Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kantyna
SHAMO Fallout Community > Klany / Bractwa / Społeczności > SGR "Wataha"
Pages: 1, 2, 3
Wolv
Tu możecie sobie swobodnie pokomentować i pogadać na temat "Watahy", i nie tylko. Pierwsza kolejka od szefostwa. _piwko.gif

Tylko nie spamić mi tu bez sensu, bo łapy poucinam!
widgetrex
czy ja tez moge w takim razie? :> no bo jak to ludzie maja sami pic? a my? :>
Wolv
My oczywiście też! Coś trzeba przecież robić w oczekiwaniu na rekrutów. smile.gif
Hammer
Następny spamerski topic, a tam mało ich ostatnimi czasy się tworzy tongue.gif

Planujecie zrobic strone?
Wolv
Najpierw chcemy zrobić pierwszą imprezę i wyklarować szefostwo, i samą grupę. Zobaczyć ile osób faktycznie chce się w to bawić. A potem, jeśli to zagra - czemu nie. smile.gif
GRIGORIJ
Nie wiem czy rosadnie jest o tym wspominac - ale 30.09 mam urodziny bigyellowgrin.gif
Wolv
Oj, Grzesiu, czy portfel to wytrzyma? wink.gif

No to masz urodziny w górach!
widgetrex
heh tego wlasnie bylo nam trzeba! okazji do zapijaczenia mordy poza skale wyobrazenia biggrin.gif no to grigu proponowalbym juz zaczac odkladac biggrin.gif
GRIGORIJ
no wlasnie o moj portfel sie najbardziej obawiam - bo na jednym flakonie sie nie skonczy ;P.. no chyba, ze wprowadzimy nowa swiecka tradycje, ze to solenizantowi sie flaszke stawia, a nie odwrotnie? ;> ;P
widgetrex
hehehe zaspokoimy sie jednym flakonem o pojemnosci 1l biggrin.gif
Wolv
Spokojnie, aż tak Cię nie oskubiemy. wink.gif

A przy okazji - promocja dla rekrutów! Tylko na pierwszej imprezie! Wystarczy, że przyjedziesz, zgłosisz chęć i uzyskasz akceptację szefostwa - i już jesteś w SGR! Na następnych imprezach nie będzie tak łatwo - Widge już smaży teściki kwalifikacyjne. smile.gif
smoq
Heja. Powiem szczerze, że mnie zainteresowaliście. Jeśli nic innego nie będę miał we wrzesniu do roboty (poza poprawką ze Sztucznej Inteligencji tongue.gif ) i finanse na to pozwolą to też może bym zawitał do was. Ale póki co to tylko luźna myśl taka - jak będzie to zobaczymy smile.gif
SPEC
a co po Lubawce? smile.gif Moze gdzies na Mazurach?... biggrin.gif

Nie utniecie mi lapek? ;P
GRIGORIJ
Nie, no - sknera raczej nie jestem - ale jak pomysle, ze postawic powinienem kilka butelczyn, zeby towarzystwo zadowolone bylo, to (choc z matematyka na bakier jestem ;P) przed oczami konkretna liczba mi sie pojawia wink.gif
widgetrex
spoko grig damy rade smile.gif przede wszystkim mysle ze raczej nikt tam nie bedzie pil na umor bo nie to jest glownym celem naszych spotkan smile.gif co i kiedy bedzie po lubawce to zobaczymy, trzeba pamietac ze zaczyna sie rok akademicki kolejny ;]
GRIGORIJ
alez jestem spokojny ;P jak bedzie trzeba i fundusze na to pozwola, to i cala 'krate' postawie ;P wink.gif .. za to na pewno przynajmniej literek na stole wyladuje ;]

faktycznie, w roku akademickim moze byc trudno - zwlaszcza dla kogos, kto studiuje zaocznie i pracuje, ale mysle, ze bedziemy w stanie wybrac jakies dogodne terminy - zawsze mozna przeciez wziasc urlop, badz nie zjawic sie na zajeciach wink.gifwink.gif
foliescu
Hej, jako że ogólnie interesuję sie tymi samymi dyscyplinami co wy /alkoturystyka i włóczęgostwo/, to chciałbym wnieść co nieco do waszej organizacji. Co? zapytacie. Odznaczenia mianowicie. Przykłady-odznaka alkoturysty;
brąz- członek pije dziennie conajmniej 10 browców i funkcjonuje przy tym w sposób normalny.
srebro- odpowiednio większa liczba piw/ ew gorzałki.
odznaka złota- jedynie za szczególne zasługi w degustacji alkoholi świata /karton winka na przykład; 6 litrów kumysu itp./

