Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Flying Caravans
SHAMO Fallout Community > Klany / Bractwa / Społeczności > Konwent OldTown > Archiwum
Pages: 1, 2, 3, 4
Xweet
Wciaz żyjemy. Uznalismy prawo do wolnego handlu i zajeliśmy strefę koło naszej dawnej siedziby. Jesteśmy silni, jednak potrzebujemy właśnie Ciebie! Czy to jako handlarza (własny towar mile widziany), czy ochroniarza (wałsna broń również mile widziana), czy choćby zwykłego współpracownika.

Co musisz zrobic, aby dostać się do najsławniejszej organizacji handlowej? Wystarczy skontaktować się z Consiglorim Xweet'em, czyli ze mną.

Czego wymagamy?
Współpracy, myślenia (tu nie armia, tu trzeba samemu myślec!), oraz lojalności (odejść mozna, jednak zdracjów powiesi się za jaja i uszy do kolan przybije, jako przykład grozy).

Co oferujemy?
-Prawo pierwokupu- kazdy z FC moze zaklepać coś z transportu, jak i ma pierwszeństwo przy zakupie choćby ammo
-Korzystanie z bazy FC
-Możliwość wezwania ochrony FC
-Zniżki na wszystko od FC
-Kaplse
-fundusz socjalny (nigdy nie będziesz biedny i porzucony).

Jak widać, wracamy i robimy to wielkim stylu!
Spicmir
Xweet
A co oferujecie pozostałym .... tzn tym nie z redakcji FalloutCorner wink.gif
Xweet
FC = Flying Caravans, kiedy mówię o OldTown.

Wbrew pozorom oferta nie jest tylko dla Fallout Corner wink.gif
Spicmir
Wiem wiem to taki joke biggrin.gif
A tak na poważnie to co oferujecie ludziom z poza rodziny ?
Xweet
Towary, chociaż ceny wyzsze niż dla ludzi z Familii, a i trzeba poczekać w kolejce (albo wsześniej zamówić).
Ubezpieczenia, takie jak mają Karawaniarze, ale ceny tutaj są wysokie (a oferta bogata).
Przedwojenny sprzęt (tutaj wymagane PLN).
Usługi bankowe.
Najemników (ale tutaj ludzie się muszą zgłosić)
Możliwość wynajęcia stoiska w strefie FC.
I wiele wiele innych.
Mikiel
Zeby nie bylo... Oficjalnie pisze smile.gif Chce do FC wstapic... pozdro...
van_SamboR
Najemników (ale tutaj ludzie się muszą zgłosić)

Xweet mógłbyś rozwinąć ten wątek?
Mikiel
van_SamboR -> z tego co zrozumialem Xweeta to chodzi o to ze jesli sie wstapi do FC to troche sie stoi przy stoisku jako ochrona/handlarz a troche idzie sie z karawana na wyprawe i wtedy jako ochrona sie robi czy jakos tak...
Xweet
Mikiel ma rację ale nie do końca.

Każdy z FC bedzie miał rpawo wezwać ochronę FC. Ochroniarze będą kręcili sę w pobliżu naszych stoisk (abby nikomu nie wpało nic głupiego do głowy), albo też będą biegać po lotnisku w poszukiwaniu łup... towaru, oraz chroniąc tyłki handlarzy. Nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby posiedzieć sobie na stoisku ze dwie godizny, pohandlować, pokombinować, a potem zabrać se soba gnata, zbroje i popilnować, albo coś innego wink.gif

Prosiłbym też wszystkich zainteresowanych współpracą z FC o przywiedzienie choć odrobiny rzeczy na sprzedaż za kapsle, nawet jeśłi chcecie postać na ochronie, w ten sposób będzie więcej stuffu do sprzedaży, a więc więcej kapsli, czyli większe wypłaty.

We are like Family. We are Flying Cavarans.
Mikiel
Xweet -> co rozumiesz przez powiedzenie ze mamy skombinowac cos do sprzedazy? pozdro...

