Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Obudzta się ludziska! Awaken JUZ YEZD!!!
SHAMO Fallout Community > Większe Modyfikacje Fallout'ów > Awaken
Pages: 1, 2, 3
Kmieciu4eveR
Papa's Got a Brand New Bag!

Czyli pierwszy mirror z długo oczekiwanym modem już stoi!

TUTAJ KLIKADŹ I SCIUNGADŹ

Tylko patrzeć jak zaczną pojawiać się nowe servy, według wzoru na ciąg geyometryczny.

Awaken jest jaki jest i się to nie zmieni - oczywiście do czasu pierwszego pacza tongue.gif
bARyLA
aaaaaaaaaaaaaaaaa

w koncu smile.gif biggrin.gif smile.gif biggrin.gif smile.gif biggrin.gif :2guns: :2guns: :2guns:

Zna ktos jakis dobry programik wspomagajacy zgrywanie?
Mathaus
Którny to lenguydż werszyn? Jeśli PL, to czy będzie chodzić z FOT US i czy wypuścicie pacza anglizującego?
kazik_
to jest zdaje sie polska wersja
Pipboy
wow. Mam już 1% używam wspomagacza Flashget transfer wacha mi się pomiędzy 9.25 a 11.00 czyli całkiem całkiem:bs:
Tuszko
A ja mam 0 % i 42 heury zostaly do sciagniecia

(uzywam GetRighta) smile.gif
kazik_
jakby co to zrobilem tez update strony (caly jeden news o premierze i dodanie linkow do "download" smile.gif )
Mathaus
Możecie wrzucić na stronkę lub puścić mi mejlem locale zangielszczające? Nie powinno to zająć dużo miejsca, a z tego co wiem, to wersja US bedzie się pluła o brak chara do polskich znaków i nie chce mi się ciągnąć tego 2 razy.

Mój mejl: klamath@interia.pl
bARyLA
biggrin.gif idzi calkiem niezle

jeszcze tylko jakies 8-9h;)

a ten Flashget jest calkiem calkiem:D
Gambit
Mam 45 kilo na sek. (nie używam niczego tongue.gif) tylko szkoda że mody do fallouta nie mogą ważyć mniej sad.gif
kazik_
Zapoczątkowane przez Mathaus

Możecie wrzucić na stronkę lub puścić mi mejlem locale zangielszczające? Nie powinno to zająć dużo miejsca, a z tego co wiem, to wersja US bedzie się pluła o brak chara do polskich znaków i nie chce mi się ciągnąć tego 2 razy.  
Mój mejl: klamath@interia.pl
locale to nie wszystko jeszcze pozostaja filmiki (50mb) ktore sa w innej wersji jezykowej, pozatym ang nie jest jeszcze gotowy
Mathaus
Nie chodzi mi o całkowitą wersję angielską, tylko o to, żeby mi chodziło... W filmikach moge wyłączyć subtitle, albo zmienić do nich locale'a i będzie działać. Tak więc macie gotowe anglojęzyczne locale, czy będę musiał zmieniać to ręczne?
kazik_
w awakenie sa wsadzone polskie czcionki (gui\fonts) wiec nic sie nie bedzie pluc a jesli bedzie to poweidz (ale najpierw sciagnij i sprawdz czy dziala)
Pipboy
Gambit 45.0 !? co ty masz? światłowody????
bio_hazard
hehehe... a mnie sie sciagnelo w 1.28.28 biggrin.gif...

Ale co z tego jak nie wiem kiedy zagram.... W domu kompa nie mam... Ale moze na kompie w robocie wygospodaruje troche miejsca (tylko czy czasu - to nie wiem) ... Ile to w sumie bedzie potrzeba Gb??
Pipboy
10% i 4 h...No ale moge poczekać... :neutral: Bio_Hazard...moi ziomkowie nazywają to POST, nie mieć kompa w domu...stary, ty to masz nerwy :eek:

edit:

51%
bARyLA
pelna instalka Taktiksa to kolo 1,8 Gb + 150 mega Awaken:D

jakby nie liczyc ze 2Gb
bio_hazard
Pipboy >> noz coz - takie zycie - przeprowadzilem sie niedawno na swoje, to kompa siostrze zostawilem (jako ze sztudiruje informe i raczej by sie bez niego nie obeszla smile.gif)

A ja i tak prawie caly dzien w robocie, przy kompiku stoje, wiec jak przychodze do domu to i tak by mi sie pewnie nie chcialo przy nim siadac... Czasami zaluje, bo bym se jakiego filma obgladnal, albo chociaz Canal+ zdekodowal, ale trudno sa inne sprawy - na razie wazniejsze....

