja butlą, śmieszny stary piernik, moja ulubiona czesc New Reno to własnie rozwałka ludzi Salvatore( wkoncu mozna sie odegrać na upierdliwcach przy drzwiach) i zbieranie łupów, które się potem ładnie sprzedają biggrin.gif
Chris
Ja bym sobie najchętniej założył własną rodzinę. Szkoda ze nie mozna. Salvatore preferował metal armor i laser pistol. w mojej rodzinie to byłby AP (dałbym APA tylko szkoda ze są tylko dwa w grze) no i bozar niektórzy by posiadali Gaussa i puls rifle. Taka rodzina to wymiata totalnie
Lucas_2243
CYTAT
Ja bym sobie najchętniej założył własną rodzinę. Szkoda ze nie mozna. Salvatore preferował metal armor i laser pistol. w mojej rodzinie to byłby AP (dałbym APA tylko szkoda ze są tylko dwa w grze) no i bozar niektórzy by posiadali Gaussa i puls rifle. Taka rodzina to wymiata totalnie

a glownym questem takiej rodziny by bylo "Find a G.E.C.K." biggrin.gif Chosen One by sobie siedzial i robil ciemne interesy, a inni by biegali za geckiem biggrin.gif:D:D
Made_By_Fallout
Taka opcja mogłaby być naprawdę ciekawa, mogłyby sie pojawic jakies elementy strategii, taktyki, sam chetnie podrzuciłbym paru osobom 1 głowe brachmina do łóżka wink.gif i rywalizacja o New Reno, czy wendetta z Bozarami w tle, cos nowego biggrin.gif
entrop
A w międzyczasie wysyłacie "chłoptasi" z "misjami" w różnych sprawach, aż na koniec jeden z nich, który wam pomagał tylko dlatego, że akurat szukał "water geck chipa" do swojego schronu pod wioską, wpada i wybija wszystkich do nogi, żeby zarobić trochę expa ;)
salmon
Co do uzbrojenia, to dałbym jeszcze auto-vindicator-turrety w pobliżu siedziby, do takiej fortecy chyba nikt by się siłą nie dostał (no może poza Chosen One). Przy takiej rodzinie inne by po prostu wymiękły i chyba z własnej woli zaczęliby żebrać tongue.gif albo dawać d**y na rogu smile.gif

Zaś co do pytania głównego to właściwie nikogo nie lubie, jedynie Wrightów nie zabijam (żeby nie mieć childkillera biggrin.gif).
Chris
No i takiej rodzince przydałoby się jeszcze pole minowe.... i te roboty z wyrzutniami rakiet i minigunami....Jak ja sie rozmarzyłem rolleyes.gif bym wysyłał członków mojej rodziny na moje misje. Tylko trochę głupio by było bo bym wogóle XP nie zyskiwal....
Lucas_2243
Ja bym do rodziny przyjal Myrona...na stanowisku niewolnika i glownego obiektu doswiadczalnego biggrin.gif

entrop
podpiszcie jeszce jakis traktat z gecko, żeby miec gdzie ladowac bateryjki do tych robotów ;) I tak do bazy wam wpadnie byle kto, byle miał na wysokim poziomie sneak i traps.
Ghul-150
Ja tam lubię się bawić następująco wykonuje wszystkie qwest dla danej rodziny ale z ostatniego nie biorę nagrody(nie gadam ze zleceniodawcą) No a potem pracuje dla wszystkich rodzin(nie próbować wchodzić nigdzie gdy masz wszystkie statusy bo kończy się to hmmm, no dobra jak oni zaczynają to czemu nie wybić wszystkich)
†CKM†
-Ja wykonuję zadania dla każdej z rodzin, a na koniec wybijam wszystkich oprócz Wrightów, no i jestem ich mademan smile.gif .
DrapiChrust
rodziny mafijne jak to rodziny mafijne nie sa zbyt sympatyczne... chyba wolę wrightów bo sa najmniejszymi "Coot ass ami"

A tak apropo: nie wiem, czy mówię coś nowego, ale przypadkiem wpadłem na sposób, w jaki można do woli "eksploatować" panią Bishop i jej córkę... normalnie prędzej czy później skonczy sie to zbroją rozprawą z panem Bishop... Ale jeśli wychodząc z pokoju którejś z pań włączymy skradanie i tak podejdziemy ostrożnie do drzwi, potem staniemy w nich, potem zrobimy jeszcze ostrożnie (na sneaku) pikselek do przodu, potem jeszcze jednen w kierunku prawo-góra a następnie trzymając shift (prowokuje bieganie) każemy naszej postaci iść na hex znajdujący się dokładnie za prawą strona środkowej kanapy (stoją 3 w górnej części pomieszczenia) to chosen one na 90% przebiegnie koło pana Bishop nie zwracając jego uwagi. biggrin.gif
Pan Szakal
Najbardziej lubię Mrs. Bishop i Ms. Bishop biggrin.gif
Bohun
Mi sie widza Mordino cool.gif
"Ciekawa lokalizacja" tongue.gif

