Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Wasze stroje na OldTown
SHAMO Fallout Community > Klany / Bractwa / Społeczności > Konwent OldTown
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Deat(c)hClaw
Prezentujcie tutaj swoje stroje na zlot, lub poprostu podawajcie pomysly wink.gif ...
Oto moje dzielo tongue.gif ...

http://fallout.emiasto.com.pl/szpon/4.jpg
Kemer
Ciuchbuda niech stanie się Waszym ulubionym sklepem! ;D Tam można zakupić cuda!

Postaram się napisać jakiś artykuł o robieniu tanich i mało wymagających strojach post-apo, któy poajwi sie na naszej stonie (czytaj Oldtown) :]
Ghul-150
Mundur Gladny Mp5 i jest GIT:> BOS Zawsze wierny zawsze silny zawsze potężny tongue.gif
A na codzien jeens i skóra:>
kivan666
ja się zastanawiam bo muszę się ukierunkować czy zapodać sobie Metal Armor czy może mundur black woodland. Jak myślicie co pasuje lepiej na kpt Raiders ?
smoq
CYTAT (kivan666 @ 24-01-2006, 12:46)
ja się zastanawiam bo muszę się ukierunkować czy zapodać sobie Metal Armor czy może mundur black woodland. Jak myślicie co pasuje lepiej na kpt Raiders ?

Hmm - a z czego bys robił Metala huh.gif - pamietajo maskowaniu, itd. (no chyba, że siatkę maskującą zarzucisz na armoura to powinno też być git) wink.gif
Ghul-150
riderzy podrózują lekko szybko a metal armor strasznie krempuje ruchy Sądze że skóa i emblemacik do tego strzel se rózowego mochowka albo jakiegoś w jaskrawym koloże...i gites
Ludzi Z BOS najlepiej ubrać w wojskowe mundury :> glany i tak dalej najfaniej jak by Każdy(nie koniecznie członek jakiejś organizacji) miał Gnata asg... to był y mega klimat.
bo każdy na westlandach ma gnata albo jakiś kastet lub nóż... to wyglądało by cool
Jeszcze do tego jeden jakiś wypasiony w widocznym miejscu by odstraszać.
ja tu się zastanawiam jak tu PA zrobic:P
kivan666
z metal armorem nie byloby by zadnych problemow bo moj bracki robi repliki zbroi sredniowiecznych cool.gif ale mysle ze czarny zestaw BDU bedzie chyba najlepszy
Deat(c)hClaw
Ghulu, moge Cie zapewnic, ze wszyscy (no prawie), ktorzy byli na ostatnim OldTown beda mieli swoje ASGacze. Mowie tutaj tylko o orgach, ale bedzie to ok 10 osob. A jak jeszcze SGS przyjedzie...
Eraserhead
Repliki zbroi mowisz biggrin.gif
Widget ladnie by sie w takiej prezentowal, jako szeryf...
Ghul-150
heh oby oby zobaczy się
Rawdanitsu
Ghul... ale o co chodzi ci z tym BOS? PRzecież w OT nie ma Bratherhood of Steel. A co do BDU... sorry ale te stroje militarne tak na prawdę nic nie mają wspólnego z klimatami Post-Apo...
Ghul-150
Ja i kuna_Jk tam bedziemy co oznacza że bos tam bedzie:> Nie nie Brother hood of steel:> Brotherhood of SHadows:>
Jak dobrze pujdzie to zlot BOS zgra się z OT...
O to mi chodzi..
MartEEnez
Rawdanitsu - Ghulowi chodzi o Brotherhood of Shadows wink.gif - Klan FT Multiplayer który podejrzewam tez pojawi sie pewną grupą na Oldtown...i pewnie bedzie chciala zdominowac pustkowia (z tym bedzie wam ciezko chłopaki hłe, hłe) ;P

A co do BDU - same łaszki nie wystarczą - trza to bedzie jakos upiekszyc (naramiennik, jakis łancuch, skórzana sakwa przez ramie, gogle spawalnicze itp. wink.gif ) Ogólnie BDU w czystej postaci bedzie wygladały troche ...hmm zbyt wspólczesnie smile.gif
Deat(c)hClaw
Te Ghul nie mysl sobie, ze przyjedziecie zrobic sobie na sepa zlot klanowy za nasza krwawice tongue.gif ...
Kamil
Sory za offa, ale MartEE tak żeś to napisał z tyloma bykami że nic nie kapuję biggrin.gif

