Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Szkice <Take1>
SHAMO Fallout Community > Twórczość Fanów > [FanArt]
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
DrPotf0r
Jak tylko odpale skaner to zamieszcze tu troche .. falloutowych szkicow .... oczywiscie mych smile.gif bo watpie by ktos jeszcze sie pokusil smile.gif
DrPotf0r
jako ze skaner wciaz jest trupem ... macie tutaj dla fanow .. sprzetu falloutowego smile.gif

Pistolet Maszynowy AKSU smile.gif ze znakami czasu wink.gif mego wykonania oczywista .. jak sie podoba to mam tez inne bronie wink.gif z .. hmmh.... tych .. czasów smile.gif ktore w falu sie nie pojawialy .. chyba...
bosy
Podoba sie, podoba! Jak masz to wrzucaj, jesli mozesz... no i zrob cos z tym skanerem, bo dobrych szkicow nigdy za malo!
DrPotf0r
Oto szkice ... twarzy postaci do Wundergunter Kinderbunter smile.gif czyli Wunderbare Kinder ... sa to postacie ktore sie pojawia (poniekad juz jest wiadomo .. ktora bedzie kim) oraz .. twarze ludzi ktorzy sie tylko przewiną wink.gif .. nie sa to wszyscy .. brakuje Monick .. do ktorej musze dostac od autorki spore wskazowki wink.gif ale to juz pryszcz smile.gif

w zalaczniku jest wersja w malej jakosci ...
Ausir
Je¶li masz jakie¶ szkice broni/ras/bestii i nie masz nic przeciwko wykorzystaniu ich w podręczniku do Fallout PnP, to bardzo bym prosił (a wła¶ciwie Jason) smile.gif.
DrPotf0r
nie kolekcjonuje szkicow ... powyzsze sa .. dosc stare : ten ołówkiem jest aż z wczoraj smile.gif ten w linie jest z dzis rano z wykładów smile.gif

narazie mam co szkicować ... rysować nawet .. wiec.. nie .. nie mam zadnych szkicow na zbyciu
joli_dragon
moze by dalo cos sie zrobic ladnego narysowac do layoutu radiated? smile.gif
Obsydian
Te szkice wundabare kinden są całkiem całkiem i nwet mogłbym je jakoś pokolorować smile.gif
DrPotf0r
a tam kolorować smile.gif jak sie dogadam z ange kto jest kto z tych szkicow wink.gif to .... bedziem pracować nad komiksem smile.gif ktory niestety moze nie ukazac sie w radiated smile.gif gdyz nei jestem fanem tegoż zinka ... totez ....

nie w danym momencie niedaloby rady narysowac czegos do layoutu radiated smile.gif
an_ge

no.

joli_dragon
nie to nie wink.gif sam se narysuje i komiks i lay :>
deadlus
(...)bo watpie by ktos jeszcze sie pokusil

Jeszcze cieply szkic i jakis stary bazgrol. BTW. Nice szkice doc :]
DrPotf0r
ogladajac szkice czuje sie jak bym widział FRANKO : De krejzy rewendż smile.gif

a to szkic z dzisiaj

http://www.kam.pl/~drpotfur/temp/dwarfs.jpg
deadlus
Wlasnie popelnilem kolejne dwa :] szkic2 (troche gowniane sie zeskanowal) i szkic3
Maetiou
deadlus, ty serio nieźle rysujesz!

narysuj coś fajnego na o PW jeszcze smile.gif bo już dwa twoje obrazki sa na stronie zdaje się :]

doc to wiedziałem już wczesniej że wymiata wink.gif ale narysuj no coś więcej niż głowa wink.gif
DrPotf0r
spoko mefiu wink.gif ja rysuje ostatnio dla zabicia czasu .. ale w glowie powstaje wiekszy projekt .. ba .. nawet postnuklearny ciutes ...
Maetiou
panie doktorze, pan się rozdrabniasz ... biggrin.gif
DrPotf0r
smile.gif teraz masz 12 Doktorów i 45 Docentów smile.gif miast miec 12zlociszy i 45 dukatów wink.gif
deadlus
narysuj coś fajnego na o PW jeszcze  bo już dwa twoje obrazki sa na stronie zdaje się :]

