Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Miejsca
SHAMO Fallout Community > Większe Modyfikacje Fallout'ów > Shamo Mod
Zdzisiu
Temat ten ma na celu odpowiednie, zgodne z waszymi propozycjami rozmieszczenie was w modzie.

Temat ten to wersja robocza wiec jeśli ktoś chce zmienić miejsce pobytu to prosze sie dopisać.

Wszyscy, którzy nie zostali tu wymienieni a opisali swoja postać proszeni są o dopisanie miejsa w których chcieli by sie znajdować.

Licze na to, że sie postaracie i uporacie sie z tym jak najszybciej.

BAR
-Barney,
-Hammer,
-MartEEnez,
-Święty,
-Zdzisiu,
-Grigorij,
-Qwer,
-Zocik,
-Estwalk,
-Salmon,
-Nes Naknish
-fire,
-Bargo,
-Deat©hClaw 18-6,
-Spec 18-6,
-Widgetrex 18-6,
TRZYNASTY SCHRON
-Squonk,
-Space Ace,

FALLOUT CORNER
-Deat©hClaw 6-18,
-Rawdanitsu,
-SPEC 6-18,
-Krzychu,
-Spicmir,

BUDYNEK MODERATORóW

ZEWNETRZE
-Smoq,
-Eraserhead,
-Fallautomaniak,
-Mr.White,
-Sajdon,
-Ghul 150,
-Musti,

UNKNOW
-Manior (od 6 do 18)
-Normall (od 18 Bar)
-Scooter,

KSGR
-Spec (rano, przez godzine)
-Manior (od 18 do 6)

ADDICT SOFT
-Entrop,

KAPLICA
-Blademaster,
-Bisqp (od 18 Bar)

CMENTARZ
-DoPr,

KAPLICA

LABORATORIUM SPIDERA
-Spider (od 18 Bar)

SKLEP Z BRONIą

KANATYNA STARWARS

WYSYPISKO, ZLOMOWISKO
-Cubik,
-Rev,

TOXIC

RANCHO

WIEZIENIE
- Widgetrex 6-18

BIBLIOTEKA

BUDYNEK BURZUAZJI

BUDYNEK SIGONYTH

BUDYNEK FW

KLATKA

BAZAR
Kamil
Ja bym chciał krążyć między barem, bimbrownią i Kantyną ;] Znaczy tak żeby pół dnia w bimbrowni, drugie pół w kantynie a noc w barze biggrin.gif [ Jeśli się da oczywiście ]

Edit:

Oczywiście chodziło mi o to by w nocy być w barze!
Deat(c)hClaw
To chyba bylo pisane w innym topicu, ale powtorze, bo pewnie sie gdzies zapodzialo. Gadalem kiedys ze SPECem i ustalilismy, ze w nocy mamy byc w bu... barze. Najlepiej zrobic to tak, jak u pozostalych, czyli 6.00 - 18.00 FC, 18.00 - 6.00 bu... bar...
Raptor
Niech by byla biblioteka tongue.gif Tak tam pusto tongue.gif
Zocik
Skoro mam byc barmanem na Oldtown, to dobrze by bylo zebym stal za barem. tongue.gif
Ghul-150
Moze budnek bractwa Cienia. tam by walnąc wszystkich ludzi z naszego klanu tongue.gif w tym dziq'a który by łatwo się irytował i rzucał na wszystkich ku****i
Oczywicie tam by był bos kuna ja i pare innych mniej kontrowersynych postaci:p
.:] Space Ace [:.
mnie prosze dodac do 13 schronu
DoPr
Ghoul DoPr na cmyntorzu... nawet jak by nie miało być questa i całej reszty (Hammer ma) to i tak na cmyntorzu proszę - już się przyzwyczaiłem. heh happy.gif
Blademaster
Hihihhi - kaplica jest mooooja, tylko mojjjjjaaaaaaa buehahahaha wink.gif . Ale za BladeMaster to powinienem cie zatluc.
Manior
dopisz do unknown jeszcze scootera i siebie jak chcesz, powiem mu zeby sie wpisal, albo dodam za niego wink.gif

no i wydaje mi sie, ze w budynkach serwisow/projektow powinny byc przede wszystkim osoby z nimi zwiazane. inni uzytkownicy nie powinni sie tam znajdowac
SPEC
CYTAT (Manior @ 28-02-2006, 22:24)
no i wydaje mi sie, ze w budynkach serwisow/projektow powinny byc przede wszystkim osoby z nimi zwiazane. inni uzytkownicy nie powinni sie tam znajdowac

