Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Wyprawa druga - Białystok
SHAMO Fallout Community > Klany / Bractwa / Społeczności > SGR "Wataha"
Pages: 1, 2
Wolv
Drobnymi kroczkami gejszy zbliża się druga wyprawa SGR Wataha. Tym razem będzie to Białystok i okolice. Impreza odbędzie się w jednym z dwóch terminów: 16-18.02, lub 2-4.03 - zależnie od terminu sesji przewodników stada. wink.gif

Wstępny plan imprezy prezentuje się następująco:

- piątek: zjazdy, wieczorem imprezka integracyjna z matą DDR. smile.gif

- sobota: Wyprawa do twierdzy Osowiec, a tam: schrony, umocnienia, muzeum, legendy, tunel śmierci, katownia, nietoperki, i inne. Po zwiedzaniu obowiązkowa wizyta w pobliskiej knajpce o, jakże pięknej, nazwie "Wadera". smile.gif A potem odrobina kontaktu z przyrodą, czyli wizyta w Biebrzańskim Parku Narodowym.
Wieczorem jedna z białostockich knajpek, względnie kolejna imprezka z DDRem <jeśli się spodoba>.

- niedziela: zwiedzanie Białego, w roli przewodnika - słodki moi. happy.gif Przekonacie się czy faktycznie niedźwiedzie chodzą po ulicach, czy żubr jest tuż za rogiem, i czy diabeł mawia u nas "dobranoc". A przy okazji obejrzymy trochę zabytków.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie wielkich nieobecnych poprzedniego zlotu. smile.gif
Revrael
Chętnie przyjadę biggrin.gif
widgetrex
a poradzisz sobie z pokonaniem tej strasznej odleglosci? :> wink.gif
Revrael
Tego jeszcze nie wiem, aczkolwiek obiecuję, że zrobię wszystko co w mojej mocy. cool.gif
Theya
Dziekuje panie Wolvie za link ale mnie nie budiet.
Daje wam moje blogoslawienstwo wink.gif
/me sie lansuje na boginie
nr konta wysle PM
Zocik
Dzieki za info Wolv ale jeszcze nic pewnego. (checi sa, a to juz duzo) wink.gif
Hammer
Kurde, dla mnie potworna odległość... :/
Wolv
12 h drogi to nie wyprawa do Enklawy - nie to, żeby się nie dało. Zapraszam. smile.gif
widgetrex
w razie czego zawsze mam 2 miejsca free w Highwaymanie ;]
Abadon
Pomyslimy, pomyslimy.. wink.gif
Wolv
Myślcie, myślcie - to zdrowe. wink.gif

Pora doprecyzować kilka kwestii.

Zlot odbędzie się w dniach 2-4.03.2007

Szczegółowy plan imprezy:

Piątek: zbieranie przybyłych, wieczorem imprezka integracyjna z matą DDR.

Sobota: Wyprawa do twierdzy Osowiec.
Wyjazd o godz. 8:55 z dworca PKP. O 9:55 jesteśmy na miejscu. Zwiedzanie twierdzy trwa ok. 2,5 - 3 godzin. Wychodzimy ok. 13:00 i tu, zależnie od nastrojów, albo robimy jeszcze konkretną traskę po biebrzańskich kładkach, po czym dekujemy się na kilka godzin w "Waderze" i wracamy pociągiem o 18:56, albo zaliczamy tylko Fortepian <co to jest, dowiecie się na miejscu smile.gif>, kufelek w "Waderze" i wracamy o 14:23. Oprowadzał nas będzie mój bliski przyjaciel i przyszywany brat -Krzysiek, Wachmistrzem zwany.
Wieczorem jedna z białostockich knajpek, względnie kolejna imprezka z DDRem <jeśli się spodoba>.

Niedziela: zwiedzanie Białego, tym razem w roli przewodnika - ja. Z wyjątkiem Muzeum Wojska Polskiego, po którym też zaoferował się oprowadzić nas Wachmistrz. Po południu i wieczorem - łzawe pożegnania i odjazdy. wink.gif

Nocleg będzie w domku, lub pokojach w schronisku/motelu. Będę szukał czegoś do 30 zł za noc. Cena biletu wycieczkowego do Osowca w obie strony wyniesie łącznie ok 20 zł. Bilety do osowieckiego muzeum to ok.2-3 zł. Wstęp na teren parku to ok. 5 zł, podobnie do Muzeum Wojska Polskiego.
Reszta, typu dojazd, wyżywienie, dodatkowe atrakcje zależą od uczestnika.