Co na to szefostwo?biggrin.gif
GRIGORIJ
najpierw medale.. potem ulica nazwana na czesc SGR Watachy.. a na koncu zaklady spirytusowe imienia Wiodgetrexa ;D
Wolv
Przy tej okazji chciałbym coś wyraźnie zaznaczyć:

Pijemy z umiarem, kochani. To są góry, a gór się nie lekceważy. Poza tym to mają być aktywne wypady, czyli takie, na których gdzieś idziemy i coś zwiedzamy, a nie po inauguracji przez cały następny dzień leżymy wentylkami do góry i leczymy kaca. Alkohol jak najbardziej, ale w rozsądnych ilościach.

A prywatnie - na brąz bym się kwalifikował. Jeśli 10 browców rozłożę na cały dzień to z normalnym funkcjonowaniem nie będzie problemu. To gdzie się zgłaszam po odbiór? wink.gif
GRIGORIJ
Mysle, ze wszyscy jestesmy ludzmi (w miare wink.gif ) rozsadnymi - i nikt nie uwaza wypadow w gory za kolejna okazje do libacji a SGR Watahy za klub turysty-alkoholika, ktory to uwielbia zwiedzac szalety, gdzie oddaje sie przyjemnosci czulego obejmowania muszli klozetowej, jesli zas ktos tak mysli, to predko wyprowadzimy go z bledu.
foliescu
"klub turysty-alkoholika"
Cóż, widzę że zaszło drobne nieporozumienie... alkoturysta nie oznacza tego samego co turysta alkoholik tongue.gif Pamiętajmy proszę że alkoturysta- oprócz degustowania trunków winien doceniać również walory krajobrazowe okolicy, nie zostawiać po sobie syfu na szlaku, etc..
GRIGORIJ
alez moj wywod nie byl nawiazaniem do Twojego posta ;] - nie jestem wrogiem spozywania - wrecz przeciwnie, lubie sobie 'poprawiac nieco humor i ukolarawiac rzeczywistosc' - ale zescierwiania sie nie trawie :]
Wolv
CYTAT (foliescu @ 12-08-2006, 12:41)
Cóż, widzę że zaszło drobne nieporozumienie... alkoturysta nie oznacza tego samego co turysta alkoholik tongue.gif

Niestety zbyt często - tak.

CYTAT (foliescu)
  Pamiętajmy proszę że alkoturysta- oprócz degustowania trunków winien doceniać również walory krajobrazowe okolicy, nie zostawiać po sobie syfu na szlaku,  etc..

Z tym wstępem to rozumiem. smile.gif
widgetrex
foliescu gdzie medal platynowy dla mnie :> biggrin.gif
foliescu
Heh.. no tak.. dla ciebie to xyż zasługi od razu:D:p
widgetrex
hehe albo "alkoholowe serce" biggrin.gif
Wolv
A najlepiej Esperal. tongue.gif
GRIGORIJ
jak bardzo poprosisz, to moze wszyja Ci go tak, ze bedzie go widac na wierzchu wink.gif
Wolv
I łatwo wypruć. wink.gif
widgetrex
skoro sie juz taka ekipa zebrala z rana to moze wychylymy kielycha? :>
Wolv
A może miód pitny? Taki trójniaczek na przykład? :>
widgetrex
mogie byc, my lubic miod pitny i lubic grzanca galicyjskiego, w gory jest mniam i rozgrzewa prawie tak dobrze jak sex biggrin.gif
Wolv
Prawie robi wielką różnicę. Nawet przytulać się do butelki jakoś tak, niewygodnie. Że o innych rzeczach nie wspomnę. smile.gif
GRIGORIJ
..jesli tylko ma odpowiedni duzy wlot.. i szeroka szyjke.. wink.gif - standardowe wielkosci butelek nie daja egzaminu (uprzedzam pytanie: nie, nie probowalem ;P)
widgetrex
to ciekawe skad wiesz biggrin.gif
GRIGORIJ
mam miare w oku wink.gif
widgetrex
w oku? znaczy ze musiales widziec jak ktos cos takeigo robi biggrin.gif
GRIGORIJ
no ba - nie pamietasz tych fotek?, ktore robili Ci na OT, gdy byles pijany i zalozyles sie z piecioma osobami, ze wyciagniesz korek od jabola tym.. no... osobistym korkociagiem? wink.gif wink.gif