Chcesz to bierz te szkice na PW, ten nowy tez :]
bio_hazard
hmmm...przypomina skrzyzowanie kosyniera z mongolem i postacia z dragonbola (czy czegus takiego - wlosy), ale moze sie nada wink.gif
Maetiou
deadlus, to był szantaż? biggrin.gif

bo to jest niezbyt fallowe - ja mialem te same skjarzenia co biohazard biggrin.gif
deadlus
bo to jest niezbyt fallowe

Tez fakt , ide cos na temat narysowac :] btw. powiedzcie czego nie robic zeby znowu nie wyszly dragonballowe mongoly :]
Maetiou
db = te włosy! .... no i troche twarz.... ;]

mongoł = futerko

zrób takiego powerarmora z polonialnymi (hehe) emblemaczeniami (hoho) to będzie zajefajnie (ble)
deadlus
Pierwsze podejscie w rysowaniu PA (z fikusnymi bamboszami) :]
Maetiou
super smile.gif

więcje takich właśnie :]
DrPotf0r
a jemu co sie stało w miednice?

co robic zeby nie byly dragonbalowe? : proste zanim goscia ubierzesz naszkicuj cala postac w danej pozycji, kontur jej starczy ...
deadlus
co robic zeby nie byly dragonbalowe? : proste zanim goscia ubierzesz naszkicuj cala postac w danej pozycji, kontur jej starczy ...

Tak zawsze robie, najpierw rysuje takiego patyczaka, potem juz kontur ludzika itd. problem w tym, ze rysowanie z miesiac temu zaczelo mi jako-tako wychodzic i sie dopiero ucze :] Anyway, nastepny szkic, krytyke poprosze, gdzie i co piepsze?
Gerard Heime
Mi się tam podoba... im późniejsze, tym lepsze smile.gif choć IMHO mangowy (nieco) styl nie pasuje do Falla.... choć ogólnie lubię mangę... Akira Rulez!!!
deadlus
Wine za mangowy styl ponosi to! Stad sie uczylem :]
DargH
fuj... akurat jadlem... bleh.. wink.gif
DrPotf0r
mangowy styl jest dobry przy rysowaniu ubran i ich znieksztalcen .. latwo go rozwinac do czegos .. lepszego (patrz moje.. stroje sa lekko mangowe) ...

krytyka : zmien styl rysowania twarzy, blizn perfidny lamerski dragonball APFUJ! ... i sprzetu .. oraz ręce rob kanciaste .. widac ze zginaja ci sie na calej dlugosci a nie w lokciu (ten kolo co ma rece splecione) ...

co tam dalej ... trenuj trenuj trenuj ... smile.gif - jako przyklad treningu moge podac ghule ktore gdzies tu sie na forum walaja : parke i samiczke wink.gif
deadlus
blizn perfidny lamerski dragonball APFUJ

Przepraszam, ale blizne wziolem od tego pana :]

zmien styl rysowania twarzy

Z tym bedzie trudno, nie umiem rysowac nie-mangowych ust, oczu, nosow itd. : ale nie dam za wygrana
oraz ręce rob kanciaste

Wlasnie wybitnie kaciate rece sa w DB, probowalem od tego uciekec smile.gif

thx za rady, zaraz z nich skorzystam
DrPotf0r
hmmh.... czemu PNG ciagle dajesz?

---

blizna : ten pan/pani jest mangowa : źle... to nie blizna a tatuarz nawet...

styl : nie jest trudno zmienic ... mi wyszlo .. i od paru lat nie rysuje mangi, ba ... nawet nie-mangowo jest latwiej...

rece : nie zrozuumiales mie z tymi rekoma : u ciebie postac ma łokiec na calej dlugosci ramienia .. czyli zgina sie od barku po dłoń i masz caaaały wielki łuk zamiast ramienia .. a reka zgina sie w lokciu..
deadlus
rece : nie zrozuumiales mie z tymi rekoma

alez zrozumialem, dokladnie tak jak dalej napisales, widocznie za duzo pisze :].

Anyway, szybko niby-mutanta machnolem (jeszcze niedokonczony), ten juz nie ma gumowych rak? [edit] tu lezy skonczony
DrPotf0r
ma za dlogie nogi i rece : miesnie ramienia sa .. beznadziejne .. wyglada jak by sie skladal z dmuchanych fragmentow smile.gif ale lepiej

----

kurde co ja tak mowie jak rysowac... przeca ja w zyciu na zadnym kursie nie bylem .. krofy sie pytajta on tam rysowania sie uczyl
bio_hazard
co on ma w prawej rece?? - wyglada jakby packa na muchy wink.gif
Che Guevara
Tak dla odmiany ja zamieszcze sszkice.

