Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Opinie o pierwszym numerze
SHAMO Fallout Community > Post Kultura > Reaktor
Pages: 1, 2, 3
WhiteHead
Temat wydzielony z http://shamo.gry-online.pl/agora/index.php...?showtopic=6816

Moglibyscie na stronie glownej lub tez w samych artykulach dac jakies fotki ladnie w odcieniach szarosci albo przerobione jakos na post-apo zdjecia, wygladaloby to wtedy bardziej jak gazeta. Jak byscie chcieli to moge poszperac za jakimis fotkami, powybierac przerobic, jak sie sprawdze to zajac sie tym w Reaktorze, jak nie to trudno wink.gif
Wolv
CYTAT (martEEnez @ 03-07-2006, 20:54)
Ej no - ja mysle o takim wydaniu cobym je znajdował co niedziela na progu domu...a nie jakis tam wydrukach z jakiegos Canona tongue.gif - jak juz udajecie New York Times to nasladujcie ich we wszystkim wink.gif

Cierpliwości, mój młody padawanie. Na wszystko przyjdzie czas. wink.gif

CYTAT (MartEE)
P.S. -tez chce cos napisac.w tym Reaktorze. Mam juz długopis i kartke a to polowa sukcesu ;]

Jeśli jeszcze wiesz, którą stroną się pisze i znasz kilka pierwszych liter alfabetu - nadajesz się do tej roboty. wink.gif

WH -> Prześlij Rudej próbki.
Deat(c)hClaw
CYTAT (Wolv @ 03-07-2006, 21:05)
WH -> Prześlij Rudej próbki.

Albo umiesc je na forum Reaktora, tablica Wspolpraca...
Wolv
Racja - wszystkich chętnych zapraszamy na forum Reaktora. Na tablicy "Współpraca" możecie podzielić się zarówno pomysłami na temat pisma, jak i zgłosić swoje projekty, artykuły i chęć współpracy.
jabot
1. Tekst o Wastelandzie Szpona - broooda, czytalem to z 3 lata temu. (Fajny jest)
2. Maaało! (Radiated był dobry, bo było DUUUŻO artykułów i fajnych)
3. MAAAŁO grafiki! (Więcej! biggrin.gif)

A poza tym, świetny pomysł, czekałem z nadzieją aż reaktywuje sie radiated bądź ktoś ruszy kwestie postapo-zina i wyda coś takiego. Buziaki dla was :**

;D
MartEEnez
No własnie - texty niektore swieżoscia nie grzesza - wywody Sala o scenie Fallouta juz spor czasu temu czytałem na Fallout Corner smile.gif

Ale sama idea szczytna jak najbardziej i za to wszystkim szacun...
Deat(c)hClaw
Taaa... No ciezko bylo cos nowego wynalezc, ale prawda jest taka, ze pierwszy numer zawsze jest na probe i wszystko rozkreca sie pozniej...
MartEEnez
IMO proba udana smile.gif
Wolv
Myślę, że w "dwójce" będzie i więcej, i lepiej.
Chcecie nowe teksty? - to nie marudzić tylko pisać! wink.gif
widgetrex
przede wszystkim gratulkacje wydania smile.gif
juz zarejstrowałem sie na forum, moze uda sie czasami cos skrobnac smile.gif
mam nadzieje ze ten maly krok dla ludzkosci bedzie wielkim krokiem do "ruszenia" sceny smile.gif
fakt ze niektore artykuly znane, no ale zaczac od czegos trzeba, najwazniejsze ze sie wam udalo, teraz moze byc tylko lepiej smile.gif
pozdrawiam caly zespol
keep up the good work smile.gif
Hammer
Całkiem, całkiem, tylk otakie nieklimatyczne.. .tzn ten biały layout :|
Deat(c)hClaw
A reaktorka przeczytalo juz prawie 100 ludkow!
_piwko.gif
Squonk
Niezła rzecz biggrin.gif Choć co do niektórych kwestii (zwłaszcza "paranaukowych") można by się przyczepić - to jednak po co, skoro i tak jest dobrze happy.gif

Białe tło rzeczywiście jest takie średnie - może jakiś kolor piaskowy np jak wystrój Shamo tongue.gif

_piwko.gif
WhiteHead
Filmik idealnie obrazujacy artykul Szpona Klik!
Deat(c)hClaw
CYTAT (Squonk @ 04-07-2006, 10:18)
Białe tło rzeczywiście jest takie średnie - może jakiś kolor piaskowy np jak wystrój Shamo tongue.gif

Mialo byc tlo, ktore zrobiloby z tego pomieta, stara gazete, ale z pewnych powdow nie moglismy tak zrobic...
Kamil
Ja za to się cieszę że jest taki duży odzew i zainteresowanie zinem smile.gif
Squonk
Niusa o zinie już wczoraj chiałem napisać na Trzynastym Schronie - ale z możliwością, żeby też można go było zassać od nas wink.gif W końcu też możemy go pohostować, no nie? cool.gif

