Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: BountyHunters Team
SHAMO Fallout Community > Klany / Bractwa / Społeczności > Konwent OldTown > Archiwum
Pages: 1, 2, 3, 4
Shafa
Witam wszystkich chetnych do wstapienia w szeregi BH!

BountyHunterzy są stosunkową nową formacją która mimo znanej wszystkim nazwy po raz pierwszy zawitala do OldTown. Pomysl jak zwykle narodził sie przy bergu kiedy to trzech gosci (Kobold,Broziu i ja) zasiadlo i stwierdzilo ze zadna z istniejacych juz formacji nie daje tego czego szukamy w zyciu na wastelandach. Zgodzilismy sie ze lazenie cala noc w poszukiwaniu czyjejs glowy na terenach objetych wladaniem Raidersow jest tym co tygryski lubia najbardziej.

Od siebie dodam ze BH biora kaske tylko za czyjas glowe i/lub doprowadzenie do miiejsca wskazanego przez zleceniodawce. za jedeego goscia mozna bylo zarobic az 200 kapsli! kuszace nie? A zlecenia byly nie tylko na Raidersow.Rangersi,Ogry,BoB'y.Na każdego mamy cenę. hie hie
Jedna scisla zasada.Kobiet i dzieci nie zabijamy.Można tylko zlapac. HOWGH!

Tak wiec bez dalszego strzepienia jezyka/klawiatury zapraszam wszystkich chetnych.
Jesli lubisz włoczenie sie po nocy,kamizelke/kieszenie z mila zawartoscia Berga,szacunek i strach zarazem reszty spolecznosci OldTown to wal do nas smialo.
Komando pod wodzą Kobolda rozpatrzy Twoj wniosek a na nastepnym zjezdzie sprawdzi czy naprawde masz to co jest potrzebne by byc BH.

-------------------------------------------------------------------------------------------

QUOTE(Walker @ 01-08-2006, 15:29)
Hmm, po sowitej zapłacie za uwolnienie prawowitej władzy w OT. Myślę że mógłbym przystąpić do waszej organizacji. W końcu otrzymałem propozycję od Ciebie Shafa. Zobaczymy za rok jak dożyjemy canadian.gif

wzystko może się zdazyc. ale bycie bountyhunterem to ciezki kawalek chleba. nie wszyscy wytrzymuja. za rok sie zobaczy. jedno tylko powiem. bedzie sie dzialo, oj bedzie..

EDIT!!!
chlip! moj sety post. poplakalem sie ze wzruszenia...
widgetrex
heh bedziemy mieli was na uwadze shafa ;] co do postow, po pierwszym 1000 przestaniesz zwracac uwage na licznik biggrin.gif
Walker
Wesołe jest życie najemnika biggrin.gif
Shafa
Weselsze BH wink.gif tongue.gif
szmerglu
Cos mi sie wydaje ze tez bede BH wink.gif
Coniektorzy zabardzo sie przyzwyczaili ze obstawiamy warty, przez co w tym roku praktycznie nie bylo rangersow poza nami oraz wiadomo kim cool.gif
widgetrex
ja bylem... i tlyko ja... niestety nikt nie chcial isc do rangersow, pewnie glownie przez warty...
the_Stranger
Ale rangersowska propaganda działała dobrze, bo mi się do końca zdawało że było was conajmniej 10. o_O
Shafa
CYTAT (szmerglu @ 03-08-2006, 08:52)
Cos mi sie wydaje ze tez bede BH  wink.gif 

No to do zobaczyska za rok. za niedlugo ruszy topic BH tylko musze sie dogadac z Koboldem i Broziem bo non stop f_rot-gut.gif f_boze.gif f_gamma_beer.gif f_roentgen_rum.gif hehe..
w sumie to im w tym pomagam.

