Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fallout 2: Shamo mod
SHAMO Fallout Community > Większe Modyfikacje Fallout'ów > Shamo Mod
Pages: 1, 2, 3, 4
Fallautomaniak
Mam pomysł na zrobienie modu do Fallouta o Shamo byłaby to jedna mapa w której różne działy byłyby inaczej przedstawiane np: Cat's Paf - budynek baru, można się napić zagrać w LottoPaf porozmawiać z barowiczami w różne głupie tematy, THE THUNDERDOME ! - klatka można walczyć z różnymi użytkownkami Shamo itd. itp.
Hammer
Taaa....lanolatorium... Pimpuś w Piwnicy... to było by naprawde coś smile.gif
Blademaster
Tez taki mialem mega pomysl - theya (bez urazy) striptizerka w barze, smoq - gadajacy komodo (ognity), Swiety pedzilby bimber, takie wielkie miasteczko biggrin.gif . A na wstepie zaczepilbycie zdzichu ze slowami:
"Oooo, hello my friend you need sunglasses..." biggrin.gif .
Deat(c)hClaw
Tylko, kto to zrobi?
Zdzisiu
Właśnie Szponie, pomysły to maja wszyscy ale każdy chciałby żeby zrobił to ktoś inny.

Falloutomaniak, masz pomysł to go wykonaj.

Blady:"Oooo, hello my friend you need sunglasses..." biggrin.gif biggrin.gif
Kamil
CYTAT
theya (bez urazy) striptizerka w barze

blink.gif
dry.gif

Theya jest barmanką...

A pomysł ciekawy... tyle że bezsensowny, bo to kolejny z serii "A może ktoś zrobi takiego moda...".
Mr.White
No tak ale nie ma co chlopaka krytykowac za to, ze ma pomysl. A moze on sam chce to zrobic (przeciez nikogo nie wskazywal). W koncu kazdy pomysl jest dobry a nuz ktos kto sie na tym zna pomysli: "o to jest dobre, zrobie to!!!". Dlatego nie ma co go zniechecac
Zdzisiu
No przecież go tu nie krytykujemy, a nawet uznaliśmy pomysł za ciekawy.

Falloutomaniak, jak masz checi i umiejetności to jestem za, zrób tego moda.
Manior
no to do pracy tongue.gif a potem wszyscy beda sie klucic czemu jedna osoba tam jest a drugiej nie ma :evill:
Cubik
CYTAT (Manior @ 03-01-2006, 21:21)
(..) a potem wszyscy beda sie klucic czemu jedna osoba tam jest a drugiej nie ma :evill:

Jeśli znajda się tacy co sie będa kłócic to będzie to oznaczać sukces tego moda. A jeśli tak, to będzie też Shamo Mod ver 2 wink.gif

Podoba mi sie ten pomysł, to takie coś podobne do Unwashed Villagers w Fallout2 cool.gif
fire
ja rezerwuje sobie stolik kolo szafeczki jakiejs, zebym mogl tam chowac swojego Eliminatrona 2000 biggrin.gif

a pomysl super, moglbym nawet pomoc w tworzeniu takiego czegos smile.gif (nie duzo ale zawsze cos smile.gif )
Wolv
CYTAT (Cubik @ 03-01-2006, 21:35)
Podoba mi sie ten pomysł, to takie coś podobne do Unwashed Villagers w Fallout2 cool.gif

Ekipa z bu...baru podobna do unwashed villagers? Nie radze mowic tego w knajpie wink.gif

Nie zapomnijcie o automacie z kawa dla Theyi i beczce Guinnessa dla Wolva smile.gif

Pomysl swietny, trzymam kciuki za realizacje.
Mr.White
Ja tesh moglbym pomoc biggrin.gif ale w czym...przeciez ja nic nie umiem biggrin.gif Myslicie, ze czas sie naumiec??

A tak na powaznie to mysle o tym by kazdy zainteresowany dal Falloutomaniakowi jakis opis swojej postaci czy cus innego co by moglo byc pomocne. I wogole na wstepie trza zadac sobie pytanie czy to wogole ma szanse wystartowac
Theya
theya nie striptiserka tylko barmanka, ma byc wink.gif
no i kds wbiegajacy co chwile , Widget szeryf wink.gif

obsy burmistrz itd...

fajne smile.gif
Aigam
To teraz wszyscy zgloscie sie do Licha po skrypty ^^ Cholercia.. chcialbym by moj modzik cieszyl sie zainteresowaniem takim jak ten temat biggrin.gif
widgetrex
heh niezly pomysl w sumie, blady oczywiscie zawsze musi pierdolnac jakis glupi tekst, nic sie na shamo nie zmienia...
Manior
najpierw wypadalo by go zrobic smile.gif

no ale przyznam ze pomysl ciekawy
Kamil
CYTAT
no i kds wbiegajacy co chwile

...nago, krzycząc "eureka" wink.gif

Hmm a może zajął by się tym modem ktoś kto modowanie dobrze opanował i szybko coś takiego by sklecił?
jargo
Fajny pomysł, jak by to była tylko jedna niewielka mapka to nie jest to zadanie niewykonalne biggrin.gif.
Moge poświęcic się dla kilku skrzyneczek piwa i odwalić czarna robote z oskryptowaniem tego moda.
Tylko niech ktos sie wykaże i zrobi mapkę, to może zobaczycie SHAMO w Falloucie wink.gif

A towariszcz Cubik tez mogłby rączki przyłożyć.
Theya
ja moge zrobic mapke smile.gif
Fallautomaniak
Ja od razu mówię Nie zrobie tego moda! niech zrobi go ktoś inny ja nie mam zdolności mogę komuś pomóc przy opisach itd. albo ostatecznie zrobić mapkę ale resztę niech zrobi ktoś inny.

