Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kto,którym pociągiem jedzie na OT.
SHAMO Fallout Community > Klany / Bractwa / Społeczności > Konwent OldTown > Archiwum
Shafa
Słuchajcie. W grupie raźniej. Jak ktoś już ma ustalone czym jedzie i kiedy to niech wpisuje. może da się jakoś pospotykać na trasie pociągu.

Postanowione. Dla zainteresowanych dosiadką (może komuś spasuje).

Wyjazd BH pociagiem z Katowic o godzinie 21:46 16 LIPCA.
W Stargardzie Szczecińskim jest o godzinie 05:51 17 LIPCA.

Czyli rano 17 lipca jestem na miejscu i mam cały dzień na prace przygotowawcze do zrobienia obozu. ( a najpewniej się schleję.. wink.gif )

Pociąg ma numer TLK38704
Pociąg jest z linii TLK czyli Tanich Lini Kolejowych
Pociąg ma następującą trasę:

Kraków Główny
Trzebinia
Jaworzno Szczakowa
Katowice
Zabrze
Gliwice
Kędzierzyn Koźle
Opole Główne
Brzeg
Wrocław Główny
Leszno
Poznań Główny
Krzyż
Choszczno
Stargard Szczeciński

Ktoś jedzie tym samym?
Wędrowca
Shafka, pewnie bym jechał razem z tobą tym pociągiem, ale jade samochodem więc trzymaj się smile.gif
Shafa
A Ty jedziesz dzień wcześniej? Masz może jeszcze miejsce w samochodzie?
Radzu
Heh coś źle policzyliście tongue.gif
Albo jedziecie tylko TLK i w Stargardzie jesteście o 05:51
albo przesiadając się do pośpiesznego w Poznaniu, będziecie żeczywiście o 05:16

Ja jeszcze niewiem jak pojadę (auto wczwartek lub pociąg w środę) ale tym pociągiem raczej nie pojadę (swoją drogą niewiem czy PKP dobrze pokazuje opłaty z TLK ale jak dla mnie to wychodzi drożej jak w normalnym PKP).
Shafa
A fakt! moja wina. Podałem godzinę przyjazdu jakbym się przesiadał. Ale przy takiej róznicy czasu (5:16 a 5:51) to nie ma sensu. Dzięki za zwrócenie uwagi. wyedytowałem w pierwszym poście.
BooN
owszem moge potwierdzic ze z reguly wychodzi o pare zloty drozej ale komfort jazdy jest zupelnie inny. W drugiej klasie miejsc w przedziale jest 6 a nie 8 no i katowickiemu BH ten pociag do gustu przypadl. w szczegolnosci Shafie ktory nigdy nie zasypia w pociagu, i nie stara sie grac w berka z przypadkowo stojacymi obok ludzmi [konkretnie jednym niespodziewajacym sie tego biednym ludziem, ktory w zamysle chyba mial wciagnac w to innych]
Tips
Możliwe że będę miał miejsce z poznania, planowany wyjazd 17 czyli czwartek godzina 6:00 Zainteresowanych proszę o kontakt
ORRR
Jedziemy ekipa z Poznań główny mamy pociag coś koło 6;00 wiec jeśli to bedzie ten którym bedziesz jechał Szafa to możemy do was dołączyć..hehe wiec daj znać o której jest ten pociag w poznaniu, to może ten sam

--------

QUOTE(BooN @ 09-07-2008, 09:10)
owszem moge potwierdzic ze z reguly wychodzi o pare zloty drozej ale komfort jazdy jest zupelnie inny. W drugiej klasie miejsc w przedziale jest 6 a nie 8 no i katowickiemu BH ten pociag do gustu przypadl. w szczegolnosci Shafie ktory nigdy nie zasypia w pociagu, i nie stara sie grac w berka z przypadkowo stojacymi obok ludzmi [konkretnie jednym niespodziewajacym sie tego biednym ludziem, ktory w zamysle chyba mial wciagnac w to innych]
*

Juz widze ze spotkamy ludzi jadacych na OT ;d moj nr kom to 886 474 316 daj jakos znac