A tak ogolnie to fajna akcja jak z pomyslu trzech popaprancow co im sie frakcje nie podobaly inna wyrasta. this is live..
szmerglu
CYTAT (the_Stranger @ 03-08-2006, 10:26)
Ale rangersowska propaganda działała dobrze, bo mi się do końca zdawało że było was conajmniej 10. o_O

Bylo wiecej cool.gif SGS byl przeciez w Rangersach wink.gif a nas bylo 10 (tak naprawde to max 6 jednego dnia). No i Martee, Widget, Kemer (chyba), Erkh
Walker
Ja i tak stoje po stronie kasy smile.gif
Kto daje więcej ten ma moje usługi ph34r.gif
No ale wszystko kosztuje f_roentgen_rum.gif
Shafa
No i wlasnie dlatego jestes najemnikiem. Można zatrudnic za kase do wszystkiego.Do ochrony,do morderstwa,do opieki nad dzieckiem. Bountyhunterzy biora kase tylko za glowe lub złapanie i doprowadzenie zywego jenca do miasta/wskazanego miejsca.
taki elitarny squad hycli. hehe.

DO MODERATORA JAKIEGOŚ:
Prosil bym o przeniesienie rozmowy o BountyHunterach do osobnego topa (już go założylem w na głownej stronie Ogres of Oldtown).Po co offtopowac inną rozmowe.
widgetrex
juz gotowe, nietety kolejność postów jest jaka jest, to przes to glupie wydzielanie :/
Kamil
Chlip... odrazu przychodzą na myśl kochane Star Warsy.... ja tak chcę!
widgetrex
ty nie chcesz, wytlumacze ci w lubawce ze nie chcesz tongue.gif
Shafa
hmmmm.... a czemu On "nie chce"? huh?
Kamil
Dowiem się w Lubawce to Ci powiem tongue.gif
widgetrex
hehe ktos musi byc w rangersach biggrin.gif
Kamil
Widget paskudo, taką podstępną politykę konkurencji gotujesz? tongue.gif
widgetrex
a co ;] jak nie drzwiami to oknem biggrin.gif
Hammer
A jak nie oknem to podkop biggrin.gif
Shafa
Widget. Uważaj! wśród naszej konkurencji szerzy sie plaga zachorowan na ołowicę.(oczywiście jak ktoś zapłaci hie hie)

A co do zainteresowanych wstąpieniem (nie do niebios!BountyHuntera sie kule nie imają! wink.gif ) do BH to na razie spokojnie.Wszak pracujemy sezonowo. (buuu... czemu to za rok?) do tego czasu bedzie i opracowanie techniczne hierarchi i podziału taktycznego. a bedzie nastawione na duża ilość zabawy i maksiumum kaps... akcji. I 98% odgrywanie roli BH.
A! bylbym zapomniał! BH to LARPiarze.i nie ma zmiluj...

PS. Najbardziej mnie przeraża ze za rok OT nie będzie albo urlopu nie dostane. eh...
Darkhan
tutaj musze przyznac BH rację- LARP'owanie im świetnie wychodzi smile.gif, przynajmniej z tego co udłąo nam sie spotkać ( w niezbyt miłych okolicznościach), ale myśłe że całe OT to jeden wielki LARP, wiadmo nie zawsze da sie odgywac postacie ale im więcej tego tym IMO lepszy klimat ... smile.gif
Hammer
Nie wszysycy chcieli sie bawić w LARP i odgrywanie postaci ja czasem miałem taki zapier... że zapomniałem o zabawie itp... ale za rok postaram sę pamiętać kim jestem ;]
MartEEnez
CYTAT (Hammer)
ale za rok postaram sę pamiętać kim jestem ;]

