Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: theModders
SHAMO Fallout Community > Serwisy o Fallout'cie > Fallout Modding Centre
dekster17
Witam!

theModders.org to polskie centrum moddingu gry Gothic, lecz pragniemy rozbudować te forum o modding innych gier. Na razie jest kilka poradników do gry KotoR, HoM&M i GTA, lecz ja wpadłem na pomysł, żeby może zacząć moddować Fallouta i tu nasuwa się moje pytanie:

Czy mógłbym pożyczyć kilka poradników ze strony FMC? Tak na dobry początek. Jeżeli się autorzy zgodzą, to oczywiście napiszemy, kto jest autorem i z jakiego serwisu tutorial pochodzi.

Sygnaturka zmieniona. Szczegóły dotyczące sygnaturki zawarto w Regulaminie forum - punkt VI.

Administracja forum Shamo
KeniG
A nie lepiej dać po prostu linka do FMC? Albo coś swojego napisać?
dekster17
Cholera, o linkach nie pomyślałem, a co do tego drugiego, to ja na skryptach się kompletnie nie znam, a w mapperze, to potrafię tylko jakieś podstawy, więc pisanie czegoś swojego odpada, ale może w przyszłości... smile.gif
KeniG
To lepiej dać linka - namiary na miejsce gdzie można się dowiedzieć a kiedy serwis będzie miał w redakcji swoich speców od Fallouta to coś napiszą. A co do pytania o pozwolenie to lepiej pytaj się bezpośrednio na FMC a nie SHAMO bo tutaj ludzie związani z FMC nie muszą codzienie zaglądać.
Spicmir
Jako przedstawiciel FMC odpowiem że raczej chęć pożyczenia tekstów odpada - z bardzo wielu powodów. Lecz jeśli myślisz nad współpracą z FMC to warto napisać do Cubika lub Jarga [via PM na FMC] bo tylko oni mogą podjąć jakąkolwiek decyzje w w sprawie współpracy .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.