Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Klan fallout 2.
SHAMO Fallout Community > Serwisy o Fallout'cie > Fallout Corner
Pages: 1, 2, 3, 4
Spicmir
Zacytuje kawałek za wstepniaka z F2corner napisanego przez szefa :

"...No, no... Wreszcie, po długich przygotowaniach ruszył pierwszy w Polsce klan Fallout 2. Ciesze się, że F2C jest pierwszą stroną, na której takie coś zaistniało. Nie będę się rozpisywał tutaj nad całą strukturą, ani zadaniem klanu, bo wszystko możecie przeczytać klikając na odnośnik do klanu. W tej chwili klan nie posiada jeszcze nazwy, ale sonda działa już od tygodnia. Możecie w niej wybrać nazwę, która się Wam najbardziej podoba. Nie muszę chyba dodawać, że nowi członkowie są mile widziani :-)..."

:czytaj:

Zapraszam wszystkich na www.f2corner.prv.pl

by zapisał sie do klanu .:fboy:
G0nz0
strona swietnie dziala.
Deat(c)hClaw
Wiec klan jest, niedlogo bedzie mial nazwe i mam nadzieje, ze zapisze sie mnostwo nowych osob!
Spicmir
Głosujcie na nazwe klanu .

Głosujcie na :

-DeathClaws Hunters

-Childrens of Apocalypse

-Westland Children

:stop: NIE:stop: głosujcie :stop: na:stop: Deat©hClaws:stop:

Precz z zgredatorem Deat©hClaw-em :jezyk:

:fboy: :czytaj:
GRIGORIJ
Mam pytanko - z tego co zauwazylem, nie dopuszczacie aby odwiedzajacy strone wykazali sie inwencja tworcza i wymyslili swa wlasna nazwe - mozna jedynie glosowac na kilka wymienionych pozycji.. - dla czego? chociaz calkiem mozliwe, ze nie zauwazylem takiej opcji - bo tak ogolnie to ja slepy jestem wink.gif
czechu
Wszystkie nazwy zostaly zaproponowane przez osoby obecne na pierwszym spotkaniu fanow F2Corner i tam moglismy sie wykazac inwencja tworcza. A DeathClaw tylko wszystko spisal i wrzucil do sondy.
Spicmir
GRIGORIJ nie jestes slepy , nie ma takowej opcji wiesz jak znam po niektórych to klan wdług nich powinnien nazywac sie

"Rozpierdlacze pustkowi " albo "menele z NCR"

Jesli masz jaką propzycje która zwali nas z nog to pisz

maile masz haha na stronce.

Wogóle to jak narazie my (redakcja f2c) jestesmy w klanie i my take nazwy z innymi wymyslilismy na czacie w któreś sobotnie południe. Dzwii na chat były otwarte kazdy móg przyjsc .:jezyk: :fboy:
Obsydian
ku gwoli sprostowania KSGR wpadło na ten pomysł już ponad 5 lat temu smile.gif ... dlatego ejstesmy bractwem Fallout smile.gif a nie klanem smile.gif zreszta jestesmy umejscowieni w histori Fallouta smile.gif i jestesm ybractwem wszystkich czesci smile.gif lacznie z F2 smile.gif ... http://ksgr.prv.pl smile.gif .. ale juz malo kto pamieta o tym smile.gif
Ausir
BoB zreszta tez...
Spicmir
Jeremiah dobrze ze macie swoje bractwo rolleyes.gif .

Ale my żałorzylismy Fallouta 2 i wyłącznie Fallouta 2 .

Jakos nie lubimy innych cześci :jezyk:

Ja jakos popieram projekt PW.

Zaniedługo z falloutów zrobią RPG tomb rider .

Wiecie FT był całkiem nie zły ale dla prafdziwych fanów 2 : Kicha

:smoke:
Obsydian
To nie piszcie że pierwszy bo to mała nie prawda smile.gif i myśle że Bob mysli podobnie smile.gif
DrPotf0r
Jest przeciez duzo klanow/bract falloutowych .... nie ograniczajacych sie do ... nawalania w FT ..

