Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Opowiadanie: Pyły Pustkowi
SHAMO Fallout Community > Twórczość Fanów > [FanFic]
virusx
QUOTE
Żyjemy w świecie takim, jaki jest. Dużo osób narzeka na swoje marne życie. To, co się dzieje, jest niczym innym jak szeregiem przypadkowych zdarzeń. Nie raz mięliśmy wrażenie, że jeden mały detal zadecydował o bardzo ważnej sprawie. Dochodzimy do wniosku, jak niewiele brakowało, by historia całej ludzkości przybrała innego toru zdarzeń - takiego, którego nie chcielibyśmy zobaczyć nawet w koszmarze...

Co by było, gdybyś obudził się kiedyś sam, nie mając pojęcia, gdzie się znajdujesz? Nie wiedząc nawet, kim jesteś? Najgorsze, że to, co Cię czeka na drodze bez celu, jest jeszcze bardziej okrutne...


Jest to wstęp do opowiadania, które napisał (i nadal pisze kolejny odcinek) mój znajomy ( nick: (-PREDATOR-) ) . Oczywiście jest to postapokaliptyczny klimat bazowany na Falloutcie. A co by tu pisać dalej... Dam po prostu link:

Pyły Pustkowi

Zapraszam do czytania i komentowania !! smile.gif
(-[PREDATOR]-)
Kolejny (4) odcinek Pyłów. Zapraszam do czytania i oceny:


http://www.predator.netarteria.eu/index.ph...yly_pustkowi_04
user posted image
(-[PREDATOR]-)
Z wieloma trudnościami doszło do wydania kolejnego (5) odcinka Pyłów pustkowi. Miałem zrobić jeszcze jakąś grafikę, ale jakoś ugrzązłem w domu i nie wybrałem się z aparatem nigdzie :/ . Kolejna informacja to taka, że jakiś czas temu uruchomiłem Wikię, gdzie można szukać dodatkowych/przydatnych informacji. Na razie mało jest, ale za jakiś czas pewnie coś tam wrzucę. Nie wiem, czy ktokolwiek tego użyje, ale na wszelki wypadek niech już sobie tam będzie.

LINKI:

NOWY ODCINEK

1 ODCINEK


PYŁY PUSTKOWI WIKIA

PLAN WYDARZEŃ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.