Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Let's talk about sex...
SHAMO Fallout Community > Na dobry początek > THE THUNDERDOME !
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62
Shub Niggurath
Niestety nie mogę usun±ć tego w±tku, a szkoda, bo to gniazdo spamu i wstyd mi za nie. Na takim forum, pod okiem moderatorów i niepełnoletnich, i tak nie udałoby sie prawdziwie, długo i na temat pogadać o ludzkiej seksualno¶ci.
Sajdon
Saladyn > cos ostatnio rzadko nas (falloutomaniakow) odwiedzasz...... ale widze, ze czasu nie marnujesz... na rzeczy pozyteczne ;-)))))))))

BTW, ja psow nie lubie... wole koty ;-))))

BTW2, wiecie, ze jedyna rzecza jakiej nie wiadomo na temat kociej fizjologii to: skad pochodzi mruczenie! Naukowcy badaja koty i jedyne co udalo im sie ustalic to cytuje: (mniej wiecej - na pamiec nie znam):

"Koty mrucza zazwyczaj w stanie zadowolenia, wiekszego komfortu psychicznego i podczas tak zwanych "pieszczot". Jednakze nie wiadomo skad pochodzi mruczenie. Na pewno nie pochodzi z poczatkowego odcinka ukladu oddechowego badz pokarmowego, gdyz koty moga podcas tej czynnosci swobodnie oddychac. Nie wiadomo takze, dlaczego niektore koty mrucza bardzo czesto, a inne prawie nigdy.."
.:] Space Ace [:.
sajdon a ty mróczysz w czasie pieszczot ? :bs:
Sajdon
Spce Ace > laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif nie wiem, musialbys poprosic jakas kolezanke zeby zbadala... ;-))
Obsydian
bierze się to ... tak jak się brało u dinozaurów ... one też strun głosowych nie miały, natomiast specyficzna budowa czaszki pozwalała im wydawać dzwięki ...

a wracając do wierności, wierniejszy od Psa może być jużt tylko delfin ;] ...
Obsydian
nie ujmuje psu wagi bo jest z nami od czasów prastarych ;] ... jeszcze za mamuta :smoke:

a co do ludzi to na prawde są "z kurwy syny" ino tylko nic jak wybić tych co sie znęcają w imie pokoju na ziemi ... a co ...
Obsydian
Psiakom wagi nie ujmuję, chodz delfiny nie zgorsze inteligentne bestie. A mówiłem już, że ludzi tych złych kurwich synów na stos ?
DargH
E... pies lepszejszy jest, na piwo pojdzie, zajara grasu, winczacho obali. Delfin to ino ryby wpierdziela i plywa. Widzial kto kiedy delfina w barze (na trzezwo)?
Gerard Heime
Piesy są debezt. Szczególnie owczarki niemieckie- słodziutkie bestie, piękne, dostojne, inteligentne, zabójcze...

A ludziów na stos!

Jak to dobrze, że nie jesteśmy ludźmi :cool:

Delfiny- ano jak to delfiny, pływają w wodzie, bzykają się (jako jedyne oprócz ludziów robią to czasem tylko dla przyjemności) no i abstynenty cholerne są...

a za to owczarek mojego znajomego piwo popija zdrowo!

A, no i szczury. Wbrew ogólnej niecheci towarzyskie toto, sympatyczne, twarde jak diabli... nie to co jakiś niedorobiony chomik... no i piwko popijają, a jak! Taka miniaturka Skavena, na każdą kieszeń.
Obsydian
kboiety to też dobry zwierzak jenno drogi w utrzymaniu ... i trzeba co jakiś czas wymieniać na nowszy model ...

a taki pies, delfin czy szczór rzeczony na całe życie

a mówiłem już ze takich z kurwy synów to z kałasznikowa traktowac ?
Gerard Heime
Jakość chomika zależy od producenta... ale masz racje, są i takie l00zacki że shock!

A co do kurwich synów polecam włóczenie koniem, obdziernie ze skóry, zastosowanie płynnego ołowiu i rozpalonych do czerwonosci szczypiec... na początek.
Sajdon
Koty sa najlepsze... nie ma wiekszych narkomanow.... jak dasz im do powachania jakis syrop z jakims skladnikiem badz po prostu czytsa waleriane, to mordy nie zamkna przez pol godziny. A jak im dasz troche (wiecej niz powinienes) to tak fajnie sie bujaja... ;-))

A delfiny pomimo powszechnej opini, ze sa najinteligentniejsze itp. wedlug przeprowadzonych przez jakis tam amerykanski instytu badan, delfiny sa glupsze od kota... a nawet psa.. ;-)
Obsydian
co do krwi i soli to mam już doświadczenie ... kiedyś skakalismy w Grecji do wody ze skał ... oczywiście zszdłem za głeboko ..i zajebałem o dno nogami ... sktótków nie msuze opowiadać ... rozjebana psizczel i dość duże zasolenie morza śródziemnego w tamtym rejonie ...
Vermin
Zapoczątkowane przez Shub Niggurath

