Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gdzie dostać F1 ?
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout'ach > Fallout 1
Pages: 1, 2
DaraZ
Orientuje się ktoś gdzie można nabyć Fallout 1 ? Było kiedyś w CDA ale tyle razy skatowałem tą płytkę i przechodziła z rąk do rąk że gdzieś zagineła w niewyjaśnionych okolicznościach smile.gif Jeśli ktoś wie czy jakiś dystrybutor ma w swojej ofercie F1 to prosze o info - u CD-Project sprawdzałem i nie mają... często bywa tak że różne części gier jednej serii są sprzedawane przez różnych polskich dystrybutorów.
Abadon
F1 w polskiej wersji zostal wydany przez CD projekt w Extra klasyce (kosztuje 19,90).
Jesli interesuje Cie wersja angielska, polecam allegro - mozna kupic juz za kilka zlotych wink.gif
Van Buren
Niekiedy można dostać Falla w Biedronce lub Albercie w cenie >10 zł.
Normall
Ja widziałem ostatnio równierz w Empiku w kartonowym pudełku za 10zł.

Wersją językowa CHYBA polska dry.gif

Na twoim miejscu spróbowałbym na allegro biggrin.gif
Eraserhead
Hehe mozna jeszcze sciągnąć ze strony CDA, i nie tylko, ale nie polecam...
fire
allegro, Bazarek GOLa, kiedys bylo w XK ale teraz ani widu ani słychu :| (ja np mam z XK)
Snowblind
Mam zdjęcie z taką ilością Falloutów 1 jaką mogłem unieść, wogóle mnie za niej nie widać biggrin.gif

Kupione w Selgrosie - taki sklep/hurtownia dla firm. zdjęcie zrobione telefonem kumpeli wink.gif
Normall
WoW, fajne zdjęcie tongue.gif
Mógłbyś nam przybliżyć skąd je masz, jak zdobyłeś Falle, ciekawość mnie zżera biggrin.gif
Nua
Fallouta | zapodalem z ftp'a -=TLF=-,
Buddy
Jeżeli masz ochotę tym razem na wersję spolszczoną i spatchowaną zarazem, to dobrym wyborem jest Saga Fallout na DVD dostępna np. w Media Markt i E.Leclerc. Niektórzy powiedzą że jest za droga (coś koło 40 zeta) i to wszystko można ściągnąc z netu, ale naprawdę przyjemnie jest mieć wszystkie trzy Fallouty na jednej schludnej płytce z masą dodatków do nich...
Vault
na Allegro ew Ebay smile.gif
Jak ktos ma wielka ocote ale naprawde taka wielka to niech mi wysle na maiala mesidza to mu sprzedam przez allegro tzn wystawie aukcje Oryginal Falka 1oczywiscie ver Eng
pzdr tongue.gif
Kamilos
CYTAT (DaraZ @ 31-10-2005, 01:32)
Orientuje się ktoś gdzie można nabyć Fallout 1 ? Było kiedyś w CDA ale tyle razy skatowałem tą płytkę i przechodziła z rąk do rąk że gdzieś zagineła w niewyjaśnionych okolicznościach smile.gif  Jeśli ktoś wie czy jakiś dystrybutor ma w swojej ofercie F1 to prosze o info - u CD-Project sprawdzałem i nie mają... często bywa tak że różne części gier jednej serii są sprzedawane przez różnych polskich dystrybutorów.

CYTAT (Snowblind @ 02-11-2005, 18:54)
Mam zdjęcie z taką ilością Falloutów 1 jaką mogłem unieść, wogóle mnie za niej nie widać biggrin.gif

Z Fallout'em czsami bywa jak z WaterChip'em wink.gif Jedni poszukują innym się przelewa smile.gif
Zick
masz trzy możliwości:
1: poszukać w sklepach, na allegro
2: podprowadzić ze sklepu (nie poelcam jak nie chcesz sie narazić sprzedawcy)
3: pożyczyć od kogoś i przegrać sobie gre na nową płytke
Ghostek
CYTAT (Zick @ 08-05-2006, 20:28)
masz trzy możliwości:
1: poszukać w sklepach, na allegro
2: podprowadzić ze sklepu (nie poelcam jak nie chcesz sie narazić sprzedawcy)