Ale lubie tez pana Salvatore (fajne txty puszcza
jak mu sie gwizdnie tlen @.@.gif ) biggrin.gif
Kamil
Ja najbardziej lubię Wrightów. Są najporządniejsi. Pozatym lubię Salvatorów...dobrze wyglądają rozgnieceni na ścianach jak robaki smile.gif
mattness pl
Kawa.
Rodzina w NR - zadna tongue.gif (ew. Yakuza!!! arigato.gif )
A co do wlasnej rodzinki - idzcie razem ze swoimi NPCami do SAD-u. Wiezyczki sa (pewnie juz rozwalone), roboty sa (jak jestescie dobrzy, to nawet nie strzelaja tongue.gif).... smile.gif
Chris
Ja za wrightami nie przepadam. wyglądaja jak wiesniaki i bronie mają do d***
A co do SAD rzeczywiscie pasowałaby na dom mafijnej rodzinki...
MartEEnez
Kazda rodzina z New Reno to dupki...wspolprace z nimi czlowiek traktuje jaoko koniecznosc...lepiej łapac XP i $$$ w ten sposob, niz uzerac sie z modliszkami aliensami czy innym tałałajstwem na pustyni... wink.gif
Moralnie kazda z ich jest rownie załosna...
Pan Szakal
Dlatego najlepiej na końcu je wykończyć
MyQeLL
CYTAT (Mr Szakal)
Dlatego najlepiej na końcu je wykończyć

Dokładnie. A poza tym to ciekawsze zajęcie niż robienie dla nich questów. Wyjątkiem jest rodzina Wrightów, która jako jedyna ma ciekawą robotę do zaoferowania (S.A.D.). Ja osobiście polubiłem tą rodzinkę i nigdy nie miałem ochoty urządzać sobie rzeźni na jej terenie.
widgetrex
a ja np lubilem po wykonaniu questow z NR wrocic tam i wykonczyc wszystkie rodziny jak leci...
SPEC
CYTAT (MyQeLL @ 14-03-2005, 17:14)
Wyjątkiem jest rodzina Wrightów, która jako jedyna ma ciekawą robotę do zaoferowania (S.A.D.). Ja osobiście polubiłem tą rodzinkę i nigdy nie miałem ochoty urządzać sobie rzeźni na jej terenie.

Podzielam twoje zdanie - robię dwa zadania - mordino, żeby mieć stables i salvatore'a, żeby mieć golgholtę i dreptam do wrightów. Tylko mają denerwujące dzieciaki... baby.gif (fajna buźka... co w niej takiego niewiem smile.gif )
widgetrex
mam wrazenie ze lubicie kogos za to jakie wam daje zadania... a to chyba nie wszystko...
DrapiChrust
wilgetrex - w zasadzie, to chyba właśnie fakt, co dana rodzina ma DLA CIEBIE do zaoferowania tez jest ważne przy ocenianiu sympatii do niej... nikt nie jest całkowitym altruistą... a na już na pewno nikt z FO
SPEC
Możliwe, że chodzi o zadania... muszę patrzeć na swój interes :] Akurat zadania wrightów nie są fajne. Jedynym interesującym (nie ciekawym) jest te dotyczące SAD. radioactive.gif
widgetrex
a ja tam wcale nie oceniam ludzi w falu po tym jakie daja mi zadania... lubie np Lynette za to ze fajnie wyglada jak jej podloze bombe pod pazuche biggrin.gif