Na zgłoszenia czekamy do 18.02.2007, tak by był jeszcze czas na rezerwację miejsc noclegowych.

Miesiąc to całkiem dużo czasu na zastanowienie i zgromadzenie środków. wink.gif
widgetrex
wolv konkretnie i rzeczowo dobra robota smile.gif hehe musze brac z ciebie przyklad u mnie wyszystko bylo niewiadoma biggrin.gif wink.gif
Wolv
I fajnie wyszło! Obskoczyliśmy sporo naprawdę ciekawych miejsc. smile.gif
W tej chwili wielką niewiadomą jest to, czy ktoś jeszcze zainteresuje się tą imprezą...
widgetrex
czy tez kolejny scenowy zryw umrze smiercia naturalna z powodu braku chetnych...
MartEEnez
Nie siej defetyzmu bo w tube! tongue.gif

Ja jesli bym sie pisal to na pewno na wyjazd w drugim terminie - 16-18 to koncówka sesji u mnie,a juz wiem ze bede mial co najmniej jedną poprawke ;/ - jesli jednak wsio pojdzie dobrze to na drugi termin być moze byłbym zwarty i gotowy (pozostaje kwestia funduszy ale sie postaram smile.gif )
Wolv
Termin został ustalony na 2 - 4.03.07. więc ten problem odpada. smile.gif
Ech... wczoraj ja też dowiedziałem się, że bez poprawki się nie obędzie. :/
widgetrex
hehe dobrze ze ja wiedzialem o tym juz na poczatku semestru biggrin.gif

martee zbieraj siano i jedz z nami a nie pierdziel tongue.gif
Abadon
Jestem coraz bardziej zdecydowany na ten wyjazd... wink.gif
entrop
Kto wie.. pogadam jeszcze z Szajbą, może tez się skusi.
widgetrex
oo i juz zaczyna byc duzo ciekawiej smile.gif) bierzcie sie chlopaki i jadym smile.gif)
Zocik
wink.gif Nie prykac, bo mozliwe, ze Warszawka zahaczy o wyjazd. (okresle sie juz za pare(nascie) dni.) Nie prykac mi tutaj tylko 3mac kciuki za sesje i te sprawy. _piwko3.gif
Wolv
QUOTE (Abadon @ 01-02-2007, 18:06)
Jestem coraz bardziej zdecydowany na ten wyjazd... wink.gif

W takim razie ja coraz bardziej cieszę się, ze Ci podogryzam osobiście. wink.gif

QUOTE (entrop)
Kto wie.. pogadam jeszcze z Szajbą, może tez się skusi.

Kuś go, kuś. The more, the merrier. smile.gif

QUOTE (Zocik)
Nie prykac mi tutaj tylko 3mac kciuki za sesje i te sprawy.

Panie i panowie, trzymamy kciuki za "te sprawy" Zocika. tongue.gif

Prawdopodobnie będziemy nocować w Domu Turysty "Trzy sosny". Koszt noclegu to 27 zł.
Abadon
Hm jeslibyscie entropomorficzny z szajbensem tez mieli jechac to moze by sie oplacilo autem (na czterech - my plus widget - to juz nie tak zle chyba)...

Zwlaszcza ze chyba nie zalatwie piatku wolnego sobie z pracy wiec dojazd pociagiem w sobote malo sensu ma :/
entrop
teraz Ty już nie robisz grafiku, hur, hur, hur alucard.gif, więc w weekend pracujesz (to za walentynki) tongue.gif

a tak poważnie - Szajbiczny ma tu juz na względzie, jest na TAK i będzie się starał mieć wolne. Ja takoż. Pomysł z autem jest dobry, tylko będę musiał naprawić swoje do tego czasu (ale to drobna usterka, prawdopodobnie filtr paliwowy się zapchał czy cos w tym stylu, więc nawet z tym da się jeździć)

jedno pytanko - będzie asg? smile.gif muszę moją nową kaczuchę wypróbować biggrin.gif

edit: przekazałem jeszcze info o imprezie mojemu kumplowi ze studiów, Jackowi. On sam nie jest maksymalnie falloutowy, ale na bierząco opowiadam mu ciekawsze wydarzenia na scenie, poza tym gustuje w takich wypadach i chętnie tez się zabierze.