Ja swoją grę kupiłem przez sklep internetowy CD-Projektu, za F1+F2 zapłaciłem 22zł (20 za F1, 20 za F2, 7 za wysyłkę a -20 z "wirtualnych pieniędzy" które już u nich miałem i -5 z wp co dostałem za rejestrację F2 - F1 nie miał klucza rejestracyjnego sad.gif)
Zick
Ja sobie kupiłem F1 i F2 w Clicku rok temu, kosztowało mnie to 11 zł
bosy
CYTAT (DaraZ @ 31-10-2005, 02:32)
Orientuje się ktoś gdzie można nabyć Fallout 1 ? Było kiedyś w CDA ale tyle razy skatowałem tą płytkę i przechodziła z rąk do rąk że gdzieś zagineła w niewyjaśnionych okolicznościach :) Jeśli ktoś wie czy jakiś dystrybutor ma w swojej ofercie F1 to prosze o info - u CD-Project sprawdzałem i nie mają... często bywa tak że różne części gier jednej serii są sprzedawane przez różnych polskich dystrybutorów.

ja pier**le, ale ludzie stwarzaja problemy. :) jesli masz ochote na wersje z cda, przeslij mi koperte z naklejonymi znaczkami i swoim adresem, to ci ja zapodam poczta polska.

(jakby co, daj znac na privie).
SPEC
CYTAT (Zick @ 08-05-2006, 20:28)

Czy to przypadkiem nie jest nielegalne? biggrin.gif

Mysle, ze najlepiej zobaczyc, co maja na allegro ;]
bosy
oo, widze, ze moderatorzy nie czytaja poprzednich postow? coz. :)
Hassan
Falla to nawet dorzucali do Clicka po polsku... A nie mozesz ty isc do Biedronki i się zapytać? Ja tam kiedyś kupiłem za całe 8 zeta smile.gif
dogmeat
Ja sprawdzałem w Biedronce i nie było.
Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?
The_Unforgiven
idz do shronu nr. 13 moze beda mieli jakiegos na skladzie ;;;

a teraz na powaznie: probowales szukac na emule ?
teraz jest jakis pack fallouta F1 + F2 + FT
Kilroy
A ja na Allegro poluję na pudełkowego Fallouta smile.gif. Mam już z EK, Sagę i tylko tego mi brakuje. No, chyba że pudełkowy i w wersji angielskiej :>.
dogmeat
Na Allegro jest Fallout za 1,00
Hassan
Ściąganie Fallouta z netu jest nielegalne. Kilroy, fajne masz hobby...
czechu
Sciaganie z netu fallouta 1 jest legalne. Tak samo jak jego kopiowanie.
Zdzisiu
Legalne? Czyli co? Status Abadonware ma? Bo jakoś mi się wierzyć nie chce.