wszyscy Old-Townowcy - ćśśśśśśśśśś, moze Wid da sie wkrecic ;P
widgetrex
hmmm nie pamietam cholera, ale to chyba nawet nie jest mozliwe ;] sprawdze na tobie w lubawce biggrin.gif
btw: nie moge sie juz doczekac, siusiam w sliweczki z podniety biggrin.gif
Wolv
Słyszałem już o mleku kwaśniejącym, bo leją do niego skrzaty.
Czyżby kwaśne śliwki to była Twoja robota? :>
widgetrex
hehehe nie o te sliwki mi chodzi,ale w odpowiedzi powiem ze tak wlasnie sobie radze ze sliwkami-robaczywkami oraz natrentymi podbieraczami sliwek z mojej reklamowki, z tym ze w przypadku nr 2 nie zawsze trafiam w sliwki biggrin.gif
GRIGORIJ
lol - to juz wiem co Wid nam.. a raczej na ans zrobi jak mu bedziemy alkohol podkradac* ;D

*czytaj: pomijac go w kolejce ;P
Wolv
QUOTE (GRIGORIJ @ 16-08-2006, 14:12)
czytaj: pomijac go w kolejce ;P

Albo wyprzedzić w prędkości picia piwa i stanąć honorowo do pojedynku. Zobaczymy kto będzie miał silniejszy strumień. wink.gif
widgetrex
hehe silniejszy strumien to nie wszytstko, trza jeszcze trafic tongue.gif
Wolv
Czasami nietrafianie też jest sztuką.

Dowcip mi się przypomniał:

Rzecz dzieje się w Ameryce.
W przedziale kolejowym siedzi Żyd, a naprzeciwko niego młody Jankes. Młodzieniec zaczyna popisywać się oryginalną sztuką: opluwa dokładnie ścianę wokół głowy Żyda, po czym wstaje i przedstawia się:
- John Clark, mistrz świata w pluciu.
Żyd, nie namyślając się długo, pluje Jankesowi w twarz, po czym również wstaje i przedstawia się:
- Szloma Jekeles, amator. wink.gif
widgetrex
no tak rzucil z rana dowcipasem, pozniej nas zbluzgal i se poszedl tongue.gif
GRIGORIJ
czuje sie jak pies, ktory nasikal na dywan ;]
widgetrex
zupelnie niepotrzebnie, we dwoch damy sobie z wolvem rade biggrin.gif
Wolv
QUOTE (widgetrex @ 17-08-2006, 11:38)
no tak rzucil z rana dowcipasem, pozniej nas zbluzgal i se poszedl tongue.gif

Bugger off, ya sheepshagger! tongue.gif

QUOTE (Grig)
czuje sie jak pies, ktory nasikal na dywan ;]

Podrapać Cię za uszkiem? wink.gif

QUOTE (Widget)
zupelnie niepotrzebnie, we dwoch damy sobie z wolvem rade

Z całym dywanem? To trzeba będzie na tury rozłożyć. smile.gif
widgetrex

Bugger off, ya sheepshagger! tongue.gif

a gdzie gwiazdeczki? cchcesz warna? :> i jeszcze obrazanie innych userow to 2 warny biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.