Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: DARKFALL DEMO - GOTOWE!
SHAMO Fallout Community > Większe Modyfikacje Fallout'ów > Darkfall
Pages: 1, 2
DargH
Demo gotowe!!
PARAMPAMPAM! PARAMPAMPAM!

Mi, jako tworcy, przejscie go zajelo okolo 7h. Czyli powinno na 10h mlocenia starczyc.

Wewnetrzu znajdu sie dwa filmiki tutorialowe a przyblizony rozmiar to okolo 70mb. Jesli ftp kroffy dziala, to wrzuce to od razu jak bede mogl.

A BEDE MOGL DOPIERO JAK KTOS MI POMOZE W TWORZENIU WERSJI ANGIELSKIEJ!

Bo w tej chwili to jest mlocka, czesc PL, czesc ENG.

Generalnie jestem zadowolony z tego co zrobilem i mam nadzieje ze wy rowniez bedziecie.

DO SZANOWNYCH ADMINOW TEGO FORUM, a konkretnie SHAMO GLOWNEGO - DAJCIE NEWSA ZE DEMO JEST I POTRZEBA TLUMACZY Z PL NA ENG!

PS> EW. BETA TESTERZY MOGĄ SIE ZGLASZAC NA MOJEGO e-mail'a, ale maja to byc osoby kompetentne i z zapasem czasu (czyli takie przed lub po sesji biggrin.gif ).
Aigam
wrzuc narazie na
http://rapidshare.de/
zawsze dodatkowy link jak nie bedzie ftpa smile.gif Jezeli link bedzie sciagany co jakis czas to nie grozi mu wyginiecie. Pomysl o torrencie - niektorzy tak sciagaja (poczatyki bywaja bardzo trudne ze znalezieniem seederow)
Theya
CYTAT
DO SZANOWNYCH ADMINOW TEGO FORUM, a konkretnie SHAMO GLOWNEGO - DAJCIE NEWSA ZE DEMO JEST I POTRZEBA TLUMACZY Z PL NA ENG!
sie robi smile.gif

edit:
gotowe
Deat(c)hClaw
To ja pozwole sobie tego newsa skopiowac na FC ;> ...
strus
a muzyka napisana do tego moda jest smile.gif ?
Blademaster
Kiedy bedzie mozna je zassac? :> .
KoNe0
To bardzo dobrze, jutro porzucam wszystko na rzecz dema (nie no joke).
Dargh - szacujac ile czasu zajmie ci zrobienie pelnej wersji? - sorry za takie pytania wink.gif.
Ludzie zacieraja juz rece jak widze smile.gif.
DargH
Demo do zassania okolo poniedzialku/wtorku

Muzyka - co oczywiste to kawalki z fallout 1/2 + kilka nowych (podczas potyczek i w menu)
strus
a kto je zrobi cool.gif ?
SPEC
Swietnie! Sciagne jak najszybciej smile.gif

Ciesze sie bardzo, ze demo sie ukazalo i juz czekam na pelna wersje tongue.gif Musze przyznac, ze ukonczenie dema zmobilizowalo mnie do poszukania czegos wiecej o DarkFall'u smile.gif I mam nadzieje, ze nie tylko mnie.
TeQuila SunRise
Wow!! nie mam czasu jak cholera, co ja mowie, ostatnio nie mam czasu nawet zeby sie porzadnie wyspac, ale dla nowego moda FT sprawie ze doba bedzie miala 25h! smile.gif) Dargh piona dla ciebie smile.gif

Z tłumaczeniem troche głupia sprawa, mialem jednego delikwenta co by sie idealnie nadawal, ale swoj cenny czas woli poswiecac na WoWa.. :/ (coz, zawsze mogloby byc gorzej... moglaby to byc Tibia)

Na pewno na staruskim FBNie zrobie reklame jak nalezy smile.gif

Blademaster
Ja na gg bede mial opis ;] (czyt. 60% osob ze sceny to zobaczy) .
Squonk
Ciekawa sprawa - można by o tym niusa napisać smile.gif Tylko niech ktoś mi poda, namiary - do kogo mają się zgłaszać owi tłumacze? cool.gif

EDIT:
Wybaczcie nieznajomość, ale jaki jest mejl DargHa? wink.gif
Manior
to skąd mozna to zassaćsmile.gif?
Squonk
CYTAT (Manior @ 15-01-2006, 23:48)
to skąd mozna to zassaćsmile.gif?

