Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sesja Na Czacie
SHAMO Fallout Community > Serwisy o Fallout'cie > Fallout Corner
Deat(c)hClaw
Padl pomysl zorganizowania sesji na czacie F2C. Oczywiscie bylaby ona w klimatach Falla. Na razie to tylko pomysl i dlatego chcialbym wiedziec, czy ewentualnie byliby jacys chetni do wziecia udzialu...
czechu
Co ? Jak ? Kiedy ? o co w ogole chodzi smile.gif jaka sesja ? co to jest ? czemu ja nic nie wiem...
Deat(c)hClaw
Chodzi o sesje RPG... Chciaz stosunki roznych ludzi to takich sesji na czatach sa rozne, to moznaby zrobic u nas takie cus...

Nie dziw sie Czechu ze o tym nie wiedziales, bo topic rozpoczalem 5 min po tym jak padl pomysl biggrin.gif
MartEEnez
A w co chcecie grac jesli mozna spytac...w Fallouta PnP?? smile.gif
Deat(c)hClaw
Mozna w to, mozna tez w Neuroshime... Na upartego, to nawet D&D mozna adaptowac pod potrzeby przygody rozgrywajacej sie na Pustkowiu... Dlatego najlepiej byloby, gdyby kazdy podal, w jakim systemie chce grac...

Chociaz po entuzjazmie, z jakim ten topic jest przyjety, to widze, ze oprocz MG bedzie tylko jeden gracz blink.gif
Chris
Uwielbiam takie coś....pamiętam jak w bu....barze z Lestem sobie urządzilismy małą sesję......

Na mnie mozecie liczyc!
†CKM†
-Tak, ale tu dochodzą jeszcze różne "statsy", rzuty kośćmi itd.
itp.

Wolv Upierdliwy

edit: No tak, nie chciało mi się zajrzeć do słownika, choć nie byłem pewny co do pisowni tego wyrazu tongue.gif . Dzięki za uwagę- pewnie się przyda.
Deat(c)hClaw
No wlasnie, i na MG trzeba by wybrac kogos nieprzekupnego i w ogole biggrin.gif... No i kogos, kto ma doswiadczenie... Ja odpadam od razu, bo sesje prowadzilem tylko z kumplami. Ale laRy zarzucil pomyslem, wiec chyba on bedzie MG...
laRy
no to bede mg, a graczy juz kilku jest (np. nydos). system to fallout pnp ale niewiem kiedy by mozna grac. sam przez nastepne 3 tygodnie do chata niebede siadal, a wiec sesja by sie mogla w kwietniu zaczac. jak sa chetni to pisac na gg.
Rawdanitsu
Ok Lary. To ja napiszę ten system do grania w PNP za pomocą php tylko prześlij mi raz jeszcze pordęcznik żebym wiedział jakie rzuty zaprogramować. Tyle że zajme się tym w Święta, ok?

Mam tylko nadzieje że mnie nie skreślicie z listy graczy (jako potencjalnego oszusta) dlatego że to ja zaprogramuję ten system.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.