Posty edytujemy, a nie piszemy dwoch pod rzad - Szpon
Shafa
To nie ten sam. mój jest w poznaniu o 3:20 rano. A o 6 to już jestem w stargardzie i kupuje piwo...
smoq
QUOTE(Radzu @ 08-07-2008, 23:37)
[...](swoją drogą niewiem czy PKP dobrze pokazuje opłaty z TLK ale jak dla mnie to wychodzi drożej jak w normalnym PKP).
*

Z reguły poprawnie. Doliczone jest tam 5zł. za miejscówkę. Jakiś czas temu podrożały bilety na TLK i faktycznie nieco mniej się opłaca. Na trasie Katowice - Stargard jest to jakies 5zł. drozej przy bilecie szkolnym.
Wędrowca
Shafka, niesety nie. Jadę 18-tego wczesnym rankiem. Tylko tyle urlopu zdołałem sobie załatwić. Powinieneś sobie poradzić w pciągu smile.gif
Deat(c)hClaw
QUOTE(Radzu @ 08-07-2008, 22:37)
(swoją drogą niewiem czy PKP dobrze pokazuje opłaty z TLK ale jak dla mnie to wychodzi drożej jak w normalnym PKP).
*

Tanie Linie Kolejowe sa tanie tylko z nazwy. Bilety sa drozsze niz w pospiechach PKP...
Azirafael
Ale standard przejazdu nieco wyższy wink.gif

Moi jedzie samochodem, ale jakby ktoś się deklarował na wyjazd z Wrocławia lub przez Wrocław, z przesiadką w tymże (to do ludzi z okolic Dolnego Śląska, którzy innej opcji raczej nie mają), to dajcie ludzie znać. Przyjemniej się jedzie na Ot większa ekipą, a część wielosferan (wielosferowców, jak kto woli) poruszać się będzie przy pomocy właśnie PKP w nocy z czwartku 17 lipca na piątek 18.
Andrew
Shafa, niewykluczone że ja i Netsu pojedziemy tym pociągiem, bo też mamy ambitne plany związane z prigatowką obozu. Skontaktuję się jeszcze z Netsem i dam Ci znać.
Deat(c)hClaw
QUOTE(Azirafael @ 09-07-2008, 16:51)
Ale standard przejazdu nieco wyższy wink.gif
*

Ja wiem? biggrin.gif Zawsze jak jechalem TLK na OT, to trafialem na wesola gromadke rezerwistow. Owocowalo to brakiem miejsc do siedzenia, a w dwoch rpzypadkach i do stania na korytarzu tongue.gif ...
Shafa
Tiaa.....Kilka razy już z rezerwą fajnie w ciapągu popiłem. Choć faktycznie nie jadąc na OT. hłe hłe hłe.. A w katowicach ten pociąg jest praktycznie pustawy i z własną miejscówką nie ma problemu. Raczej powrót OT zawsze miałem z radosnymi rezerwistami ale wtedy to ja siedziałem a oni stali wink.gif
Azirafael
Pytanie - czy ktoś jeszcze jedzie samochodem z Katowic? Bo Kameleon (osobnik mnie na GG poprosił, to pisze w jego imieniu) się pyta, czy ktoś miałby wolne miejsce w samochodzie by go na OT dowieźć.

Kontakt z nim via gg : 5669818
lub via mail: Kameleon.com@gmail.com
Shafa
Kameleon gadał ze mną na GG. jak na razie nikogo nie znalazł kto by jechał samochodem z Katowic (wygodnicki jeden smile.gif ). Może się podczepi do naszej wesołej pociągowej gromadki.

BTW. Ja i Ł4zik już kupiliśmy bilety. TLK. 21:46. 16 LIPCA. Jakby co to dajemy kartkę z napisem OLDTOWN na drzwi przedziału.

