Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Grafika - Flash
SHAMO Fallout Community > Twórczość Fanów > [FanArt]
smoq
Na specjalne życzenie Spicmira tongue.gif

Pierwszy Shamowy flash, czyli ... Śmieciara (by Spic ofcoz!)

Edit:
A oto kolejne dzieło Spica: SmoqCar tongue.gif
wiraqcza
Spicu, a czemu mi się to w oknie nie mieści smile.gif ? Na jakiej rozdzielce pracujesz? Zmień ją na mniejszą smile.gif
smoq
CYTAT (wiraqcza @ 05-09-2005, 13:10)
Spicu, a czemu mi się to w oknie nie mieści smile.gif ? Na jakiej rozdzielce pracujesz? Zmień ją na mniejszą smile.gif

Tak na oko to wygląda mi to na ok. 800x800 tongue.gif Faktycznie troszkę duże, ale nie jest aż tak tragicznie!
Spicmir
Okno jest 800x600 pracuje w 1024x765

i male sprostowanie : najpier był samochod ten SmoqCar ( nazwa na czesc Smoqa ktory zaczol ten topic bo ja nie moge )

A potem powstala smieciarka

tak mniej wiecej wygladala w polowie pracy smile.gif
Spicmir
Dzisaj nawiedzil mnie z nowa singlem moj kumpel z czasow gdy bylem rdzennym hip-hopowcem , działałem na scenie , prowadzilem koncerty , imprezowalem na jemach itd td. Jako ze chlopakowi duzo w zyciu pomoglem przywiozl mi singla sowjego najnowszego nagranego zjakimstam gosciem z inowroclawia. piosenka naprawde zajebista i sobie zaczelem do niej robic filmik we flashu. Mysle ze za tydzien lub dwa skoncze oto pierwszy screen tongue.gif
smoq
Coś nie teges z tym screenem - nie chce się załadować huh.gif !

A tak, żeby nie było OT, to mi się przypomniał mój wykładowca od Grafiki i Wizualizacji - zobaczcie jego stronkę zrobioną we flashu (maniak tongue.gif): Stronka we flashu
baaelSiljan
niegdyś bawiłem sie dużo falloutem we flashu, powstało kilka fajnych rzeczy jak np. biblia fallouta (na zasadzie filmu instruktażowego z zimnej wojny) kilka interfejstów do stron (np. z przemówieniem gierka i filmem a'la ruiny miast) etc, wlasnie próbowałem to spowrotem na światło dzienne wyciągnąć ale płytka za bardzo porysowana sad.gif

jak kogoś interesuje flash to moze zerknąć na moją szkolną stronke z projektu flashowego

strona

drugi link w razie klopotów z działaniem pierwszego
Spicmir
eh skonczylem ten glupi filmik w sumie poczatek jest taki sobie a reszta do dupy , pokazal bym go wam ale ma 3,6 mb i nie mam gdzie tego uploadnoc ... chyba ze znajde swoje stare ftp
Spicmir
No kurde wciepnelem te hadziajstwo do netu ale cosik nie smiga... moze ktos wiec ocb ?

http://spicmir.w.interia.pl/kse.html
Spicmir
Kolejny Cart biggrin.gif

Bardalt v12 w sumie nie wyszedl taki jak na szkicu ale jest OKEJ biggrin.gif

BArdalt by Spicmir
BY !
Zaniedlugo namajluje jakiegos "człopka" biggrin.gif

No to daje też tez człopka biggrin.gif
Spicmir
Tada w sumie wrzuce to tu tongue.gif i na fmudzie też ....

EoF

Moja pierwotna i idealna wizja Wizzów na fmudzie w pancerzu
Spicmir
echh oto kolorowy eof..... kolory wybrane przypadkowo wiem ze wyglada troche padacznie biggrin.gif

EoF color

A jak by kogos interesowalo skad takie cos sie wzielo tu szkic

EoF szkic [duzy]
Spicmir
mustang .... chyba '54 biggrin.gif

eh a jednak to jest hardtop2 biggrin.gif mala pomylka biggrin.gif ale tez z okolic lat 50-60 biggrin.gif

a tu on ale in color biggrin.gif
http://www.digart.pl/zoom.php?id=235111&dwnl=1
public
Mmm Flash...ostatnio cos probuje na nim zrobic, moze mi sie uda.
Marshal Bry
Witam. Zapraszam na moje forum poświęcone grafice flash moze coś sie wam spodoba. smile.gif
Toxicate Studio
Keldorn
QUOTE (smoq @ 05-09-2005, 10:58)
(...)
Pierwszy Shamowy flash, czyli ... Śmieciara (by Spic ofcoz!)

(...)

Coś chyba lekko nie wyszedł Ci ten znaczek z tyłu śmieciarki laugh.gif
Spicmir
taki szybki flash+psp smile.gif mial byc do redaktora na konkurs "komixu" ale nie chcialo mi sie ciagle rysowac nowych postaci a ze animowany nie moze byc to tylko łan shot tongue.gif

łobrazek tongue.gif 1024x764 albo jakos takos
Spicmir
czuje ze nad tym :
user posted image
popracuje jeszcze troche i zacznie to wygladac przyzwoicie tongue.gif
jak ładna Ghulica tongue.gif

bg nie moje tongue.gif

EDIT : Vrmin - przecierz napisalem ze musze jeszcze popracowac zeby wygladala jak ładna ghulica tongue.gif
Vermin
Jak na 'ghulicę', to przydałoby się ją nieco bardziej zdeformować happy.gif wink.gif
Spicmir
take 2 lekkie poprawki tongue.gif i lekkie ughulenie al'a d20 tongue.gif
user posted image

w zasadzie nie mam chwilowo pomyslu jak ja dalej ughulic ... wink.gif
na pewno nie chce zeby wygladal ten ghul jak z d20 bo tam jest sux ...
Spicmir
A teraz coś na co niektórzy długo czekali ...

kolorowy pip boy przed komputerem tongue.gif

Nurgle
Świetne ale pip boy ma chyba Slow Motion tongue.gif
Spicmir
a tam nie znasz sie jest dobrze... jednak avka z tego nie będzie bo zapomniałem nałożyć animacje na górnej powłoce i nie chce mi sie teraz wszystkiego zmieniać /kopiować ... chyba ze ktoś będzie taki dobry i zruci mi to co do klatki pełen cykl do avi ... przez jakiegoś kaptura?
Zoor
No,no... i tak nieźle to wygląda. Gdyby nie to, że podnosi i opuszcza łapy bez ruszania palcami, to byloby świetnie.

Ostatnio nachdzi mnie na czepianie się wszystkiego... chyba sie starzeję tongue.gif
Spicmir
A co powiecie na to tongue.gif
natchniony by fMUD and AO
jos
http://img64.imageshack.us/my.php?image=apoka2ky1.swf

Takie coś zrobiłem któregoś dnia. Ogólnie zbyt nie jestem zadowolony bo już mi sie nie chciało robić do końca i dodawać reszty pomysłow a chciałem to skończyć - inaczej by przepadło. Ale jakiś tam efekt jest:) No i co najważniejsze "w klimacie":D
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.