Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kantyna
SHAMO Fallout Community > Klany / Bractwa / Społeczności > KSGR - [Krzyżowcy Świetego Granatu Ręcznego]
gen. sir Calleb
Może to nie salony ani czerwone kanapy :] ale zawsze znajdzie się butelka piwa i ktoś kto będzie chciał Cię wysłuchać :]

Dzięki naszym powiązaniom handlowym z resztką pustkowia oraz własną destylarnią alkoholu starczy dla wszystkich! :]

KSGR zaprasza wszystkich serdecznie z zapiętą kaburą i zakurzonym, obrośniętym pajęczyną obrzynem pod ladą… :> Tutaj cenimy sobie spokój oraz poczucie humoru! :]

Czy jesteś ghulem, super mutantem, dethclawem o ile jesteś w stanie przechylić butelkę z piwem i znieść smak bimbru Brata Spidera, możesz spokojnie rozpłaszczyć tutaj swoje 4 litery… :]

Na pohybel!
f_beer.gif
el_g
*Zerka do budynku z zewnatrz wygladajcego jak stara rudera. Zauwaza postac z wylupiastymi oczyma i jezorem na wierzchu. Oraz calkiem, calkiem zgrabna ghulice.*
General? Co sie tutaj stalo? Co ze "stara" kantyna? I gdzie sa Mlot'ek, Pajeczak i reszta? Ja sie moge zajac zapasami, a nawet poeksperymentowac troche w pracowni dex....Spidera, jesli takowa jeszcze istnieje, tylko zeby pozniej na mnie nie bylo, ze cos zepsulem happy.gif
gen. sir Calleb
Ano pozmienialo sie troche... a wkrotce zmieni sie jeszce bardziej:) flaszeczke..? f_gamma_beer.gif ? happy.gif

A tak baldelej kto z naszych byl na ostatnim OT?
el_g
A poprosze happy.gif

Coscie zrobili ze starymi tematami? Osobiscie uwazam, ze powinny byc dostepne dla nowych rekrutow, jako element czerpania wiedzy i zwyczajow KSGR. Np. takie "Laboratorium" happy.gif
Blademaster
A co ze stara kantyna?
gen. sir Calleb
Tabula rasa bylo;] za bardzo sie ogladacie wstecz a w KSGR zle sie dzieje... trzeba by sie zastanowic co dalej...:> My tutaj przy piwku ale... inny topick otwarty na propozycje...

A tak wlasciwie to dowiem sie co bylo na ostatnim OT od jakiegos KSGRowca czy nie..?:>
Walker
Wystarczy przeczytać moją tudzież relację płk Nesa na naszej stronce by dowiedzieć sie jak było. Off game to powiem że było jak zwykle nas za mało, mechana była też taka sobie ale to był pionierski OT więc zobaczymy jak orgowie poradzą sobie w przyszłym roku. Z mojej strony ekipa była fajna patrole i takie tam też ale to że zostaliśmy praktycznie unicestwieni i część braci zdradziła to mnie wkurzyło, ale dzień jak co dzień, Nesowi się nie dziwię że postąpił jak postąpił ale reszta to hmmm....
Buddy,dr.destroyer
Post Walkera jest mój żeby nie było tongue.gif błędnie się zalogowałem, takie małe sprostowanie
gen. sir Calleb
Zapodaj link... ledwo odpisuje na te posty taki mam burdel w systemie... To co nastepna skrzyneczka piwka..? happy.gif
Buddy,dr.destroyer
http://docs.google.com/View?docid=dd4qz3tf_145hnnd42
Blademaster
24 na dobe, mysle o tobie, cokolwiek robie, mysle o tobie, maj impres
gen. sir Calleb
Hmmm... Buddy, masz u mnie piwko w realu... Jeszcze pomscimy ta zdrade...
Deat(c)hClaw
Przyznam sie, ze o wiekszosci rzeczy tu opisanych slysze po raz pierwszy :/ ...
gen. sir Calleb
Tym wiecej powodow do spotkania sie chocby na chacie, konferencji gg aby wszystko wyjasnic i nie dopuscic do powtorzenia sie takiej sytuacji... 5795785 to moje gg, czas wspolnie porozmawiac...