Duzo to chyba nienajlepsze slowo smile.gif bo znam cale dwa smile.gif
Obsydian
Więc moge powiedzieć z cała odpowiedzialnością że KSGR nie ograniczało sie do nawalania w FT smile.gif ... zresztą sami wiecie smile.gif graliśmy sporadycznie chodz niewiem czy słowo sporadycznie nie jest przesadą smile.gif ... za to tworzyliśmy smile.gif opowiadania i inne artykuły :jezyk:
Spicmir
ok niech wam bedzie ze nie 1 :jezyk:
czechu
Koniec kłótni. To będzie pierwszy poważny klan W Polsce wink.gif
Obsydian
mam Ci wyliczyć ile takich zapewnień było juz w historii Sceny Fallout ? smile.gif
czechu
Ty wyliczaj a ja bede zapewnial smile.gif
Spicmir
Dobra chłopaki wy sobie wyliczajcie i zgadzajcie a niech inni sie wypowiedzą biggrin.gif Dajmy sie innym wybic w temacie :2guns: :jump:
bio_hazard
Zycze wam powodzenia z tym klanem F2, ale IMO mozecie liczyc chyba tylko na mlodych (wiekiem, stazem, czy jak kto woli) graczy, ktorzy niedawno dopiero odkryli swiat Falla - ze starych falloutowcow watpie zeby ktos chcial sie przylaczyc, bo pierwsze primo - maja juz ten okres (bawienia sie w klany itp) za soba, drugie primo - sa juz za starzy (nie chce im sie, nie maja czasu), trzecie primo - pozostali ktorym cos jeszcze chce sie robic dla sceny juz maja jakies wlasne projekty (badz udzielaja sie w innych...)

Tak wiec, niestety laif is brutal - nie spodziewajcie sie ze ludzie beda walic do was dzrzwiami i oknami, bo popatrzcie jak szybko upadla scena FT, aa f2 jest nieco starszy.......
Obsydian
nic dodać nic ująć Bio smile.gif ja i Kaz jako weterani otworzylismy bar na krańcach pustkowi ;] ... no i klienci są smile.gif
Vault Dweller
klan to by był fajny pomysł ale ja nie za bardzo mam czas :-(
czechu
Moze i dobrze ze w klanie nie bedzie za duzo osob doswiadczonych. Przynajmnie te wysokie stopnie beda cos warte. Bo co to za przyjemnosc miec Choosen One wraz z 100 osobami?
Spicmir
czechu a kto powiedział ze bedziesz choosen one .

Choosen one to tylko współtwórcy strony
czechu
Czy ja powiedzialem ze bede Chosen One. Mówiłem tylko ze przyjemnie jest zdobywac kolejne stopnie. A tak przy okazji to czemu uwazasz ze nigdy nie zostane wspoltworca tej strony? Kto Ci dał takie prawo?
Spider
Ze sie tez osobiscie udziele w wypowiedzach. biggrin.gif

Zastanawia mnie jedno, czym sie beda zajmowac bracia teguz to Klanu, i za co przydzieli sie te punkty aby zostac "chosen one" ??

Osobiscie nic mi do glowy nie przychodzi poza pisaniem opisow (czego jest juz cala masa), pisaniem artykolow o F2 (jak w poprzednim nawiasie), oraz bazgraniem artow nawiazujacych do klimaty F2... szczerze ?? to chyba nie wypali ....
Vault Dweller
żeby zostać Chosen One to trzeba być moim potomkiem:D ale nie będzie Wybrańca w najbliższym czasie bo ja nawet "pierwszego razu" nie miałem (co dopiero "szybki numerek z panią Bishop w power armor"... skąd ja to znam?!)
Spider
Wszystko do czasu ...

Pomysl ze mr. Bishop´a w koncu znudzi patrzenie na stol bilardowy biggrin.gif

a wtedy .... :2guns: :ckm: "Vault Dweller" :killer: :GerardH:
czechu
Zaponieliscie ze za mody moze byc jeszcze spro punktow, a jak wiemy modo nigdy nie zawiele.
Spider
Mody Ok. Ale ile ludzi robi mody?? ile z tych modow naprawde sa godne uwagi ??

Nio nic nie bedac pesymista poczekam zobaczem jak to wypali, a nusz cos z tego wyjdzie biggrin.gif

BTW. Jak ktos ma jakies naprawde godne uwagi mody do F1 lub F2 prosilbym o wrzucenie linka.

