Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pomysl - Fani postapo poszukiwani :)
SHAMO Fallout Community > Inne Projekty Postnuklearne > Afterfall
intoxicate
Wpadlem na pomysl, by jakos rozkrecic Community, poprzez stworzenie prostej (dwujezykowej) gry przez www w klimatach postapokaliptycznych.

Chcialbym wiedziec czy ktos bylby zainteresowany takim projektem, wspierany bedzie przez Afterfall Community i jezeli zbierzemy team na pewno porozmawiam z Obsydianem o jakiejs wspolnej wspolpracy.

Ktos chetny - pisac.
VaultDweller
Ja jestem chętny smile.gif tylko objaśnij dokładniej na czym by to polegało smile.gif
Obsydian
into - zainteresuje mnie i uchyl rąbka tajemnicy ;] ...
Mef
Ja się z chęcią zgłoszę do tłumaczeń z naszego na ynglysz. Miałbym tylko taka małą sugestię, żeby z tego nie robić ŁOgejm ani podobnych, tylko raczej coś fabularnego... a niechęć przed taką konstrukcja u mnie stąd, że wczoraj porzuciłem AshWorld zanudziwszy się szukaniem przeciwników na amen unsure.gif
VaultDweller
No niebądź taki skryty... opowiedz nam coś więcej smile.gif
WhiteHead
Ja rowniez moge pomoc, jezeli bede tylko w stanie wink.gif
intoxicate
Jeszcze tylko znajde programsite i bede mogl powiedziec cos wiecej. narazie pomysl i szukam ludzi
intoxicate
ok mam juz programiste, ktory ma szkielet gry mmo, potrafi cos takiego zrobic. Za kilka dni dam informacje i otworze rekrutacje. Gra sieciowa z fabula, questami, swiatem, lokacjami, ekwipunkiem, systemem podrozy, mapa glowna etc...
Obsydian
into edytuj wcześniejszego posta o ile nie chcesz ostrzeżenia ;]
kivan_666
swietny pomysl ! o graczy raczej nie musisz sie martwic ... biggrin.gif
Loombago
Ja myślę, że 1 programista to dużo za mało jak na grę w przeglądarce. Jeśli korzystacie z jakiegoś gotowego silnika na licencji GPL to powodzenia. Takie silniki są przejrzane na wylot i będziecie mieli tylu oszustów, że szkoda gadać, nie mówiąc o możliwości zniszczenia bazy danych itd. Zbierzcie 3-4 programistów poszukajcie adminów i moderatorów i dopiero zacznijcie cokolwiek robić. życzę Wam powodzenia i świeżych pomysłów bo mam dość klonów ogame czy bitefight.
intoxicate
Loombago to co chcemy zrobic jest wystarczajaco proste dla jednego programisty, tymbardziej ze ma juz gotowy core silnika. Dobrze wiem o tym ze przy takich grach glownym zagrozeniem jest oszustwo, wiec sie nie martw smile.gif

//zreszta ja przy tym projekcie tylko sprzatam (czyt-koordynuje)
Hassan
A czy ta gierka będzie się toczyła w świecie Afterfalla?
intoxicate
Nie, ta gra nie ma nic wspolnego z Afterfallem i nie jest robiona przez Intoxicate Interactive. Poprostu spolecznosc ja robi pod naszym patronatem i moja pomoca.
Zoor
Intoxicate, mogłbyś podać jakieś konkretniejsze informacje, choćby zarys pomysłu, o czym to ma być? Po prostu ciekaw jestem, co tam smażycie i inni zapewne też - bo że to ma być gra przez www wszyscy wiemy, ale może by tak coś bliżej?
intoxicate
Narazie nic blizej nie powiem. jeszcze jakies 2-3 tygodnie preprodukcji i bede mogl powiedziec juz konkretnie co to bedzie i kiedy bedzie.
nathaniel26
tylko kto się zajmie jedną z najważniejszych rzeczy: fabułą??
intoxicate
Narazie sa 4 osoby razem ze mna, pozniej moze zaczniemy rekrutacje jezeli bedzie taka potrzeba, kto bedzie zajmowal sie fabula?
Nie bedzie takiego czegos jak konkretna fabula, ale beda questy.
Hassan
W sume pisać lubie, powiedz Intoxicate co trzeba napisać na próbe to spróbuje.
Krwawy
No i co dalej?
rolleyes.gif
intoxicate
robimy, nikogo nie potrzeba (byla szansa sie zglosic wczesniej) poinformujemy o zalozeniach.etc dopiero jak skonczymy wszystko projektowac
kivan_666
czyżby projekt umarł ? bo już trochę czasu minęło ...
Augustus
Żyje i ma się nieźle..... prócz PR'u, który jako poddziedzina naszego przedsięwzięcia był martwy przez ponad miesiąc sad.gif. Lada dzień powinniśmy dać na stronie coś nowego i parę wieści.
intoxicate
afterfall.pl - w koncu news, niestety nie dostalismy zgody by napisac o wszystkim, ale mysle ze warto wejsc.
Obsydian
zgody od sponsora ? cenzora ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.