Poza tym chętnie wykorzystamy ten wyjazd do.. hm.. własciwie, nie moge powiedzieć. Mam tylko nadzieję, że jestescie fotogeniczni i macie w sobie ksztyne aktorskich możliwości i chętnie wystapicie w trailerze Zakonu. Ale to cicho, sza ph34r.gif
Abadon
Przeciez ja mam pojazda losiu ;P

Zreszta to teraz malo istotna kwestia, niech sie zbiora chetni na 100% to bedziemy myslec.
widgetrex
no ja jade jak wiadomo smile.gif mysle ze raczej sam wiec mozemy zabrac sie jednym autem smile.gif)
Wolv
QUOTE (entrop @ 07-02-2007, 23:42)
jedno pytanko - będzie asg? smile.gif muszę moją nową kaczuchę wypróbować biggrin.gif

A wiesz, że to niezła koncepcja. Pogadaliśmy o tym z Królem Widgetem, a przed chwilą wróciłem z rekonesansu w okolicy "Trzech Sosen". Jest dobrze. Las tuż przy ośrodku, a w nim sporo fajnych miejsc do strzelania: trochę krzaczorów, trochę wygodnych do chowania sie dołków, fajna przecinka do otwartej wymiany ognia. A jeśli z jakichś powodów <np. właściciel z dwururką wink.gif> ten las miałby być niedostępny, w okolicy jest od licha terenów drzewiastych.
Mam jeszcze pewien szatański pomysł, ale najpierw muszę wyniuchać sytuację.
Niemniej ASG BĘDZIE! happy.gif

QUOTE (entrop)
Poza tym chętnie wykorzystamy ten wyjazd do.. hm.. własciwie, nie moge powiedzieć. Mam tylko nadzieję, że jestescie fotogeniczni

Byłeś na OT i jeszcze się łudzisz? wink.gif

QUOTE (entrop)
i macie w sobie ksztyne aktorskich możliwości i chętnie wystapicie w trailerze Zakonu. Ale to cicho, sza

Zrobimy z trailera zakonowego, trailer Watahowy. tongue.gif
Revrael
ASG powiadacie ... mam w takim razie małe pytanie - jakim typem replik będziecie dysponowali ? Jeśli wszyscy będą ze sprężynkami, to strasznie głupio mi będzie biegać z podrasowanym AEGiem. W takim wypadku gdybym wiedział wcześniej jaka jest sytuacja, zdążyłbym zamówić jakąś sprężynkę.

A poza tym doliczcie jeszcze do wypadu jedną osobę - Drapichrusta. Nie wiem ilu spośród was poznało go osobiście na Oldtown ale zapewniam, iż to człek zacny oraz dogłębnie zaznajomiony z falloutowym klimatem. Jako raider odwalił u nas kawał dobrej, klimatycznej roboty.
SZAJBA
Z miłą chęcią się trochę rozerwe w waszym towarzystwie blowup.gif
bandit.gif
entrop
QUOTE (Revrael @ 08-02-2007, 22:09)
ASG powiadacie ... mam w takim razie małe pytanie - jakim typem replik będziecie dysponowali ? Jeśli wszyscy będą ze sprężynkami, to strasznie głupio mi będzie biegać z podrasowanym AEGiem. W takim wypadku gdybym wiedział wcześniej jaka jest sytuacja, zdążyłbym zamówić jakąś sprężynkę.

my z Szajba mamy gaziaki jako broń krótką i do mnie własnie frunie naszą prędką pocztą polską kaczuszka - też gaziak.
Revrael
Ekstra - no to nie będzie problemu.
entrop
Wolv, jakkolwiek to nie zabrzmi, znalazłem wreszcie Twoje kapielówki wink.gif

Jak nie zapomne to Ci przywioze tongue.gif
Wolv
QUOTE (Revrael @ 08-02-2007, 21:09)
ASG powiadacie ... mam w takim razie małe pytanie - jakim typem replik będziecie dysponowali ?