No co ty, Manior? Turystow nie lubisz? wink.gif

Jezeli chodzi o ksgr... krzyzowcy powinni byc tam chociaz godzine dziennie tongue.gif
Bargo
Mnie prosze dać do Baru tongue.gif
SPEC
Ja chcialbnym byc rano, przez godzine w koszarach ksgr...
Manior
CYTAT
No co ty, Manior? Turystow nie lubisz?

cisza i spokoj w budynku redakcyjnym ;] nie chcial bym zeby po budynku unknown biegali ludzie nie zwiazani ze strona, jacyś turysci ;].

jak innym to nie przeszkadza to nie widze problemu.

ps.
Zdzisiu wyedytuj tam gdzie jest wpisane gdzie jestem - od 6 do 18 znajduje się w pomieszczeniu Unknown od 18 jestem w bunkrze ksgr.

ps 2.
a pan w Unknown nie chce byc Zdzisiu ;]
Crzych
Ja po południo aż do 18 chce być w sklepie broni. Będe wyposazał to miasteczko biggrin.gif

EDIT: Sie wyposaż w słownik lepiej...
bisqp
Ale rewelacja - już mnie posadzili w kaplicy - dzięki! biggrin.gif
Btw. Dajcie znac jakby trza było Wam podrzucic jakies krótkie opisy (mam na mysli cos co wyswietli sie po 'look at' itd.) moge pomóc, bo na kodowaniu to ja sie w ogóle nie znam sad.gif
Konstantyna
Ja mogę być jako laska wink.gif i prowadzić Sklep z bronią w nocy, a w dzień przebywać na powierzchni.
O północy moge byc w klatce przez 2 h

BtW. Mogę sie przydać przy robieniu mapy, bo wy tam skrypty robicie, itd. a ja mogę robić mapy, mam wprawkę =)
Manior
thx, ale nie trzeba nam nikogo wiecej do map
SPEC
Dlaczego nikt nie dopisal, ze w barze chce byc? ;] Szpon przeciez napisal ;]
(KSGR)Wojtix
Nowięc w tym temacie do napisania mam tylko tyle:
6:00-19:00= 13 schron 19:00-6:00= Bar

Reszta jest w postaciach ;P.
dogmeat
Ja jako pies obronny mogę więzienia pilnować. (albo klatki)
Chaos
Bar, ale zdala od innych, jak się da to w WC laugh.gif .
guest F2
Ja moge siedzieć w klatce i mówić tekst w stylu "Zamkneli mnie bo sie nie chciałem zalrejestrować"
SPEC
hm...

Juz miejsce masz zalatwione, moze nie w klatce... ;]

Jakby co to pm, zeby nie robic OT ;]
Cassidy
czy moja postać mogłaby ew siedzieć gdzieś w rogu, na złomowisku, najlepiej otoczona wrakami samochodów (proszę, jeden z wraków niech będzie ciężarówką) ?
guest F2
Troche zmnieniłęm koncepcje opis na http://shamo.gry-online.pl/agora/index.php...ic=5848&st=150&
Ghul-150
Tak na serio To kiedy to jest a jak jest to może jakiego linka podesłać??
heh mam swojego fajnego f2 i fajnie było by zobaczyć co wyście tam naboili.tongue.gif
G0nz0
0:10 Bar
2:00 Kibel (losowo bełtam lub sikam)
2:10 Bar
4:00 Kibel (losowo bełtam lub sikam)
4:10 Bar
6:00 Kibel (losowo bełtam lub sikam)
6:10 Bar
8:00 Kibel (losowo bełtam lub sikam)
8:10 Bar
10:00 Śpie pod barem.
18:00 Bar
20:00 Kibel (losowo bełtam lub sikam)
20:10 Bar
22:00 Kibel (losowo bełtam lub sikam)
22:10 Bar
00:00 Kibel (losowo bełtam lub sikam)

chce być facetem ubranym w Combat Leather Jacket (żaden wypad), 10mm Pistol x2 lub Desert Eagle x2 i troszke ammo, 131$, kalosze, 1 simpak, 2 jet, i losowo 1 Roentgen Rum lub Gamma Gulp Beer (a najlepiej to i to =] )
VipeR
ja moglbym byc straznikiem wejscia do schronu
w metalu i z pancorem.
6 - 23 przed brama, 23:01 - 5:59 w schronie
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.