Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Smuty, Smuty..:)
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout P'n'P > Fallout P'n'P & Fallout Warfare
Ramael
Oj.. dawno mnie tu nie było i pewnie kilka zaledwie osób mnie pamięta(nazywali mnie lds)albo i nikt:)

W takim razie..Witam drogich userów Shamo:)
Piszę, bo mam propozycję dla tych, którzy grają w papierkową wersję fallout'a. Otóż grywamy z kumplami w PnP praktycznie co tydzień i szukamy nowych graczy. Rzecz ma miejsce w Krakowie, dalszych inf udzielę na maila [mojego znajdziecie też na mojej stronie, jest tam też kilka tekstów zw z fallem]
Oprócz tego gramy też w cyberpunka i Wampira, ew Neuroshime. Piszę, ponieważ na innych forach taka działalność kuleje i trudno znaleźć kogoś do gry:>

Sorry, za spam:) i proszę o odzew:]
Lesto
CYTAT
mam propozycję dla tych, którzy grają w papierkową wersję fallout'a. Otóż grywamy z kumplami w PnP praktycznie co tydzień i szukamy nowych graczy. Rzecz ma miejsce w Krakowie, dalszych inf udzielę na maila [mojego znajdziecie też na mojej stronie, jest tam też kilka tekstów zw z fallem]
Oprócz tego gramy też w cyberpunka i Wampira, ew Neuroshime.

Tutaj jest miejsce na takie ogłoszenia. Skasuj je i przenieś tam.
widgetrex
niekoniecznie Lesto ty nasz SM'ie smile.gif
kolega chcial sie przywitac i zrobil to w dobrym miejscu w CP mozna rozmawiac o wszystkim i jesli kolega chce nawiazac znajomosci ogolne to zalozyl topic w jednym miejscu poniewaz gra nie tylko w pnp ale takze neuroshime i cyberpunka
G0nz0
lds coś mi chodzi po głowie. kurcze właśnie mi coś przypomniałeś. =] =] =] =] ale spox. ede musiał za jakiś czas pogadać z obsym.
Abadon
Kolega, jak sam wspomnial, jest zarejestrowany na Shamo jako lorddesscheiss i jak widac po pierwsze wie gdzie powinien takie tematy poruszac, po drugie ma dwa konta wiec jedno z nich straci... albo oba, to sie okaze... a poki co na oba dostaje ostrzezenie a ten temat zostaje zamkniety... i przeniesiony na odpowiednia tablice...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.