Sprężynowym Mossbergiem z Double Eagle i, jeśli jakimś cudem ktoś z obecnych będzie umiał mi go naprawić, moim zasłużonym Waltherkiem P99 z KWC - też sprężynowym.

QUOTE (Rev)
A poza tym doliczcie jeszcze do wypadu jedną osobę - Drapichrusta. Nie wiem ilu spośród was poznało go osobiście na Oldtown ale zapewniam, iż to człek zacny oraz dogłębnie zaznajomiony z falloutowym klimatem. Jako raider odwalił u nas kawał dobrej, klimatycznej roboty.

Nie ma problemu. Ale, jeśli to ten shamowy DrapiChrust, to dlaczego sam się nie wypowie? :>

QUOTE (entrop)
kaczuszka 

Możesz rozwinąć? Jak się toto oficjalnie nazywa?

QUOTE (entrop)
Wolv, jakkolwiek to nie zabrzmi, znalazłem wreszcie Twoje kapielówki

Ostatnio twierdziłeś, że masz je na sobie - daleko szukać nie musiałeś. tongue.gif
Choć docierały do mnie również plotki, że były już wystawiane na zagranicznych aukcjach i krążą po świecie. happy.gif

QUOTE (entrop)
Jak nie zapomne to Ci przywioze

Tjaa... Uwierzę, gdy będę już trzymał je w łapkach. smile.gif
Abadon
Tjaa... Uwierzę, gdy będę już trzymał je w łapkach.

Raczej jak bedziesz je z entropa zdzieral zebami wink.gif
Wolv
QUOTE (Abadon @ 09-02-2007, 12:54)
Raczej jak bedziesz je z entropa zdzieral zebami wink.gif

Ugh... bleh.gif
No właśnie jadłem! wink.gif

Szkoda kąpielówek. Choć przy takim stężeniu entropii, w jakim przebywają, to one mogą rzucić się z zębami na mnie. wink.gif
MartEEnez

Raczej jak bedziesz je z entropa zdzieral zebami 

Cos mi sie zdaje ze przyjade chocby dla obejrzenia tej akcji na zywo biggrin.gif wink.gif
entrop
to będzie scena podobna do tej którą kręcił Adaś Miauczyński (główny bohater) w "Nic Śmiesznego" rolleyes.gif
Revrael
Entrop tygrysie biggrin.gif

Drapichrust się nie odzywa z bardzo prozaicznej przyczyny, a mianowicie najzwyczajniej na świecie nie posiada on dostępu do internetu.
widgetrex
rotfl
juz sie ciesze na ten wyjazd biggrin.gif abciu a ty tez bedziesz cos zdzieral ze mnie zebami? :>>> biggrin.gif

w kazdym razie u mnie bez zmian nadal posiadam ta sprezynke ktora mialem i poki co nie ma szans na zmiany... wiec wychodzi na to ze ja i wolv bedziemy najslabiej uzbrojeni ;]
Wolv
QUOTE (widgetrex @ 09-02-2007, 21:55)
juz sie ciesze na ten wyjazd biggrin.gif abciu a ty tez bedziesz cos zdzieral ze mnie zebami? :>>> biggrin.gif

Nie, na tym zjeździe Abcio zdziera tylko ze mnie. wink.gif

QUOTE (Widget)
w kazdym razie u mnie bez zmian nadal posiadam ta sprezynke ktora mialem i poki co nie ma szans na zmiany... wiec wychodzi na to ze ja i wolv bedziemy najslabiej uzbrojeni ;]

Ale najlepiej wyposażeni. tongue.gif
entrop
QUOTE (Wolv @ 09-02-2007, 13:14)
QUOTE (entrop)
kaczuszka 

Możesz rozwinąć? Jak się toto oficjalnie nazywa?

REPLIKA M700 POLICE Heavy Weight Gas Rifle [KJW]

user posted image

user posted image

Dzisiaj z Abem testowaliśmy ją na ogródkach. Jak wracaliśmy w radiu leciała całą droge ta oto piosenka (traktuje to jako omen):

The Police - Every Breath You Take
Every breath you take
Every move you make
Every bond you break
Every step you take
I'll be watching you.