P.S. Już myślałem że mój temat trafi to TC bo coś takiego było
Hammer
Taaa.... ja nie pomoge, moge conajwyzej powymyslac questy ;] i przyczepic sie do gotowyh map itp smile.gif

Na mapie ma byc piwnica barowa,a z piwnicy tajemne przejscie do labolatorium :> Mie zapomnijcie o wanience ;]

Ja i Grig szaleni wynalazcy biggrin.gif

MartEEnez
Hammer ciebie nie bedzie - no chyba ze wystapisz jako Sledgehammer ;]
Manior
no to liczymy na Theye smile.gif
Zdzisiu
Nooo to widze, że pomysł szybko sie rozkrecił.

Ja moge zostać umierajacym barowiczem który szybko potrzebuje wątroby, a wątrobe ma Szpon smile.gif
Aigam
Potrzeba jeszcze pocietej dziwki przez jakiegos gornika ^^
To ja bede czlowiekiem ktory stoi przy exit grid, zaraz obok tabiy gloszeniowej.
Za filizanke kawy powiem to lub tamto.. ostatecznie wezme piątaka by miec na automat ktory tak naprawde jest szafa grajaco z opjcja chlodzenia smile.gif - zrobcie TAKI itm do fallout'a !
Kamil
A ja będę...eee... a jak sobie mnie wyobrażacie? :>
MartEEnez
Jako patyczaka z aureolą wink.gif
Manior
w chwili wolnego czasu (nie ma to jak wolne od szkoly) cos tam stworzylem. mniej wiecej tak ta mapke sobie wyobrazam:

link do mapy
link

wiem ze nie jest to najlepsza mapa, ale wydaje mi sie ze nie najgorsza smile.gif
Hammer
CYTAT (martEEnez @ 04-01-2006, 18:10)
Hammer ciebie nie bedzie - no chyba ze wystapisz jako Sledgehammer ;]

Chcesz mnie wyślzgać? ;p
fire
yyy Manior daj jakies graficzki, bo tak mapera instalowac to nie kazdy ma czas biggrin.gif

... aha i koniecznie ja musze grac w szachy ze skorpionem... hehehe
jargo
No to mamy początki, zobaczymy co na tą mapke powie Theya nasza nadworna barma eee.. mapperka biggrin.gif

Aha miło by było zglaszać swoje pomysły dotyczące własnych postaci(lub też innych he he wink.gif ) więc jak ktos ma fajny pomysł na postać to skrobnąć opis, zachowania, moze jakiś dialog malutki i dawać na maila

Hammer wybij mu z glowy te pomysły z wyslizganiem.
Zaraz zaraz.... Sledgehammer to jest myśl tongue.gif
Manior
no wiesz Hammer, młot wspomagany wzbudza respekt biggrin.gif
Hammer
Mapa super, tymbardziej ze nie mam ft i nie moge jej obejrzeć tongue.gif ale mozę sobie go specjalnie zainstaluje smile.gif
Manior
no to pare screenow
(mapka niedokonczona)

1 - wejscie do miasteczka smile.gif

2 - NEWSy - chcialem jakos oddac ta tablice do newsow, mozna przyjac ze w skrzyniach sa holodyski z zapisanymi informacjami

3 - cats paw - off topic na forum ukazany jako bałagan w lokalu, duzo ludzi. Na górze przejscie dla zdenerwowanych klientow do THUNDERDOME (jako ringu) (za ladą ofc. Theya smile.gif )

4 - ring, kanał - moze to byc toxic caves (wrzuca sie tam niepotrzebne smieci, mozna go ogrodzic)

5 - tutaj cały ring i Pan Szpon na rogu smile.gif jakos tego uzytkownika było najlatwiej ukazac biggrin.gif

Calosc ogrodzona plotem. Mozna jeszcze dorobic pomieszczenia obrazujące strony majace swoje tablice na forum. Np.: Fallout Corner jako róg ściany, przy nim redaktorzy. Schron jako wejscie do krypty, czy cos w tym stylu, itp.
Mozna tez dorobic jakis budynek mechaników - jako tablice mody i modziki.

Poza tym ciekawie by było powalczyc na ringu z uzytkownikami Shamo.

No to taka moja wizja smile.gif.