No delfin to faktycznie dupa jest, nie przyjaciel

ciekawe czy też miałbyś taką samą opinię, gdybyś się rozbił łajbą na otwartym oceanie jakieś pareset metrów od brzegu, w którym roiłoby się od rekinów;]

nikt tak nie lubi psów, jak święty naród Vieth Namu wink.gif

p.s. anegdota: znam kolesia, co mu chomik spadl z duzej wysokosci na ostra powierzchnie, i tak niefortunnie, ze wybil sobie oko, koles mu je przykleil butaprenem, a chomik oczywiscie niedlugo pozniej padl (trucizna przezarla mu sie wewnatrz oczodolu) :twist:
Sajdon
Shub > teraz do Poznania w weekend jade, a to w druga strone... ;-))

A koty sa fajne - w jedenj fajnej o kotach klsiazce czytalem, ze tak wlasciwie osoby, ktore nia mialy z kotami na dluzszy czas do czynienia nie potrafia docenic ich piekna, madrosci, spokoju, ciekawosci.... w przeciwienstwie do psow gdy sa szczesliwe to wola sie polozyc i wyciagnac badz poniesc do gory ogon, a nie latac jak jakis wariat kolo czlowieka i uchodzic za "łydkojebca" (taki mały piesek, co jak ci sie przyssie do nogi to robi z nia ciekawe rzeczy)...

A ja osobiscie psow bardzo nie lubie ;-)))
Kaczor
Psy sa fajne i aportowac potrafia, a koty nie.
elvis
coz.. pewnie mnie zlajacie ale... krytykujcie smialo

w domu nie chcial bym miec zadnego zwierzaka ani kota ani tym berdziej psa (a delfina juz napewno nie:)) osobiscie nie zywie do nich nienawisci(jestem za ochrona gatunkow itd) ale nie lubie jak cos mi sie paleta pod nogami, sra po katach, smierdzi bo sie samo nie myje.

Zwierze przyjacielem? niby w jaki sposob? biorac psa za przyjaciela takim samym przyjacielem moze byc rzecz materialna np troszcze sie o samochod a on mnie wozi gdzie chce. chyba ze ktos chce mowic do psa/kota bo chce sobie porozmawiac, wygadac sie bo nikt go nie chce sluchac w wsrod rowiesnikow, wiec zamyka sie w domu i zali sie swoim rybkom jakie zycie jest ciezkie...potrzebuje towarzystwa wiec znajduje sobie idealnego kolege ktory zawsze wyslucha nigdy nie powie 'nie' zawsze siedzi pod drzwiami i czeka az wszychmocny bog - wlasciciel przyjdzie z pracy zainteresuje sie , da mu jesc. A tu zonk przychodzi pan ale jest bardzo zly(nie dostal podwyzki) i zamiast miski z wiskasem pies dostaje wielkiego kopa i wylatuje za drzwi z jekiem. a na drugi dzien pan znajduje go rozplaszczonego na asfalcie... Coz - mysli sobie - i tak mi sie juz znudzil, jutro kupie sobie malego slicznego koteczka...
kazik_
Zapoczątkowane przez Sajdon

A koty sa fajne - w jedenj fajnej o kotach klsiazce czytalem, ze tak wlasciwie osoby, ktore nia mialy z kotami na dluzszy czas do czynienia nie potrafia docenic ich (...)

A ja osobiscie psow bardzo nie lubie ;-)))

a miales psa zeby moc to porownywac? smile.gif bo ja mam i to i to smile.gif
GRIGORIJ
Po pierwsze - nie tylko ludzie zabijaja dla przyjemnosci - robi tak wiekszosc naczelnych i ponoc niektore węze..