A o co ci chodzi z tymi nerwami - bo nie zaczailem???

baryla >> a jak te 2 Gb potraktuje boosterem to mi sie zrobi 4Gb - tak?
Priest
Do Bio_Hazarda - masz absolutną rację - po Boosterze zajmuje ok. 4 GB. Ale nie wiem czemu gdy zboosterowałem swojego tacticsa to zaczął mi bardziej przycinać i wogóle gorzej chodzi. także jestem za normalną instalką.

A tak poza tym: ET LIST !!!!!

WRESZCIE BEDE MÓGŁ POGRAĆ W JAKĄŚ NORMALNĄ GIERKĘ -POZA TACTICSEM OCZYWIŚCIE
.:] Space Ace [:.
achhhhhhh at last ! biggrin.gif już 1 % i 1,5 h ściągania przy prędkości 28,4 kb/sec getrightem ! jutro na wywalke idzie arcanum i powraca ft ! ahhhhhh wkońcu.........
DargH
No, na twoim miejscu Ace bym sie nie cieszyl. Nie jestes juz potrzebny, Awaken wyszedl. Bede wnosil o zbandowanie twojej osoby.

biggrin.gif zartuje ofkoz biggrin.gif
Pipboy
Ja mam zajebiście wolny transfer:evil: zaledwie 11.25 a wy? od 20.00 w góre...czuje się...jak modem...
bARyLA
chcialbym miec 11.25 wink.gif

zgrywam juz 5h i mam 78%
kazik_
ja mam srednio 4 kb/s ale to modem to nie ma sie czemu dziwic smile.gif (a jaki spuprazj, ja czyli ten co robil tego moda sam go zciagam biggrin.gif)
bARyLA
Ej panowi co jest?

Zainstalowalem, odpalam i co?

wyskakuje "plik BOS.exe jest połączony z brakujacym eksporterem MSS32.DLL:_AIL_auto_update_3D_positin@8."

co to ma niby byc?????????
kazik_
:eek: yyy nie mam pojecia co jest, kmieciu testowal i mu dzialalo, a jaka masz wersje FT? PLke czy ang? i czy jest spaczowana do 1.27
bARyLA
wpadlem w panike ale juz wiem o co chodzi mam wersje 1.25:(

wi ktos gdzi mogo dostac pacza?
Mathaus
U mnie wszystko goodie... Wersja US 1.27, wsio chodzi, tylko niektóre gemby w tutorialu się nie ładują...
kazik_
pacza mozesz sciagniac z tad http://62.179.10.172:79/Fallout/download_ft.html

ale jest jeden zonq otoz instalka nadpisuje bos.exe (inaczej nie da sie tym installerem zrobic skrotu) wiec MOZE (ale nie musi) byc problem ze spaczowaniem wersji polskiej (on moze sprawdzac wersje pliku exe, ale chyba sprawdza gui.txt czy cos takiego) w przypadku fiaska z instalacja 1.27PL sciagnij angielskiego pacza 1.27 i zainstaluj awakena jeszcze raz
bARyLA
Dzieki kroffa:D

co sie nkombinowalem to moje;)

mam nadzieje, ze bylo warto:D
Pipboy
Patcha mam Ft mam awaken mam wszystko pięknie zainstalowałem ale jak włancza się awakena? wiem, wiem lamerskie pytanie....
Pipboy
Bahahahaha...skrót był na pulpicie...ale jam głupi....sorka
Mathaus
Zapoczątkowane przez bARyLA

mam nadzieje, ze bylo warto:D

Warto, warto... Tylko, że... muszę Wam jedno zarzucić...