Można powiedzieć w skrócie - prosimy twórców o podanie informacji: kto, co i skąd biggrin.gif

Tylko nie odpowiadajcie, że sobie mogę tam gdzieś kliknąć, i już będę wszystko miał laugh.gif
DargH
Dobra. Krotka pilka ze strony "tworcow" (wybaczcie ale niestety wciaz sam robie tego darkfalla - z oczywistym thx za mapy dla paru osob i krowy za sprajty) - mejl jest rheinheart@tlen.pl a beta-testerom jutro moge dac linke do demka(jeszcze nie przetlumaczonego).

Co do zasysania przez zwyklych graczy - dopiero kiedy bedzie przetlumaczone. Na razie zglosil sie tylko Deat©hClaw i wielkie dzieki mu za to (dzieki niemu moglem juz na spokojnie zrobic filmiki - i btw - holodisk nie holodisc! smile.gif). Takze kto chce pograc - niech tlumaczy tongue.gif
Tekstu nie ma duzo, ale ja nie mam skilla na 5, wiec nie chce brac odpowiedzialnosci za zle wykonanie ENG vs. Dla dwoch dobrych tlumaczy to robota na kilka godzin!!
Squonk
Ok - to wszystko jasne smile.gif Nius "poszedł w świat" - na pewno ktoś się zgłosi happy.gif
Aigam
brak chetnych tlumaczy? skad ja to znam biggrin.gif
strus
potrzebujesz muzyka do tego moda ?
Snake
Jaram, jaram się tym i czekam aż demo będzie do ściągnięcia.
Master92
No ja też czekam na tego moda - awaken pewnie nie będzie dorastał darkfall do pięt
DargH
Nie wiem. To dwa rozne mody. Ten bedzie mniej cRPG z wiadomych wzgledow (bo by go nie bylo wcale smile.gif).

Co do muzyki - to opieram sie o fo1/2 zeby natchnac FT starym klimatem. Takze dzieki, chyba ze masz cos ciekawego to mozna by to wciagnac do filmikow np.

Demko pofrunelo na serwer - poki co tylko dla testerow.
Hammer
Ja nawet bym go nie miał gdzie ściągnać sad.gif więc nie wciskam się na testera... najwcześniej w lutym będe mugł coś ściągnąć.
Hassan
Qrwa! Zawsze jak coś się na scenie dzieje to ja kompa nie mam sprawnego smile.gif
Blademaster
Iiiiii co z tym demem? :> . Chyba jush troche minelo od pierwszego newsa... i moglibyscie ten tego no wiecie dac w koncu to do zassania... no bo wiecie ten tego chcialbym pograc tongue.gif .
MartEEnez
Blady - czytaj dokladnie wczesniejsze posty - DargH wyraznie napisał ze demko jest juz dostepne - poki co tylko dla testerów :>
Deat(c)hClaw
Przeciez DargH pisal, ze na razie demo jest dostepne tylko dla betatesterow...
Hassan
To wreście to demo jest dla testerów czy betatesterów wink.gif Jak DargH dał demo to gra powinna być już na ukończeniu nie?
DargH
Jest testowane i roznoczesnie tlumaczone. Nie dostalem jeszcze jednej paczki z ENG vs.
Wersja PL (mikro latka) jest juz gotowa i wystawie ja moze w piatek.
Mam sesje panowie i panie!!!!
Deat(c)hClaw
Tlumaczenie juz jest prawie gotowe. Pozostaly mi tylko sprawy 'kosmetyczne'...
Blademaster
CYTAT (DargH @ 25-01-2006, 16:18)
Mam sesje panowie i panie!!!!