Po drugie - koty potrafia byc wredne (ocywiscie nie wszystkie) - maja o sobie wielkie mniemanie - ogolnie calkowicie nie uwazaja na czlowieka - maja go w du..e - kot potrafi zrobic krzywde (podrapac, ugryzc) i wogole nie zdaje sobie z tego sprawy.. tymczasem pies wie kiedy przeholowal - ma pewne wyczucie.. - wiem, bo tez mam jedno i drugie...
Mathaus
KOTY!!! Ludzie!!! Wypowiadacie się na temat psów, a sami pewnie w życiu nie mieliście nic wspólnego z kotem. Pies jest wierny jak cholera, no i co z tego... Że przyjdzie do ciebie jak go zawołasz? Co to za sztuka? O wiele większą satysfakcje daje tobie to, gdy kot przyjdzie, kiedy wyciągniesz do niego rękę. Jest to dla ciebie znak, że zwierzak cię zaakceptował i nie jest tak głupi i naiwny jak poczciwa psina. Koty rulez. Sajdon, jak będziesz w weekend nah posen, to wpadnij do mnie, dam ci się podrapać przez Pike'a (o ile będzie chciał smile.gif)
Kaczor
Jak wyciagasz reke, to kot pewnie mysli, ze masz dla niego jakies zarcie, a pies przychodzi bezinteresownie smile.gif.
Sajdon
Kaczor > zabawne tezy mowisz - jeszcze nie spotkalem kota, ktory by jadl komus z reki! A psy to chyba wszystkie! kt jak podchodzi to nawet na reke nie spojrzy ani nie powach, tylko czule sie otrze, a pies? Jak wystawiam reke do psa (np. u znajomych) to podchodzi do mnie takie sliniace sie cos, lize mi reke a jak stwierdza, ze nie ma nic ciekawego to odchodzi! I to nie tylko w jedym przypadku - mam niestety duzo znajomych z psami.

Kot jest ziwerzeceim dosc plochlio tez zalezy od wychowania) i jak do ciebie podejdzie i zacznie sie lasic, to nic ci nie grozi (no, chyba, ze pociagniesz za ogon ;-)), a jak podejdzie pies i zzamerda ogonem, to nigdy nie mozna byc pewnym, ze zarz sie na ciebie nie rzucie, nie zacznie szczekac, skakac czy cos innego...

A tak poza tym - psom ja nigdy nie ufam - wole je obejsc z daleka niz sie zblizac. I dodatkowo - koty zazwyczaj nie smierdza i sa czystymi stworzeniami... a widzieliscie moze kiedys czystego psa (o ktorego niks szczegolnie nie dba) - poza jamnikami oczywiscie bo to to nawet nie ma sie gdzie zabrudzic... ;-))) Koty nawet bezdomne maja czesto bardzo ladna, lsniaca i czysta siersc.

Mathaus > a gdziem mieszkasz? ;-)
Kaczor
Tamtego nie mowilem do konca serio smile.gif, ale i tak wole psy (zwlaszcza gotowane wink.gif)
Hammer
Ja tam wole kotki... w każdym tego słowa znaczeniu :bs: psy też lubie, ale nie w takim stopniu.

BTW: Tylko mi aluzji nie robić :jezyk:
Obsydian
Hammer zoofil ;] ...

a tak nawiasem mówiąc HotDog z keczpuem rulez ;] ...

mówiłem już że tych z kurwy synów to palnikiem po dupie połechtać ? ;] ...
Hammer
Specjalista się odezwał ;-]

A lubicie Wykopki Dogs ? wink.gif
Sajdon
Ze co? Wykopki Dogs?? Co to k** jest?

BTW, zawsze chcialem zjesc psa... tzn pojsc sobie do jakiejs chonskiej czy wietnamskiej restauracji i zamowic np. shabowe z psa... mialbym niezla satysfakcje.... a resztki z kotleta zapakowalbym w woreczek i dal psu sasiadow... pozniej ze spokojnym sumieniem moglbym nazywac go kanibalem, swinia i najgorszym psem jaki widzial swiat.... jamnik pier***ony! ;-)
Hammer
Sajdon > Nagiej Broni nie oglądałęś? wink.gif
Sajdon
Ja generalnie telewizji nie ogladam - jedynie Discovery i National Geographic... no, moze od czasu Fakty w TVN i czasami BBC.... a filmy to ogladam w kinach badz na kompie...
Vermin
telewizja klamie, telewizja mnie nie zlamie
Obsydian
TV w obecnych czasach nie ma do zaoferowania nic konkretnego ... jeden wieliki bełkot dla dewot i bereciar ... (tak sie u nas mówi na babcie w beretach zasiadających w trawmajach i autobusach wink.gif, bijących sie z każdym o miejsce X_O). Luz MaRyja, Rydzyk na plebanii i, D jak Dupa ... czy tym podobne filmidła, nic nie wnoszące w edukację mas ...

o Wiadmościach nie wspomne ... na TVP1 sąuploitycznione, a TVN nie pokazuje nie wygodnych tematów i odbiega z kraju na świat ... tak czy owak trzeba szukać samemu informacji

tak ja kto jest z Irakiem obecnie ... ale to inna sprawa, tam rządzi propaganda dane Amerykanów trzeba mnożyć x2 a Irakijczyków dzielić /2 a z otrzymanych wyników wyciągamy średnią ... i na odwrót ... zależnie od przypadku.