Every single day
Every word you say
Every game you play
Every night you stay
I'll be watching you.

Oh can't you see
You belong to me?
How my poor heart aches with every step you take.

Every move you make
Every vow you break
Every smile you fake
Every claim you stake
I'll be watching you.

Since you've gone I've been lost without a trace.
I dream at night, I can only see your face.
I look around but it's you I can't replace.
I keep crying baby, baby please...
Every move you make
Every vow you break
Every smile you fake
Every claim you stake
I'll be watching you.

Every move you make
Every vow you break
Every smile you fake
Every claim you stake
I'll be watching you...

edit: piwo z rzędem dla tego, kto zgadnie co mam przewiązane na głowie smile.gif
Revrael
Pończochę ? wacko.gif

Hmmm ... Drapi też ma springa. Entrop - nie moglibyście skombinować sobie jakiejś spreżynki a wszystko gazowe i elektryczne zostawić w domu [nawet pomijając fakt, że i tak stracisz dużo na zasięgu z powodu niskiej temperatury] ? Gdybyśmy wszyscy mieli springi to i klimat byłby lepszy, i wszyscy mieliby równe szanse, i zabawa byłaby lepsza ... no jak się strzelać to albo na full lajcik albo na full pro bo półśrodki zawsze komuś niszczą zabawę. Giwere przetestujesz sobie kiedy indziej.
Abadon
Hm najslabiej uzbrojony to ja bede bo nie mam nic ;P

Zreszta asg to chyba tylko ma byc dodatek do imprezy? Wiec co za roznica kto co ma....
entrop
nie, nie mogę wziąć żadnej sprężyny, bo jak już wspomniałem, kaczucha dopiero co przyjechała i chciałbym przetestować ją w terenie. koniec i basta!
widgetrex
to bedziesz strzelal sie z abem biggrin.gif
Wolv
Mnie to jakoś specjalnie nie przeszkadza. Szczególnie, że wszystko wskazuje na to, że strzelanka będzie wieczorkiem <choć to jest jeszcze do obgadania>. O ile właściciele elektryków i gaziaków nie zaopatrzą się w noktowizory, czy celowniki termowizyjne, nic nie jest jeszcze przesądzone. wink.gif

Zresztą, nawet jeśli będziemy pykać jednak w ciągu dnia i tak nie widzę problemu. Lubię wyzwania i będę miał dziką radochę, gdy ustrzelę ze sprężynki takiego cwaniaka z jedwabistą giwerką. cool.gif

Ab ma rację - nie ma co kruszyć kopii o jedną strzelankę, która jest tylko jednym z elementów zlotu.
Abadon
Zwlaszcza ze "cwaniak" nie ma jeszcze jak z tej jedwabistej giwerki celowac biggrin.gif

Ile w ogole jest km do bialego z wrc?
Ktoredy najlepiej jechac?
entrop
QUOTE (Abadon @ 11-02-2007, 17:32)
Ile w ogole jest km do bialego z wrc?
Ktoredy najlepiej jechac?

odległości jest 517 km, ale to w lini prostej. Po drodze chyba z 200 więcej

najlepiej jest wyruszyć w bezgwiezdną noc, chyłkiem przemykając pod łukiem miejskiej bramy, szybko wziąść z krzaków kare konie i sił nie szczędząc ostro z kopyta ruszyć.

sory za ewentualne krzaki, to przeklejone z mapy internetowej http://link2.map24.com/

Początek jazdy na ‪Ulica Stawowa‬ w Wroclaw i jedź 49 m w kierunku ‪Ulica Slezna‬.

