Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Wybory najlepszego indexu
SHAMO Fallout Community > Serwisy o Fallout'cie > Fallout Corner
Deat(c)hClaw
OK, potrzebuje Waszej pomocy w wyborze najbardziej odpowiedniego indexu (czyli strony glownej) dla FC (tak naprawde, to nie potrzebuje, ale tym razem chce wziasc pod uwage tez zdanie innych)... Musicie wybrac ta wersje, ktora sie Wam najbardziej podoba.

Opcja #1 - index bez newsow (czyli taki, jak do tej pory)
http://fallout.emiasto.com.pl/

Opcja #2 - index z newsami
http://fallout.emiasto.com.pl/index3.php

Prosze, zeby w tej ankiecie glosowali wszyscy, ktorzy jakos znalezli sie w tym temacie. Niezaleznie od tego, czy naleza do redakcji FC, czy nie...

Wszystkim ktorzy zaglosuja serdecznie dziekuje smile.gif ...
SPEC
Ja wybralem opcje druga - zawsze wiecej newsow, wiecej do czytania smile.gif Juz jakis czas temu, doszedlem do wniosku, ze opcja druga jest lepsza... ;]

btw. 1000 post w tym dziale smile.gif
Mef
Dobry deal - my ci dajemy opinie, ty nam możliwość legalnego nabicia posta happy.gif

Aha... Z niusami lepiej (zagłosowano).
WhiteHead
Jak dla mnie numer 2, zawsze warto wiedziec co sie dzieje wink.gif
Deat(c)hClaw
CYTAT (Mef @ 28-03-2006, 15:11)
Dobry deal - my ci dajemy opinie, ty nam możliwość legalnego nabicia posta happy.gif

Aha... Z niusami lepiej (zagłosowano).

Chyba warna za spam chcesz tongue.gif ... Komentarze owszem moga byc, ale na temat... Nbijania sobie licznikow tu nie bedzie...
Obsydian
ja nie widze roznicy poza wiekszym scrollowaniem w dol ;]
GRIGORIJ
zaglosowalem - pozycja druga ;] dlaczego? nie mam pojecia ;P
MartEEnez
A ja student laik sadziłem w pierwszej chwili ze bedziecie sie ocenami za poprzedni semsestr chwalic happy.gif rolleyes.gif wink.gif

Opcja z newsami jest ok smile.gif
Deat(c)hClaw
CYTAT (Obsydian @ 28-03-2006, 15:55)
ja nie widze roznicy poza wiekszym scrollowaniem w dol ;]

Ha! Widze, ze nie wszyscy odwiedzaja FC (wstyd tongue.gif )... Roznica jest znaczna. W tym pierwszym przypadku pokazuja sie tylko dzisiejsze newsy. Jesli w danym dniu nie ma newsa to na stronie glownej nie wyswietlaja sie zadne wiadomosci.
W drugim przypadku beda sie wyswietlac wszystkie newsy z bierzacego miesiaca (pisze beda, bo skrypt na razie nie paca)...

Temat chyba zaraz zamkne, bo nawet na kawe nikt nie glosuje wink.gif ...

EDIT: OK, jest 10 glosow na 2. opcje, a na pierwsza nic. Jeden jest na kawe... Zamykam temat, bo wyniki raczej sie nie zmienia tongue.gif ... Juz stawiam nowy index...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.