nie no tak na serio nie oceniam tych rodzin po zadaniach tylko je wykonuje a pozniej stwierdzam ze wszyscy sa be i ich zabijam...
SPEC
A mi się potem nawet nie chce ich zabijać... Niech sobie żyją - wódki nie wyprodukują już więcej - znów kolejny przykład dbania o interesy - kijaszek ważniejszy smile.gif Poza tym lubię ich smile.gif reszta jakoś niezbyt mi pasuje.
Chris
Ja nigdy wrigtów nie wykanczam bo za nich spada karma. Niewiem czy to zauwazyliscie.....
Ezekhiel
Kawa dobra na wszystko, nawet na mafiję...
†CKM†
-Wrightów nie ma sensu zabijać, bo oprócz spadku karmy, dostajemy "childkillera". Zresztą ktoś już o tym wspomniał. Jest natomiast łatwy sposób na załatwienie głowy rodziny, nie wiem czy już o tym mówiłem. Po prostu wdajemy się w rozmowę z którymś dzieciakiem przed domem Wrighta, dajemy mu swój pistolet do zabawy i czekamy jakiś czas... Kiedy za kilka godzin wejdziemy do domku gangstera, w jego pokoju będzie już tylko mokra plama, a obok Twój wysłużony gnat cool.gif .
Ghul-150
Fajne mi się podoba zatruwanie alkocholu:)
SPEC
Ale dopiero jak otrzyma sie fallout 2 hintbook radioactive.gif Wright niezle wkrecal swoja zone... chyba wrughtom najbardziej uprzykrzylem zycie. Inni dostali tak, ze sie juz wiecej nie pozbierali, a oni zyja w smutku :] rodzice "w separacji", bimbrownia zatruta, potem rozwalona, richard nie zyje.... smile.gif ale zyja!
Theya
Ja też lubię Wright'ów najbardziej.
†CKM†
-No cóż, oni są najuczciwsi (o ile można tak mówić o mafii) . Jednak u nich nie znajdziesz takiego wspaniałego kasyna rolleyes.gif , takiej wspaniałej żony i córki happy.gif , takich wspaniałych broni laserowych. Są najbiedniejsi. Po prostu nie ma u nich klimatu z takich filmów jak: "Ostatni sprawiedliwy" z Wylisem i "Desperado", a takie właśnie rzeczy lubię.
Zocik
Ja tam Mordino lubie! Big i Small Jesus! ph34r.gif
†CKM†
-Małemu Jesusowi można fajnie przygadać, co do wielkości jego... no, wiadomo smile.gif . Tylko, że potem musisz za to zapłacić walką.
kds71
Wrightowie moze i sa najbiedniejsi itp. ale w sumie wychodza na tym interesie najlepiej - zazwyczaj Chosen One wybija do nogi wszystkie rodziny z Reno z wyjatkiem wlasnie Wrightow (ze wzgledu na dzieci) - poza tym wg mnie zadna rodzina z Reno nie jest warta szacunku - jak mozna szanowac mafie, ktora moze zalatwic jeden koles w 10 minut (zgadnijcie, jaki glos oddalem w ankiecie)???

pozdr.
†CKM†
CYTAT (kds71 @ 26-03-2005, 15:15)
jak mozna szanowac mafie, ktora moze zalatwic jeden koles w 10 minut

-No tak, ale jaki to koleś smile.gif .
Zocik
Bo to taka mafia podworkowa. wink.gif
A z glownym bohaterem gry/ksiazki/komiksu/filmu itp. trudno wygrac. smile.gif
kds71
Mimo wszystko to wlasnie Reno jest moim ulubionym miastem... Czasami, jak mam dobry humor, to nikt tam zywy nie zostaje - wtedy sie czuje jak Bruce Willis we wspominanym wyzej "Ostatnim sprawiedliwym" smile.gif - a przy okazji - Bruce tez rozwalil tam dwie rodziny mafijne, ale nie przyszlo mu tak latwo, jak mi w New Reno - troche oberwal. Ja nie mowie, ze rodziny z Reno powinny byc nie do ruszenia dla gracza - powinny byc tylko >nieco< trudniejsze do pokonania...

pozdr.
†CKM†
CYTAT (kds71 @ 26-03-2005, 15:43)
Ja nie mowie, ze rodziny z Reno powinny byc nie do ruszenia dla gracza - powinny byc tylko >nieco< trudniejsze do pokonania...

-A z tym to trzeba do "Czego Ci brakowało w Falloutach" smile.gif . No prawda, ci ich wielcy bodyguardzi sprawiają tylko wrażenie pakerów.
kds71
Smiech mnie ogarnia jak wchodze do jednego z tych kasyn... Patrza na mnie z wyzszoscia, wysmiewaja sie, mysla, ze znalezli sobie chlopca na posylki... Ja to wszystko znosze, poniewaz wiem, ze i tak wkrotce czeka ich smierc.

Ale naprawde zaluje, ze w Reno nie ma takiej porzadnej mafii, takiej, po ktorej wykonczeniu Chosen One przez cala gre mialby klopoty, takiej, ktorej macki siegalyby naprawde daleko...

pozdr.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.