Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dziwny problem...
SHAMO Fallout Community > Większe Modyfikacje Fallout'ów > Awaken
Hammer
Ostatnio zaczołem sobie grać znowu w Awakena i mam bardzo dziwny problem... można rzecz techniczny. ZNikają mi bandyci... dosłownie, na mapie są oznaczeni czerwonymi kropkami, pokazują się dialogi, ale bandytów nie ma! Ciekawie to wygląda w spotkaniach na pustyni, tylko 3 czerwone kropki i tyle... znikają nawet Ci z lokacji (miast)... czasami zaskakują bandyci... ale głównei w lokacjach, po jakimś loadzie czy coś, ale Ci na pustyni... wie ktoś może dlaczego się tak dzieje i co można na to poradzić?

Z góry dzięki i dodam że jak mi ktoś powie ze było o tym mówione na tej tablicy to chyba sobie daruje gre w Awakena tongue.gif
Khalbar
HAMER ty zawsze masz dziwne problemy biggrin.gif
master_of_flamaster
Hammer >> mam identyczną sytuację. Nie mam pojęcia co jest źle.
Zainstalowałem dziś FT (instalacja minimalna), potem Awaken, potem patch do Awakena.
Nie widać prawie żadnych postaci.
KoNe0
Jest to spowodowane sprite'ami animacji Raidersów, gdyż znajdują się one chyba na drugiej płycie. Przy instalacji średniej i dużej wgrywają Ci się ona na kompa, a przy minimalnej są odczytywane z płyty... A w Awakenie wkładanie płyt nie jest wymagane (specjalny plik to ustala), więc sprite'y nie mają sie jak wczytać i widisz "puste" animacje postaci.

Żeby to naprawić dokopiuj sobie do Fallout Tactics/core/ odpowiednie pliki z płyt (te z rozszerzeniem *.bos, można je sobie rozpakować winzipem czy total commanderem i zobaczyć co tam jest), lub też zainstalować średnią lub pełną wersję Fallout Tactics...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.