Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Problem z Fallout 2
SHAMO Fallout Community > Serwisy o Fallout'cie > Fallout Corner
rzebro
Hay maniacy smile.gif

Mam pewien problem z moim ukochanym F2 sad.gif. Gdy grałem sobie, w momencie kiedy miałem się wrócić do NAvarro po plany do latacza i zostawiałem dróżyne przy miejscówce BOSa to zorientowałem się że... VIC ZNIKNĄ! taaak... ten jeden z moich ttowazyszy mógłby by być spisany na straty, gdyby nie fakt że miał ok KD - to czerwone świecidełko które otwiera pomieszczenie nawigacyjne w tankowcu sad.gif. Czy nie mogę teraz dostać sie do Enklawy? Czy znacie jakieś rozwiązanie mojego problemu? Inny swpsób? Generator itemów? Bardzo prosę o pomoc...
Spicmir
QUOTE(rzebro @ 22-06-2007, 21:03)
Hay maniacy smile.gif

Mam pewien problem z moim ukochanym F2 sad.gif. Gdy grałem sobie, w momencie kiedy miałem się wrócić do NAvarro po plany do latacza i zostawiałem dróżyne przy miejscówce BOSa to zorientowałem się że... VIC ZNIKNĄ! taaak... ten jeden z moich ttowazyszy mógłby by być spisany na straty, gdyby nie fakt że miał ok KD - to czerwone świecidełko które otwiera pomieszczenie nawigacyjne w tankowcu sad.gif.  Czy nie mogę teraz dostać sie do Enklawy? Czy znacie jakieś rozwiązanie mojego problemu? Inny swpsób? Generator itemów? Bardzo prosę o pomoc...
*

Po pierwsze nie ten dział .. po drugie źle oznaczony topic po trzecie jak to znikł ... ?
w jakiego fallouta grasz [ ver/leng] ? z modami czy bez i jak to znikł ?

A co z savami ... chyba mozesz wrócić troche wczesniej ...?

Dla przykładu powiem ze ja grajac juz te xxx razy w falla [ przechodzenie go] mialem problem jedynie z z znikającym bagażnikiem.

rzebro
Niech ktoś przerzuci topic do właściwego działu plz.

Znikł=mogło być tak że niezauważyłem jego zgonu gdzieś na pustkowiu na random enc sad.gif. Gram w Fallout2 z ExttraKlasyki (bodajże 1.02) Polska wersja.

Własnie problem w tym że nie mam zadnych savów jescze z nim... sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.