Edit: Wstepujcie do FC bo w sumie to u nich doczekamy starosci a i zycie przygod pelne mozna zaliczyc (wiadomo panny na kaske tez leca)... i lup... znaczy sie towar mozna "znalezc" wszedzie praktycznie smile.gif
Xweet
Jak masz chwile wolnego czasu w domu i trochę rzeczy których Ci nie szkoda to mozesz z nich zrobić coś na sprzedaż na stoisku za kapsle. Od fragmentów pancerzy bo niedziałające płyty CD, nada się praktycznie wszystko. W dodatku powinnem mieć se soba parę narzędzi i drut stalowy, więc nawet na miejscu da się coś zmajstrować.

Wędrowca
Ja zasadniczo nie zamierzam wstępować do was, ale myślałem nad produkcją świecidełek. Można liczyć na dobry zbyt u was? Bo szukać klientów na OT na własną rękę jest raczej ciężko.
...ale jak oferta będzie kiepska to będe musiał samemu towar opchnąć...
Xweet
Albo kupimy po cenie hurtowej, albo wynajmniemy towar (tj co sprzedamy to zyski podziely, co zostanie to oddamy).
Możesz też wynając u nas stoisko i cieszyć się ochroną.
Mikiel
Xweet -> cosik postaram sie zmontowac jak nie bede mial weny/czasu to zawsze jakis ubiorek sie znajdzie na sprzedaz smile.gif
smoq
Niestety stało się... Osłabione zeszłorocznym przewrotem handlowym Flying Caravans nie dotrwało kolejnej Pory Przybyszów. FC zniknęło z miasta, a to co zostało to przejęli Złomiarze. Miejmy nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na gospodarkę OldTown.

Więcej szczegółów na stronie: www.oldtown.org.pl

Osoby, które były chętne przystąpić do Karawaniarzy zapraszamy do Złomiarzy, którymi opiekują się Frimer i Flapjack (kontakt do Frimera podany na stronie).
Broziu
Szkoda.. nasi chyba glowni zlecniodawcy... byli tak slodzcy i mili by wynajmowac nas nawet na nas samych... baby.gif

Co, mam nadzieje, z einetresy z innymi hadlarzami beda rownie udane.
Flapjack
Osłabione zeszłorocznym przewrotem handlowym Flying Caravans nie dotrwało kolejnej Pory Przybyszów. FC zniknęło z miasta, a to co zostało to przejęli Złomiarze

Cóż jak widać FC nie wytrzymało w warunkach wolnej konkurencji a szkoda bo zapowiadała się ciekawa rywalizacja.

Co, mam nadzieje, z einetresy z innymi hadlarzami beda rownie udane.

Myślę że się jakoś dogadamy cool.gif.
KozA
teraz ja się wypowiem na Temat Karawaniarzy gdybym w tamtym roku lepiej się przygotował na OT to sam bym wykluczył z interesu całą rodzinę.... Zresztą wszyscy zapewne z tego mnie znają (i donośnego głosu) cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif ale w tym roku jeszcze nic nie zaplanowałem oprócz robienia swojej zbroi....
smoq
QUOTE(KozA @ 28-06-2007, 10:31)
teraz ja się wypowiem na Temat Karawaniarzy gdybym w tamtym roku lepiej się przygotował na OT to sam bym wykluczył z interesu całą rodzinę.... Zresztą wszyscy zapewne z tego mnie znają (i donośnego głosu)    cool.gif  cool.gif  cool.gif  cool.gif ale w tym roku jeszcze nic nie zaplanowałem oprócz robienia swojej zbroi....
*