tak wogóle to co ja chciałem powiedzieć ??? ... a tak do ziemi z tymi kurwimi synami :fboy:
DrPotf0r
a ja ogladam tylko diabelski młyn, łapu capu... i mash'a ... reszta to bzdury ktorymi sie nie interesuje...
Obsydian
Ja bym sobie chętnie jakiegoś starszego star treka oglądnoł z lat 60 ... ale to moje pobozne zyczenie ...
Sajdon
No widziesz, my kazdy watek potrafimy zepsuc! ;-)))
kazik_
bo powinna byc sonda "ulubiona pozycja" albo cos takiego
Hammer
Ta, ja zachodze do szkoły i ni z gruszki ni z pietruszki qmpel przynosi czasami po 2-3 filmy w DivXie... wiecei jakie, taki o nieprzyzwoitych żeczach wink.gif Nawet mi się tego niechce już oglądać...

BTW: My lubimy psuć wątki wink.gif
Sajdon
Fajnie masz..... filmy udaje mi sie zalatwic tylko od czasu do czasu.....
Hammer
JA top zbytnio nie załatwiam żadnych filmów, u nas przez szkołe cuda przechodzą... :cool:
Sajdon
A Shub Niggurath znowu tylko o jednym... no, ale w kocu wlasnie o tym jest ten watek ;-)))))))))
Hammer
Ten wątek jest jedymym który ma w tytule te sprawy... a podteksty to są w kilku wontkach wink.gif
TEDI
no może faktycznie przeprowadzimy rozmowę zgodnie z obowiązującym tutaj tematem????

co wy na to?
elvis
dobra Tedi mozesz zwierzyc sie pierwszy...wink.gif
Hammer
Pewnie zaraz opowie nam o swojej miłosnej przygodzie z własną rękom wink.gif
Mss Teqila
no panowie jestem bardzo ciekawa co wy nawypisujecie w tym watku...hmmmm... coraz bardziej mnie to zastanawia...hmmm i jeszcze raz hmmmm... tak wiec Panowie slucham z uwaga waszych wpowiedzi...akcja...hihihihi:cool: wink.gif :bs:
Spider
Hmm ze tak zrobie to szybko i bezbolesnie (jak by co to nie bylo do tematu tylko do sposobu napisania posta)

1. Co do kotow i psow:

Mam w domu oba, i tu musze potwierdzic wszystkie za dotyczace kotow, sa czyste, pachnace (nio chyba ze przylezie prosto z piwnicy czy ze strychu) i rzczywiscie jest duzo wieksza radosc gdy przyjdzie do ciebie kot niz pies.

Psy fakt faktem tez sa fajne zwlaszcza jak ktos ie lubi bawic ze zwierzetami (to tez nie jest nawiazanie do glownego tematu) bo np z kota jak sie ulozy spac to raczej ciezko przekonac zeby wyszedl z toba na ogrodek pobiegac czy cus.

Ale generalnie prowadza KOTY.

2. Co do ludzi:

Utopic w kwasie Kurwy synow

3. tak teraz nawiazanie do glownego watku.

To co Shib pisal na poczatku to nie tylko tatoo musi byc. Moze nie do konca i wszystko. Ale mozna sobie wypracowac taki zwiazek. Ogoleni wydaje mi sie ze raczej ciezko, ale da sie.

A tak bardziej intymnie to powiem wam w zaufaniu ze moja ulubiona pozycja to .....

....

....

aaa hehe chcielibyscie wiedziec :]

Nio dobra skoro ma byc o sexie to proponowalbym jednak jakies demonstracje wrzucic na forum :>

Tak sie zaczyna :przytul: pozniej :calus: pozniej dochodzi do buziaczka jeszcze :jezyk2: a na koncu [CENZURA]
Vermin
Spider napisał(a)

....

....

aaa hehe chcielibyscie wiedziec :]

Nio dobra skoro ma byc o sexie to proponowalbym jednak jakies demonstracje wrzucic na forum :>

Tak sie zaczyna :przytul: pozniej :calus: pozniej dochodzi do buziaczka jeszcze :jezyk2: a na koncu [CENZURA]

aha...więc tak to się robi...cholercia, (s)ekspert z Ciebie! :glupek2:
Spider
Nio ba !!! - i nie zebym nie byl skromny.

Ja jak slysze slowo sex to sie rumienie ohmy.gif

POWAGA biggrin.gif
Sajdon
Spider > niezla instrukcja obslugi ;-))

BTW, Spider > sam stwierdziles, ze: kotki rulesss! ;-)
Spider
Ja fiem, nie mam nic a nic do kotkof.

Mam w domku futrzaka i go bardzo lubie, zwlaszcza jak sie lasi, albo jak spi na kolanach gdy gram na kompie.
Sajdon
No to zupelnie jak ja ;-)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.