Hmm...musze wiec pamietac aby do fabyły za rok wplesc postac erotumana-gawedziarza wink.gif
Hammer
lol, czyżby mowa o mnie? tongue.gif ;>
widgetrex
CYTAT (Shafa @ 03-08-2006, 19:37)
Widget. Uważaj! wśród naszej konkurencji szerzy sie plaga zachorowan na ołowicę.(oczywiście jak ktoś zapłaci hie hie)

hehe olowice mam od dawna i to za darmo biggrin.gif
smoq
Mała podpowiedź do Shafy:
Weź skopiuj treść tego posta co miał być pierwszy i wklej na poczatek tego co jest pierwszy (potem usuń ten drugi, żeby się nie dublowało) i już - będziesz miał swój opis na początku topica.
Walker
Cóż, powiem że rengers-i za mało płacą. Dali tyłka tracąc miasto kiedy spaliśmy słodkim pijackim snem _piwko3.gif Aż pod wieczór kiedy mieli ich i całą władzę rozwalić Ridersi banda najemników bez wyraźnego powodu a za to z brzęczącymi kieszeniami ruszyła do boju odbijając miasto. Nie ma to jak spontan cool.gif. No a potem było za co pić _piwko.gif
Shafa jak sporo zapłacicie to się piszę chair.gif i nie będzie siły na nas radioactive.gif
Shafa
banda najemników zwerbowana przez BH. wink.gif (upierdliwy jestem, nie?) a co do zapłacenia Ci, to na to nie licz. To BH się płaci a nie na odwrót.(odbicie Rangersów bylo wyjątkiem bo Kobold i Broziu wyjechali) Jedyną rzeczą za którą jesteśmy gotowi zapłacić jest ....Berg i informacja(od Zocika zwykle.pozdro btw wink.gif ) . hehe.
Shafa
ekhm...jakim żołdzie? jesli zostana przyjeci do BH to razem na żołd pracujemy. To bedzie w ich interesie by akcja się udała. "Ni ma trupa,ni ma sosu" jak to mawia Kobold. A po zdradzie nie bedzie litosci. taka osoba po prostu znika z OldTown. no... chyba ze ktos zaplaci to moze wróci. ale placic trzeba szybko. dzien,dwa zwłoki i można kase juz tylko na pogrzeb wydawać.i to symboliczny bo cialo gdzies wcielo..
------
Odnosnie żoldu w BH to jest tak ze kasą po akcji dzielimy sie po rowno.ew. jakis maly fundusz (5kapsli od osoby?) na zdobywanie informacji. Druga sprawa to to że BH z założenia jest małą frakcją. Bo jesli za goscia dostaniemy 50k to na 5 osob to jest 10k per leb. a komu sie bedzie chcialo pracowac za taka kase? albo windowac ceny trzeba bedzie a to nie za dobrze wychodzi bo nie wszystkich bedzie stac na nasze uslugi albo robic krwawe jatki tylko co jak wszystkich wybijemy? niby bogaci ale kaj kase wydac jak nawet barmana zastrzelilismy? wink.gif jedyne wyjscie to scisla selekcja chetnych.
I pamietajcie . BH nie placi.BH wymaga. W BH razem pracujemy na Bergi,szacunek i strach naszych "klientów"...
Walker
Nes prawda jest taka że byliśmy lojalni do samego końca. A z żołdem to mieliśmy prawo do niezadowolenia. W końcu jak się czeka 3 dni to może dojść do buntu. A na patrolu nie zginąłeś. Z resztą mogłem cię kropnąć w krzakach jak się skradaliśmy do bazy Ridersów _pobity.gif A jednak lojalność zwyciężyła _piwko.gif
Broziu
Zaczne.. poprostu jak to zwykle zaczynam jako degenerat....

Chałupy łelkam tuuuuu...... taaaarrrraaaarrrraaaaaa....!!!!! mmmmaaannnnnaaaaa..... nuuuuuu.... Taaaaarrrrrrrraaaaaarrrrrrraaaaaaaa........!!!!!....

W BH znajdzoiesz piwo.. kobiety i akcje swietliki biggrin.gif.......(dwa pierwsze we wspolnym zakresie spozywane...)

Raz nawet pamietam tez oibielismy warte i malo z walu rzesmy nie pospadali ze smiechu.....