Czy wszystkim pasuje poniedzialek? 21.oo?
[KSGR]Snoopy
tak jezeli mialo by to trwac 20 minut bo 99% czasu mam nocna zmiane czyli o 21:30 musze wychodzic z domu life is brutal ...
gen. sir Calleb
No i chyba dobrze bylo by sie kiedys o stalej poze spotkac i w wiekszym gronie porozmawiac... obgadac nowe pomysly i problemy... Tylko zabardzo nikt sie widze do tego nie garnie...
[KSGR]Snoopy
ja mam wrecz wrazenie ze wiekszosc pozostalych braci nawet tu nie wchodzi juz ; ) swoja droga chyba calleb przejade sie do ciebie w najblizszym czasie obgadac pare kwesti wypic pare kwesti bo daleko nie mam tylko bys musial zorganizowac mala baze na miejscu dla conajmniej 2-3 osob chyba ze zrobimy maly zlot KSGR u ciebie smile.gif
gen. sir Calleb
Zapraszac zapraszac...;> Z miejscem bedzie tylko klopot ale cos wykombinuje! Tylko tak z 2 tyg wczesniej albo tydzien przynajmniej, nawet teraz nie wiem jak bede pracowal;/ Ale cos sie wymysli!
[KSGR]Snoopy
no to mozemy zrobic drugie podejscie do Wielkiej Biby U Brata Sir Calleba" od nas napewno bym przyjechal z buddym a moze nawet walker by sie zabral stary alkocholik no i moja nieszczesna kobita bo samego mnie nie pusci smile.gif kto chetny jeszcze ?? smile.gif
gen. sir Calleb
Ej ej to moze by tak jakis wypad na narty zima albo w gory na weekend? Zreszta ja znajde jakis nocleg dla jakichs 6 osob? wstepnie ile by to kosztowalo a na miejscu jakos sobie juz poroadzimy, sru do baru, jakies zwiedzanko sie zorganizuje.
[KSGR]Snoopy
w sumie swietny pomysl tylko kogo bedziue poza nami na to stac ??
Buddy,dr.destroyer
I powiedział: podajcie miejsce i czas to pojadę (tak apropos coś w grudniu można wykombinować )
gen. sir Calleb
Jakby pokombinowac... dalo by sie to jakos utrzymac w miare w niskich kosztach... Szampana w hotelu 5 gwiazdkowym z rana nie bedzie ale...smile.gif przynajmniej towarzystwo bedzie wielogwiazdkowe:)
Deat(c)hClaw
http://www.photoblog.pl/szponix/8635963

Z dedykacja dla Bractwa ;] ...
[KSGR]Snoopy
I jak zawsze gdy cos sie dzieje zapraszam wszystkich braci na Zakonki 09 mam nadzieje ze pokaze sie kilku zagobionych braci pozdrawiam
http://zakon-fallout.pl/zakonki/
[KSGR]Snoopy
No i Bylo zajebiscie Kto byl ten wie smile.gif
Barbarez
jak jestem ze znajomymi na piwie dziwnym trafem do mojej kieszeni trafiają nietypowe przedmioty... hmmm... ciekawe dlaczego smile.gif
[KSGR]Snoopy
to zalezy co to sa za przedmioty i wewntualnie czyje one byly smile.gif
Misiek_024
WTF!! zakrzyknąłem wpisując po raz kolejny (aczkolwiek pierwszy od dawna) K.S.G.R w google. Okazuje sie ze strona za czyjąś sprawą jest online a na forum jest kilka postów biggrin.gif
Co tam u was bracia? (Pytam ogólnie bo wiem co się dzieje u Speca i mniej-wiecej Barbareza a o reszcie nie mam pojęcia tongue.gif )

Co do mnie swoją absencję postaram sie usprawiedliwić klasa maturalna w szkole przetrwania(gastronomem) zakończona całkiem niezła maturka i egzaminami koncowymi zdanymi tez całkiem niezle. Pochwale sie tez ze mozna mnie tytułować mistrzem szkolnej patelni województwa warm-maz roku 2010 tongue.gif
Czyli moze jednak zerwanie ze zwiatem wirtualnym nie jest takie złe:P
Manior
Matura nie obroni Cie przed mutantami!
a strona dziala na jakims darmowym serwerze ale nie jest aktualizowana.
Misiek_024
Matura moze nie ale umiejetnosc poslugiwania sie nozem i mopem napewno biggrin.gif
A matura daje dostep do baz danych UWM tongue.gif Otrzymalem pozwolenie na studiowanie technologii zywienia czlowieka i technologi zywnosci postapo.
Manior
No i mamy nowego kuchmistrza! Trzeba starego sciagnac z drzewa, zeby Cie nie stresowal smile.gif a kwatermistrz niech jeszcze tam wisi
[KSGR]Snoopy
strona dziala jest zasadniczo skonczona zostalo tylko miejsce na ankiete ktora kiedys Brat Manior chcial zrobic newsy tez sa pisane zaleznie od tego czy cos sie dzieje a kwatermistrzem jest brat kapsel ekhm tzn. brat Barbarez smile.gif co tez pisze na stronie ... a co do nowego pancerza to coz budzet KSGR na ten rok nie obejmuje wymiany pancerzy wiec albo uszczelnisz go szmatami (jakimikolwiek:)) albo zrobic mozna sobie szkole przetrwania w ciezkich warunkach uwzgledniajac minusowe temperatury ... tak to juz jest jak bracia wola siedziec w bunkrze a na zadna wyprawe sie nie wybieraja smile.gif
PoZdRoWkA
Barbarez
QUOTE([KSGR]Snoopy @ 13-09-2010, 17:43)
strona dziala jest zasadniczo skonczona zostalo tylko miejsce na ankiete ktora kiedys Brat Manior chcial zrobic newsy tez sa pisane zaleznie od tego czy cos sie dzieje a kwatermistrzem jest brat kapsel ekhm tzn. brat Barbarez smile.gif co tez pisze na stronie ... a co do nowego pancerza to coz budzet KSGR na ten rok nie obejmuje wymiany pancerzy wiec albo uszczelnisz go szmatami (jakimikolwiek:)) albo zrobic mozna sobie szkole przetrwania w ciezkich warunkach uwzgledniajac minusowe temperatury ... tak to juz jest jak bracia wola siedziec w bunkrze a na zadna wyprawe sie nie wybieraja smile.gif
PoZdRoWkA
*