Napisałem z tym do Ogoniok, o pozwolenśtwo - zero jak na razie odpowiedzi. Więc jak... huh.gif
Deat(c)hClaw
Ogoniok nie ma dostepu do neta. Jest w sieci tylko od 15.00 do 19.00 (jakos tak)...
Wolv
CYTAT (Squonk @ 04-07-2006, 13:36)
Napisałem z tym do Ogoniok, o pozwolenśtwo - zero jak na razie odpowiedzi. Więc jak... huh.gif

Ruda nie ma stałego dostępu do netu. Ale myślę, że kwestia leży też w gestii Szpona. W końcu na jego podwórku się bawimy. smile.gif
Deat(c)hClaw
Jesli chodzi o mnie, to mozecie Reaktora rowniez hostowac. W koncu na Trzynastym sa wszystkie polskie ziny... Tylko nie zapominac, kto temu wszystkiemu patronuje tongue.gif ...
Hammer
tylko uważajcie z przecinaniem kabelków, szpon może się wkurzyć jak na jego podwórku pretniecie niewłaściwy :>
Wolv
Zmolestowałem Szefową sms-owo. Napisała, że może to być trochę nie fair wobec FC, więc uzależnia to od Szpona. Jeśli on się zgodzi, to ona też. Z zastrzeżeniem, że na Schronie znajdzie się wyraźna adnotacja, że zin wydawany jest pod patronatem Cornera.

Czyli chyba macie błogosławieństwo. wink.gif
widgetrex
CYTAT (Wolv @ 04-07-2006, 14:55)
Zmolestowałem Szefową

mam nadzieje ze szczegoly pojawia sie w nastepnym zinie biggrin.gif
Hammer
Wiecie, przy każdym zinie ( w miare możliwości) była jest strona. Po pprostu chodzi mi o to zeby to było w jednym miejscu. Moge zaznaczyć ze jest wydawany pod waszym patronatem, a my tylko go udostępniamy.

edit: O mirrolu pisałem już gdzieś na forum, ale mnie wszycy olali smile.gif Tak czy siak zaraz go dodam i powiecie czy moze tak zostać czy mam coś poprawić.
Wolv
CYTAT (widgetrex @ 04-07-2006, 13:57)
CYTAT (Wolv @ 04-07-2006, 14:55)
Zmolestowałem Szefową

mam nadzieje ze szczegoly pojawia sie w nastepnym zinie biggrin.gif

Wiesz czyją matką jest nadzieja? :>

CYTAT (Hammer)
ak czy siak zaraz go dodam i powiecie czy moze tak zostać czy mam coś poprawić.

Ok, to Ty dodaj, a my powiemy. wink.gif
Ogoniok
Dziekuję za wszystkie komentarze. Mam nadzieję, że pomożecie rozwinąć zina. Pamiętajcie tylko, by nie zaśmiecać Shamo. Od współpracy i takich tam jest forum Reakora.

Pozdrwiam
Ruda
Hammer
Dobra, wgrałem plik, znaczy html'a teraz biore sie za archiwum z zinem. Teraz tylko pytanie:jak będą szły nazwy, ja dla potrzeb ftp'a nazwałem sobie archiwum Reaktor_001 jeśli macie zastrzeżenia powiedzcie jak mam je nymerować/nazywać.

edit: kur... dałem w htmlu złe rozszerzenie ;] poprawie zaraz.

edit2: Puki co nie robimy tu offa smile.gif Gadamy na temat...
Ogoniok
Rób jak chcesz, byleby archiwum nie nazywało się "durny_zin.zip" a tak poza tym to do tego służy forum Reaktora...
Wolv
CYTAT (Hammer @ 04-07-2006, 14:31)
ja dla potrzeb ftp'a nazwałem sobie archiwum Reaktor_001 jeśli macie zastrzeżenia powiedzcie jak mam je nymerować/nazywać.

Moim zdaniem "Reaktor_001" jest ok.
Squonk
CYTAT (Ogoniok @ 04-07-2006, 14:37)
Rób jak chcesz, byleby archiwum nie nazywało się "durny_zin.zip" a tak poza tym to do tego służy forum Reaktora...

Czemu z góry zakładasz, że plik miałby tak się nazywać? Myślisz, że mamy zamiar was sabotować? wink.gif tongue.gif laugh.gif

Niusik napisany - w przekazie podzmysłowym dodałem tekst - LUDZIE CZYTAJCIE TO! biggrin.gif
Hammer
Wybacz jej, jest nowa, nie pamęta starej sceny... Otórz powiem szanownej Pani że oprucz zachowania Junkersów na scenie zawsze było przyjemnie, panowąła atmosfera pomocy i życzliwości. Rywalizacja zawsze była przyjacielska. Pamiętam jak wszyscy rozrekamowali VDHP. smile.gif
foliescu
Gratulacje! Przekartkowałem dopiero więc nie bedę sie czepiał smile.gif ale wrażenie ok.. Powodzenia!
Rawdanitsu
CYTAT (Hammer @ 04-07-2006, 17:05)
Wybacz jej, jest nowa, nie pamęta starej sceny... Otórz powiem szanownej Pani że oprucz zachowania Junkersów na scenie zawsze było przyjemnie, panowąła atmosfera pomocy i życzliwości. Rywalizacja zawsze była przyjacielska. Pamiętam jak wszyscy rozrekamowali VDHP. smile.gif