Hierarchie .. zasady(lub ich brak)... sie ustali....pozatym radosnie zrobi sie imprezy integracyjne niczym z koszmarow sennych ojca rydzyka...

A zlecenia przyjmowac mozna na wszytskich... nawet na nas samych jak raz sie okazalo biggrin.gif az kusilo mnie by samemu sie zastrzelic by troche zarobic..
Walker
Nes równie dobrze mogłem cię ogłuszyć i sprzedać Ridersom. Cóż pułkownik KSGR-u na pewno by ich zadowolił laugh.gif Ale nie ważne censored.gif

Jakie zastraszenia, jakie przytykanie lufy do pleców (no może jak się potknąłem, to przez przypadek biggrin.gif ) No w końcu szliśmy na długie patrole to pomarudzić, yhhmmm znaczy przypominać o dacie wypłaty żołdu nie przeszkadzało za bardzo laugh.gif .
Przepis na szturmowy gulasz jest tylko i wyłącznie dla mojej wiadomości. Miałeś zaszczyt zasmakować go właśnie na OT 2006.
A co do BoB-ów to szli na nas zbrojnie, lecz w zgodzie z ostatnim rozkazem wyruszyliśmy z pakunkiem do ich obozowiska. Spotkaliśmy ich w połowie drogi i jako żołnierze doprowadziliśmy paczkę do celu. A potem było to, co żołnierze lubią najbardziej
f_beer.gif f_beer.gif f_beer.gif _piwko.gif f_roentgen_rum.gif _piwko3.gif
Shafa
To wiecie co? załóżcie frakcje najemnych Najemników (masło maślane).będę miał kogo wynajmować do pilnowania mojego browara w knajpie.. hie hie

a tak na poważnie Walker to za taką szemraną lojalność i w sumie gotowość do strzelenia nam w plecy("lojalność zwyciężyła"..a jak przegra?..) to raczej sie skreslasz z ekipy BH. czasem słowo jest wiecej warte niż worek kapsli.
Na szacunek pracuje sie ciutke inaczej.

PS. nie myślcie że sie czepiam.ja tylko odgrywam swoja role.i wiecie co? SPODOBALO MI SIE! Yeeeeaaaah! Niech BH bedzie naprawde zgraną LARP'ową ekipą a nie bandą sprzedawczyków. HOWGH!

Przy okazji. WELCOME Broziu! Chałupy welkom tu parara parara.....
Kamil
CYTAT (Shafa @ 08-08-2006, 21:40)
a tak na poważnie Walker to za taką szemraną lojalność i w sumie gotowość do strzelenia nam w plecy("lojalność zwyciężyła"..a jak przegra?..) to raczej sie skreslasz z ekipy BH. czasem słowo jest wiecej warte niż worek kapsli.
Na szacunek pracuje sie ciutke inaczej.

Mogę wtrącić swoje 3 grosze? smile.gif

Otóż uważam że banda Łowców Nagród wręcz powinna być niepewna pod względem lojalności. Tam gdzie każdemu zależy wyłącznie na pieniądzach będzie trudno o uczciwość. Najprostszy przykład z SW. Tam również była Gildia Łowców Nagród, miała swoje zasady, ograniczenia itp. ale jeśli ktoś nie miał oczu dookoła głowy kończył z dziurą w plecach, a jego łup odlatywał na statku innego łowcy. Uważam że pewna doza niepewności w stosunku do towarzyszy doda nieco smaczku wink.gif
BooN
moze i masz racje saint ... ale tu nasuwa sie pewien problem ... my nie jestesmy banda sprzedawczykow ... jestesmy wesola kompanija i nie sprzedajemy sobie kulek w plecy bo nie jestesmy jakimis tam kolezkami, tylko bracmi ... jak ktos tego nie zrozumie to nie tym samym ogniem palony i niczego u nas szuka ...
a ze pracujemy dla sosu to chyba jak kazdy :]
ale sos to nie wszystko ... liczy sie zadowolenie z pracy, przygoda, piwo ... i sos :] - o kobietach nie wspominam bo monogamista ze mnie i jak dla mnie tylko Maddie sie w tej kwestii liczy :]