EDIT: Poprawione. Wlepiłem sobie upomnienie za pisownie wink.gif
Rawdanitsu
Jak ostatnio zrobiliśmy sobie piknik na lotnisku (tak jest przy mrozach biggrin.gif ) i gadaliśmy trochę o strojach (no i też ja się przebrałem w pewnym celu) to okazało się że już z dużej ilości zwykłych szmat można osiągnąć niezły efekt - trzeba je tylko dobrze na ciele rozmieścić... Nie zrobiłem jednak zdjęcia więc jak znowu się przebiorę to walnę fotkę gdzieś na forum żeby wam to pokazać...
Ghul-150
Bos ma szlachetne intencje... nie chcemy donminować jedynie oświecić...
Rawdanitsu
CYTAT (Ghul-150 @ 24-01-2006, 16:02)

Tylko uważajcie żeby wam jakiś Ranger kulą nie zaświecił biggrin.gif
Kamil
CYTAT (Ghul-150 @ 24-01-2006, 17:02)

Szlachetnie oświecić ogniem i mieczem? biggrin.gif
czechu
Szlachcice sie znalezli...

Lepiej byscie nad strojami mysleli !
kivan666
CYTAT (martEEnez @ 24-01-2006, 16:50)
A co do BDU - same łaszki nie wystarczą - trza to bedzie jakos upiekszyc (naramiennik, jakis łancuch, skórzana sakwa przez ramie, gogle spawalnicze itp. wink.gif ) Ogólnie BDU w czystej postaci bedzie wygladały troche ...hmm zbyt wspólczesnie smile.gif

hehe ze tak powiem "nie ucz ojca dzieci robic" tongue.gif
smoq
CYTAT (kivan666 @ 24-01-2006, 20:47)
CYTAT (martEEnez @ 24-01-2006, 16:50)

hehe ze tak powiem "nie ucz ojca dzieci robic" tongue.gif

Hehe - fakt - w zeszłym roku już źle nie było!
Rękawice Beeshopa rules! biggrin.gif

Myślę, że jak uzbieramy materiały odpowiednie to walnie się mały poradnik co do przygotowania strojów - niestety na chwilę obecną nie mogę tego nawet obiecać! sad.gif
Śledź
Ja mam zamiar kupić ochraniacz, taki jaki mają motocykliści lub footbaliści w ameryce, obciągnąć go skórą ze starej kurtki i obić trochę metalem (gwożdzie, łańcuch, metalowe płytki na klacie). Do tego spodnie od USa, glany i jakaś chusta i gogle na głowę.
Blademaster
Moze ktos z was ubierze sie jak te panny lekkich obyczajow z New Reno? smile.gif .
Kamil
Do mojej togi Jedi dodaję tylko pasek ze sznurka i jestem mnichem z Katedry ;]
MartEEnez
CYTAT
Moze ktos z was ubierze sie jak te panny lekkich obyczajow z New Reno?

Blade - ty pierwszy tongue.gif

A tak serio jak masz tu pisac takie pierdoły to lepiej nie pisz ich wcale tylko daj mi znac na privie a ja ci dopisze +1 do liczby postów...statsiarzu...bo widze ze sie cofasz do starych czasów gdzie spamowałes gdzie popadnie... Rozumiemy sie :>?

Swiety - pomys przedni tylko przyjezdzaj bez lightsabera ;]
Sledziu - jak skompletujesz strój to zapodaj tu fotkę - przyda sie jako instruktaz dla kandydató na raidersów smile.gif
Deat(c)hClaw
CYTAT (Święty @ 27-01-2006, 18:12)
Do mojej togi Jedi dodaję tylko pasek ze sznurka i jestem mnichem z Katedry ;]

Ta pozycja jest juz obsadzona mad.gif ! Chyba ze bedziesz moim akolita happy.gif ...
Kamil
Ty nie masz togi Jedi tylko worek na kartofle biggrin.gif I nie jesteś mnichem tylko szponem w mnisium ubranku z Vaulta 13 tongue.gif
Deat(c)hClaw
Jam jest miejscowy Kaznodzieja! Ojciec Szpon! Krzewiciel Slowa Swietego Plomienia! Za mna stoja Latajace Karawany, a Rangersi korzystaja z mych blogoslawien...
Poza tym...
...
...
...
Zawsze mozna nie wpuscic pewnych osobnikow do miasta ;> ...
Vic
Ja sobie miałem kombinować mnisi habit, ale jak widzę nie byłbym sam.. Chyba się zastanowię nad czymś innym. :-/
Deat(c)hClaw
Czekaj! To swietny pomysl! Zalozymy swoja sekte ^^ ... Moze jeszcze Gumek sie przylaczy, to by bylo cos! Bylibysmy kolejna (piata) organizacja w OldTown!

