Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Legenda
SHAMO Fallout Community > Serwisy o Fallout'cie > Shamo
Żaba
Czy jeżeli ktos ma człowiek legenda pod nickiem to znacyz ze umarł ?
W szkole uczli mnie ze legendą zostaje sie po smierci...

Dla tych wszystkich którzy nie przetrwali wybuchu atomowego ['].
entrop
dzisiaj udowodniono, że wszelkie doniesienia o śmierci Kazula są nieprawdziwe.
GRIGORIJ
Legenda mozna stac sie i za zycia, czego przykladem sa osoby, ktore tytul ten uzyskaly na naszym forum. A dochodzenie slusznosci nadania komus takiego tytulu jest co naj mniej nie na miejscu.
Obsydian
Legende mają osoby, których nie musze nikomu predstawiać bo każdy kto jest dostatecznie długo na scenie zna je wszystkie ...
BoS_kunajk
Sa zywe legedy wink.gif Szczegolnosci w grach fantzy mozna sie nia stac wink.gif Ale skoro sa tu takie tytuly to powinno byc cos w stylu alei chwaly czy cos podobnego(encyklopedia?) gdzie byly by opisane zaslugi danego herosa by mlodsi(tacy jak ja) wiedzieli kto jest kto wink.gif
Obsydian
dobry pomysl ;] - tylko kto sie tego podejmie w miare obiektywnie ? ;]
Theya
Wystarczy ze ktos to napisze wedlug jakiegos schematu, czyli:
jakies dane, co zrobil dla sceny, ile juz na tej scenie jest, w jakich projektach bral udział i kiedy odszedł ze sceny o ile odszedł itp.
Żaba
Czyli są to takie choosenone'y wink.gif
BoS_kunajk
no niekoniecznie wybrańcy. Zresztą legenda nie jest obiektywna, wiec opisy tez mogą być pełne patosu, ubarwione itp. pasujące klimatem do opowiadań o szlachetnych herosach i bohaterach. No i zamiast pisać, ze odszedł, to można napisać, ze zginął, odszedł w jakimś kierunku i zaginął bez wieści(ala fallout).
Kamil
Nie wiem czemu panuje przekonanie że Shamowe legendy odeszły z SFC. Niektórych osób faktycznie nigdy tu nie uświadczyłem, ale Ausir czy Shub bywali tu podczas mojej (niedługiej) bytności na Shamo.
Obsydian
Kazul i an_ge tez tu bywaja - Shub byl calkiem niedawno a Dopr ostatnio dosc regularnie sie pojawia ;]
DoPr
Ja dodam, że trochę zastanawiam się, czy słusznie otrzymałem miano legendy... Co starsi jak sięgną pamięcią, to prawdopodobnie przypomną sobie iż nie zawsze współpracowałem ze sceną... no chyba że to właśnie jest legendą. tongue.gif
Theya
Masz nr użytkownika 17 dla mnie jestes legenda wink.gif
DoPr
CYTAT (Theya @ 11-09-2005, 15:49)
Masz nr użytkownika 17 dla mnie jestes legenda wink.gif

Legend na scenie Fallouta było chyba troszkę... i każdy pewnie widzi legendę w innej osobie. Ba... tylko że ci na forum to w ogóle mają tu uzytkownika i mozna by uznac ich za żywe legendy, ale jest jeszcze troszkę osób, które nigdy tu chyba nie zaglądnęły...

Co do spisu legend sceny to by była fajna rzecz, ale jam nie jest historyk więc pewnie nie pomogę - sporo zapomniałem. :]
Kamil
O właśnie całkiem o DoPrze zapomniałem smile.gif On jest tu niezbyt często ale regularnie smile.gif
Hammer
Zawsze (jeśłi byście chcieli) moge wam urzyczyć nasz system redakcji... odpowiednio zmodyfikowany.. niektórzy już go widzieli, ogulnie też ma opisywac ludzi ze schronu.. co zrobili itp ;p
MartEEnez
Moze zamiast pisac toto od nowa wystarczy zupdejtowac album rodzinny SHAMO smile.gif
- pouzupełniac opisy, dane itp. - albo nawet osobno opisac poszczegołnyc osobników : Człowieki-Legendy (wink.gif), Stara i Młodą Gwardię smile.gif
entrop
o, dobrze, że wspomnieliście album rodzinny Shamo, bo nie chciałem robić offtopu smile.gif

Po pierwsze: ale Czechu śmiesznie wyszedł na zdjęciu, hahaha. Zupełnie nie jak Czechu, hahaha.

Po drugie: też bym się tam chętnie znalazł, to zawsze jakiś nowy powód do dumy, prawda? sleep.gif
widgetrex
w twoim przypadku nieprawda biggrin.gif
Hammer
w moim też nieprawda, zważywszy że jest tam takie antyczne zdjęcie ;]
czechu
zdjecie w albumie jest sprzed czasow jak mialem kitke, a teraz juz tej kitki nie mam wiec to zdjecie tez jest archaiczne smile.gif w sumie w tamtych czasach bardzo smiesznie wygladalem...
YaneK
A wlasnie... jakie warunki trzeba spelniac zeby byc w albumie shamo??
Kefir
...no pewnie trza się świetnie prezentować na zdjęciach, wyróżniać się w tłumie i nie zadawać głupich pytań...

widgetrex
hehe jesli dobrze pojdzie to album bedzie gotowy za jakies 2 ygodnie wtedy samemu bedzie mozna dodac zdjecie smile.gif
YaneK
CYTAT (Kefir @ 13-09-2005, 23:21)
...no pewnie trza się świetnie prezentować na zdjęciach, wyróżniać się w tłumie i nie zadawać głupich pytań...

To byla aluzja?? dry.gif
widgetrex
przestancie wszedzie spamowac gdzie sie tylko okazja nadarzy :/
temat wyczerpany czyli zamkniety
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.