Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Forum Reaktor'a
SHAMO Fallout Community > Post Kultura > Reaktor > Komentarze
Kamilos
Czyżby zainteresowanie forum i samym Reaktorem nagle siadło po przenosinach... ?? Wielka szkoda :|
Kamil
Zainteresowanie zwiększy się po wydaniu drugiego numeru ;]
Abadon
W tym roku?
Wolv
A owszem. smile.gif
czechu
Ciekawe tylko co bedzie pierwsze, Reaktor #2 czy F***** Wateland smile.gif
Kamil
QUOTE (Abadon @ 03-09-2006, 08:08)
W tym roku?

Brak Ci wiary wink.gif
entrop
raczej cierpliwości smile.gif
Wolv
QUOTE (czechu @ 03-09-2006, 09:07)
Ciekawe tylko co bedzie pierwsze, Reaktor #2 czy F***** Wateland smile.gif

FuWa podobno ma być jutro.

QUOTE (entrop)
raczej cierpliwości

To przychodzi z wiekiem. Jeszcze dojrzeje. tongue.gif
Ogoniok
Forum zina zostało zamknięte, ponieważ przenieśliśmy się na Shamo. Zainteresowanie zinem nie spadło, wyczerpał się po prostu temat pierwszego numeru. Numer drugi znów rozbudzi naszych czytelników. A co do FW... Ech, nie będę się wypowiadała.
Abadon
QUOTE (Wolv @ 03-09-2006, 11:39)

Jeszcze dojrzeje. tongue.gif

W zyciu!

Wypraszam sobie!

To jakies insynuacje!
Kamilos
QUOTE (Ogoniok @ 03-09-2006, 14:57)
Forum zina zostało zamknięte, ponieważ przenieśliśmy się na Shamo. Zainteresowanie zinem nie spadło, wyczerpał się po prostu temat pierwszego numeru.

Ale ja pytam o ruch na forum/tablicy na starym bylo fajnie.. i pogadać było zkim i o czym....
Kamil
A jaki problem masz w tym tutaj? Jak chcesz to gadaj, chcesz to zakładaj topiki. Byle rozsądne.
Shafa
Ello zgromedzenie!.
Ja w sprawie artykułu o OT pióra Marteeneza. Pewnie uznacie to za upierdliwość ale po dyskusji z Boon'em stwierdziliśmy że trzeba cosik sprostować.
Po pierwsze nie jesteśmy NAJEMNIKAMI. Najemnicy to ekipa ze strony Walkera.(z nimi się nie lubimy wink.gif ). Cytując "...najemników zwanych Bounty Hunters...". Nie najemnicy tylko łowcy głów. tak to to się tłumaczy. heh.
Druga sprawa cytując: "...(BH),którzy reklamowali się jako najemnicy od wszystkiego...".Otóż nie od wszystkiego. Jak sama nazwa wskazuję my łowimy głowy. I tyle. Ew.zlecenia opierające sie na zabijaniu podczas jakiejś wiekszej rozróby. To nas kręci i taki mamy profil LARP'owy.
Tak gwoli wyjaśnienia w moim odczuciu to najemnik jest to człowiek (mutant/ghul/deathclaw) którego się wynajmuje za kapselki do jakiegoś zadania. Czy to zabicie kogoś czy to popilnowanie butelki piwa w bu..barze jak właścicielowi zachce się do toitoi'a. BH to najemnicy ale wyspecjalizowani w łapaniu/zabijaniu wskazanych przez klienta osób lub ich grup przez co inaczej są nazywani.
Nalegamy by odróżniać te dwie sprawy bo potem ludzie nie wiedzą kogo opierniczyć a kogo pochwalić. A przecież tu chodzi o prestiż i referencje.(no i kapselki) Jak kogoś zawiodą najemnicy i myśli że BH należy do najemników to już do nas nie przyjdzie z walutą. a przecież za coś musimy żyć. Bergi się same nie zakupią. wink.gif
MartEEnez
Pewnie uznacie to za upierdliwość

A jakze by inaczej tongue.gif ?

Po pierwsze nie jesteśmy NAJEMNIKAMI

QUOTE (Wikipedia)
Najemnik (ang. mercenary) to:
- osoba, która w celu zdobycia korzyści majątkowej, podejmuje się wykonania zbrojnego zadania...

Jak dla mnie wasza działalnosc podpada dokłądnie pod tą definicję - nie napisałem ze jestescie "Najemnikami" jak zwyklo sie mawiac potocznie na OT, na ekipe Walkera, ale najemnikami z profesji...chyba jasno i wyraznie jest tam to napisane? :>

"...najemników zwanych Bounty Hunters...". Nie najemnicy tylko łowcy głów. tak to to się tłumaczy

patrz punkt wyzej

Druga sprawa cytując: "...(BH),którzy reklamowali się jako najemnicy od wszystkiego...".Otóż nie od wszystkiego. Jak sama nazwa wskazuję my łowimy głowy. I tyle. Ew.zlecenia opierające sie na zabijaniu podczas jakiejś wiekszej rozróby. To nas kręci i taki mamy profil LARP'owy.