Wyszloby na to, ze Kaznodzieja rozwinal swoj maly kosciolek od czasu pierwszej edycji... Wchodzicie w to?
Śledź
CYTAT (martEEnez @ 27-01-2006, 19:27)

Sledziu - jak skompletujesz strój to zapodaj tu fotkę - przyda sie jako instruktaz dla kandydató na raidersów

ok tylko najpierw muszę to gdzieś znaleść
jak ktoś mieszka we wrocławiu i wie gdzie można kupić takie rzeczy, to niech napisze
ewentualnie może byc w poznaniu, to wpadnę po drodze do domu
Kemer
sam bym wpadł na nabożeństwo! Trzeba by tylko się postarać, żeby parodia z tego nie wyszła i żeby nikt się nie obraził, że naśmiewamy się z jego odczuć religijnych.

Szpon, to chyba kolejny pomysł do obgadania ;D
Kamil
Nie będziemy robić parodii, raczej czegoś w stylu Katedry, lub Dzieci Apokalipsy.
Ghul-150
Moloch nadciąga nikt nie wie jak wygląda jogo straszliwe oblicze zobaczycie tylko jeden i ostatni raz jest on siłą której nic nie jest w stanie kontrolowac... nikt go nie widział a przynajmniej nikt nie przekazał tego co widział, nieliczne niedobitki zmiast znajdujących się na jego przemarszu opowiadają o kolosie ze stali.. jednak nikt nmie wie jak dokładnie wyglada...
Są głosy że zmierza on do starego miasta... kto wie w jakim celu... jednak nikt nawet Bractwo nie jest w stanie go powstrzymać... przedziera sie przez barykady niczym gorący nóż przez masło... nic go nie powstrzyma... na trasie jego przemarszu zostają zgliszcza....
smoq
CYTAT (Deat©hClaw @ 27-01-2006, 19:37)
Czekaj! To swietny pomysl! Zalozymy swoja sekte ^^ ... Moze jeszcze Gumek sie przylaczy, to by bylo cos! Bylibysmy kolejna (piata) organizacja w OldTown!

Wyszloby na to, ze Kaznodzieja rozwinal swoj maly kosciolek od czasu pierwszej edycji... Wchodzicie w to?

Oz - świetny pomysł Szpon! To byloby ciekawe!

Proponuje zalozyc tobie osobny watek i zobaczyc czy byliby chetni wink.gif
Zocik
CYTAT (Śledź)
jak ktoś mieszka we wrocławiu i wie gdzie można kupić takie rzeczy, to niech napisze

W poznaniu kolo Rynku Jezyckiego masz fajny tani militarny. (bo te dwa w centrum kolo Kupca Poznanskiego sa strasznie drogie...)

A tania ciuchbude z uzywanymi rzeczami na Glogowskiej naprzeciwko Parku Wilsona.
BoS_kunajk
Ja mam nastepujace koncepcje na swoj stroj:
a) Stroj przybysza z krypty - nie mam pojecia jak go zrobic tongue.gif
cool.gif Stroj pelny cwiekow, jakas obroza itp - mysle, ze fajny klimaczyk by byl, ale najpierw musze cwieki kupic tongue.gif
c) jakies zwykle szmaty - chyba najlatwiejszy, opcja awaryjna na wypadek, gdyby dwie pierwsze sie nie powiodly wink.gif
Snowblind
CYTAT (Zocik @ 17-02-2006, 00:43)
CYTAT (Śledź)

W poznaniu kolo Rynku Jezyckiego masz fajny tani militarny. (bo te dwa w centrum kolo Kupca Poznanskiego sa strasznie drogie...)

A tania ciuchbude z uzywanymi rzeczami na Glogowskiej naprzeciwko Parku Wilsona.