My się za to zastanawiamy nad nowym zapisem w regulaminie ... zabraniającym Kozie dawać do ręki megafon laugh.gif wink.gif
Kemer
Wystawie nagrode za głowe tego go da Kozie megafon oraz za głowe Kozy jeżeli megafonu użyje! I zapłace dużo!
Shafa
Bh się tym zajmie wink.gif głowę w worku,na półmisku czy luzem?
KozA
Spokojnie o moją głowę ja już wymyśliłem coś lepszego niż megafon.... HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA happy.gif
szmerglu
QUOTE(Kemer @ 29-06-2007, 18:35)
Wystawie nagrode za głowe tego go da Kozie megafon oraz za głowe Kozy jeżeli megafonu użyje! I zapłace dużo!
*

przypominam ze koza jest pod protektoratem całego SGSu happy.gif a w tym roku będzie miał czym sie wykazać ph34r.gif cool.gif
Shafa
Ja to rozumiem jeno tak że jak będzie potwierdzona nagroda za jego głowę to BH się tym zajmie... chyba że dacie lepszą ofertę żeby go chronić....
Xweet
Restrykturyzacja Karawan w toku...

...błędy nie zostaną popełnione ponownie.

Zdrajcy zostali ukarani.

Więcej szczegółów wkrótce, jednak pamiętajcie, że My się nie podajemy nigdy. I że High Command wysyła swoich najlepszych ludzi. I nie tylko ludzi.
Wędrowca
Czyli zapowiada się ciekawa fabuła z walką o rynek, karawany, zamachy, itp. smile.gif
Shafa
Tiaaa... Znając latajace karawany to znowu będzie trzeba ich pogonić. hihi... ależ się nabiegałem wtedy za wami... wspomnień czar.. wink.gif
Flapjack
Ale fajnie znów będzie komu skopać dupę smile.gif
Xweet
Mamy nadzieję, ze będzie ciekawie i tym razem pewne wzgledy zdrowotne nie zmusza mnie do nieprzybycia na OT.

Flapciu, nózki tak wysoko nie uniesiesz, aby nas sięgnąć.
Flapjack
X ja nawet nóżki nie muszę podnosić. Old Town jest naszym terenem i takie leszcze jak ty nie mają co tu szukać. Jak masz jakiś problem to moi ludzie szybko to z Tobą załatwią.

P.S. Pisze sobie in game oczywiście.
Shafa
X. Flap. Przypominam że za solidną opłatą my (BH) możemy się czegoś podjąć..... reflektuje ktoś?
Xweet
OT było waszym terenem z łaski Karawan. A to się skończyło.

Shafa, raczej to oni potrzebują wsparcia, my mamy wyspecjalizowanych ludzi, w tym takich, którzy przesyłają pozdrowienia.
Shafa
Ale jak my im pomożemy to wam nic nie pomoże. wink.gif A bardziej wyspecjalizowanych ludzi od BH to nie ma. A ci mniej wyspecjalizowani to po prostu giną. Oczywista oczywistość.
Ogoniok
QUOTE(smoq @ 27-06-2007, 22:28)
Niestety stało się... Osłabione zeszłorocznym przewrotem handlowym Flying Caravans nie dotrwało kolejnej Pory Przybyszów. FC zniknęło z miasta, a to co zostało to przejęli Złomiarze. Miejmy nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na gospodarkę OldTown.

Więcej szczegółów na stronie: www.oldtown.org.pl
Osoby, które były chętne przystąpić do Karawaniarzy zapraszamy do Złomiarzy, którymi opiekują się Frimer i Flapjack (kontakt do Frimera podany na stronie).
*

Jawny sabotaż. Czy zarządcy tego zapomnianego przez bogów miasteczka jesteśmy nie na rękę? Mogę zapewnić, że ojciec dyrektor czy jak mu tam będzie zadowolony. A jeśli nie, to my chętnie przekonamy.

Shafa, a wiesz, kto jest tą osóbką tylko pozornie "chowającą się" za ramieniem Consigliere Xweeta? Tak, zgadłeś, Rude.