No tu faktycznie mogłem sprecyzowac ze drobinicy nie bierzecie i interesuja was tylko "personalne" zlecenia wink.gif . Mea Culpa

Tak gwoli wyjaśnienia w moim odczuciu to najemnik jest to człowiek (mutant/ghul/deathclaw) którego się wynajmuje za kapselki do jakiegoś zadania. Czy to zabicie kogoś czy to popilnowanie butelki piwa w bu..barze jak właścicielowi zachce się do toitoi'a. BH to najemnicy ale wyspecjalizowani w łapaniu/zabijaniu wskazanych przez klienta osób lub ich grup przez co inaczej są nazywani. Nalegamy by odróżniać te dwie sprawy bo potem ludzie nie wiedzą kogo opierniczyć a kogo pochwalić. A przecież tu chodzi o prestiż i referencje

Definicje najemnika juz wyasnilem powyzej. Jak dla mnie jestescie takimi samymi najemnikami w encyklopedycznym tego slowa znaczeniu jak inne frakcje - z tym wyjatkiem ze macie sprecyzowany "profil" dzialalnosci, ktory jest w dodatku podkerezlony w nazwie wląsciwej waszej ekipy - czyz nie? smile.gif

(a co do prestiżu to wątpie zeby wam ta działalnosc prestiz przynosiła... hłe hłe biggrin.gif wink.gif )
Shafa
QUOTE (MartEEnez @ 04-10-2006, 16:05)
Pewnie uznacie to za upierdliwość

A jakze by inaczej tongue.gif ?

Czyżbym Cię denerwował? hihi

A co do reszty to w sumie się zgodzę.Masz rację. Widać w swoim poscie nie udało mi się zawrzeć pewnej myśli (ciezko mi się wysławiać słowem pisanym). Mnie i resztę BH odstręcza nazwa "najemnicy" z pewnych względów i z ekipą Walkera nie chcemy mieć nic wspólnego. No chyba że mamy na nich kontrakt. To nawet znizkę strzelimy wink.gif. Takie tam perypetie offgame'owe.
Po prostu jak się pisze o BH to niech to będzie BH a nie generalizując "najemnicy". I tyle.
A tak swoją drogą to tego Reaktor'a to sobie druknąłem w całości. Dobry kawał pisania. Strasznie miło się czyta do poduszki przy piwku. heh.
Ogoniok
Jest mi niemożebnie miło z tego powodu. smile.gif
Kamilos
Widzę ża na ukrytym redakcyjnym forum wrze - znakiem rychłego 3 numeru mam nadzieję smile.gif Powodzenia.
Ogoniok
Heh, to nasza słodka tajemnica, kiedy numer będzie. Niuchaj uważnie... biggrin.gif
Kamilos
A co tu niuchać trzymiesięcznik to łatwo policzyć. Na mój nos w połowie grudnia, będzie na gwiazdkę( może w załączniku jakiś CeDek na prezent wink.gif ), chyba że się uwiniecie wcześniej smile.gif
eden
Myślę, że Cię węch nie myli;)
Ciekawy jestem swoją drogą, co tam u konkurencji, kiedy FuWa wydadzą, i czy w ogóle?
Kamilos
QUOTE (eden @ 21-11-2006, 15:00)
Myślę, że Cię węch nie myli;)
Ciekawy jestem swoją drogą, co tam u konkurencji, kiedy FuWa wydadzą, i czy w ogóle?

Nie wiem co z FuWem, ale forma pierwszego numeru była porażką (nie dąło sie tego czytać).

Idąc dalej za moim nosem to coś mi się zdaje drogi edenie (dlaczego z małej litery?), żeś zasilił swą mądrością i osobą szeregi Re(d)akcji. Miło.
eden
Faktycznie zasiliłem, ale tak na pół etatu w zasadzie.
Liczyłem na to, że FuWa nr2 nas jakoś zdopinguje (nie żebyśmy nie mieli motywacji, ale fajnie by było, gdyby ukazywały się dwa różne ziny post-apo).
A ksywka od zawsze z małej była, teraz już jakoś nie wypada nawet się z dużej pisać. Jeszcze ktoś może pomyśleć, że się eden zarozumiały zrobił na stare lata czy coś;P Mnie tam obojętne w sumie, czy się mnie z dużej, czy z małej pisze.
Kamilos
Czyżby nie udało się przed świętami ??

Ja chcę nowy numer !! <rozbeczałem się jak dziecko> wink.gif
bio_hazard
slyszalem ze jak mikolaj sie nie opije to bedzie akurat pod choinke smile.gif
Ogoniok
Właśnie poszedł do Pana Koordynatora, czyli Wilczyska. smile.gif
Wolv
Zin już jest! Zapraszam do pobierania, czytania i komentowania w TYM wątku. smile.gif
Micronus
A ja mam prośbę, moglibyście przemutować #1 do .pdf. To htmlowe ustrojstwo jest średnio przyjazne w odbiorze w porównaniu do pdfa.
Ogoniok
Prawdopodobnie stanie się to po Sesji, na razie mam za dużo roboty z analizą matematyczną i innymi głupotami. Ala wszystko dla naszych czytelników! smile.gif
Wolv
Lizuska. tongue.gif
Kamilos
QUOTE(Ogoniok @ 06-01-2007, 18:33)
Prawdopodobnie stanie się to po Sesji, na razie mam za dużo roboty z analizą matematyczną i innymi głupotami. Ala wszystko dla naszych czytelników! smile.gif

Koleżanka po fachu ? wink.gif Studiowałem matmę.

EDIT: Co się dzieje z 4 numerem ?
Micronus
A co dzieje się z szósteczką? Tak trochę zastój widać na forum "R", czy projekt żyje jeszcze, czy zamulił na dobre?
Wolv
Żyje. Tylko laga ma. Również z mojej winy, bo nie mogę doskrobać Odprawy. Ale bez obaw - będzie. smile.gif

O właśnie, przy okazji - ogłoszenie: Wynajmę ponętną panią z bacikiem w charakterze mobilizującej muzy. :>
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.