a tak wogole to <wlasciwa intonacja> chwalmy pana !!! </wlasciwa intonacja>
Shafa
Boon ma racje. Po prostu BH to nie zbieranina.To ludzie połączeni jednym sos... celem. A tak off gameowo to w zastanawiam się czy w BH nie wprowadzić zakazu sprzedajstwa. Taki rule LARP'owy. Dodatkowo to podczas OT06 testowalismy zasade nie zdradzania.Nawet nie wiecie jaki to klimat wiedziec ze ma sie zaufana osobe kryjaca plecy podczas akcji. po prostu tak jest lepiej i tyle.
Razem walczymy,razem umieramy. "Everybody fights.No one quits. thats the only rule."
Hammer
Ja powiem tak BH to po prostu banda ludzi rządna sławy i pieniędzy, idzie tam gdzie więcej płacą. Takie ejst moje zdanie na temat tej organizacji. Sama organizacja idelnie odnalazła sę w OT i powinna w tej formie pozostac :]
BooN
my sie nigdzie nie ruszamy hammer [chociaz oczywiscie sprawa przyszlego roku pozostaje otwarta jako ze to duuuzo czasu i wiele, wiele, wiele rzeczy moze sie zmienic]
co zas do BH to po prostu bedziemy szukac swiezej mlodej i plastycznej krwi ktora przyjmnie nasze zasady jako cos tak koniecznego jak powietrze ktorym oddycha.
Widzisz ... nas nie mozna zdradzic, bo wtedy traci sie cos koniecznego do wlasnego zycia ... w ten czy inny sposob.
Jednoczesnie chcialbym zdementowac plotki ze pracujemy dla tego kto wiecej zaplaci. Wiecej sosu, wieksza radocha, a i owszem. Jednakze pamietajcie ze pracujemy przede wszystkim dla siebie, i to od nas zalezy ktorej ze stron przyjmiemy zlecenie i ktora poprzemy. A to dyktowane jest jedynie przez wspolnie obmyslane widzi-mi-sie. Co zreszta odroznia nas od tych sprzedawczykow co sie psami wojny zwia, czy tam najemnikami czy jak im tam sie tytulowac chce.

Shafa ... POPRAW BLAD W MOJEJ XSY BO WYGLADA JAKBYM BYL ODGLOSEM CZEGOS CO WLASNIE WYLECIALO W POWIETRZE, A PRZECIEZ TAK NIE JEST!!
[KSGR]Snoopy
Wolne sobie zalatwic trzeba. Co? o L4 nigdy nieslyszeliscie ? biggrin.gif
Shafa
Bingo Boon! jak komuś damy się wynająć to może spać spokojnie. My nie pojdziemy do kogos innego bo daje wieksza kase. W takich akcjach specjalizują sie najemnicy. A my pełen profesjonalizm,alkoholizm i już teraz po OT rzesza zadowolonych klientów. Ergo-> Mamy referencje.
BooN
bardzo prawdopodobnie ze wlasnie tak snoop ... ale co ja gadam ... ja najpierw porzadna robote musze znalezc a dopiero potem sie o L4 na OT07 martwic :]
Broziu
Pozatym istnieje druga ukryta torzsamosc para-religijna BH.....

