Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kilka faktów o Fallout 3
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout'ach > Cafe of Broken Dreams > Fallout 3 Almanach 2.0
Obsydian
Jak podaje źródło na gazeta.pl:

" Przedstawiciele Bethesdy raczej niechętnie dzielą się informacjami o trzeciej części Fallouta. Ostatnio jednak Pete Hines zrobił wyjątek i zdradził nieco szczegółów dotyczących gry. Fanów postnuklearnego świata zapraszamy do dalszej części artykułu.
Pierwszą rzeczą o jakiej wspomniał przedstawiciel Bethesdy jest system podróżowania pomiędzy miastami. Ten różnić się będzie od tych zastosowanych w poprzednich częściach. Teraz szybkie przejście od jednej lokacji do drugiej możliwe będzie tylko wtedy, gdy już wcześniej przejdziemy daną trasę normalnie. Ma to swoje logiczne wytłumaczenie. Aby chodzić po pewnej drodze szybciej, najpierw musimy ją poznać.

Pewne zmiany zostaną naniesione również na system reputacji. Gracze nie będą musieli wybierać pomiędzy byciem "dobrym" lub "złym". Możliwe będzie zachowanie neutralności w wielu sytuacjach, co również zaowocuje wieloma pozytywami.

Znikną również "niewidzialni strażnicy moralności". Chodzi generalnie o sytuacje w której robimy coś, czego nikt nie jest w stanie zobaczyć. Takie zachowania nie będą miały bezpośredniego wpływu na naszą reputację. Jeżeli zabijemy człowieka w pustym domu a w okolicy 1 kilometra nie ma żadnego świadka, to nasza karma nie ulegnie zmianie. Trzeba przyznać, że doda to grze odrobinę przyjemnego realizmu."


Cóż zapowiada się kilka drobnych urozmaiceń które w Fallout 1 czy Fallout 2 potrafiły przysporzyć nam problemów ;], ale jak to mawiają górole "Pożyjemy zobaczymy"

Źródło: gazeta.pl
Headbanger
Co jest grane? News siedzi tak długo a żaden squonk jeszcze nie skomentował tego... wiecie coś w stylu "oni o tak dupy dadzą!" biggrin.gif

Ba w ogóle nikt nie skomentował? Co się z SHAMO dzieje?
setaneiro
QUOTE(Headbanger @ 07-11-2007, 18:14)
Co jest grane? News siedzi tak długo a żaden squonk jeszcze nie skomentował tego...

Myslałem, że Squonk jest jeden blink.gif


QUOTE(Headbanger @ 07-11-2007, 18:14)
wiecie coś w stylu "oni o tak dupy dadzą!"  biggrin.gif

Amją za dużo kasy żeby dawać smile.gif

QUOTE(Headbanger @ 07-11-2007, 18:14)
Ba w ogóle nikt nie skomentował? Co się z SHAMO dzieje?
*


dlaczego więc NIE KOMENTUJESZ? huh.gif

Jak dla mnie ten news nie wnosi nic nowego do tematu. Co z tego, że twórcy zapowiadają, skoro w grze możemy zobaczyć zupełnie co innego? To jest tylko obietnica/zapowiedź i nie powinniśmy się z niej cieszyć/smucić.
Headbanger
skomentowałem że nikt nie skomentował cool.gif
setaneiro
QUOTE(Headbanger @ 10-11-2007, 14:20)
skomentowałem że nikt nie skomentował  cool.gif
*


chair.gif
banned.gif
XPL0173R
To się chociaż jedna rzecz nowatorska(łatwa do zrobienia, ale o dziwo mało gdzie w normalnej formie występująca) zapowiada. A powinien być to standard tongue.gif A i tak F3 będzie zabugowany i w wielu dziedzinach, jak każdy tytuł spod znaku Bethesdy, prostacki(tzn. chodzi mi o aspekty mechaniki, jak na przykład overmind strażników z Tesów czy AI w czasie walki w KAŻDEJ grze Bethesdy z jaką miałem (nie)przyjemność się zapoznać). Czyli będzie zapewne całkiem dobra gra, bardzo przeciętny RPG i kiepska namiastka Fallouta biggrin.gif
Headbanger
Nie wmówisz mi że fall nie jest zabugowany do tej pory... swego czasu to była gra najwięcej razy mi się sypiąca i rozwalająca, kasująca save'y... potem nastał czas akceleratorów grafiki i w końcu dało się w to bez zaciachów grać...
KeniG
Fakt bez poprawek do gry sporo sie sypało najsłynniejszy jest chyba samochód no i te nie dkończone bronie i przedmioty jak szpon szpona śmierci.
Headbanger
nie ma jak idealizować na stare lata swojego "bożka"... od fana do fanatyka krótka droga... no offense oczywiście
Zdzisiu
Eee nie ma jak przesadzać w drugą stronę. Prawie cały czas grywam w Fallouta 2 na tej wersji z CDA, tej starej okropnie i bez żadnych patchy i grę udało mi się skończyć wiele razy a na bugi jakoś strasznie nie narzekałem, fakt że znikał samochód, czasem się gra wywaliła albo zawiesiła ale ja doświadczyłem tego cholernie rzadko więc jak widzę że ktoś twierdzi że nie da się w to grać bez zaciachów to ja nie wiem czy my rozmawiamy o tej samej grze.
bio_hazard
Potwierdzam smile.gif

Aczkolwiek cos w tym jest bo pamietam ze F2 mi sie wywalalo do windy zawsze w miejscu gdzie sie schodzilo do grobu po skrzynke z kapslami... dopiero zainstalowanie falla z innej plyty pomoglo, wgralem sejwa i o dziwo sie nie wywalilo....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.