Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ciernista zbroja diabła...
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout'ach > Fallout Tactics: Brotherhood of Steel
foraq
Grając po raz kolejny w FT trafiłem na bazar i załatwiłem sobie Ciernistą Zbroję Diabła:) Niestety nie mogę jej ubrać, gram ludźmi (nigdy nie zmieniałem rasy...) a tam nic nie pisze o tym jaka rasa może ją nosić. Zbroja ma naprawdę świetne statystyki, dlatego fajnie by było ją jakoś wykorzystać...smile.gif Wiecie coś o tym??
Kamil
Zbroji nie można użyć, to taki żart.
Aigam
moze nie zart a raczej easter egg - tak samo jak Zed w Falloucie 2 czy wlasnie zbroja krowia w Tactics. TO jest po to by bylo I NIC WIECEJ biggrin.gif
Manior
to nie jest czasem nawiazanie do Diablo?
WhiteHead
CYTAT (Manior @ 10-05-2006, 22:36)

Tak to jest nawiazanie do Diablo. Devilthorn Coat ma 100 AC, +10 ST, +50 resist fire, -6 damage from enemies, wymaga 75! siły do noszenia. Podobna zbroja była unikatem wlasnie w Diablo 1 ;]
Mef
Demonspike Coat się w Diablo zwało coby usciślic. (demoni kolec, diabelski cierń - jeden pies tongue.gif )
The_Unforgiven
ehh szkoda ze nie da sie jej ni jak nosic :-(
GRIGORIJ
da sie chyba - zdaje sie, ze jakis mod jest od tego..
WhiteHead
Gdzies widzialem screena jak gostek mial to na sobie ;], nie pamietam tylko gdzie i nie jestem pewien czy to nie fake
Hammer
A prubował ktośpodpakować sile? ;]
The_Unforgiven
a jak ta zbroja wygladala bo jak wzial na siebie czerwony
metal armor to sie moze w dupe cmoknac...
nikt nie wie jak sie w niej wyglada
Hammer
Zagraj w diablo jak jestes ciekaw.
Zick
można podpakować gostka do 75 siły, ale by trzeba zagrać od poczatku w ft, można też mutagenami czy czmyś co zwiększa siłe :>
Manior
75 sily!? omg nie da sie tyle... predzej sie przecpasz i padniesz nim 20 bedziesz miał
[edit]
no chyba ze masz HACK Mod ;]
Kamil
A co to za problem dla modera zmienić statystyki przedmiotu?
Manior
niezaleznie od sily i tak tego przedmiotu nie da sie zalozyc

[edit]

ufam ze sie nie mylisz ;]
bio_hazard
"nie zaleznie" w tym wypadku piszemy razem smile.gif
Zick
CYTAT (Święty @ 11-05-2006, 16:27)
A co to za problem dla modera zmienić statystyki przedmiotu?

jedyne co trzeba mieć to ft tools do takich przeróbek
Kilroy
Cierniowa zbroja diabła wygląda jak pancerz mutantów II. A po założeniu wygląda tak samo jak pancerz metalowy. Nawet koloru nie zmienia na czerwony.
TOZO
Cześć

Moja przygoda z ciernistą zbroją diabła.
Po wejściu do lokacji pojawił się błąd, nie mogłem wyjść i po długachnym łażeniu po niej, zrezygnowany wszystkich wybiłem i ...
Ograbiłem "zwłoki" i dostałem zbroję. Można ją sprzedać ale nie wiem kto da najwięcej.
Dawno grałem, ale ten moment pamiętam, rozwaliłem kupców bo nie mogłem wyjść, a jeśli zbroję sprzedawałem to znaczy, ze wyszedłem z lokacji.

Korzystając z okazji coś podpowiem.
Mozna zrobić tak, jak ma się dobre giwery, jak użyłem działka gatlinga i jeszcze jednego na loftki.
Pojechałem do lokacji gdzie było mało mutantów, bo jak jest ich dużo to zwiewałem.
Jak znalazłem lokację gdzie było ich mało to je rozwaliłem w try miga i zdobyłem "amerykański karabiny maszynowe" i trochę jakiegoś sprzętu i badziew na handelek.