Chamy świnie bydlęta!!! Mam jutro zerówkę z rachunku prawdopodobieństwa i miałem zamiar się pouczyć!!! A tak najpierw czekałem aż się ściągnie, potem wysiadł prąd, później ściągnąłem i teraz GRAM!!! Nie mogliście tego wypuścić jutro???biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
kazik_
aha, nie biegnijcie tylko od razu na pałę na CBB dobrze jest wczesniej troche sie podpakowac (4-5) to bedzie latwiej (aczkolwiek w sumie mozna ta lokacje slabsza postacia (1-3 lev) tez ukonczyc) a no i podstawa, PAMIETAJCIE DZIECI BY CZESTO ROBIC SAVEY NA ROZNYCH SLOTACH smile.gif
a ja specjalnie się dziś poświęciłem wsatłem 6:30 i mam transfer 90 kb/s ! i tylko 20 min sciągania ! ludzie żeby tak się wszystko ściągało.....
Obsydian
Po co sie tak spieszycie ? ;] pierwsze relejsy są zabugowane smile.gif
Abadon
20, 45, 90 kb...

A ja jak zobaczylem 14 to sie cieszylem sad.gif.

Ale nic to, poczekam:jump:

A te programy to skad mozna zassac? (flashget, getright)
G0nz0
gratuluje ukonczenia prac.
bio_hazard
Priest >> u mnie bylo to samo - nie dosc ze po potraktowaniu FT boosterem rozmiar zrobil sie x2 - to wcale nie zauwazylem zeby mi taktik lepiej chodzil ... :/
Gambit
Heh. Kup se większy procek i karte graficzne. I ten booster to jest jakieś ******. U mojego kumpla to też nic nie daje. Ja też to kiedyś miałem ale się doczekałem lepszego kompa. biggrin.gif:D:D:fboy:
Kmieciu4eveR
Bo w boosterze trzeba zaznaczyc opcje, żeby usunął pliki BOS. Wtedy zajmuje +- tyle samo miejsca, u mnie FT+Awaken nie przekracza 2 giga. Jeśli komuś szczególnie brakuje miejsca może usunąć (bo uzyciu boostera) z katalogu CORE takalog missions i movie.
Sajdon
U mnie chcialo sie sciagac ponad 14 godzin, wiec sobie podarowalem... skzoda, ze nikt nie zrobil mini Akwenu z mysla o modemowcach... :-)
FalleN_AngEL
Ja sie juz wziolem za sciaganie cudenka biggrin.gif jak na patriote przystalo ktoory czekal na promyczek nadzieji : hehe smile.gif

ps. Pozdro dla Awaken TEAM'u smile.gif :bs:

A teraz wyczekujemy na Awaken 2 i Polish-Łejsted smile.gif hihi
sajdon daj mi kase na płyte to ci nagram, a jesli chodzi o premiere to zapomnieliśmy o najważniejszym - trza to oblać smile.gif :brynda:
Ausir
Jako jeden z niewielu Polakow udzielajacych sie w miedzynarodowej spolecznosci Falloutowej mam pytanko - kiedy angielska wersja? smile.gif
kazik_
Zapoczątkowane przez Bio_Hazard

Priest >> u mnie bylo to samo - nie dosc ze po potraktowaniu FT boosterem rozmiar zrobil sie x2 - to wcale nie zauwazylem zeby mi taktik lepiej chodzil ... :/
bo dysk cie sie pewnie zfragmentowal (porozrzucal te wszystkie pliki po calym dysku) przez co czas dostepu do nich sie wydluzyl zamiast skrocic o rozpakowanie

Jako jeden z niewielu Polakow udzielajacych sie w miedzynarodowej spolecznosci Falloutowej mam pytanko - kiedy angielska wersja?
nie wiem, txt jest praktycznie przetlumaczone ale trzeba "zrobic" filmiki (ta procedura jest czasochlonna, nie mowiac o wysylaniu tych filmikow, chociaz w sumie moze sprobuje na uczelni wyslac) a no i JJ86 musi przeczytac te txt po ang i sprawdzic czy nie ma byków
Pipboy
Heh mam psa w drużynie, fajnie nie? szkoda że nie nazywa się dogment....

edit:

jestem już w złomowisku....
a dostaliście takigo critica z pałki ?
Pipboy
Ten gang załatwiłem nie tracąc ani jednego punktu HP :bs: a twój ledwo trzyma się na nogach....
tylko ja gram myślicielem a nie wojem !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.