Więc już chyba jasne, kto wynajmie BH. cheers.gif
Shafa
QUOTE(Ogoniok @ 10-01-2008, 12:22)
Shafa, a wiesz, kto jest tą osóbką tylko pozornie "chowającą się" za ramieniem Consigliere Xweeta? Tak, zgadłeś, Rude.

ma martwego lisa na ramieniu? dziwne... ale klimatyczne!
QUOTE(Ogoniok @ 10-01-2008, 12:22)
Więc już chyba jasne, kto wynajmie BH. cheers.gif
*

Jak was będzie na nas stać. Pamiętaj że Złomiarze mogą dać więcej. Wtedy będzie ciężko... dla was. Chyba zrobimy przetarg wink.gif
Kemer
lol.. przetarg na usługi Łowców Nagród...
Dam 100 za głowę X
A ja dam 200 za głowę Flepa!

A gdzieś tam w tle ktoś ukruci samowolne działania... Kto... Heheheh...
szmerglu
cyborg bojowy z glowica termonuklerana zamiast glowy ?? :x
Ogoniok
QUOTE(Shafa @ 10-01-2008, 13:41)
ma martwego lisa na ramieniu? dziwne... ale klimatyczne!

Jak was będzie na nas stać. Pamiętaj że Złomiarze mogą dać więcej. Wtedy będzie ciężko... dla was. Chyba zrobimy przetarg wink.gif
*

Dobra, dobra, przy najbliższym "świetliku" ustalimy zwycięzcę przetargu. tongue.gif

QUOTE(Kemer @ 10-01-2008, 17:22)
lol.. przetarg na usługi Łowców Nagród...
Dam 100 za głowę X
A ja dam 200 za głowę Flepa!

A gdzieś tam w tle ktoś ukruci samowolne działania... Kto... Heheheh...
*

Co masz na myśli?
Flapjack
Z łaski swojej to zejdź mi Pan z drogi Panie X i weź jakieś tabletki na sklerozę.

Może już zapomniałeś ale wyjechałeś już raz z OT na taczkach przez swoją pewnośc siebie.

Ruda ty już nie biegasz ze skorpionami po pustkowiach wink.gif. Słyszałem że oszalałaś ale żeby do tego stopnia żeby wiązać się z tą pierdołą.

Shafa ostania pora przybyszów była udana więc chętnie zapałce wam żebyście zajęli się tym ścierwem co mienie siebie handlarzem.

Kemer - nawet nie próbuj się wtrąca bo znów będę musiał Cię zastrzelić tongue.gif

Pozdrawiam
Flapjack
Kemer
Ja się nie wtrącam tylko ludzie mówią, że nowe idzie... A jak idzie nowe to nigdy nic nie wiadomo. Podobno mają przyjechać jacyś ludzie w ślniących zbrojach... Bóg wie kto to, ale ja bym zastanowił zanim znowu zaczniecie kombinować... Zrobią wreszcie pożadek z tym burdelem! I temu psia mać Zarządcy też pokażą! Nominowany brat Raidersa! Kto to widział panie...

Pozatym pamiętaj bratku, że i Ciebie tam postrzelono... OT Rangers to wspomnienie... ale moje M4 nie...
Shafa
OHO! Czyżby spoilerek fabuły? Ci w lśniących zbrojach to pewnie te zakute pały od świętego granatu ręcznego. No i potwierdzenie że Rangersi to wspomnienie.

Swoją drogą dobrze że ich nie ma. Nawet jak mnie chronili przed zamachem to bardziej przeszkadzali. Bo jak tu zastrzelić zamachowca przy Rangersie? Zresztą podczas ministrzelaniny z zamachowcem (pozdro Ghul!) to niechcący Rangers też oberwał. hłe hłe. takie miłe z pożytecznym...

I tak ukrócając wszelkie wycieczki słowne w stronę BH to pamiętajcie że pracujemy dla tego kto da najwięcej. Ale też dla tego kto pierwszy się zgłosi. W przypadku podobnych cenowo(i czasowo) ofert robimy przetarg. 100% satysfakcji!

Możliwy do wykupienia abonament. Za dzienną opłatę w wysokości X kapsli nie ruszamy przez ten dzień nikogo z danej frakcji.
Chętnych wiedzieć więcej zapraszam do naszego regulaminu Regulamin BH

A na taczkach wyjedzie ten kto:
a. ma gotowych za to zapłacić i których na to stać wrogów.
b. ten kto nam będzie robił pod górkę.