Aha, nie sprzedawajcie wszystkiego co leczy, później jest itego bardzo mało
Pozdrówka

Tomek
ps: Sory za błędy, z 5 lat nie grałem...:-(
BRACTWO STALI
na stronie 13 schron jest taki mod który daje po 80 do wszystkiego . a takrze można użyć Fallout Tactics Character Editor . ale wam powiem ten pancerz jest do bani po założeniu go wyglądasz jak zwykły wieśniak
BRACTWO STALI
jak ktoś chce ten programik to dajcie mi znać to wyśle wam go na e-mail
Kilroy
Po pierwsze: nie jak zwykły wieśniak a jak w pancerzu metalowym
Po drugie: ten mod daje po 100 do SI a nie 80
Po trzecie: witamy spamera smile.gif. Wiesz co to edycja posta?
BRACTWO STALI
ok pomylić sie można ale ten pancerz nie jest zbyt ciekawy jeśli chodzi o sam wygląd to jest fajna wygląda jak pancerz mutantów .
The_Unforgiven
co to za przyjemnosc grac gosciem z 100 sily ??
jaki to ma sens ? co?
ta zbroja ma takie wymagania zeby w niej nie chodzic, lol
Zoor
Unforgiven -> masz całkowita rację. Twórcy umieścili tę zbroję po to, żeby sobie pożartować, wrzucić wielkanocne jajo, więc po co nosić coś, czego bez solidnego oszustwa nosić się nie powinno, bo taki gość z siłą = 100 podejdzie nawet do Behemota i uderzeniem pięści go unieszkodliwi. Po co psuć sobie grę?
BTW, jakie ta zbroja ma po założeniu statystyki?
Kilroy
OMG, Zoor, weź przeczytaj topic zanim coś napiszesz:

QUOTE (WhiteHead @ 11-05-2006, 00:25)
QUOTE (Manior @ 10-05-2006, 22:36)

Tak to jest nawiazanie do Diablo. Devilthorn Coat ma 100 AC, +10 ST, +50 resist fire, -6 damage from enemies, wymaga 75! siły do noszenia. Podobna zbroja była unikatem wlasnie w Diablo 1 ;]

Może by tak topic zamknąć...? Czy nadal będziemy pisać jaka ona jest fajnie bądź niefajna, co?
Yoda
Zbroję założyć można, ale trzeba coś w kodzie pozmieniać (niestety nie wiem gdzie)

Jeśli ktoś nie wierzy, to na Trzynastym w opisach Specjal Random Encounters'ów są skriny gostka noszącego tą zbroję. biggrin.gif
Mikus
Ona to może posłużyc do rozmieniania kasy jak ci na pifa brakuje tongue.gif eghm... nie mogę tego screena znaleźc
j4b0l
Z tego co pamiętam w Tacticsie bez patcha i z jego pierwszą wersją tego pancerza nie dało sie założyć i stanowił on tylko i wyłącznie atrakcję turystyczną.
Zupełnie inaczej sprawa miała się z Brahmin Armor, można było ją nosić, dodatkowo była to jedyna zbroja jaką można było założyć na robota, jedna z niewielu dla mutantów i w ich przypadku nie ograniczała możliwości ataku jak u człowieka.
benn.yo
po pirewsze by użyć tej zbroji musisz mieć 75 siły więć chyba nawet sam kalkulator by nie mógł jej użyć.Co się za tym nasówa że to był poprostu Joke.

uqahs
To może wyprostuję to wszystko. Tak, nie da się normalnie założyć tej zbroi. Screen jest mojego autorstwa i przedstawia mnie właśnie. Założyłem ten pancerz po edycji jego parametrów w edytorze do FT. Zmieniłem tylko wymagania dotyczące siły. Jak wiadomo, zbroja ta wymaga 75 Siły od noszącego, a maksimum dla człowieka to 10. Wystarczyło zmniejszyć te wymagania.
Kilroy
QUOTE(benn.yo @ 18-08-2007, 16:08)
po pirewsze by użyć tej zbroji musisz mieć 75 siły więć chyba nawet sam kalkulator by nie mógł jej użyć.Co się za tym  nasówa że to był poprostu Joke.
*

A ja proponuję czytać poprzednie posty:

QUOTE(WhiteHead @ 11-05-2006, 00:25)
*

To może wyprostuję to wszystko. Tak, nie da się normalnie założyć tej zbroi. Screen jest mojego autorstwa i przedstawia mnie właśnie. Założyłem ten pancerz po edycji jego parametrów w edytorze do FT. Zmieniłem tylko wymagania dotyczące siły. Jak wiadomo, zbroja ta wymaga 75 Siły od noszącego, a maksimum dla człowieka to 10. Wystarczyło zmniejszyć te wymagania.

O, a o tym to nie pomyślałem biggrin.gif. Zawsze jak mi się chciało zrobić lans na pustkowiach to swojej postaci zwiększałem statsy. Tak czy siak, bez edytora się nie uda jej założyć wink.gif
Materko
Ta zbroja ma chyba strasznie długawą historię skoro aż takie staty do niej trzeba mieć.Może tylko prawdziwy Diabeł może ją założyć?smile.gif
NeoNightkin
Tę zbroję można założyć w modze Awaken o ile się nie mylę.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.