EDIT:
Jedzie też z nami Rudaad.
Radzu
Melduję, że część frakcji Shperaczy jedzie Post-apokaliptycznymi Kolejami Pustkowia P38100, dnia 16.07.2308
- ruiny Katowic 13:34
- fragmenty dworca Wrocław Główny 16:35
- pozostałości dworca Poznań Główny 19:10
- szczątki Stargardu Szczecińskiego 21:11

Nie trudno będzie na nas trafić gdyż pojedziemy częściowo odziani w klimatyczne stroje canadian.gif ph34r.gif _piwko3.gif
Shafa
Ha! Będziecie wcześniej na tym błogosławionym terenie. Zazdroszczę! smile.gif

Jak na razie 3 osoby jada z Katowic. Może Kameleon się jeszcze dokoptuje to będą cztery.
Redone
A z północy to nikt nie jedzie? Ja jadę z Grudziądza przez Toruń, moje połączenie wygląda tak:
Grudziądz - Toruń 07:21-08:57 , nr pociągu PCC55024
Toruń - Stargard 10:08 - 14:39 , P18103, pośpiech smile.gif

Przyjeżdżam w piątek. Może ktoś o tej porze będzie też na dworcu w Stargardzie? Wtedy można by się na taksóweczkę na przykład złożyć, co będziemy na pieszo chodzić biggrin.gif
Tips
Przypominam że za drobną opłatą paliwową mogę kogoś zabrać z poznania samochodem. Planowany wyjazd 17.07 Wcześnie rano.
Lobogirl
Ma się dobrze...

17. 07.
furmanka z bagien - Piła
6.38 Piła - 7.29 Krzyż
7.55 Krzyż - 9.14 Stargard:)

Wierzyć mi się nie chce, że na tak krótkiej trasie trafi się jakiś porządny wariat, ale... a nuż się uda?
Shafa
Ta w ramach ułatwienia odnalezienia się w pociągach proponuje by kazdy wlepił kartke z napisem OLDTOWN na przedział czy w innym widocznym miejscu.
Netsu
Ja i Andrew jedziemy najpewniej z wami Shafa, rozumiem że znajdziemy was po takiej właśnie kartce?
Shafa
Gdzie wsiadacie? Kartka będzie. Albo coś jednoznacznie OldTownowego (karabin w przejściu? wink.gif )
Netsu
We Wrocławiu, to wypada chyba 30 minut po północy.
Shafa
Oki doki. Czyli po północy w korytarzu na piwku sie widzimy wink.gif.
Andrew
censored.gif Dupa zbita, :cenzura: w bombki strzelił i prezentów nie będzie censored.gif - spóźniliśmy sie z rezerwacją i wszystie miejsca w pociągu już zajęte. Na piwku widzimy sie najwcześniej w Stargardzie _piwko.gif _piwko4.gif _piwko3.gif
Ramiel
Może akurat ktoś będzie jechał tym samym to zapraszamy na małe co nie co happy.gif

17.07.2008
Kraków Główny 21:53 -> Katowice 23:29 -> (18:07.2008)
Wrocław Główny 3:00 -> Poznań Główny 5:55 -> Stargard Szczeciński 8:15

Pociąg: P 38510
Lobogirl
Piszę w imieniu Durendala.

Durendal jedzie jutro o 22.00 z Centralnego w Warszawie TLK 18705/18701 przez Kutno, Toruń, Piłę. Zaprasza do wspólnej podróży wink.gif kom 505 560 071
G0nz0
z lodzi wzpad o
odj 20:44
przyj 05:51

Łódź Kaliska 20:44 55114 -- Osobowy tylko 2 kl.
Kutno 22:23

Kutno 23:29 TLK18701 -- Tanie Linie Kolejowe
Stargard Szczeciński 05:51

LUB

odj 22:30
przyj 04:54
Łódź Kaliska 22:30 P 21502 -- Pospieszny
Kutno 00:10

Kutno 00:27 P 18203 -- Pospieszny
Stargard Szczeciński 04:54

LUB
odj 22:30
przyj 05:16

Łódź Kaliska 22:30 P 21502 -- Pospieszny
Stargard Szczeciński 05:16

jak ktos jedzie to niech da znac 791-589-231 w cywartek po 14 prosze dzwonic jak bede urany to nie wiem ale bede ubrany i bede mial maski gazowe hehe. ciemnz plecak plus czerwonawe kolory blad dlugie wlosy (facet)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.