Napisz o tym arta Hammer smile.gif Zaintrygowali mnie zwłaszcza owi Junkiersi...
Deat(c)hClaw
Eee tam... Przesadzacie troche Ogoniok nie miala na mysli nic zlego wink.gif ...
Wolv
CYTAT (Deat©hClaw @ 04-07-2006, 19:56)
Eee tam... Przesadzacie troche Ogoniok nie miala na mysli nic zlego wink.gif ...

Kto ją tam wie... wink.gif
Hammer
Radwan, już mam miejsce w następnym reaktodze rolleyes.gif ale to będzie troche subiektywny atykuł, tzn tak jak ja to wszytko widze, widziałem smile.gif

Wiem, jednak poczułem się urażony tym iż myślała że jestem zdolny do sabotażu biggrin.gif
Wolv
CYTAT (Hammer @ 04-07-2006, 20:08)
Wiem, jednak poczułem się urażony tym iż myślała że jestem zdolny do sabotażu biggrin.gif

A jesteś pewien, że nie jesteś? :>
Hammer
Jeste, pewien że nie jestem, przynajmniej na te konkretną Rudą osobe ;]
Deat(c)hClaw
Czemu akurat nie jestes w stanie sabotowac czegos, co ma zwiazek z Ogoniok? Bo jest kobieta? ;> Ty szowinisto jeden tongue.gif ... Rownouprawnienie jest wink.gif ...

Koniec offtopa wink.gif ...
Hammer
Mam pewne słabości... ale o powszechnie wiadomo :>
Fleance
Hmm... graficznie moim zdaniem prezentuje się to to tragicznie smile.gif
Tekstowo - jeszcze nie czytałem smile.gif
Dajcie jakieś tło graficzne w postaci tejże gazety, już przyżółkłej, z plamami po kawie albo coś. Niech będzie graficzne logo reaktora, niech to graficznie też wygląda. Ja lubię proste lauouty, ale bez przesadyzmu panie i panowie wink.gif
no i dostosujcie szerokość strony do rozdziałki 800x600, węższe kolumny o niebo lepiej się czyta. Zróbcie z tego gazetę... a nie białe tło i czarne literki wink.gif

A poza tym - może być smacznie biggrin.gif
Squonk
No właśnie - też bym na to zwrócił uwagę. Otóż w rozdzielczości 800x600 trzeba ciut przewijać ekran, co jest takie niezbyt wink.gif

Rozprasza po prostu tongue.gif
czechu
4 strony komentarzy o graficie a o tym co najwazniejsze czyli o tekstach to moze jedna czy dwie osoby wspomnialy smile.gif tacy z was fachowcy ? biggrin.gif
Deat(c)hClaw
Damn! To dajcie nam to pozolkle tlo! Przeciez my nie mamy grafika w ekipie! tongue.gif
Hammer
Może poraw w końcu jakiegoś skołować biggrin.gif

Poza tym namówcie Saladyna żeby coś jeszcze napisał ;]
Wolv
CYTAT (Hammer @ 05-07-2006, 08:13)
Może poraw w końcu jakiegoś skołować biggrin.gif

Ostatniego tak skołowaliśmy, że nie widział jak ma kredkę trzymać. I dlatego mamy pismo niepokolorowane. wink.gif

CYTAT (Hammer)
Poza tym namówcie Saladyna żeby coś jeszcze napisał ;]

Saladyn nie napisał, Saladyn udostępnił. smile.gif
Hammer
Trzeba mu było dać flamastry biggrin.gif

No, on to napisał, dawno bo dawno, ale napisał, a chłopak casem jak ma dobry dzień to gada całkiem niezłe teorie, jak by to opisałe biggrin.gif
Squonk
Historia opisana przez Saladyna to jakby historia "krewnych i znajomych królika" co samo w sobie zarzutem być nie morze - bo wyraźnie w podtytule pisze, że jest to subiektywna historia cool.gif

No i o Trzynastym Schronie mało - a przecież istnieje on od 1999 roku tongue.gif
Deat(c)hClaw
Sal juz raczej nic nie napisze... dostalem od niego jakiegos dziwnego maila, z ktorego wynika, ze raczej w sieci sie nie pojawi. A napewno nie w najblizszej przyszlosci...
Wolv
Sal niedługo znika z kraju i raczej długo nie wróci. W tej chwili nie pisze już prawie wcale, najwyżej sporadycznie, krótkie teksty.
Te, które dał do Reaktora <i które rozesłał po znajomych serwisach> są swoistym pożegananiem ze sceną.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.