Właśnie wróciłem z wyprawy na którą zostałem potajemnie wysłany przez dowództwo. Mianowicie misja zakończona... udało mi się podłączyć do grona Zakonników którzy pod wpływem mutagenu z Helldorado urządzili linowe dewiacje w centrum Wrocławia. Skoczyłem dwa razy starałem się wesprzeć Łosia aby skoczył, niestety niepowodzenie taka karma ? Zdjęcia będą już wkrótce smile.gif Co do stronki do kogo trzeba się zgłosić o konto dodawał bym jakieś notki smile.gif
[KSGR]Snoopy
Spox dodam cie w najblizszym czasie i dam znac smile.gif
Barbarez
QUOTE([KSGR]Snoopy @ 22-09-2010, 11:10)
Spox dodam cie w najblizszym czasie i dam znac smile.gif
*

Dzięki :*
Manior
Dzięki :*

sodoma i gomora w koszarach!
[KSGR]Snoopy
Make Love Not WAR ... But War, War Never Changes smile.gif
Manior
opierdo... nas z góry? w ogole forum kwitnie ;d
[KSGR]Snoopy
mila odmiana widziec ze ktos cos pisze smile.gif
Deat(c)hClaw
KSGR utrzymuje SHAMO przy zyciu biggrin.gif
Barbarez
QUOTE(Deat©hClaw @ 27-09-2010, 23:30)
KSGR utrzymuje SHAMO przy zyciu biggrin.gif
*

Nie pozwolimy mu umrzeć śmiercią naturalną ;]
el_g
QUOTE(Barbarez)
Nie pozwolimy mu umrzeć śmiercią naturalną ;]
No to pozostaje tylko czekac az ktos wymysli najlepszy sposob nienaturalnej smierci oraz na kata, ktory wykona egzekucje xD
Ale zeby kat mogl zaczac swoja robote najpierw musi nas przepic happy.gif
Manior
Zerwij kajdany, połam bat!
Barbarez
coś dla rozweselenia polecam ^^
http://il.youtube.com/watch?v=vON7VF_Od3k&feature=related
[KSGR]Snoopy
barbarez masz mistrza smile.gif
Barbarez
QUOTE([KSGR]Snoopy @ 29-09-2010, 09:29)
barbarez masz mistrza smile.gif
*

Nie chwal mnie tak bracie bo w piórka obrosnę ^^
[KSGR]Snoopy
Barbarez sprzydalby sie jakis duzy zimowy namiot wojskowy na conajmniej DUZO osob, jestes w stanie cos pozyczyc od siebie z jednostki? bo bez zaplecza bedzie masakrycznie pizdzialo podczas zimowej kampanii smile.gif
Barbarez
QUOTE([KSGR]Snoopy @ 01-10-2010, 07:16)
Barbarez  sprzydalby sie jakis duzy zimowy namiot wojskowy na conajmniej DUZO osob, jestes w stanie cos pozyczyc od siebie z jednostki? bo bez zaplecza bedzie masakrycznie pizdzialo podczas zimowej kampanii smile.gif
*

Obiecane zdjęcia:
http://my.opera.com/Le%C5%9Bny/albums/slid.../?album=4766812

Co do namiotu postaram się coś namotac w agencji mienia mam tam znajomości więc jak coś będzie to postaram się polecieć po kosztach
Manior
hop hop!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.