Zjedź z ‪Ulica Stawowa‬ i jedź dalej prosto na ‪Ulica Slezna‬. Jedź dalej tą drogą przez 529 m. 1 min
578 m

Zjedź z ‪Ulica Slezna‬ i skręć lekko w prawo na ‪Ulica Slezna‬ (‪E67 / 8‬). Jedź dalej tą drogą przez 6.12 km. 13 min
6.70 km
Opuszczasz Wroclaw. 13 min
6.70 km

Zjedź z ‪Ulica Slezna‬ (‪E67 / 8‬) i jedź dalej prosto na ‪Aleja Karkonoska‬ (‪E67 / 8‬). Jedź dalej tą drogą przez 690 m. 14 min
7.39 km
Zjedź z ‪Aleja Karkonoska‬ (‪E67 / 8‬) i jedź na ‪A4‬ w kierunku ‪KRAKOW‬, ‪JELENIA GORA‬, ‪8‬ . Dalej jedź ‪A4‬ przez 196.04 km. 02:10 h
203.43 km
Wjeżdżasz do Myslowice. 02:10 h
203.43 km

Zjedź z ‪A4‬ w kierunku ‪WARSZAWA‬, ‪LODZ‬, ‪S1‬, ‪E75‬ i jedź ‪Obwodnica Wschodnia Gop‬ (‪E75‬). Jedź dalej tą drogą przez 24.37 km. 02:58 h
227.80 km
Opuszczasz Myslowice. 02:58 h
227.80 km

Pozostań na ‪Obwodnica Wschodnia Gop‬ (‪E75‬) i jedź dalej tą drogą przez 122.99 km. 05:43 h
350.80 km
Wjeżdżasz do Piotrkow Trybunalski. 05:43 h
350.80 km

Zjedź z ‪Obwodnica Wschodnia Gop‬ (‪E75‬) i jedź dalej prosto na ‪E75‬. Jedź dalej tą drogą przez 2.19 km. 05:48 h
352.99 km
Opuszczasz Piotrkow Trybunalski. 05:48 h
352.99 km
Zjedź z ‪E75‬ i jedź w kierunku na ‪A1‬ . Jedź dalej ‪A1‬ przez 3.64 km. 05:50 h
356.63 km
Wjeżdżasz do Piotrkow Trybunalski. 05:50 h
356.63 km

Zjedź z ‪A1‬ w kierunku ‪WARSZAWA‬, ‪8‬, ‪E67‬, ‪RADOM‬, ‪12‬ i jedź ‪E67 / 8‬. Jedź dalej tą drogą przez 8.68 km. 06:05 h
365.31 km
Opuszczasz Piotrkow Trybunalski. 06:05 h
365.31 km

Pozostań na ‪E67 / 8‬ i jedź dalej tą drogą przez 112.30 km. 08:23 h
477.61 km
Wjeżdżasz do Raszyn. 08:23 h
477.61 km

Zjedź z ‪E67 / 8‬ i jedź dalej prosto na ‪Ulica Mszczonowska‬ (‪E67 / 8‬). Jedź dalej tą drogą przez 14.22 km. 08:51 h
491.83 km

Zjedź z ‪Ulica Mszczonowska‬ (‪E67 / 8‬) i jedź dalej prosto na ‪Aleja Prymasa Tysiaclecia‬ (‪E67‬). Jedź dalej tą drogą przez 24.30 km. 09:38 h
516.13 km
Opuszczasz Warszawa. 09:38 h
516.13 km

Zjedź z ‪Aleja Prymasa Tysiaclecia‬ (‪E67‬) i jedź dalej prosto na ‪E67‬. Jedź dalej tą drogą przez 164.75 km. 12:51 h
680.87 km

Zjedź z ‪E67‬ i jedź dalej prosto na ‪676‬. Jedź dalej tą drogą przez 668 m. 12:52 h
681.54 km
Wjeżdżasz do Bialystok. 12:52 h
681.54 km
Wolv
13 h? Na litość! To pociągiem z przesiadkami wychodzi szybciej! Ech... to chyba nie pobawimy się w piątek. Trzeba będzie położyć Was do wyrka, żebyście mieli siłę wstać wcześnie w sobotę... sad.gif
entrop
myslę, że to krócej zajmie - niektóre czasy są dziwne, albo co najmniej dziwnie uśrednione.

Opuszczasz Myslowice. 02:58 h
227.80 km
Pozostań na ‪Obwodnica Wschodnia Gop‬ (‪E75‬) i jedź dalej tą drogą przez 122.99 km. 05:43 h
350.80 km

122 km w 3 h? nie wydaje mnie się. Chyba, że ta droga jest bardzo rozkopana/zakorkowana.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.