Probka Ghoula z Dzidom smile.gif

Tu kolejny lecz bez dzidy

No i stary skzic z przed jak kots powiedzial "HOHO"
DrPotf0r
trzy osoby na pustkowiach smile.gif

http://www.kam.pl/~drpotfur/docent.jpg

http://www.kam.pl/~drpotfur/kroffa.jpg

http://www.kam.pl/~drpotfur/ari.jpg

---edit---

oraz pierwszy z natrafionych wrogow : ludzie z FBN dojda kim ten pan jest

http://www.kam.pl/~drpotfur/ghoul.jpg
RIP
"Tak... Tak... To w lustrze to niestety ja... Tak... Tak... Ten sam..." To ma być MOUTZA czy Obywatel ?
DrPotf0r
que?
deadlus
Nowiutki ghoul (w kolorze)
DrPotf0r
w sumie niezly jak na SonGhul-Goku wink.gif
Gerard Heime
Doc- rysunek Kroffy jest zabójczy biggrin.gif

Deadlus- Ghul mi się nawet podoba, tylko kolory zbyt jaskrawe, i ten pas zbyt dragonballowy smile.gif
Maetiou
deadlus - z tym pasem to żeś przesadził, chłopie wink.gif

ale tak wogle to zajebisty biggrin.gif

a co do kolorów, to żeby były dobre trza robić tak jak doc - zmieniać toto wszystko na cośik podobnego do tego co dałem w załączniku... od razu inaczej wygląda! a to tylko 2 kliki w programie biggrin.gif
DrPotf0r
mefiu smile.gif iz gut .. ale za duzo zieleni mu zabraleś .. ale jest dobrze, co jednak nie zmienia tegoż iż jest to SonGhul-Goku
deadlus
Kolejny, blagam powiedzcie, ze ten nie smierdzi DB ani mongolami itd. :]
bio_hazard
No ten jest juz IMO lepszy.

Co prawda i tak wyglada jak z DB tylko z przycietymi wlosami i zmniejszonymi oczami (i z mongola tez mu cos zostalo - zarost??)wink.gifwink.gifwink.gif
Maetiou
i rozpiety rozporek! biggrin.gif

ps; songo po wizycie u fryzjera ? ;]
deadlus
Wkurzyliscie mnie... :] btw. usilowalem tlo do poprzedniego zrobic (nigdy wczesniej nie probowalem)
DrPotf0r
co do rannego : wersja pierwsza:

Ma nierowne rece (droga - ta z nozem.. ) ma zlamana gdzies na wysokosci nadgarstka... strzelba wyglada oblesnie... dlon na rekojesci broni jest zrypana... teraz przejdziemy do glowy : glowa jest mala, twarz nieproporcjonalnie .. mala. i tak wyglada jak dragon ball : rady : zacznij cieniowac je, zmien technike rysowania wlosow... i sprawdz czasem czy maja rowne konczyny wink.gif - i pytanie : czemu on ma buty dla ludzi ktorzy pracuja w b. niskich temperaturach???

gaddamit : Sondokobakanepakan : czy jak mu tam z dragonbala wychodzi ci perfekcyjnie wink.gif rzuc cale inne rysowanie, skup sie na tym beznadziejstwie biggrin.gif .. dalej : przestan rysowac takie pierdy, to narzuca styl... zreszta i tak zrypales mu reke .. wlasciwie obie .. a na temat tego gumiaka co go gryzie .. to juz nic nie powiem

tlo : wszystko bylo by w miare oki gdyby tlo rzucalo jakies cienie albo cos... wyglada jak by gosc siedzial za murkiem zrobionym z ... !!chleba!! smile.gif .. : jezeli rysujesz postacie konturami (w tle) to niech cale beda konturami jednobarwnymi ... inaczej jest tak jak jest czyli zle (patrz gosc ktoremu glowe miazdzy) samego goscia zjechalem.... eee podloga : tego nie bylo widac na samym gosciu : zrypales perspektywe smile.gif ... .. po chwili obserwacji : gosc wyglada jak by mial do tego chlebowego murka jeszcze z metr .. lekko... smile.gif

narazie ci starczy
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.