Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fallout 3 - priorytetem Bethesdy
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout'ach > Cafe of Broken Dreams > Fallout 3 Almanach 2.0
Obsydian
Firma Bethesda Softworks ogłosiła, że koncentruje wszystkie swoje wysiłki na produkcji gry Fallout 3. Najprawdopodobniej The Elder Scrolls IV: Oblivion nie doczeka się drugiego dodatku.

Todd Howard, producent wykonawczy developera Bethesda Softworks, ujawnił w swoim ostatnim wywiadzie dla serwisu Next-Gen.biz że Shivering Isles był jedynym planowanym dodatkiem dla najnowszej odsłony cyklu Elder Scrolls i będzie musiał wystarczyć wszystkim spragnionym przygód w tym świecie. Natomiast dla wszystkich fanów ciężkich post-apokaliptycznych klimatów to dobra wiadomość, gdyż cały zespół studia może poświęcić się teraz tworzeniu trzeciej części cyklu Fallout. Poniżej wypowiedź Howarda na ten temat.

"Praktycznie wszyscy pracują teraz nad trzecim Falloutem. Zaczęło się bez zbędnego rozmachu, w trakcie prac do zespołu dochodziły kolejne osoby. Ale teraz, po skończeniu dodatku, wszyscy zajmą się tym jednym projektem. Na nim przede wszystkim chcemy się skupić. Byłbym bardzo zdziwiony, gdyby Oblivion doczekał się jeszcze jednego rozszerzenia". Zapytany o możliwość zlecenia pracy nad dodatkiem innemu studiu, Todd odpowiedział - "Czujemy się odpowiedzialni za marki Elder Scrolls i Fallout i myślę, że balibyśmy się powierzyć komuś innemu zadanie tworzenia czegokolwiek w tych światach".

Oczywiście ta decyzja może jeszcze ulec zmianie, jednak jest to bardzo mało prawdopodobne. Widać, że Bethesda doskonale zdaje sobie sprawę z wielkich oczekiwań fanów poprzednich dwóch części tej legendarnej serii gier RPG i nie ma zamiaru ich zawieść. Oby tylko przybywało studiów developerskich z podobnym podejściem do swojej pracy.

Źródło: gram.pl
Nurgle
mam nadzieje że w przyszłym roku gra będzie gotowa... wink.gif
Micronus
No i dobrze, tylko niech nie robią za szybko, bo muszę zacząć więcej zarabiać na dobry sprzęt;)
Swoją drogą ciekawe, ile im zajmie tworzenie F3, jeszcze ze 2 latka?
Kamilos
Tak, niech robią powoli i porządnie.
Zoor
Beth po raz kolejny się przyznała - i dobrze. Nie ma wątpliwości, że ciąży na nich wielka odpowiedzialność i będą musieli zrobić coś dużo lepszego od Obliviona (głównie w kwestii fabuły i questów). No i świat trochę (tzn. dużo, dużo...) większy od tego z Obka, czy chociażby Morrowinda. Jeśli wyjdzie za dwa lata - dobrze - nie można co roku zmieniać kompa... tongue.gif
capone
Tylko muszą zdążyć przed 2012 bo koniec świata biggrin.gif
Nurgle
to nie szkodzi! Pogramy se w piekle/niebie/czyścu
capone
W piekle będzie wersja demo, w czyścu beta, a w niebie wersja finałowa.
Nurgle
ale zawsze można wysłać szpiega do nieba żeby podprowadził finalną wersje tongue.gif
Dave_6
W Niebie grają już w Fallouta 5 wink.gif
Deat(c)hClaw
Za warna za spam chcecie? mad.gif
dogmeat
W niebie grają w Fallout3 tworzony przez oryginalną ekipę, jaka tworzyła jedynkę tongue.gif


Zastanawia mnie, czemu tego newsa nie ma na żadnej stronie o TES? huh.gif
Czyżby redakcja AW bała się reakcji fanów? laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.