Pejsy z toreb na smieci..... Niech rzyja Krypto-zydzi z marsa.... niosacy odpowiedz i lekarstwo na potworna zaraze rozsiewana na postkowiach a leczona jedynie swietym B.E.R.G.- IEM:D
Hammer
Spoko że będziecie, ja napisałem co o was myśle (jako organizacji fabularnej) i nie chciałbym żebyście się za bardzo zmieniali w pogladach, oczywiście możecie się rozrastać itp smile.gif
Shafa
Z tym rozrastaniem to różnie bywa.Jasne,mozna zrobić łapan....nabór do BH. Ale jesli ludzie TEGO nie poczują to bedzie kicha. Widzialem juz takie frakcje konwentowe ktore na poczatku byly zajebiste ale w miare rozrostu przestaly normalnie dzialac.
Selekcja,selekcja i jeszcze raz selekcja. To moje zdanie.

PS. Swoją droga błagam Kobolda i Brozia co by sie jakoś pokazali (tylko nie zaś na bani qrde!) na forum. gratzje.. heh!
---------------------------------------------------------------------

EDIT!!!
Jako,że nieładnie jest pisać jednego posta pod drugim to sobie doedytuje wink.gif.

Troszke się ponudziłem i stwierdziłem, że co to za frakcja bez loga. No i wymodziłem cosik takiego:
Symbolika jest następująca:
Owadzik w tle to przedstawiciel gatunku Lampyris noctiluca czyli po naszemu Świetlik Swiętojański. Ma to to nawiązywać do słynnej operacji BH "Świetliki". wink.gif
Gwiazdka na na odwłoku po prostu świeci (odkrywcze nie?).
Czaszeczka to odnośnik do naszego charakteru. wink.gif
Napis dolny w pierwszej częsci odnosi sie do naszych libacji BER..HIC!..G'owych, a natomiast w drugiej do naszej solidarności w boju.

DO MODERATORA: Nie wiem czy aprobujecie takie wyświetlanie grafiki.Jakby co zmiencie albo dajcie znac,sam zmienię.

http://img87.imageshack.us/img87/4641/boun...logover1mi0.png

I co?Podoba się? Może jak dostanę na to aprobatę to się to to walnie w metalu jako odznake wink.gif Napiszcie co sądzicie o takim czymś. danke..
Martee.Wyedytowane. sqzi za problem. wink.gif
EDIT: Shafa, Boon - zamiast wrzucac tu grafiki dawajcie bezposrednie linki do obrazków i bedzie cacy smile.gif. Moderka
BooN
no coz shafciu ... mi sie wydaje to troche naciagane bomogles juz z tym swietlikiem cos zrobic zeby lepiej wygladal ... bo teraz taki jakis rozmazany jest
a co ty na to
Pierwsze
Drugie
Trzecie
Shafa
dobre. tyle ze to nie jest swietlik. wink.gif
a co do rozmazania to zawsze mozna użyc findedges w photoshopie i bedzie cacy. zreszta juz odwrocenie kolorow dużo daje.

EDIT. A może cosik z Iron maiden. Ladnie nawet pasuje wink.gif

http://www.corusnouvelles.com/nouvelles/20...mages/16166.jpg

-------------------------------
Udało sie nawiązać kontakt z resztą teamu tj. Z Broziem oraz Koboldem!!!!
Chłopaki mają duuuuuże problemy z netem. Od października się poprawia.
Tymczasem przesyłaja pozdrowienia dla całej społeczności Shamo z naciskiem na uczestników OT. do czego i ja sie dołączam. Pozdro all!
Zakrzep
_piwko4.gif Podobno BH współ pracują z GUNS OF Old Town. Dowiedziałem się od pewnego człowieka. Czy to prawda??????? [FONT=Courier]
Shafa
Odnośnie współpracy to chyba ciutkę za mocne słowo. Było to proponowane niedawno ale muszę zaczekać na resztę BH. wtedy poustalamy co i jak. jeszcze się zobaczy kto zyska nasze ekhm..względy. wink.gif
gambit
źle zrozumiałeś tego człowieka chodziło mu o to że GoO planują nawiązanie współpracy i toczą wstępne rozmowy... nalegałbym aby ta kwestia nie została teraz rozdmuchana na forum a jedynie na PW między BH a tym człowiekiem
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.