No to panowie i te panie jush pytan nie maja i czekaja na demo gotowe dla userow.
MartEE, szpo, rev - JA WIEM ZE TYLKO DLA BETA TESTEROW! Tylko czekam dla graczy ;] .
Raptor
Jak by potrzebne były jeszcze jakieś tłumaczenia to postaram sie pomóc tongue.gif Aby coś w miarę łatwego było baby.gif
DargH
wlasnie zakonczylem sesje, wiec jutro/pojutrze demo leci do sieci (na 95%, bo zawsze moze byc critical miss smile.gif )

stay alive!

i nie dajcie sie censored.gif

Takie slowa to przesada, nie sadzicie? Post Sorrowa usunalem, poniewaz po ocenzurowaniu zostalaby sama emotikona - Szpon
Raptor
Jak tam z tym demem?tongue.gif Uploaduje sie juz?? Nie wiem czy FT instalowac czy jeszcze sie wstrzymac troche happy.gif
DargH
Czekam na zielone swiatlo z FTP i leci...

Precz z cenzura!

PS> Za bezpodstawne nazywanie kogos rasista mozna dostac w buzie arigato.gif
Raptor
I jak z tym demem?? Kiedy będzie ogólnodostępne?? Kiedy bedzie pełna wersja moda?? unsure.gif
DargH
ftp juz trybi.jutro powinno byc juz zaladowane.dam znac! spokojnie

pelna wersja - a kto to wie! wiadomo tylko tyle ze jest juz pelna fabula, lokacje, itd. tylko siasc i robic. postaram sie dzialac sprawnie i szybko. minusem jest to ze mam Arcanum i troche mnie pozarlo biggrin.gif
DargH
Ech, czuje sie jak autorzy Stalkera wink.gif ale musze dostac jeszcze dzionek - demo jest juz na serwie, jak i plik patch polonizujacy, ale ponoc nie dzialaja filmiki (tzn nie ma dzwieku), wiec to poprawie dzisiaj i jutro wysle (jesli sie nie da poprawic to wysle takie jakie jest).
Obsydian
Nie leń się ;]
DargH
Obsy! Uwazaj! Ja tu juz palce nadtopilem od szybkiej korekty demka! Wszystko dla was, drodzy fani Fallouta! [tu nastepuje pelna patetyzmu przemowa]

DEMO od GODZINY 20 bedzie dostepne pod tym adresem, kto moze niech daje mirrory i newsy.

Pod tym adresem jest dostepny patch polonizujacy. Nie dotyczy on z oczywistych przyczyn filmikow ktore nadal sa w wersji ENGLISH.

Pozdrawiam.

PS> Pisze juz teraz bo pewnie mnie nie bedzie, a zostawiam kompa - niech sle. Jak sie zerwie, to chlopak jest na tyle sprytny ze sam wznowi ach ten HAL9000 wink.gif
Sorrow
O, jak będzie to sobie ściągnę smile.gif .
Fallautomaniak
Ja też
Blademaster
Ile to demo bedzie warzyc? smile.gif .
DargH
110mb demo

0.5mb patch PL
Blademaster
Wlasnie sciagam - jush 13% biggrin.gif . Na bnie jest topic - pewnie duzo osob sciagnie. No, mamy nadzieje ze to dobra gra biggrin.gif .
bARyLA

ja też...a może by DargH jakie skriny zapodał w międzyczasie? i stronce projektu by się update przydał chyba bo ostatni nius to rok ma już prawie.

EDIT: Wydzielilem osobny temat do komentowania i zgłaszania błedów w Darkfallu - znajduje sie on TU smile.gif SMARTIE
DargH
Strona jest zaktualizowana od paru dni:/

PROSZĘ WSZYSTKICH WŁADCÓW SERWISÓW O FALLOUT'ACH CZY TEŻ KLIMATACH PN O NEWSA I ROZPRZESTRZENIANIE ZARAZY JAKĄ JEST DEMO DARKFALL'A

Z GÓRY DZIĘKUJĘ! cheers.gif
Deat(c)hClaw
Jest jakis dzialajacy adres z ktorego mozna sciagnac finalna wersje dema?
Manior
jak mi ktos to podrzuci to moge dodac demo na serwer unknown na jakis czas.

[edit]

coz widze ze jest to nie potrzebne skoro nikt sie nie zglasza ;]
samez
Jakiś link do dema? smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.