Proste aż do bólu (czyjegoś)! wink.gif

PS. Kemer! Tylko pamiętaj kto Cię uratował od egzekucji i oddał w wasze ręce OT! Bo drugi raz może nam się nie chcieć! grrr....
Xweet
Flap, wtedey działałem praktycznie w pojedynkę. Tak, prawie sam. Teraz mam ze soba wsparcie nie tylko w postaci mej Prawej Ręki, czyli Rudej, ale też i kompani Stainless Rats. A to oznacza że nie wiele zostanie z tych, którzy staną na naszej drodze. Kojarzysz mieścinę Lost Vagi? NIe? No włąsnie, bo tam skończycie, jeśli nie będzie kooperować.
Ogoniok
QUOTE(Flapjack @ 10-01-2008, 21:08)
Ruda ty już nie biegasz ze skorpionami po pustkowiach wink.gif. Słyszałem że oszalałaś ale żeby do tego stopnia żeby wiązać się z tą pierdołą.
*

Takie wycieczki sobie daruj z łaski swojej bo to ani w klimacie ani nic nowego do dyskusji nie wnosi. I nie powiem, jak musiałabym być szalona, żeby związać się z taką pierdołą jak Ty.

Z poważaniem
Szara Eminencja FC
Ruda de Xweet tongue.gif
Broziu
cool.gif Dobrze dobrze... im więcej organizacji i "uczciwej" konkurencji tym więcej kapsli w obrocie....
Flapjack
Kemer możemy po prostu przyjmijmy że co było a nie jest...
Ruda ja tylko powtarzam plotki smile.gif

Pozdro
Flap
Ogoniok
A gdzieś posłyszał plotki, że mój narzeczony jest pierdołą? Dawać mi tu tego, kto je rozpuszcza.

BTW Działa już forum Flying Caravans, gdzie zdecydowani mogą składać aplikacje do jednej z dwóch podfrakcji.

[klikejszyn linkejszyn]
Shafa
QUOTE(Ogoniok @ 12-01-2008, 05:58)
A gdzieś posłyszał plotki, że mój narzeczony jest pierdołą?

hmm..(Nie wiem dokłądnie czy Flap'owi chodziło o X'a) No bo jeśli chodzi o X'a to tak fabularnie rzecz biorąc.. dał sobie ubić/złapać frakcję znaczy nie sprawdził się. to o czymś świadczy nie? wink.gif A argument że był sam jeden jakoś nie przemawia. w pojedynkę dało się załatwić odbicie całego OT z rąk Raidersów czego jestem żywym dowodem (skromniacha ze mnie nie? wink.gif )
Tylko się nie wnerwiaj. Staram sie być obiektywny. Wypalimy "Świetlika" pokoju? wink.gif

PS. X. Czy przypadkiem Stainless Rats nie są z prozy Harrego Harisona? smile.gif

PS2. Ja się wypowiadam fabularnie a nie prywatnie żeby nie było jakiś niedomówień.
Xweet
Flapowi chodziło o mnie.
Co do frakcji to w czasie linczu większość zdradziła ew nie czuła się w obowiazku mnie ratować.
Nie ubito mnie, jak niektórzy liczyli.
Shafa z

AD PS Tak, nazwa jest od cyklu Stainless Rat.

AD PS2 ten post jest a-fabularnym sprostowaniem, coby nikomu nie myliła się rzeczywistość z OldTown.
Shafa
QUOTE(Xweet @ 12-01-2008, 21:31)
AD PS Tak, nazwa jest od cyklu Stainless Rat.

Takie małe ale. Cykl powieści nazywa się :"The Stainless Steel Rat". Brakuje wam słówka. Teraz to macie "Nierdzewne szczury" wink.gif
Xweet
Wiem smile.gif
Duże, nierdzewne szczury.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.