Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Witam Ekipe
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout P'n'P > Polska Inicjatywa na rzecz Fallout P'n'P
DaRKeR
Hej maniacy entrop mnie zwerbowal do pomocy ogole z wypelnieniem trescia stronki smile.gif
Jesli trzeba pomocy z tlumaczeniem to tez chetnie smile.gif

Y0y0 ALL :]
MartEEnez
Zostajesz własnie oficjalnie powitany w teamie...w sumie niekoniecznie musiales zakladac do tego nowy temat... wink.gif tongue.gif

Jako ze zwerbował cię Entrop, a ja chciałbym wiedziec z kim mi przyjdzie wspołpracowac, prosze Cie o mail na marteenez@op.pl , z krotką charakterystyką twoich umiejetnosci i znajomosci systemu/j. angielskiego - to nam ułatwi prace ;]

Pozdr
Fleance
No to, skoro szef już powitał, to ja także powitam ciebie i wszystkich zarazem, bo sam jestem nowy, ale postanowiłem wziąć się ostro do roboty, co już powoli widać...
entrop
DaRKeR? DaRKeR jak? To my się znamy? tongue.gif
DaRKeR
hehe sure zaraz wysle, albo tu napisze co mi tam biggrin.gif tongue.gif
Entrop gin :]
co do znajomosci systemu...

oczywiscie gry komp. zaliczone 1, 2 i tactic tongue.gif
pozatym kilka sesji w fabularny (mechanika sux)
i 3 LARPy pod moja wodza.

Co do znajomosci Jezyka smile.gif
wiesz nie mam zadnego certyfikatu ale mam cos co chyba potwierdzi moje umiejetnosci smile.gif

Bylem Adminem http://www.wgtour.com
coz ten serwis jest ogolno swiatowy, wszyscy porozumiewaja sie po angielsku a ja mialem tez zaszczyt uczestniczyc w tlumaczeniu tej strony na Polski.

Jeszcze co do umiejetnosci, to z przyjemnoscia napisze troche rzeczy zeby wypelnic strone, no i coz, mozecie na mnie liczyc na Konwentach jesli chodzi o Fallouta :>

Bauhehehe DaRKeR Nosferatu rox biggrin.gif

Ghul-150
TO ja też powitam cię (ghul wyciąga rękę ku postaci w kapturze,)(zauważasz że jego ręka bardzo intensywnie swieci)
entrop
(nie dotykaj tego. kto wie, gdzie to było) tongue.gif

sorki za offtop, ale nie moglem sie powstzrymac smile.gif moze przeniesiemy ta tablice do ukrytego forum, bo ludzie pomyslą, że sie opieprzamy tylko wink.gif
DaRKeR
ph34r.gif podaje reke zaopatrzana w pazury przyciaga do siebie i gryzie w szyje...
Ghul-150
Tak to jest rozsądne powiedział ghul do palącego się człowieczka.... (ghul patrzy smutnie) I po co było się spoufalać z chodzącą bryłką radu?? A mogłeś być takim miłym chłopcem:) pozatym czy nowotwory są aż tak smaczne??
entrop
CYTAT (Ghoul-150)
powiedział do człowieczka

człowieczka? nie wydaje mi się.. Ale będzie bolało, Darker wink.gif
MartEEnez
Dobrze...ale fajnie...ale wesoło...co nie spamerzy?? mad.gif

Powinienem dac kazdemu z was ostrzezenie, ale na poczatek dostaniecie kopa w d*** i na reazie na tym sie skonczy... wink.gif

Kolega zaczał temat aby sie przywitac, co oznacza ze niech kazdy z teamu sie z nim przywita i tyle...A wieczorki zapoznawcze przy wodce urzadzajecie sobie w Cat's Paw tongue.gif biggrin.gif

I dosyc...do roboty! wink.gif
Fleance
Ehh, Marteenez się denerwuje.
Spokojnie Martee, oni już pewnie wszystko co mieli do przetłumaczenia przetłumaczyli, ale się nie chwalą. Poślij im nową porcję wink.gif
DaRKeR
okej so tell me what to do :>
MartEEnez
Moje GG: 7309147

maila juz znasz wink.gif

Odezwij sie to wydam jakies dyspozycje. Na raziue zapraszam do dyskusii na roznaiste tematy dot. tłumaczenia, Nowej edycji i Polskiego Sourcebooka smile.gif

Co do stronki: nie ukonczylismy jeszcze ostatecznie kodu i grafy ale mozna juz myslec o materiałach na srtronke. W tych sprawach prosz esie kontaktowac z Entropem bo on tu jest webmajstrem, a ja ino dyktatorem happy.gif
widgetrex
hehe podzielilbus sie wladza z malo aktywnym ostatnio kolega

witam nowoprzybylych smile.gif
intoxicate
martEEnez - zagadaj na gadu jak bedziesz mial chwilke do mnie.

powodzenia Panowie.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.