Ahia i jeszcze jak ktos ma jakiegos FTP z F1/F2 to tez bym prosil, poniewaz w chwili obecnej jestem po za granicami kraju i z checia bym sciagnal falla i zagral bo nudno tu narazie biggrin.gif
Deat(c)hClaw
Mozna robic wiele innych rzeczy. Przyklad: jeden ziomal zamierza juz nam napisac system RPG na bazie F2. Chocby dla takich pomyslow chyba warto bawic sie w taki klan:D
Ausir
Falloutowy system RPG przeciez juz jest - Fallout PnP smile.gif.
bio_hazard
No a jezeli za mody mozna zebrac kupe punktow to taki np. jargo na dzien dobry musialby chyba Mastera dostac......
Spicmir
:jump: Ausir nie ze ci krytykuja ale systemów falloutowych nigdy dosyc smile.gif wkońcu moze bedzie lepszy niz PnP (choć watpie) a wogule musze 3ymac (i chce) 3ymac strone F2C biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif:D
Deat(c)hClaw
Wiem, ze jest juz JEDEN system RPG, ale gdyby scena Falloutowa zadawalala sie tylko pojedynczymi rzeczami, to ktos kiedys napisalby jeden text i nikt wiecej nic by nie pisal, bo przeciez jest juz jeden text!
Spicmir
Deathclaw nie powiedz ze te wszytskie osoby pozdawały testy ???

Nie wierza to miało byc trudne :jezyk: :jezyk:
czechu
Moze poprostu jest wiecej osob (procz Ciebie Spic) ktore znaja dobrze Fallout 2?

PS. Pytania nie byly takie trudne, moza by wymeslec trudniejsze (np. powiazania Elder z glownym bohaterem gry? to wiedza chyba tylko ci ktorzy napraawde interesuja sie Falloutem)
DrPotf0r
Czy aby jeden system RPG na podstawie SPECIAL'a to nie byl bym taki pewien..

moze niektorzy nie sa zadowoleni z PNP, lub maja swoje zdanie na temat dzialania niektorych zdolnosci... lub poprostu urealistyczniaja system .. czy tez .. czynia go plynniejszym w samej grze.

--

a Elder to corka BG smile.gif

albo siostra brata taty mamy mamy stryja ciotecznego kuzyna cioci mamy taty mamy od strony mamy naszej mamy.
Spicmir
czechu wiesz chodzi mi o to ze jak ktos tu sie juz wypowiedział

do kalnu napewno nie przystapią starzy wyjadacze pokroju mistrza Ausir-a albo mastera DrPotf0r ....

a co do pytań niby według ciebie proste a z braciami miałes problem

biggrin.gif:D

I wiesz pyatnia nie mogły byc zac take pokrecone , tylko dla elity , bo wątpie co i zreszą widac elita nie wstapi do klanu (zkaonu wiecznych wybrańców)
Deat(c)hClaw
Nie wszyscy zdaja do klanu, ale duzo osob przysyla testy, wiec duzo jest zapisanych.
Spider
Hmm az sobie zobacze chyba te wasze testy biggrin.gif

....

....

Po przejrzeniu tego tio w sumie nie sa zeczywiscie strasznie trudne, okolo 2/3 dalo by sie odpowiedziec jesli ktos gral w falla kilka razy, a reszta to na co drugiej stronie z opisami i poradami mozna znalesc, wlasciwie to chyba naewt calkowity laik falloutowy jak by sie zmusil to by odpowiedzial na conajmniej 90 %

To taka moja skromna opinia, bo sepcen ala Aus nie jestem ale kilka razy mialem przyjemnosc pograc w falla i cos tam pamietam jeszcze ...biggrin.gif
czechu
Z tego co mi wiadomo to pytania nie byly przerazajaco trudne poniewaz ten klan nie ma miec statusu elitarnego, lecz ma byc dostepny dla wszystkich chetnych.
Spider
hmm to po co w ogole testy biggrin.gif
Spicmir
Trudono zebY ktoś kto nie zna sie całkowicie na falloucie był w klanie ... chyba wiecie o co chodzi ?
Deat(c)hClaw
Klan ma juz nazwe - Deat©hClaws :-)
czechu
Przeciez to bylo wiadomo od poczatku ze klan bedzie mial taka nazwe ( Polska jest naprawde skorumpowanym krajem) smile.gif
Spider
I to bardzo bardzo skorumpowana.

Doszlo do tego ze nawet teraz juz lizaka dziecku nie zabierzesz tylko trzeba dac lapowke rodzicowi :bs:
Spicmir
jA sie nie wypowiadam na temat nazwy klanu powiem troche dziwne ze na ankecie na f2c najczesciej zagłosuje do 50 sztuk a tam w 3 pizdy ludzi ....
Spider
Hmm a mam pytanie, czy ten klan w ogole to juz dziala, czy na razie wszystko nadal sie opiera na wyborze nazwy ??
czechu
Ja jestem zapisany i nawet mam juz jeden ze stopni wyzszych (traper), ale jakis korzyscie z tego narazie nie odczulem.
Spy
ech a mialem nadzieje ze nazwa zostanie Childrens of Apocalipse...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.