Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Claymore Mines
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout P'n'P > Fallout P'n'P & Fallout Warfare
Żaba
Panowie i Panie jak u was działą ten konkretnie typ min.

Claymore mines ?

W realu jest to mina kirunkowa o zasiegu rażenia do 255-300 metrów strefa smierci to od frontu 80 m . Ma 3 rodzaje zapalników w tym czasowy i zdalny. Moze byc praktycznie w kazdym miejscu sytułowana. a jak wy ją rozpatrujecie ? w FOT była bardzo IMHO zle pokazana i wypaczona..


Ja przepraszac pomylic efektywny zasieg z zasiegiem lotu kulki...ja przepraszac bardzo..wy mnie wybaczyc ..kali nie byc zly.
Wędrowca
Nie mam z nią doświadczenia, ale napewno zasieg musi zostać skrucony, z końcu Fall nie operuje na zasiegach rzeczywistych. Poza tym nie ma chyba żadnych problemów, aby była miną kierunkową, detonowaną zdalnie, czasowo, czy przez potknięcie.

IMHO FOT to syf. tongue.gif
Rogal_The_Rogalman
zasięgi faktycznie czeba skrócić pozatym u nas ta mina ma obrażenia JHP, pozatym twożenie płapek , min jest w miare dowolne oprócz min "fabrycznych" zawsze można w worek gwoździ wsadzić dynamit....
Żaba
CYTAT (Rogal_The_Rogalman @ 06-09-2005, 15:47)
zasięgi faktycznie czeba skrócić pozatym u nas ta mina ma obrażenia JHP, pozatym twożenie płapek , min jest w miare dowolne oprócz min "fabrycznych" zawsze można w worek gwoździ wsadzić dynamit....

Tak ale worek gwozdzi to nie Claymore Mine... zasadniczo dodam do naszej 4 dniowej dyskusji przy twym płocie.
Keldorn
Jak się bardzo uprzesz na posiadanie Claymore-ów to możesz sobie np. z plasteliny ulepić (jak masz zdolności plastyczne wink.gif ).
CYTAT (Wędrowca)
(...) aby była miną kierunkową, detonowaną zdalnie, czasowo, czy przez potknięcie.

Claymore'y detonuje się zdalnie, przez potknięcie, ale nie czasowo. Dodatkową opcją jest czujnik ruchu. Po polsku nazwa brzmi "mina zbliżeniowa" - mówi to samo za siebie.
Żaba
Pan sie dokształci Claymora mozna tez detonowac czasowo... a nawet dodam ze przy uzyciu Spidera mozna dowodzic całym polem minowym Claymorów... znam sie torszeczke na tym...poczytaj w googlach sie dowiesz.
TeQuila SunRise
Dobra, dobra, ale z tym zasiegiem razenia to przesadziles... o jakies 400-500 m rolleyes.gif
Żaba
Zaszokuje cie teraz tym ze powiem ze pocisk 7,62 z Kałasznikowa Z odległosci 400 metrów przebija worek z piaskiem ... z odległosci 800 metrow juz nie... Ale spokojnie dolatuje na taką odległosc pocisk o masie 2/3 tej kulki smile.gif Bo widzisz pocisk przejsciowy Nato 5,56 z odległosci 400 nie przebija worka z piaskiem. ... ale ma mase 1/3 tej kulki jakies 1/2 tego od 7,62 wink.gif Tyle odemnie.
TeQuila SunRise
oooookej, fajnie ze sie interesujesz amunicja i jej oddzialywaniem na worki z piaskiem, ale co to ma wspolnego z zasiegiem razenia miny ? smile.gif
Rakcza
Ale zasięg fallu jest skrócony dość troche na cele grywalności...
Więc kłocenie się to troche rozbiegająca się po płaocie dyskusja.
Ale fakt faktem jest że kałach z 800 m przebija hełm żołnierza Nato, (Polski nie, dlaczego, bo nie!) wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.