Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [F1] Torby i plecaki
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout P'n'P > Fallout P'n'P & Fallout Warfare
Wędrowca
Potrzebuje dowiedzieć się, jakie plecaki i torby były w Fallu 1. Oraz jak one działały, bo chyba włożone do nich przedmioty nic nie ważyły? Jeżeli działały właśnie tak to ile dawała każda torba, a także ile ważyła sama i ile kosztowała. Jeżeli działały inaczej to wyjaśnijcie jak?
bosy
Jestem pewien tylko tego, ze byly, a uzywalem ich jedynie jak pierwszy raz gralem w F1. :] Jakkolwiek by z nimi bylo, wydaje sie, ze to raczej zbedna rzecz, przeciez sa enpece, a segregacja towaru nie wydaje sie konieczna... Tak czy tak, nie pomoge wiecej, bo nie wiem.
Wędrowca
Tyle że były, to też wiem smile.gif Potrzebuje ich do Fallouta PnP.

A czy nikt więcej nic nie wie na ten temat!? blink.gif
bosy
Pewnie ktos wie ale i tak nikomu nie bedzie sie chcialo czytac Twojego posta ;]
MartEEnez
Szczery do bólu...wink.gif

MaZar
Byly, i z tego co pamietam dzialaly tylko jako przegrodki, nie zmienialy wagi przedmiotow wlozonych do nich. Mam wrazenie ze mialy sluzyc do tego zebys np mogl upuscic i podniesc tylko jeden przedmiot zamiast klikac 60 razy na lezacych nabojach. Ale po co w PnP definiowac torby i plecaki?
Wędrowca
Wcelu wyjaśnienie tego pytania zajrzyj tutaj. Ten temat ma na celu wyjaśnie nie jak działay plecaki i Fallu 1. A ten drugi (w linku) skierowany jest do Mistrzy Gry. Jeżeli cię to interesuje zajrzyj.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.