[edit]

osoby w strojach policjantow z NCR moga byc np. moderatorami forum smile.gif
Zdzisiu
Super Manior, w Cat's Pawie chyba nawet udało mie sie zauważyć Świętego w habicie smile.gif

Ogólnie bardzo fajnie zrobione ale ja jednak myślałem o czymś na pustkowiach. Wiesz, jeden duży bar na środku, niedaleko klatka-thunderdoom. W barze wejscie do podziemii z laboratorium Hammera i Griga. Ale do okoła całego budynku pustki, spalona ziemia.
Manior
no w sumie ciekawie bylo by to zrobic w jednym budynku (takim jak ten jeden ze sklepow w Broken Hills), a dookola pustkowie. Jednak wtedy bedzie trzeba zrobic poziomowa mapke a tego juz mi sie nie chce tongue.gif
Deat(c)hClaw
Ha! Piknie! biggrin.gif

I ten pomysl z ukazaniem serwisow tez mi sie podoba, tylko trzeba jeszcze jakos wymyslic, jak ukazac Unknown wink.gif ...
Manior
no przyznam ze tez sie zastanawialem nad tym smile.gif

uznalem ze najlepiej by bylo walnac grupke facetow (3 osoby) w jakims rogu bez budynków, groznie spogladajacych na kazdego, poniewaz nie ma tu dla nich miejsca smile.gif
.:] Space Ace [:.
jak macie w planach budowe valuta to ja sie pisze na odźwiernego w nim wink.gif

tudziez na miasteczkowego muzyka cool.gif
Theya
Koniecznie musi byc gdzies w rogu wejscie do "schronu 13" i tam pare ludków wiadomo jakich wink.gif
Manior
Proby zrobienia mapki podjeli się: Theya & Manior radioactive.gif

[edit]

Sajdona tam sie zrobi jako super mutanta ktory wszystkimi rzadzi, a Hammera jako item - młot wspomagany biggrin.gif
Deat(c)hClaw
Trzeba tez dac Docenta... Moze jako Frank Horrigan? ;>
Aigam
to w ogle mialoby byc jako dodatkowa miejscowka o Fo2 ???
Cubik
Ja chcę być w tym modzie jako producent/sprzedawca przydatnych toolsów i od upgrade'ów paru rzeczy. Mogę sprzedawać broń i amunicję i doradzać co jest warte kupna wink.gif Postać moja obowiązkowo w Leather Jacket, hehe
CYTAT ("jargo")

A towariszcz Cubik tez mogłby rączki przyłożyć.

z przyjemnością parę skrypcików mogę strzelić smile.gif
Hammer
CYTAT (Deat©hClaw @ 04-01-2006, 22:50)
Ha! Piknie! biggrin.gif

I ten pomysl z ukazaniem serwisow tez mi sie podoba, tylko trzeba jeszcze jakos wymyslic, jak ukazac Unknown wink.gif ...

Nie, ja chce być człowiekiem, conajwyżej z młotem wspomaganym ;]

Może po prostu damy za unknown budynek po srodku pustej mapy? ;] musiało by być kilka lokacji... a najlepiej każdy serwis oddzielna lokacja...

Musimy gdzieś upchnąc DoPr'a...może stać przed wejściem do schronu rozdajać przepustki ;] wogule jeśli będzie można wejśc do schronu to mozna zrobić questy ktorych zwieńczeniem będzie przepustka do schronu ;]

Sajdon jako supermutant? pomysł przedni ;] Ja moge mu napisać dialogi... ale się wkurzy jak to zobaczy ;]

Docent by się na szamana nadawał ;]
Fallautomaniak
A może by tak zrobić konflikt ci którzy chcą zamknięcia Shamo po dowódctwem Shuba przeciwko osobą które chcą istnienia, można by wykonywać dla obu stron różne zadania itd. Na koniec rostrzygała by się sprawa czy zamknąć. Byłoby także kilka osób które chciałyby zostać SM za każdą cenę i zlecałyby usunięcie konkurentów.
Hammer
Ale tu postawie warunek, tak samo ja jak i Sub, ta akcja musiał by być sciśle opracowana pod przewodnictwem suba & spółki, tak żeby koniec wontku był zaskoczeniam dla wszyskich. Inaczej nie ma sensu robić czegoś takiego...
Manior
no widze ze pomysl sie rozwinal :)no i mysle ze bedzie ciekawie.

na poczatku miala to byc jedna mapka, na ktorej wszystko by sie ujelo.

no ale co wy na to zeby zrobic cala lokacje? cos w stylu nowego miasta? w jednej czesci moze byc cats paw, klatka do pojedynkow (nie pamietam jak to sie pisze) i np. wytwornia nuka-coli biggrin.gif w drugiej serwisy, a w innej reszta tablic z forum. tak bylo by lepiej (no i pewnie czasochlonniej) niz na jednej mapce
Mr.White
Nawiazujac do pomyslu Falloutomaniaka mysle, ze dobrze byloby ukazac osoby chcace zamkniecia Shamo jako baande raidersow. A tych chacych je utrzymac jako rangersow stojacych posrod ruin przy ognisku badz palacej sie metalowej beczce biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.