Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Arcanum Patch
SHAMO Fallout Community > Inne gry... > Arcanum & Temple of Evil Elemental
Gerard Heime
Skąd wziać można (jeśli wogóle istnieje a słyszałem, że tak jest) patch do Arcanum eliminujący limit poziomów (czyli dokładniej granicę 50 poziomu). Byłbym bardzo wdzięczny za link... szukałem owego patcha jakiś czas temu, ale nie mogłem znaleźć... wróć, znalazłem patch ale ten chyba pozwalał NPCom na dalsze zwiększanie poziomów, gdy my już osiagneliśmy limit...
Mathaus
Jeżeli masz wersję angielską to uderzaj na www.terra-arcanum.com. Jeżeli PL, to daj znać, a prześlę Ci listę bajtów jakie musisz wyszukać w exeku i na co je zmienić (jeśli nie masz udostepnionego mejla, to go też podaj).
Sajdon
Ja mam wersje PL!!

sajdon@poczta.onet.pl - tylko wyslij mi jakas szczegolowa instrukcje bo sie jeszcze w zmienianiu kodu plikow z gier nie babralem ;-))

Aha - funkcja wysylania e-mail zostala zablokowana przez administratora, wiec nie ma roznicy, czy udostepniasz mail czy nie.
Mathaus
Jeszcze jestem w pracy, więc troche to potrwa, ale jak wrócę do domu, to wyedytuję tego posta i wrzucę do niego dwa pliki. Pierwszy z nich, crack.txt, to opis jak to zrobić. Drugi xplevel.mes należy skopiować do foldera z arcanum. Dokładną ścieżkę podam.
Obsydian
już mówiłem wcześniej w innym temacie smile.gif ... ale po co zaglądać jak se można posty ponabijać ? smile.gif ... programik sie zwie nolvlcap
Mathaus
W edycji nie mogę załączyć pliku, więc 'ponabijam sobie'...

Do edytowania pliku najlepszy jest cygnus hex editor http://www.softcircuits.com/, Plik xplevel.mes należy skopiować do arcanum/data/rules. W pliku crack.txt są wszystkie instrukcje.
gen. sir Calleb
tez bym poprosil o taki instruktaz na maila jesli mozna... calleb@o2.pl
Z gory dzieki...
Caro
Niech mi ktos wysle na cajoj1@wpl.pl instrukcje co mam zrobic zebym mogl miec wiekszy poziom od 50, mam Arcanum PL...
Z gory wielkie dzieki... smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.