Camuflage w cemtrum nie jest taki zły jeśli chodzi o ceny
Zocik
Jak dla mie to w Safari kolo Rynku Jezyckiego jest mim owszystko taniej. I wybor jest o wiele wiekszy. smile.gif

jak tam stroje? ma ktos foty?
Rawdanitsu
Od razu wam mówię że wszelkie Woodlandy, Olive'y, kamizelki taktyczne, anty-terrorystyczne i inne takie stroje to żadne Post-Apo więc jak ktoś się tak ubierze to niech nie liczy na zniżkę.
jabot
Nie mam ramoneski załatwić znikąd, toteż z flayer'sa bede próbował konstruować takie cos:

grafika zapastowana przez użytkownika

+

+

+

troche pierdół

=

czechu
Przypominam ze zlot jest latem jakbys Jabot nie pamietal smile.gif
jabot
gwarantuję, że będę go nosił po 18 - a na poprzednim oldtown od tej godziny bywało już chłodno - nie mowie ze pozniej już 'pizgało' konkretnie, poza tym wywale z niego derme i powkładam w niego puszki (wytrzymałość balistyczna) i inny złom, także o mnie się nie martw happy.gif
Rawdanitsu
CYTAT (jabot @ 02-03-2006, 16:26)
powkładam w niego puszki (wytrzymałość balistyczna)

Niezły pomysł Jabot. W bunkrze będzie i tak chłodniej. Ale oczywiście puszki puste, prawda? smile.gif
Kemer
Ciuchbudy! Uwierzcie mi, że tam znajdziecie wszystko. Tanie marynarki, koszule hawajskiej, i wszystko czeogo dusza zparagnie!! Niewstydzcie się iść do second handu! Ruszcie wyobraźnia. Nie każdy w świecie post-apo musi być komandosem biggrin.gif Możecie stworzyć sobie image luzackiego kolsia z Miami, albo lekarza z wypizdówka. Postarajcie się i sprawcie, że życie w OT nie będzie jakąś tam sztampą!
Wędrowca
Ze strojami to problem jest, bo na pustkowiach gorąco w zbroi, ale jak nie masz zbroi to jesteś trup. Tak, że albo męka, albo śmierć. biggrin.gif Przenosząc to na old town, mamy wybór, albo płacimy więcej, albo się smażymy tongue.gif

Ale na serio, to pomysł z hawajską koszulą jest niezły, lekkie, zwiewne, wygodne... czy można liczyć że stroje tego typu podchodzą jako "falloutowe"?
Deat(c)hClaw
W USA kultura hawajska jest przeciez bardzo popularna. jesli taki stroj bedzie mial jakies akcenty postapo. Kilka naszytych kawalkow skory, jakis pasek z niby-nabojami, noz u pasa, to mysle, ze bedzie OK smile.gif ... Poprostu musi to byc taki Mad Max w koszuli hawajskiej tongue.gif ...
MartEEnez
Jesli je dopracujesz by nie wygladac w nich jak "skejcik z ulicy" to jasne ze tak ;]

Ale dobry strój mozna tez zrobic z rzeczy znalezionych w szafie...

Wystarczy poszukac znoszonych podkoszulków, pociac je na szmaty, poobwiazywac sie nimi..np tym:
lub:

Najlepiej bedą wygladac rzeczy w kolorach szarych, brazowych ew. czarnych...
w razie czego mozecie je przybrudzic - to tez doda klimatui odpowiednio "podniszczy" wizualnie stroje smile.gif

No i rozejrzyjcie się po domu co by tu jeszcze mozna wykorzytac - ja z poprutych starych plecaków własnie szyje oporzadzenie bojowe na zlot ^^

Zachecam do ekspreymentowania :]
Deat(c)hClaw
CYTAT (martEEnez @ 02-03-2006, 20:52)
No i rozejrzyjcie się po domu co by tu jeszcze mozna wykorzytac - ja z poprutych starych plecaków własnie szyje oporzadzenie bojowe na zlot ^^

Zachecam do ekspreymentowania :]

Ty! Dobry pomysl... Musze rozejrzec sie po domu, takie cus by mi sie przydalo...

Mozecie tez zrobic z siebie takiego pustynnego nozownika. Noze na ramionach, noz u pasa, noz na piersi, noz na lydce... Oczywiscie tylko w celach ozdobnych wink.gif ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.