(chyba że to była tak ironia...)
Kamilos
Legalne pod warunkiem, że ma sie identyczną wersję na oryginale...
Polecam aukcje... Ja niedawno kupiłem FT za... 8,5zł praktycznie nówkę.
Zick
bo każdy kto grał w Falla wie że nie wolno bezcześcić płytki z F1, F2 lub FT
btw. nie bawcie sie w przestżeganie prawa, przecież wiadomo, że każdy z nas ma przynajmniej jedną przegraną gre lub gre z e-mule zassaną
Kamilos
nie wiadomo...
Nedlog
Ja F1 moge dostac bez problemu moj kumpel jest normalnie psychiczny kupuje karzda gazete z grami!
dogmeat
Właśnie ściągnąłem z neta ale zauważyłem parę zabawnych rzeczy np. wyświetla się że wrogowie obrywają za 45682 hit points. Wie ktoś skąd by ściągnąć na to patcha?
MartEEnez
Najlepszym patchem na twój problem jest kupno orginalnego CD z F1...
foraq
Sorry że odgrzewam stary temat ale poszukuje już od pewnego czasu Fallouta 1, najlepiej wersje w kartonowym boxie... Miałem z clicka ale zarysowala się i ma błędy:/ A jak już kupować to najlepiej boxa choć nawet klasyką z biedronki bym nie pogardziłwink.gif Szukam też Tacticsa w wersji angielskiej (nie lubię polskiego lektora, orginalny jest o niebo lepszy...). Pomożecie??wink.gif
Spicmir
Co do fallouta 1/2 boxowego to od dłuższego czasu można je spotkać tylko w w krajach 3go światu [ imho dziwne ze w Polsce nie]
Tacticsa w boxie widzielem w katosach. A co do eng. fT to proponuje zakupić / lub jeśli już masz oryginalnego fT ściągnąć eng. wersje gry z jakiegoś torrenta [ w ramach kopi zapasowej posiadanego produktu - zgodnie z prawem]
Najlepszym rozwiązaniem jest kupic sage fallouta za 20 zł masz wszystko na jednym krążku + kupe bonusów. I potem możesz sie zabezpieczać tongue.gif
MattBaker
Falla w boxie od dawna mają w Media Markcie. Nie wiem, czy aktualnie, ale prawdopodobnie tak
Tom Stone
problem z torrentami i kopiami zapasowymi polega na tym, że coraz trudniej o takowe.. nawet w wersji ang...
Spicmir
podał bym linka ale nie podam chce ktoś na priv to niech pisze ale zapraszam na radzieckie warezy lub na polskiego wareza prowadzonego przez Despote.
foraq
Do najbliższego Empika mam prawie 60 km więc nie ma sensu sie tam wybierać po grę za 10 czy 20 zł bo dojazd kosztuje więcej... Mam wprawdze Sagę na DVD ale chciałbym też mieć wersje na standardowym CD. Niestety ściągnąć nie mogę bo mam neta z radiówki z zablokowanymi portami p2p, a jeśli chodzi o znalezienie Falla na p2p to nie ma problemu - najlepsza jest trylogia Radioactive (każda część na CD). W takim razie zostaje tylko net;) Pozatym jako fanatyk Falla nie zadowole sie piratem tongue.gif
Mikus
Był kiedyś w clicku może ci wyślą archiwalny numer tongue.gif No i jeszcze Saga z gram.pl
Mike.6
Ja polecam kupić Sagę Fallout na gram.pl.
Masz tam F1, F1 i Tactics za 20zł.
RAS_AL_GHUL
Wcale ze nie! W Biedronce Sage mozna dorwac za 9.99!!!
Mike.6
Tyle, że nie w każdej Biedronce i nie zawsze, zresztą Biedronka to jedno wielkie bagno. Na gram.pl masz pewność, że wszystko będzie działało i w dodatku możesz uzyskać pomoc, a nawet wymienić uszkodzone płyty.
RAS_AL_GHUL
Jasne... Że Fallout z Biedronki to już nie działa :/
FooZeeR
No tak... odkopuję temat z przed roku, ale dla wiadomości:
Sagę Fallout można kupić wraz z czasopismem Play EXTRA poświęconym grze Fallout 3.
Zoor
Wiemy, wiemy.
Na stronie głównej portalu jest o tym news - na samej górze wink.gif.
FooZeeR
QUOTE(Zoor @ 02-11-2008, 14:32)
Wiemy, wiemy.
Na stronie głównej portalu jest o tym news - na samej górze wink.gif.
*

Tak tylko podaję wink.gif
Morbid
Hm a ktoś wie czy można dostać jeszcze Fallout Tactics gdzieś poza allegro? Miałem wydanie premierowe, ale ostało z niego tylko bonus cd i instrukcja sad.gif nawet te ładnie zapakowane Fallouty mi wcięło z zestawu sad.gif

P.S mi chodzi o normalne wydanie, bo F:T mam już i z playa i wyborczej. Miałem na myśli raczej albo o te pierwsze wydanie które mi wcięło, albo chociaż o eXtra klasyke...
Umber
Parę miesięcy temu Fallouty 1 i 2 miały status "abandonware" i można było je ściągnąć za free z portali ze starymi gierkami (ponoć "legalnie"), teraz znowu weszły do sprzedaży (+/- wtedy, gdy rozkręcała się kampania promocyjna Fallout 3).
Można również zerknąć np. na censored.gif , ale należy mieć świadomość, że robimy zły uczynek!

Co z tego, ze ostrzegasz skoro i tak dajesz linka do nielegalnego zrodla? Ban... Nie pierwszy jakiego za to dalem i nie ostatni wink.gif . Post zostawiony ku przestrodze...- Szpon
Morbid
QUOTE(Umber @ 05-01-2009, 21:57)
Można również zerknąć np. na [Heh, musiałeś zacytować? tongue.gif], ale należy mieć świadomość, że robimy zły uczynek!
*

No facet bez jaj... Przecież wszystkie klasyczne (1,2,T) Fallouty można dostać za 19 zeta, załatany, z dodatkami, kto by chciał się je censored.gif ać z rapidsharem? Jak komuś żal 19 zeta na Fallout'y ten jest buc i z nim nie pijemy... A poza tym to jest chyba wbrew regulaminowi, umieszczanie lin(ków) pirackich wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.